Můj účet

Keramický povlak na okna Gyeon Q2 View (20 + 20 ml)

tekuté stěrače, životnost 1 rok, 20 + 20 ml
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Keramický povlak na okna Gyeon Q2 View (20 + 20 ml)

Keramický povlak na okna Gyeon Q2 View 20 + 20 ml

Ochranný povlak na okna s dlouhotrvajícím vodoodpudivým účinkem. Na trhu je k dispozici mnoho hydrofobních povlaků, ale trvanlivost není jejich silnou stránkou. Q2 View kombinuje dvě z nejžádanějších vlastností tohoto typu výrobku. Po dobu až 12 měsíců zůstává na nejintenzivněji používaném čelním skle a zároveň zajišťuje stále stejnou vodoodpudivost. Na bočních oknech může vydržet působit až 36 měsíců. Příprava povrchu je naprosto zásadní. Sada Gyeon Q² View se skládá ze dvou výrobků, a to: Q² Cleanse (leštěnka na skla) a Q² Repel (samotný hydrofobní povlak). Nikdy nevynechávejte proces odmaštění s Q² Cleanse, který není pouze čistič, ale také vytváří pojící vrstvu, zaručující dokonalé přilnutí ochrany ke sklu. Bez správné přípravy před aplikaci nikdy nedosáhnete očekávané životnosti! Používejte jen malé množství Q² Cleanse a pracujte po malých částech (30 x 30 cm). Q² Repel aplikujte kruhovým pohybem. Zejména na čelním skle doporučujeme nanést i více než jednu vrstvu. Zbytky odstraňte vlhkým hadříkem.

Zvyšuje viditelnost při zhoršených klimatických podmínkách

Hlavním úkolem Q² View je zvýšit vaši bezpečnost i pohodlí při jízdě v obtížných podmínkách na silnici. Předpokládáme, že čím horší podmínky na silnici, tím více by se měl řidič soustředit na řízení vozidla. View Q² poskytuje mnohem lepší výhled na silnici tím, že udržuje okna v čistotě, odpuzuje vodu a nečistoty a zvyšuje tak viditelnost.

Samočistící schopnost

Q² View na povrchu skla odpuzuje jak vodu, tak nečistoty. V deštivých nebo nočních podmínkách nabízí neocenitelnou pomoc, protože řidič si všimne jakýchkoliv překážek nebo nebezpečí mnohem dříve.

Další vlastnosti Gyeon Q2 View 20 + 20 ml

  • Spotřeba: 20 ml / vůz
  • pH tolerance: 2-11
  • Funkčnost: od 50 km/h
  • Odolný vůči přípravkům s alkoholem
  • Životnost: >12 měsíců / 30 000 km
  • Hmotnost: 0,3 kg

Obsah balení Gyeon Q2 View 20 + 20 ml

Katalogové číslo:G26000
ZnačkaGyeon
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
100 %
4 zákazníci hodnotili
Patrik Baroch
26. 3. 2020

Mám už na druhém autě, tenhle produkt je naprosto skvělý. Při dodržení postupu bych viděl výdrž na čelním skle i na dva roky. Aplikuji vždy v několika vrstvách na všechna vnější skla. Mám pocit, že lehce chrání i před odletujícími kamínky.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.