Můj účet

Sada Grit Guard Combo Complete Washing System - 19 l

2x kbelík 19 l, 2x víko Gamma Seal, 2x mřížka do kbelíku, 2x stojan na kolech pro kbelík, 1x spojka pro vozíky
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Sada Grit Guard Combo Complete Washing System - 19 l
-5 %

Sada Grit Guard Combo Complete Washing System - 19 l

Většina mikroškrábanců na laku (viditelných na přímém slunci) vzniká během mytí auta. Zbytky nečistot nebo písku, které jsou uvízlé v houbě nebo v rukavici, jsou "tahány" po povrchu umytého laku. Zabraňte tomu minimalizováním rizika mikroškrábanců, a to díky systému Grit Guard. Grit Guard udržuje houbu čistou a udržuje kontaminanty na dně kbelíku. Použití mřížky do kbelíku zabraňuje pohybu nečistot a zvedání nečistot nad mřížku.

Pokud dáváte přednost bezpečnému způsobu čištění pomocí dvou kbelíků, sada Combo je určena právě pro vás. Nyní můžete pohodlně v jednom kbelíku připravit vodu se šamponem a ve druhém čistou vodu pouze pro oplachování rukavice a mycí houby od nečistot. Kbelíky jsou navzájem propojeny hliníkovým konektorem Dolly.

Kompletní sada kompletního mycího systému Grit Guard obsahuje:

 • 2x kbelík o objemu 19 litrů (5 amerických galonů) - tento velký kbelík je ideální pro mytí laku automobilů, karavanů, jiných vozidel a lodí. Velká kapacita umožňuje připravit dostatečné množství vodního roztoku se šamponem na celé umytí. Výška kbelíku je 37 cm, průměr v horní části 30 cm, průměr v dolní části 26,5 cm.
 • 2x Grit Guard Insert - revoluční nástroj, který minimalizuje riziko poškrábání laku při mytí auta. Průměr 26,5 cm.
 • 2x víčko uzávěru Gamma - víko, které převádí obyčejný kbelík na hermeticky uzavřený a ​​utěsněný kontejner. Ideální nástroj pro přepravu kbelíku naplněného vodou, např. v autě, a to bez rizika rozlití.
 • 2x Dolly - vozík pro kbelík vybavený 5 koly. Vyhnete se tak tahání těžkého kbelíku naplněného vodou z místa na místo a ochráníte si záda před přetížením. Dvě kola jsou vybavena brzdami pro imobilizaci vozíku na nakloněném povrchu. Tři svorky udržují kbelík na vozíku. Zatížení až 120 kg.
 • 1x Diamond Plate Dolly Connector - hliníková deska pro připojení dvou vozíků do jedné jednotky.
Katalogové číslo:GG-COMBO
ZnačkaGrit Guard
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:

  Zeptejte se nás
  Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.