Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Autorádio PARROT ASTEROID MINI

multimediálni systém s OS Android 1.5 a s 3.2“ barevným displejem
Více o produktu
Prodej skončil
Vyberte si, prosím, podobné zboží ze stejné kategorie
S Bluetooth
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 40 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Autorádio PARROT ASTEROID MINI
Prodej skončil

Parrot Asteroid MINI je multimediálni systém s OS Android 1.5 a s 3.2“ barevným displejem.

Systém nabízí kombinaci funkcí Bluetooth handsfree sady, navigace, autorádia, prehrávace MP3, ale i jiných hudebních zdroju, a internetového rádia. Užijte si ovládání handsfree i prehrávání hudby hlasem, nebo se nechejte hlasem informovat o tom, kdo vám volá. Internetové služby, vcetne web rádia, fungují pres 3G/4G pripojení.

- lze připojit a používat 2 telefony současně
- internetové aplikace ASTEROID market
- hlasové ovládání a menu v češtině
- aplikace, hudba a Bluetooth handsfree

Aplikace
Na Asteroid Market lze najít a stáhnout aplikace jako např. navigace, služby a informace pro řidiče, body zájmu, hudba či web rádio.
www.parrotasteroid.com/asteroidmarket/

Handsfree
Parrot ASTEROID Mini nabízí pokročilé funkce Bluetooth handsfree. Zařízení provádí automatickou synchronizaci adresáře a disponuje inteligentním hlasovým vytáčením. Nabízí duální režim (Multipoint) - současně lze používat dva telefony.
- obsahuje adresář až pro 5000 kontaktů na telefon / 50 000 celkem
- lze spárovat až 10 telefonů, PIN kód: 0000
- bluetooth profily: HSP, HFP, PBAP, A2DP (Bluetooth stereo), AVRCP
- audio: DSP, plný duplex, pokročilá redukce hluku, potlačení echa

Hudba
Parrot ASTEROID Mini přehrává všechny zdroje hudby: iPod, iPhone (přes kabel), USB, SD karty, linkový vstup. ASTEROID Mini je vybaven vestavěným zesilovačem MOSFET s výkonem 4x47W, 2x linkovými výstupy a 1x linkovým vstupem, součástí je také parametrický ekvalizér se 7 pásmy, 6 přednastaveními, 3 uživatelskými přednastaveními. Umožňuje výběr hudby hlasem (stačí vyslovit jméno interpreta nebo alba) .
- podpora formátů: MP3, AAC, WMA, WAV, OGG.
- audio efekty = Virtual SuperBass 2 a Sound Stage 2

Technické specifikace:
- Bluetooth v2.1s EDR
- externí GPS přijímač SIRF
- 4x40W zesilovač MOSFET - 2x linkový výstup, 1 x linkový vstup
- připojení k internetu přes: 3G/4G USB modem, smartphone (USB a Bluetooth tethering).
- redukce hluku, plný duplex a potlačení echa
- flash paměť : 256MB / 2GB NAND
- RAM paměť: 256MB / 2GB DDR
- aktualizace SW přes USB
- kompatibilní s Parrot UNIKA
- dálkové ovládání: 63x41x21mm, 15g
- displej: 93x53x13mm, 60g
- eBox (ústředna): 69x149x29mm, 304g

Obsah balení:
• 1 x Parrot ASTEROID Mini
• 1 x odnímatelný displej
• 1 x dálkové ovládání
• 1 x kabel k displeji
• 1 x kabel pro dálkové ovládání
• 1 x kabel pro iPod/iPhone/iPad
• 2 x prodlužovací USB kabel
• 1 x ISO kabel
• 1 x Parrot ASTEROID GPS přijímač
• 1 x dvojitý externí mikrofon
• 1 x uživatelská příručka (rychlý průvodce)
• 3 x stahovací páska

Vzhledem k množství firmwarových verzí jednotlivých modelů telefonů a jiných mobilních zařízení nelze garantovat 100 % kompatibilitu veškerých vlastností telefonu s multifunkčním systémem PARROT ASTEROID Mini.

Změna firmware telefonu, dodatečně instalovaný SW, sdílené kontakty s jinými adresáři či sociálními sítěmi, to vše může ovlivnit funkčnost mobilního telefonu a multifunkčního systému PARROT ASTEROID Mini.

Přehledy kompatibilit na www.parrot.com obecně zobrazují funkčnost telefonů a zařízení PARROT, a to ke dni testování s daným firmware telefonu versus uvedenou softwarovou verzí PARROT.

Katalogové číslo:834804
ZnačkaParrot
Velikost autorádiaAutorádia se rozdělují na 2 základní velikosti, autorádia 1DIN a autorádia 2DIN.

Autorádia velikosti 1DIN - přesné rozměry včetně plechového rámečku, kam se autorádio zasouvá jsou 184 x 53 mm, vnější rozměry značkového 1DIN autorádia pak jsou 188 x 59 mm.

2DIN autorádia známe z novějších vozidel, klasický příklad je VW Golf IV s navigací. Rozměry 2DIN autorádia bez plechového rámečku jsou 180 x 101 mm, venkovní rozměry značkového 2DIN autorádia jsou pak 189 x 119 mm.
2 DIN
Výkon autorádiaVýkon autorádia uváděný v maximálních hodnotách. Jedná se tedy o hodnotu MAX. Výkon interního zesilovače autorádia. RMS výkon autorádia se dnes pohybuje od 17 - 30W RMS na kanál. 4 X 47 Watt
USB vstupUSB vstup autorádia se používá na připojení USB flash disku nebo chytrého telefonu. Dnes je přehrávání hudby přes USB nejpopulárnější formou poslechu hudby v autě. USB vstup může být přední (na čelním panelu autorádia) nebo zadní (zezadu na kabelu). ANO (2x)
CD mechanikaAutorádia s CD mechanikou. Autorádia, která mají vstupní štěrbinu pro vložení CD. NE
DVD mechanikaDVD („Digital Versatile Disc“ nebo „Digital Video Disc“) je formát digitálního optického datového nosiče, který může obsahovat filmy nebo různé jiné údaje.

Autorádia s DVD mechanikou umí přehrávat i klasické CD disky a na autorádiu je vždy šterbina jen na jeden disk, CD mechanika a DVD mechanika jsou vždy v jednom.
NE
Integrované BluetoothBluetooth je komunikační technologie sloužící k bezdrátovému propojení mezi dvěma a více elektronickými zařízeními. K autorádiu se zabudovaným Bluetooth lze připojit např. mobilní telefon. Většina autorádií pro rok 2017 a novější umí přes Bluetooth hudbu i bezdrátově streamovat (přehrávat) -> funkce A2DP. ANO
Audio Streaming přes BluetoothA2DP (Advanced Audio Distribution Profile) je profil Bluetooth, který umožňuje bezdrátový přenos stereo zvuku ze zdroje A2DP, typicky mobilního telefonu nebo počítače, k A2DP přijímači (autorádio). Tato zařízení obvykle také podporují profil AVRCP. ANO
Externí mikrofon součástí baleníExterní mikrofon se zapojuje ze zadní strany autorádia do vstupu označeného "MIC". Externí mikrofon pro ideální kvalitu zvuku při telefonním hovoru doporučujeme umístit na levý sloupek „A“ v místě, kde na sebe navazuje „A“ sloupek a stropnice. Velmi dobrá pozice k umístění externího mikrofonu je také u centrálního zpětného zrcátka. ANO
Počet RCA výstupůRCA výstupy, lidově řečeno "cinche", se využívají k připojení externího zesilovače nebo aktivního subwooferu. Aftermarket autorádia jsou zpravidla vybavena 1 až 3 páry RCA výstupů. Využívá se FRONT (přední), REAR (zadní) a SUB (subwoofer).

Záleží také, kolika voltovými výstupy je autorádio vybaveno. 2V výstupy mají základnější modely autorádií, 4V a více pak dražší jednotky. Čím vyšší udaná hodnota, tím jsou kladeny menší výkonové nároky na externí zesilovač a roste kvalita zvuku.
3 páry
Made for Apple iPod & iPhonePři propojení Apple zařízení k autorádiu lze hudební aplikace ovládat pomocí autorádia samotného, myšleno základní běžné funkce. ANO (kabel součástí)
DisplejDoplňující informace o displeji. Segmentový, LCD, kolika-řádkový atd. 3.2“ barevný
Odnímatelný čelní panelMožnost odejmout postraním tlačítkem celý čelní panel autorádia. Velmi účinná zbraň proti odcizení autorádia. Doporučujeme panel neschovávat ve vozidle, ale brát si ho s sebou. Případně panel umístit na skryté místo do kufru, ale nikoliv při odchodu z auta, ale ještě před zaparkováním. Nikdy nevíte, kdy se na vás zloděj může dívat. ANO
Dálkové ovládání v baleníKartové IR dálkové ovládání autorádia, díky kterému lze určité funkce autorádia vč. hlasitosti ovládat z ruky, na dálku. ANO
Ostatníaudio efekty = Virtual SuperBass 2 a Sound Stage 2
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.