Můj účet

Škoda Octavia 4 - montáž reproduktorů a zesilovače s DSP procesorem

Škoda Octavia 4
  • Druh instalaceOzvučení s měřením zvuku a nastavení na DSP procesoru
  • VozidloŠkoda Octavia 4
  • Datum realizace29.01.2023
  • Časová náročnost17 hodin (1 pracovní den pro 3 techniky)
  • Cena instalace46 394 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 46 394 Kč s DPH

Upgrade zvuku v automobilu Škoda Octavia čtvrté generace. Základní audio systém nemůže uspokojit žádného, byť jen nepatrně náročnějšího, posluchače a tehdy přichází v úvahu vylepšení továrního ozvučení. Pokud uvažujete o opravdu výrazném upgradu, pak neexistuje jiná varianta, než instalace DSP procesoru, měření frekvenční odezvy reproduktorů a přizpůsobení zvuku konkrétnímu vozu. V dnešní instalaci si ukážeme, že ani tak razantní posun ve zvuku nemusí vždy atakovat sumu okolo sto tisíc Kč. V této Octavii jsme vyměnili tovární reproduktory ve všech dveřích za komponenty italského výrobce ESB Audio modelové řady Duemila. Ty překvapí svým velmi vyspělým zvukem, za který by se nestyděly ani výrazně dražší reproduktory konkurenčních výrobců. A abychom z těchto povedených reproduktorů dostali jejich maximum, instalovali jsme pod sedačku řidiče osmikanálový zesilovač s integrovaným DSP procesorem od taktéž italského Audisonu. Itálii máme jednoduše rádi, protože jestli něco v této krásné zemi kromě jídla a architektury opravdu dokonale umí, pak je to zvuk. Na konec instalace nemůže přijít nic jiného, než důkladné změření a nastavení zvuku. K tomu nám pomáhá profesionální měřící systém JL Audio Max s 5 mikrofony, který umožní měření zvuku v takové přesnosti, jaké by nebylo možné dosáhnout s žádným jiným nástrojem na dnešním trhu. Změřené výsledky poté nastavíme v programu DSP procesoru, zvuk detailně doladíme podle našich preferencí a následně nás čeká ještě finální úprava s naším klientem. Výsledkem úspěšného nastavení je vysoce kvalitní a věrný zvuk přizpůsobený řidiči i tomuto konkrétnímu vozu. Více informací se dozvíte v naší fotoreportáži.

Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz