Můj účet

Suzuki Swift - instalace autorádia a nových reproduktorů

Suzuki Swift
  • Druh instalaceInstalace autorádia a reproduktorů
  • VozidloSuzuki Swift
  • Datum realizace30.06.2021
  • Časová náročnost7 hodin
  • Cena instalace18 365 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 18 365 Kč s DPH
Instalace autorádia Pioneer SPH-10BT a nových reproduktorů do vozu Suzuki Swift. Toto auto je dlouhodobě vůbec tím nejprodávanějším na našem eshopu a má to spoustu důvodů. Nejedná se totiž o běžné autorádio, ale má navíc vyjížděcí držák pro chytrý mobilní telefon, což umožňuje spoustu zajímavých funkcí. Autorádio přitom není nijak ošizené na standardních funkcích, disponuje funkcemi jako je Bluetooth, přímé ovládání iPodu/iPhonu a Androidu nebo hlasové rozpoznávání. Samozřejmostí je dnes už možnost připojení k aplikaci Pioneer Smart Sync. A neméně zajímavá je samozřejmě i cena. Vyměnili jsme i tovární reproduktory za mnoho let osvědčené komponentní reproduktory německého výrobce Gladen M 165, které nás svým zvukem nikdy nezklamou. Pro sezonu 2021 byly reproduktory inovované s vylepšením několika parametrů. Potěší vysoká citlivost, snížená impedance na 3 Ohmy a nadstandardní dynamika těchto oblíbených reproduktorů. Do zadních dveří jsme instalovali koaxiální reproduktory stejného výrobce. Přední i zadní dveře jsme v rámci montáže důkladně vytlumili antivibračním materiálem Comfortmat z řady Standard. Ten zajistí snížení vibrací a rezonancí dveří a umožní reproduktorům výraznější basovou složku. Akustický materiál Comfortmat Tsunami, který lepíme jako druhou vrstvu za reproduktor, zamezí stojatému vlnění za reproduktorem, což má za následek zlepšení akustiky středobasových reproduktorů.Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz