Můj účet

Porsche Panamera - odhlučnění dveří

Porsche Panamera
  • Druh instalaceOdhlučnění předních dveří a odstranění vrzání plastů
  • VozidloPorsche Panamera
  • Datum realizace27.10.2021
  • Časová náročnost5 hodin
  • Cena instalace5 476 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 5 476 Kč s DPH
Odhlučnění předních dveří vozu Porsche Panamera. Důvodem návštěvy majitele byly zejména vrzající plasty předních dveří a při té příležitosti jsme dveře kompletně odhlučnili. Pokud chcete snížit hluk v interiéru vozu, tak je vhodným řešením začít právě u dveří. Přes ty proniká do interiéru vozu velké množství hluku a aplikací až 5 vrstev vysoce účinných antivibračních a protihlukových materiálů Comfortmat dokážeme významně tento hluk snížit. Konkrétně jsme aplikovali prémiový antivibrační materiál o velmi nízké hmotnosti Comfortmat Dark D2 pro zamezení vibrací vnějšího i vnitřního plechu, dále protihlukový materiál Comfortmat Integra a na závěr materiál pohlcující hluk v podobě polyuretanové pěny Comfortmat Soft Wave Expert. Výsledkem je nejen snížení hluku pronikajícího přes přední dveře, ale i zlepšení zvuku továrního ozvučení a zamezení různých nežádoucích zvuků, jako je vrzání nebo skřípání plastů v důsledku provozu nebo poslouchání hudby. Více zajímavých informací se dozvíte v naší fotoreportáži.Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz