Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

Odstraňovač asfaltu a organických nečistot Gyeon Q2M Tar 1000 ml

pH neutrální odstraňovač asfaltu a organických nečistot, 1000 ml
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 40 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Odstraňovač asfaltu a organických nečistot Gyeon Q2M Tar 1000 ml

Odstraňovač asfaltu a organických nečistot Gyeon Q2M Tar 1000 ml

Vysoce účinný pH neutrální odstraňovač asfaltu a organických nečistot. Na rozdíl od většiny odstraňovačů dehtu, Q²M Tar neovlivňuje žádné vnější povrchy a je bezpečný pro karoserie. Lze jej použít na sealanty či keramické ochrany, sklo a plasty (lakované i nelakované). Vzhledem k tomu, že je pH neutrální, může být také použit na odstraňování asfaltu z nelakovaných leštěných límců kol, kde klasické odstraňovače zanechávají skvrny. Q²M Tar není pouze odstraňovač asfaltu, ale účinně rozpouští i organické nečistoty nebo lepidla, pryskyřice (smůlu) a další nečistoty.

Urychluje proces dekontaminace

Automobily při každodenním používání obvykle nasbírají velké množství dehtu a asfaltu. Čím silnější je výkon automobilu a čím agresivněji je auto řízeno, tím větší je riziko vzniku znečištění. Q²M Tar poskytuje příležitost k urychlení dekontaminačního procesu. Většina nečistot je jednoduše rozpuštěna, což vám umožní získat čistý a hladký povrch během velmi krátké doby.

Předchází poškození clayem

Na měkkých nebo středně tvrdých lacích může dokonce i použití měkkého claye způsobit poškození. Protože většina nečistot může být rozpuštěna kombinovaným využitím Q²M Tar a Q²M Iron, je tento produkt výborným pomocníkem při údržbě nových automobilů nebo vozů s již provedenou korekcí laku. Umožní vám odstranit znečištění, aniž by hrozilo riziko vzniku nových škrábanců, které by jinak musely být vyleštěny. Q²M Tar nepoškozuje povlaky a nemá vliv na jejich hydrofobní vlastnosti a trvanlivost.

Další vlastnosti Gyeon Q2M Tar 1000

  • Spotřeba: 100 ml na auto
  • pH neutrální: ano
  • Objem: 1000 ml
  • Hmotnost: 1,2 kg
Katalogové číslo:Q2M TAR 1000 ML
ZnačkaGyeon
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.