Můj účet

Škoda Superb 3 - špičkové ozvučení s DSP procesorem

Škoda Superb III
  • Druh instalaceŠpičkové ozvučení od Morelu s DSP procesorem
  • VozidloŠkoda Superb III
  • Datum realizace04.12.2020
  • Časová náročnost18 hodin (1 pracovní den pro 2 techniky)
  • Cena instalace59 218 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 59 218 Kč s DPH
Montáž špičkového ozvučení do vozu Škoda Superb třetí generace. Tento vůz měl ve výbavě pouze základní ozvučení, které je zvukově podprůměrné a příznivcům kvalitního zvuku nezbývá nic jiného, než upgrade ozvučení. Vzhledem k náročnosti našeho zákazníka byly jasnou volbou reproduktory od izraelského hi-endového výrobce Morel v kombinaci se zesilovačem s integrovaným DSP procesorem od italského Audisonu. Konkrétně jsme zvolili komponentní reproduktory z vyšší řady Virtus, které umožňují zažít ty pravé hudební emoce s vyváženými a bohatými  středy, detailními výškami jaké umí snad jen Morel a živými přesnými basy. Ručně vyráběné výškové reproduktory s hedvábnou kalotou o průměru 28 mm nabízí špičkovou kvalitu zvuku plného detailů a zároveň i vysoký výkon. Středobasové reproduktory s papírovou kompozitní membránou mají kompaktní design, který umožňuje přizpůsobit se omezením velikosti dnešních automobilů. Všechny reproduktory jsme zapojili aktivním způsobem na osmikanálový zesilovač, díky kterému je možné vyladit zvuk na možné maximum. Na zesilovači ukrytém pod sedačkou řidiče jsme nastavili výhybky, strmost, fáze, časové korekce i detailní ekvalizér. Výsledkem je perfektní zvuk ušitý na míru tohoto vozu, který nadchne každého milovníka kvalitní hudby.Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz