Adaptér ovládání tlačítek na volantu pro Audi A3, A4, A6, R8, TT Connects2 CTSAD006.2
adaptér na volant pro Audi A3 (05->12), A4 (00->13), A6 (04->11), TT (06->14), R8 (07->15) s aktivním audio systémem
Více o produktu
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
- Využijte naši poradnu
- Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
- Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Adaptér ovládání tlačítek na volantu pro Audi A3, A4, A6, R8, TT Connects2 CTSAD006.2
Adaptér pro aktivaci tlačítek ovládání na volantu při koupi aftermarket autorádia s ISO konektorem (je součástí adaptéru).
Určeno pro automobily
- Audi A3 8P (2005 -> 2012) - původní autorádio Concert, Chorus, Symphony
- Audi A4 8E, B6, B7 (2000 -> 2013) - původní autorádio Concert, Chorus, Symphony
- Audi A6 C6 (2004 -> 2011) - původní autorádio Concert, Chorus, Symphony
- Audi R8 typ 42 (2007 -> 2015) - Audi Navigation Plus
- Audi TT Mk2 (2006 -> 2014) - původní autorádio Concert, Chorus, Symphony
Hlavní vlastnosti
- Adaptér ovládání tlačítek na volantu.
- Určen pro značková aftermarket autorádia Sony, Kenwood, Panasonic, JVC, Pioneer, Blaupunkt, Clarion, Alpine, LG, Zenec, Becker.
- Interface umožňuje připojení aftermarket hlavní jednotky a zároveň zachování používání originálních ovládacích tlačítek na volantu.
- Umožňuje vám mít ruce na volantu a oči na silnici.
- Plug & Play - není nutné stříhat kabely.
- Poskytuje výstupy pro rychlostní impuls a zpátečku.
- K plné aktivaci adaptéru je nutné objednat propojovací kabel pro danou značku autorádia! (viz. níže).
- Tento produkt byl vyvinut na základě pečlivě zdokumentovaných dat a výzkumu.
- Společnost Connects2 Ltd. nenese odpovědnost za nesrovnalosti/nekonzistentnosti, které mohou nastat v důsledku změn nebo doplňků ve výrobě vozidla, ani za poškození, ke kterému může dojít ve vozidle během instalace komponentů.
- Veškerá aplikační data se mohou časem změnit, Ahifi ani výrobce nenese za změny zodpovědnost.
- Před instalací zkontrolujte, zda se kabelové připojení ve vozidle shoduje s kabelovým svazkem adaptéru, který kupujete.
Doplňující info k analogovým vstupům
- Součástí adaptéru na volant jsou vodiče s analogovými signály.
- +12 V po zapnutí klíčku (sv. 15) - osazeno v ISO konektoru.
- +12 V po zapnutí osvětlení vozidla - osazeno v ISO konektoru.
- +12 V po zařazení zpátečky - volný vodič.
- Rychlostní impulsy - volný vodič.
- Kostra (- pól) při zatažené ruční brzdě - volný vodič.
Katalogové číslo | CTSAD006.2 |
Značka | Connects2 |
Odkazy | Oficiální webová prezentace |
Komentáře k produktu
Hodnocení
- Autorádia Adaptéry pro ovládání tlačítek na volantu Adaptéry na volant Audi Adaptéry na volant Audi A3
- Autorádia Adaptéry pro ovládání tlačítek na volantu Adaptéry na volant Audi Adaptéry na volant Audi A4
- Autorádia Adaptéry pro ovládání tlačítek na volantu Adaptéry na volant Audi Adaptéry na volant Audi A6
- Autorádia Adaptéry pro ovládání tlačítek na volantu Adaptéry na volant Audi Adaptéry na volant Audi R8
- Autorádia Adaptéry pro ovládání tlačítek na volantu Adaptéry na volant Audi Adaptéry na volant Audi TT
- Adaptéry na volant a příslušenství CONNECTS2
Zeptejte se nás