Můj účet

Impregnace pneumatik Gyeon Q2 Tire (400 ml)

impregnace pneumatik s obsahem SiO₂, 400 ml
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Impregnace pneumatik Gyeon Q2 Tire (400 ml)
TipAktualizováno

Impregnace pneumatik Gyeon Q2 Tire

Revoluční ošetření pneumatik na bázi křemíku s vynikající trvanlivostí, Q² Tire je první a jediný povlak pneumatik na bázi SiO₂. Zaručuje nejen trvanlivost, ale také skvělé vizuální efekty. Výrobek může být vrstven nebo zahříván, aby se jeho odolnost a životnost ještě prodloužily. Super koncentrovaná impregnace pneumatik Q² Tire vyžaduje velmi vysokou úroveň přípravy povrchu. Ujistěte se, že jste pneumatiku řádně vyčistili a nechali ji uschnout. Malé množství produktu naneste na povrch a nechejte ho zaschnout. Chcete-li prodloužit životnost Q² Tire, zahřejte povrch pláště pneumatiky horkovzdušnou pistolí. Tím se otevřou mikropóry z pryže a produkt se lépe vsákne. Výsledkem je matnější povrch a podstatně delší životnost. Q² Tire je velmi účinný při odpuzování nečistot. Je produktem, který působí i po několika intenzivních umytí a zůstane aktivní i po použití tlakové myčky. Díky schopnosti proniknout do pryžové struktury zajišťuje, že její účinky zůstanou viditelné po dlouhou dobu. Q² Tire nejen chrání pneumatiky, ale také zlepšuje jejich vzhled a obnovuje sytě černou barvu. Účinek trvá i po zhoršení hydrofobního účinku na pneumatice.

Hlavní vlastnosti

 • Impregnace na pneumatiky s obsahem SiO2.
 • Lze vrstvit pro delší životnost.
 • Odpuzuje vodu a nečistoty po aplikaci.
 • Doporučená spotřeba: 10-15 ml na jednu sadu pneumatik.
 • Životnost: déle jak pět umytí vozu.

Jak aplikovat

 • Před aplikací si nasaďte ochranné rukavice.
 • Povrch pneumatiky musí být dokonale čistý.
 • Po důkladném vyčistění nechte pneumatiky dokonale vyschnout, nesmí nikde zůstat ani kapka vody.
 • Před aplikací Q2 Tire tedy pneumatiku vyčistěte pomocí kartáče na pneu Gyeon Q2M Tire Brush a přípravku Dodo Juice Pneu Look.
 • Jakmile je pneumatiky čistá a suchá, můžete přejít k aplikaci přípravku Q2 Tire.
 • Pro nejlepší výsledky doporučujeme pneumatiku nahřát pomocí horkovzdušné pistole a následně aplikovat produkt pomocí pěnového aplikátoru.
 • Po pár minutách (jakmile produkt zaschne), lze aplikovat druhou vrstvu.
 • Přípravek by se neměl dostat do styku s diskem.

O značce

Značka Gyeon (vyslovujte "džion") pochází z Jižní Koreje, kde vzniklo více světových značek zabývajích se velmi kvalitní a inovativní autokosmetikou. O Jihokorejcích je známo, že jsou velmi precizní a pracovití, a tyto jejich vlastnosti se dokonale zrcadlí i v produktech této značky. Už jen při pohledu na design jejich přípravků je zřejmé, že si dali záležet. Ale hezký obal není vše. Tato autokosmetika nabízí pokročilé technologie za konkurenceschopné ceny. Gyeon vyvíjí a vyrábí téměř každý produkt ve vlastní laboratoři a závodě v Jižní Koreji za pomocí nejlepších vědců a odborníků v oboru péče o automobily. Tento proces podporuje hloubkovým výzkumem, intenzivním testováním a obsedantní touhou zlepšovat vše, co dělají. Výsledkem tohoto přístupu jsou výjimečné produkty z hlediska kvality, odolnosti a snadného použití. Gyeon byl vždy jedinečný a neustále se snaží být o krok napřed a je ochoten zvítězit v každém aspektu svého podnikání. Vášeň a zkušenosti je drží na této cestě. Nikdy nedělají kompromisy. V Evropě je tato autokosmetika velmi uznávaná. Dnes se Gyeon prodává na 6 kontinentech a ve více jak 100 zemích po celém světě.
Katalogové čísloG25998
ZnačkaGyeon
OdkazyOficiální webová prezentace
Bezpečnostní list
Stáhnout

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
99 %
18 zákazníků hodnotilo
17×
Centrum Moravia sever spol sro Krajíček Jiří
2. 6. 2020

Krásně voní a začerňuje i plasty.

Ověřený uživatel
14. 12. 2019

Výborná ochrana pneumatik,popř.venkovních plastů

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.