Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Aktivní pěna Bilt Hamber Auto-Foam (5 l)

prémiová aktivní pěna
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 40 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Aktivní pěna Bilt Hamber Auto-Foam (5 l)
Tip

Aktivní pěna Bilt Hamber Auto-Foam

Nemá vlastně žádný smysl používat drahé vosky a sealanty při snaze dosáhnout co největšího lesku, pokud nemáme "zmáknuté" základní principy mytí auta. Většinu poškození a nedokonalostí laku, které se těmito vosky snažíme zamaskovat, vznikají na základě nedokonalé přípravy před nanesením vosku, nebo sealantu. Je potřeba eliminovat na minimum tyto špatné postupy, které by poškozovaly lak.
I když se snažíme být opatrní, někdy děláme chyby. Auto-Foam je výsledkem rozsáhlého výzkumu a vývoje v Bilt Hamber. Auto-Foam ještě více snižuje možnost poškození, lak dokáže očistit a připravit např. na voskování. Auto-Foam je nová generace aktivní pěny prvotřídní kvality, pěna na vodní bázi, určená k mytí znečištěných laků vozidel před mytím šamponem. Aktivní pěna Bilt Hamber je použitelná ve všech běžných pěnovacích nástavcích. Ředí se v poměru 4% Auto-Foam a 96% voda. Nechte na autě působit 5 minut a opláchněte proudem vody. Tato pěna není určená pro vytváření efektní husté sněhové pěny, která vydrží dlouhé minuty, ale je to ryze funkční pěna, která umí nabídnout maximální odmočení nečistot a následný snadný oplach vodou.

aktivní pěna bilt hamber

Auto-Foam je vyrobena z biologicky odbouratelných sloučenin, je mimořádně účinná vůči špíně, ale neškodná k laku, její speciální složení bez rozpouštědel zajišťuje, že i pravidelné použití nepoškozuje lak. Tvrdě pracující povrchově aktivní látky napadnou a proniknou i do nejtvrdší silniční nečistoty a špíny, aniž by bylo třeba ručního zásahu. Během působení aktivní pěny se bubliny systematicky spouštějí a pohybují, což zlepšuje čistící účinek. Účinky silničního znečištění jsou neutralizovány tím, že jsou vázány ve směsi povrchově aktivních látek a následně zvednuty z lakovaných povrchů a fyzicky odstraněny, což minimalizuje škody na laku (poškrábání).

Aktivní pěna Bilt Hamber Auto Foam na Youtube

Katalogové číslo:BH-009
ZnačkaBilt Hamber
Odkazy:Oficiální webová prezentace
Český návod - Bilt Hamber Auto-Foam
Zobrazit návod

Komentáře k produktu

2|Karel, 05.08.2018, 10:15
Dobrý den chci se zeptat na to ředění moc to nechápu kdyz mám 1litr láhev rozprašovaci trysku kolik do toho dám Ml aktivní pěny?
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 07.08.2018 14:30
Dobrý den Vážený zákazníku, dle doporučeného ředění bude optimální použít 40ml přípravku na 1l láhev.
1|PL, 24.03.2018, 19:58
Ta pěna je určena k předmytí a pak teprve autošampón? PH pěny? Díky za odpověď...
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 26.03.2018 11:18
Dobrý den, pěny slouží jako předmytí. PH výrobce neuvádí, ale není agresivní vůči voskům.

Hodnocení

Celkové hodnocení
92 %
5 zákazníků hodnotilo
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.