Můj účet

Škoda Octavia 1 - výměna reproduktorů a odhlučnění dveří

Škoda Octavia 1
  • Druh instalaceVýměna reproduktorů ve předních dveřích a odhlučnění všech dveří
  • VozidloŠkoda Octavia 1
  • Datum realizace19.01.2021
  • Časová náročnost6 hodin
  • Cena instalace12 748 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 12 748 Kč s DPH
Výměna reproduktorů a odhlučnění předních a zadních dveří vozu Škoda Octavia první generace. Majitel tohoto velmi zachovalého kousku si přál vylepšit původní tovární ozvučení a při té příležitosti i odhlučnit všechny dveře. Nejdostupnějším způsobem zlepšení ozvučení je výměna továrních reproduktorů. Pro takové účely je nutné volit reproduktory s vysokou citlivostí, aby si s nimi tovární autorádio se slabým zesilovačem poradilo. Nejčastěji volíme u takových instalací komponentní reproduktory Hertz CK 165, které disponují kromě velmi kvalitního zvuku i extrémní citlivostí, která reproduktory předurčuje pro tovární autorádia. V rámci instalace jsme i odhlučnili všechny dveře, což umožní nejen snížení hluku v interiéru, ale i zvýraznění basové složky a celkové zlepšení zvuku nových reproduktorů. Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz