Můj účet

Škoda Superb - výměna reproduktorů

Škoda Superb 3
  • Druh instalaceVýměna továrních reproduktorů a tlumení dveří
  • VozidloŠkoda Superb 3
  • Datum realizace29.06.2021
  • Časová náročnost7 hodin
  • Cena instalace16 784 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 16 784 Kč s DPH
Výměna továrních reproduktorů ve voze Škoda Superb třetí generace. Nejjednodušším řešením vylepšení továrního ozvučení je výměna reproduktorů při zachování továrního autorádia. K tomu je nezbytné zvolit reproduktory s optimálním výkonem a vysokou citlivostí, která umožní zapojení na tovární autorádio se slabším výkonem. Poslední dobou jsme si oblíbili pro takové montáže komponentní reproduktory italského výrobce Audison, které splňují všechny zmíněné parametry a k tomu nabídnou i velmi kvalitní zvuk. Reproduktory jsou vhodné díky citlivosti přes 92 dB jak pro zapojení na rádio, tak na externí zesilovač díky vysokému výkonu 115 W RMS. V tomto případě jsme zvolili první možnost. Zmíněné reproduktory jsme nainstalovali do předních i zadních dveří a díky kabelovým adaptérům jsme využili dostatečně silnou tovární kabeláž a nezasahovali jsme tedy do elektroinstalace vozu. Všechny dveře jsme vytlumili prémiovými materiály Comfortmat, což umožní zvýraznění basové složky středobasů i zlepšení jejich zvuku. Více informací se dozvíte v naší fotoreportáži.Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz