Můj účet

Škoda Octavia 3 - kompletní ozvučení

Škoda Octavia 3
  • Druh instalaceOzvučení s měřením a nastavením zvuku na DSP procesoru
  • VozidloŠkoda Octavia 3
  • Datum realizace18.01.2023
  • Časová náročnost19 hodin (2 pracovní dny pro 2 techniky)
  • Cena instalace58 529 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 58 529 Kč s DPH
Ozvučení vozu Škoda Octavia 3. generace s měřením frekvenční odezvy reproduktorů a přizpůsobením zvuku na míru konkrétnímu vozu. Návrh nového ozvučení představuje vždy náročný úkol se zvážením všech kritérií jako je rozpočet klienta, jeho preferovaný styl hudby, ale i parametry jeho vozu. Každá instalace a tedy i výběr komponentů je zcela individiální a jen velmi nezvykle se naše instalace opakují. To platí i u dnešní instalace do Škoda Octavia, do které jsme zvolili reproduktory izraelského high-end výrobce Morel, pětkanálový zesilovač Audison, DSP procesor Helix a subwoofer taktéž od Audisonu. Na nás je, aby tyto čtyři komponenty tvořily perfektní celek s dosažením co nejkvalitnějšího zvuku v dané cenové kategorii. K ladění zvuku využíváme nejen v našich končinách exkluzivní nástroj pro zpracování zvuku - JL Audio MAX. Jedná se o profesionální měřící systém s 5 mikrofony, který umožní z audio systému ve vozidle vymáčknout doslova maximum. A to na úrovni, které nejde dosáhnout žádným jiným způsobem. Po instalaci nemůže přijít tedy nic jiného, než důkladné změření zvuku a následně jeho nastavení na DSP procesoru německých mistrů z Helixu. Výsledkem je vysoce kvalitní a věrný zvuk šitý na míru nejen posluchači, ale i konkrétnímu automobilu. Více zajímavých informací se dozvíte v naší fotoreportáži.Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz