Můj účet

Mycí rukavice Auto Finesse Noodle Wash Mitt

mikrovláknová mycí rukavice
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Mycí rukavice Auto Finesse Noodle Wash Mitt
Poslední kusy

Mycí rukavice Auto Finesse Noodle Wash Mitt

Auto Finesse Noodle Wash Mitt je jemná mycí rukavice s tzv. malými "dredy". Syntetická vlákna jsou základním "stavebním kamenem" této mycí rukavice, kdy právě tato vlákna zajišťují mnohem delší životnost. Noodle Wash Mitt by měla být ve výbavě každého detailera jako příslušenství k mytí automobilu, protože mikrovláknové rukavice jsou velmi odolné a budou vám sloužit bez problémů řadu let.

Hlavní vlastnosti

  • Rozměry rukavice: 260 x 220 x 220 mm.
  • Syntetická vlákna.
  • Dlouhá životnost.
  • Elastická část u zápěstí.
  • Rukavice dokáže pojmout velké množství mycího roztoku.

O značce

Značka Auto Finesse vznikla v roce 1999 pod názvem JB's Valeting Service. V roce 2005 došlo k přejmenování na Auto Finesse a následovalo dlouhé testování a pokusy. V roce 2011 došlo k představení první ucelené řady produktů, která obsahovala 7 základních detailingových přípravků. Díky rostoucímu zájmu o značku Auto Finesse došlo v roce 2013 k rozšíření působnosti i mimo Spojené království. Dnes lze produkty zakoupit prakticky po celém světě (včetně Thajska, Mexika nebo Austrálie). V roce 2019 došlo k dalšímu milníku značky v podobě založení Akademie pro milovníky detailingu. V současnosti je Auto Finesse pravděpodobně nejpopulárnější značkou na světě, a to nejen díky perfektní skladbě sortimentu s kvalitními produkty, ale i díky propracovanému marketingu a působivému designu.

Katalogové čísloAF31812
ZnačkaAuto Finesse
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
80 %
8 zákazníků hodnotilo
Pavel
10. 9. 2021

Samotný mytí s rukavicí je super, dobře se drží, nasakuje rychle a dobře máchá. Problém je však zpracování, po dvou použití se začala párat a to jak základ rukavice tak i \"nudličky\" a vnitřní výplň.

Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 10.09.2021 08:31
Dobrý den Vážený zákazníku, mrzí nás, že nejste s tímto pruduktem spokojený. Pokud budete chtít poradit s alternativou neváhjete se obrátit na naše technické oddělení, kde Vám velice rádi poradí. 
Kamil Beran
9. 1. 2021

Myje velmi dobre a diky velikosti je dobra i svym vykonem. Jedine negativum je, ze se jiz po prvnim myti protrhla vnitrni vypln rukavice. Vnejsi strana je vsak v poradku a plne funkcni.

Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 12.01.2021 13:25
Dobrý den Vážený zákazníku, 
děkujeme za Vaše hodnocení . 
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.