Můj účet

3 volné pracovní pozice v Ahifi, s.r.o.

Zastáváme názor, že každá úspěšná firma by měla lineárně růst, a toho může být schopna pouze v případě, že na své pozice obsazuje zodpovědné a kvalitní zaměstnance. Nyní jsme se dostali k bodu, kdy nám v růstu brání nedostatek schopných kolegů/kolegyň. Pokud máte Ahifi rádi, víte o někom, kdo je schopný a chtěl by u nás pracovat, prosím, řeknětu mu o nás, budeme moc rádi. V létě letošního roku se budeme stěhovat do moderních, nově postavených prostor v brněnské čtvrti Líšeň, kde se zásadně změní kvalita pracovního prostředí a firma získá potřebný prostor pro další růst. Na profesionální zázemí se už moc těšíme! V současnosti máme 3 volné pracovní pozice, které zde stručně popíšíme. Detailní popis (vč. platového ohodnocení) je rozepsaný na pracovních webech "prace.cz" a "jobs.cz", kde se dá na danou pozici reagovat, a kam nám prosím v případě zájmu zasílejte životopisy. Děkujeme Vám!

1. Montážní technik - odhlučnění aut

Zájem o naše služby odhlučnění a high-end hudby do auta byl v roce 2021 extrémní a situace v roce 2022 je taková, že zájem stále roste a k pokrytí poptávky potřebujeme další montážní techniky, bez kterých nelze potávku našich zákazníků uspojit. U této pozice jde hlavně o rozdělávání a demontáž interiérů aut a instalaci tlumení. Navíc se zde setkáte s různými zajímavými auty a zakázkami, které se neopakují pořád dokola, ale jsou něčím netradiční a vyjímečné. 

2. Zákaznická podpora / back office

Příjemný pracovník na pozici back office je do jisté míry vizitkou firmy, a proto hledáme někoho milého, empatického a schopného právě na tuto pozici. V současnosti zde na této pozici pracují 3 kolegyně a bylo by skvělé, kdyby se našla další kolegyně, která si mezi naše dámské osazenstvo osobnostně "sedne" a bude se jim spolu dobře pracovat.

3. Skladník - vysoce oceňovaný kolega

Kvalitní skladník je nedílnou součástí naší firmy a je vysoce ceněným kolegou pro nás všechny. Skladníci jsou tzv. "svaly firmy" a bez nich by se firma nemohla hýbat. V současnosti máme ještě sklad na ulici Rybnická 531/107, ale nejpozději v létě tohoto roku již budeme fungovat v nové moderní hale, kde bude hi-tech sklad, a práce tam bude učitě zajímavá.

4. Content creator - sociálních sítí král

Doba je dnes taková, že kdo dobře neobhospodařuje svoje sociální sítě, ten jakoby skoro nebyl. Jsme rádi, že máme ty nejlepší zákazníky, a i když nejsme tolik aktivní na sociálních sítích, stále u nás zákazníci nakupují ve velké míře. Chtěli bychom to ale změnit, a k tomu potřebujeme někoho, kdo obsah na sociálních sítích ovládá a umí ho tvořit. Pracujeme s vysoce kvalitními produkty a nebude tedy problém vytvořit hezkou a nápaditou propagaci.
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Komentáře k článku