Můj účet

SsangYong Rexton - nové ozvučení

SsangYong Rexton
  • Druh instalaceOzvučení s měřením a nastavením zvuku na DSP procesoru
  • VozidloSsangYong Rexton
  • Datum realizace14.12.2022
  • Časová náročnost24 hodin (2 pracovní dny pro 2 techniky)
  • Cena instalace107 257 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 107 257 Kč s DPH
Vysoce kvalitní ozvučení vozu SsangYong Rexton s měřením frekvenční odezvy reproduktorů a přizpůsobení zvuku nejen uživateli, ale i konkrétnímu vozidlu. U tohoto zajímavého SUV jsme čelili hned několika výzvám s cílem dosáhnout co nejvyšší kvality zvuku ve schváleném rozpočtu. Museli jsme si poradit i s požadavkem na vysoký výkon, nadprůměrnou dynamiku a to vše v poměrně omezeném prostoru pro instalaci kvalitních produktů. Pro náročného majitele jsme zvolili optimální kombinaci špičkových komponentů v čele s reproduktory izraelského high-end výrobce Morel, jehož modelová řada Hybrid představuje ideální vstup k audiofilnímu zážitku v automobilu. Abychom umožnili reproduktorům předvést své kvality naplno, bylo nezbytné instalovat zesilovač s optimálním poměrem výkonu a kvalitního zvuku. Vzhledem k velmi stísněným prostorům jsme se rozhodli pro digitální zesilovač amerického výrobce AudioControl, který na třídu D zajišťuje vynikající zvukovou kvalitu blížící se špičkovým analogovým zesilovačům. A k tomu přidává vysoký výkon, jenž reproduktory Morel vždy nadlimitně potřebují. Zesilovač disponuje pěti kanály, které jsme využili pro aktivní zapojení předních reproduktorů, pátý kanál jsme vyhradili pro subwoofer JL Audio. Taktéž americký výrobce JL Audio je sázkou na jistotu, pokud požadujete pořádnou porci basové složky, ale i opravdovou kvalitu podání nízkých frekvencí, v tomto případě i s velmi kompaktními rozměry. Všechny tyto komponenty bude řídit DSP procesor Zapco, takže se nám v naší instalaci sešla kompletní audio smetánka z Ameriky. Od JL nově využíváme nejen v našich končinách exkluzivní nástroj pro zpracování zvuku - JL Audio MAX. Jedná se o profesionální měřící systém s 5 mikrofony, který umožní z audio systému ve vozidle vymáčknout doslova maximum. A to na úrovni, které nejde dosáhnout žádným jiným způsobem, což se týká samozřejmě i toho nejcvičenějšího lidského ucha. Po instalaci nemůže přijít tedy nic jiného, než důkladné změření a nastavení zvuku na DSP procesoru Zapco. Výsledkem úspěšného nastavení je vysoce kvalitní a věrný zvuk přizpůsobený řidiči i tomuto konkrétnímu vozu, který vyvolá pocit, že sedíte na živém koncertu přímo před interpretem.Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz