Můj účet

Šampon Auto Finesse Lather pH Neutral Car Shampoo (1000 ml)

vysoce koncentrovaný autošampon, pH neutrální, 1 l
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Šampon Auto Finesse Lather pH Neutral Car Shampoo (1000 ml)

Šampon Auto Finesse Lather pH Neutral Car Shampoo (1000 ml)

Auto Finesse Lather pH Neutral Car Shampoo 1000 ml je pH neutrální autošampon, který je šetrný k naneseným voskům a nanopovlakům s vysokou lubrikační schopností. Tento šampon můžete použít také na mytí matných laků, nebo v ředění 1:10000 jako lubrikant pod clay! Bezpečné mytí automobilu je nejdůležitějším krokem pro detailery, což je důvod, proč u Auto Finesse věnovali spoustu času vývoji tohoto pH neutrálního šamponu. Auto Finesse Lather je autošampon s příjemnou vůní mandarinky. Obsahuje pH neutrální povrchově aktivní látky a vysoce koncentrovaná maziva. V kombinaci s dobrou mycí technikou získáte silný čisticí výkon bez nutnosti oplachování. To také znamená, že pěna autošamponu není v rozporu s vosky nebo sealanty, díky čemuž maximalizuje jejich výkon a životnost. Lather svou lubricitou naprosto převyšuje jakékoliv konkurenční autošampony a patří tak mezi povinnou výbavu v péči o měkké laky, které jsou náchylné na poškrábání! Lather je koncentrát, který se aplikuje ve zředěné formuli a neobsahuje žádny další lesk ovlivňující přísady. Díky svým čisticím vlastnostem zvládne oživit již zanešené voskové vrstvy a tím prodloužit jejich efektivitu a životnost. Lather také může být použit jako mazivo pro clay hmoty, čímž se stává všestranným přípravkem.

  • Doporučené ředění 1:650 až 1:2000

Tak jako všechny produkty Auto Finesse, tak i Lather patří mezi profesionální produkty určené pro vyspělé detailery. Ovšem díky vysoké efektivitě a lehkosti aplikace dosáhne s tímto přípravkem skvělých výsledků i začínající uživatel. Tento šampon můžete použít také na mytí matných laků!

Postup použití:

  • Do kbelíku (20 l) nalijte 2-3 víčka autošamponu a napěňte pomocí tlakové myčky.
  • Mikrovláknovou rukavicí nebo rukavicí z ovčí vlny nabírejte směs vody s šamponem a krouživými pohyby myjte karoserii směrem shora dolů. 
  • Opláchněte tlakovou myčkou a osušte.
Katalogové číslo:AF26222
ZnačkaAuto Finesse
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
80 %
1 zákazník hodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.