Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

Těsnící páska Comfortmat Bitosoft Anticreak (5 m x 15 mm)

těsnící páska na plasty, 5 m x 15 mm, tloušťka 4 mm
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 40 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Těsnící páska Comfortmat Bitosoft Anticreak (5 m x 15 mm)
NovinkaTip

Těsnící páska Comfortmat Bitosoft Anticreak 

Těsnící páska, kterou využijete zejména k zamezení vrzání a skřípání mezi jednotlivými plastovými díly. Je vyrobena z pěnového materiálu s tvarovou pamětí a její použití je možné i na velmi tenkých místech. Pásku můžete použít na plastové výplně dveří, plastové díly interiéru, nebo například pod podložky reproduktorů. Vrchní vrstva o tloušťce 4 mm je vyrobena ze stejného materiálu jako Comfortmat Bitosoft 5, spodní vrstva je samolepící s lepidlem odolným proti vlhkosti. Páska je o délce 5 metrů a šířce 15 mm. Cena za 1 kus.

O tlumících materiálech Comfortmat

Společnost Comformat působí na trhu již přes 10 let a za tu dobu se rychle etablovala do pozice předního světového výrobce antivibračních a tlumících materiálů. Zejména v Rusku, tedy v zemi, ve které má samotné odhlučnění vozidel původ, jsou tlumící materiály Comfortmat™ momentálně nejvíce využívané pro profesionální odhlučnění vozidel, a to především z důvodu jejich excelentní účinnosti. Comfortmat přinesl do automobilového průmyslu nové technologie umožňující maximální efektivitu, nižší hmotnost materiálů, stálou účinnost i v extrémních teplotách a v neposlední řadě velmi snadnou aplikaci. To vše bylo možné dosáhnout pouze mnohaletým výzkumem v laboratořích Comfortmat, nejvyšší kontrolou kvality v každé fázi výroby, modernizací výrobních strojů se zapojením předních světových odborníků do automatizace výrobních linek a vytvoření výzkumného centra vybaveného nejmodernějšími zařízeními. Vysoce kvalifikovaní odborníci společnosti Comfortmat mají rozsáhlé vědecké a výrobní zkušenosti, pravidelně provádějí nezbytné fyzikální a mechanické zkoušky a disponují odbornými znalostmi z oblasti vibroakustických vlastností automobilů. Díky tomu mohou výrobky Comfortmat™ splňovat ty nejnáročnější požadavky současného automobilového trhu. 
Katalogové číslo:COM BITOSOFT ANTI
ZnačkaComfortmat
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
100 %
1 zákazník hodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.