Můj účet

Škoda Octavia 4 RS - výměna továrního systému Canton

Škoda Octavia 4 RS
  • Druh instalaceOzvučení s měřením a nastavením zvuku na DSP procesoru
  • VozidloŠkoda Octavia 4 RS
  • Datum realizace10.12.2022
  • Časová náročnost36 hodin (2 pracovní dny pro 3 techniky)
  • Cena instalace132 036 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 132 036 Kč s DPH

Nové ozvučení automobilu Škoda Octavia 4 RS. Tento sportovně střižený liftback s povedeným designem má za nás jednu podstatnou vadu na kráse, kterou je příplatkový audio systém Canton. Ten se sice snaží všemi silami tvářit jako "prémiovější" ozvučení, realita je však naprosto odlišná. Jeho hlavní slabiny jsme již zmínili vícekrát, proto se věnujme raději tomu, jak zvuk v této oblíbené Škodovce vylepšíme. Pro náhradu továrních reproduktorů jsme spolu s velmi náročným majitelem tohoto vozu zvolili reproduktory italského výrobce ESB Audio modelové řady Cinquemila, které zaujmou zejména svým pokročilým zvukem, téměř nekonečným výkonem, ale i příkladným zpracováním a použitím luxusních materiálů včele s karbonovými membránami basových, středových i výškových reproduktorů. Přední třípásmový a zadní dvoupásmový systém jsme zapojili kompletně v aktivním režimu na dvanáctikanálový zesilovač s DSP procesorem od německého Helixu, který dodá všem reproduktorům dostatečný výkon. Neméně důležitou součástí instalace je i kompaktní subwoofer JL Audio, jenž poskytne novému ozvučení excelentní dynamiku s velmi kvalitní prezentací nízkých kmitočtů. Na závěr samozřejmě přišel čas i na měření a nastavení zvuku na DSP procesoru. K tomu nám pomáhá profesionální měřící systém JL Audio Max s 5 mikrofony, který umožní změřit všechny nedostatky a překážky ve zvuku v interiéru daného vozu. Změřené výsledky poté nastavíme v programu DSP procesoru, zvuk detailně doladíme podle našich preferencí a následně nás čeká ještě finální úprava s naším klientem. Výsledkem úspěšného nastavení je vysoce kvalitní a věrný zvuk přizpůsobený řidiči i tomuto konkrétnímu vozu.

Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz