Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Aktivní subwoofer U-DIMENSION GLOW 08.100

8" aktivní subwoofer v boxu
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 40 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Aktivní subwoofer U-DIMENSION GLOW 08.100
Katalogové číslo:GLOW 08.100
Značkau-Dimension
RMS výkonRMS výkon aktivního subwooferu je stálý výkon, který aktivní subwoofer dokáže zahrát dlouhodobě. Doporučujeme se řídit právě touto hodnotou. RMS výkon u aktivních subwooferů je brán jako RMS výkon integrovaného zesilovače, který je ve většině případů mírně poddimenzován, což zaručuje ochranu proti spálení subwooferu. 200 Watt
Max. (maximální) výkonŠpičkovy výkon resp. Max. výkon, který dokáže aktivní subwoofer zahrát chvilkově (cca 0,5 s), například při úderu bicích nástrojů v nahrávce. Není to ale tak důležitý parametr, jako výkon RMS. 400 Watt
Průměr použitého subwooferuPrůměr subwooferu, který je instalován v aktivním boxu. 200 mm (8")
Rozměry aktivního subwooferu345 x 240 x 68 mm
Hmotnost5 kg
Odkazy:Oficiální webová prezentace (anglicky)

Komentáře k produktu

1|Michal, 07.05.2014, 15:45
Dobrý den,rád bych se informoval, zda je některý z plochých subwooferů, v této cenové kategorii, schopný zahrát lépe než tento U-dimension Glow? Zaujal mne také Gladen US 8 a další... U U-dimension jsou výhodou přibalené kabely. Subwoofer bude napojen na tovární radio, pod sedačkou řidiče, Mazda 6 2009 kombi. Preferuji hluboké masivní basy (samozřejmě si uvědomuji limity plochých subwooferů). Velmi Vám děkuji za radu.S pozdravem Michal V.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 07.05.2014 17:42
Dobrý den Vážený zákazníku, Gladen US 8 je porovnatelný subwoofer s tímto u-Dimension. Hluboké masivní basy žádný plochý subwoofer neudělá.

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.