Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

Reproduktory Hertz DCX 165.3

Ø 165 mm, 60/120 W, 4 Ω, 93 dB (2,83V/1m), montážní hloubka 64 mm
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 40 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Reproduktory Hertz DCX 165.3
Tip

Koaxiální 2pásmové reproduktory Hertz DCX 165.3

165 mm koaxiální reproduktory Hertz DCX 165.3 jsou navrženy s maximální péčí tak, aby poskytovaly lineární frekvenční odezvu a zajišťovaly vysokou spolehlivost. Neodymový magnet, PEI kopulovitý výškový reproduktor, vestavěné frekvenční výhybky a membrána z lisovaného papíru poskytují optimální poměr mezi snadnou instalací a kvalitním zvukem, který je plný dynamiky a radosti z poslechu oblíbené hudby.

Hlavní vlastnosti reproduktorů Hertz DCX 165.3

  • Čistá měděná cívka navinutá na conex pro maximální lehkost.
  • Papírová membrána odpuzující vodu.
  • Neodymový výškový reproduktor s PEI kopulí pro kompaktnost a výkon ve vysokých frekvencích.
  • Lakovaný koš.
  • Pocínované vysokoproudé svorky.
  • Postříbřené olověné vodiče pro maximální spolehlivost a vodivost.
  • Ochranný kryt magnetu z butylové gumy odolný proti nárazům a otěru.
Katalogové číslo:DCX 165.3
ZnačkaHertz
Odkazy:Oficiální webová prezentace
Typ reproduktorůKoaxiální reproduktory:
Koaxiální reproduktory se vyznačují konstrukcí tzv. vše v jednom. Výškový a středobasový reproduktor jsou v jednom koši. Výhodou je jednodušší montáž, ale díky spojení resp. blízkosti pásem v jednom reproduktoru, se obvykle sníží kvalita zvuku. Zpravidla uprostřed středobasového reproduktoru, je výškový reproduktor, jehož kmitací cívka pracuje ve druhé vzduchové mezeře společného magnatického obvodu. Třípásmový koaxiální reproduktor se skládá ze středobasového reproduktoru, ve předu na zvláštním nosníku je středový reproduktor a samostatný výškový.

Komponentní reproduktory:
Komponentní reproduktory se vyznačují rozdělením na jednotlivá frekvenční pásma, výškové + středobasové + popř. basové pásmo. Jednotlivé reproduktory se dají umístit zcela odděleně, což má za výsledek lepší zvukový i akustický projev. V drtivé většině případů komponentních reproduktorů je dodávaná i externí výhybka, která rozděluje výškové, středové / středobasové a u třípásma i basové pásmo popř. umožňuje nastavení decibelové úrovně u výškového reproduktoru (např. +2 dB, 0 dB, -2 dB), strmosti (např. 6dB/Okt. 12dB/Okt.) či aktivní nebo bi-amp zapojení.
Koaxiální 2 pásmové
Výkon RMSRMS výkon reproduktorů je stálý výkon celého systému, ne pouze jednoho reproduktoru nebo jedné strany. Jedná se také o výkon nepřetržitého používání reproduktorů. Pokud se RMS výkon překročí na delší dobu, může dojít k nevratnému poškození reproduktorů! 60 W
Max. (maximální) výkonŠpičkovy výkon, který dokáže reproduktor zahrát chvilkově (cca 0,5 s), například při úderu bicích nástrojů ve skladbě. Pokud se max. výkon překročí, obvykle dojde k poškození reproduktorů! 120 W
Citlivost (SPL 2,83V/1m)Citlivost, senzitivita neboli účinnost reproduktoru.

Citlivost reproduktorů se udává v decibelech (dB) a zjednodušeně řečeno znamená, čím vyšší hodnota, tím menší nároky na výkon zesilovače. Jedná se defacto o hodnocení, jak reproduktor převádí watty na zvuk. Hodnocení citlivosti jsou v úrovní hluku měřené na 1 metr od reproduktoru pomocí 1 W (watt energie) nebo pomocí 2,83 voltu na zdroji na 1 metr.

Vyšší decibelová úroveň znamená, že reproduktor je hlasitější s nižším výkonem. Pro každý nárůst o 3 dB citlivosti, reproduktor vyžaduje poloviční sílu pro reprodukci stejné hlasitosti. Například, pokud 88 dB reproduktor potřebuje 100 Wattů k výrobě určité hlasitosti, pak reproduktor s 91dB citlivostí potřebuje jen 50 wattů, aby se dostal na stejnou hlasitost.
93 dB
ImpedanceImpedance - měření elektrického odporu. Při nákupu reproduktorů, je důležité, aby se každý ujistil, že impedance je v souladu se zesilovačem nebo autorádiem, který používáte.

Příklad:
2 Ohmový reproduktor nelze připojit na zesilovač, který je stabilní pouze do 4 Ohmů! 4 Ohmový reproduktor lze bez problémů použít na zesilovač, který je stabilní do 2 Ohmů. Nejběžnější impedance reproduktorů je dnes 3 - 4 Ohm.
4 Ω
Frekvenční rozsahSchopnost reproduktorů zahrát signál od nejnižšího kmitočtu po nejvyšší, resp. schopnost reproduktoru věrně reprodukovat zvuk v konkrétním frekvenčním pásmu.

Odborně:
V oblasti kmitočtů od 40 až po 16 000 Hz se vyskytuje převážná většina základních i alikvótních (harmonických) tónů všech hudebních nástrojů. Nás zajímá, jaký je průběh vyzářeného akustického tlaku v tomto rozsahu kmitočtů při napájení reproduktorové soustavy konstantním příkonem. Tomuto průběhu říkáme kmitočtová charakteristika, která nám udává úroveň vyzářeného akustického tlaku v decibelech (dB) v závislosti na kmitočtu. Nejvýstižněji lze vyjádřit kmitočtovou charakteristiku reproduktoru nebo reproduktorové soustavy grafem.

Většinou ale je kmitočtová charakteristika udávaná uvedením maximální tolerance akustického tlaku v daném kmitočtovém rozsahu, např. 50 až 15 000 Hz -+ 6 dB. Jelikož je kmitočtová charakteristika reproduktorů i soustav obecně značně nerovnoměrná, neudávají někteří výrobci z preztižních důvodů ve svých kalalozích ani tuto maximální toleranci akustického tlaku v decibelech. Takto ochuzený údaj je bohužel bezcenný. Co je platné, že výrobce nabízí reproduktorovou soustavu s kmitočtovým rozsahem 30 až 20 000 Hz, jestliže se obává uvést maximální nerovnoměrnost akustického tlaku v tomto rozsahu, neboť může mít toleranci např. +- 20 dB.

Nerovnoměrnost neboli zvlnění kmitočtového průběhu u dobrých reproduktoprových soustav pro kvalitní přednes hudby nemá překročit v pásmu 80 až 12 000 Hz +- 3 dB a v pásmu 40 až 16 000 Hz +- 6 dB. Větší nerovnoměrnost již ochuzuje nebo zdůrazňuje určité tónové oblasti, což může způsobit slyšitelné nebo i rušivé zkreslení. Mění se také podíl mezi základními tóny a vyššími harmonickými, tím se mění barva zvuku a jednotlivé hudební nástroje i celý hudební obraz zní nepřirozeně.
60 - 21000 Hz
Průměr středobasu nebo koaxiálního reproduktoruPrůměr reproduktoru uvádíme jako průměr celého reproduktoru, nikoliv včetně uchycení, kdy u menších reproduktorů (87, 100, 130 mm) vyčnívají ještě navíc úchyty. Některé reproduktory jsou oválné a tam se uvádí rozměr v palcích, vždy nejkratší strana k nejdelší straně. Jeden palce je cca. 2,5 cm. 165 mm
Montážní hloubka středobasu nebo koaxiálního reproduktoruMontážní hloubka reproduktoru se měří od nejspodnější hrany magnetu až po spodní okraj plechového, plastového nebo litého koše reproduktoru, resp. dosedací plochy reproduktoru. 64 mm
Materiál membrány středobasu nebo koaxiálního reproduktoruMateriál, který byl použit u membrány reproduktoru. Nebojte se papíru, má kupodivu velmi přirozený a kvalitní zvuk a díky povrchové úpravě vydrží bezproblémů i vlhkost. Vodoodpudivý lisovaný papír
Průměr kaloty výškového reproduktoruČistý průměr kaloty (membrány) výškového reproduktoru. 15 mm
Materiál kaloty výškového reproduktoruMateriál kaloty, který byl použit při výrobě výškového reproduktoru. PEI
Frekvenční výhybka součástíFrekvenční výhybka je důležitou součástí defacto všech reproduktorů. Výhybka obvykle obsahuje různé hodnoty odporů, velikosti cívek a typy kondenzátorů, které zcela zásadně upravují zvuk. K čemu výhybky slouží popisujeme níže.

Komponentní reproduktory:
Součástí každého kvalitní komponentního reprosystému je výhybka. Jejím úkolem je zajistit rozdělení frekvencí, které zesilovač produkuje v celém akustickém spektru kmitočtů tak, aby každý z reproduktorů dostal jen tu část pásma, kterou může optimálně zahrát z hlediska účinnosti a minimálního zkreslení.

Koaxiální reproduktory:
U koaxiálních reproduktorů bývá z většiny případů jednoduchá výhybka (6dB/Okt.) tvořená kondenzátorem u výškového reproduktoru.
Ano (kondenzátor)
Cena zaPokud je uvedena cena za pár tak součástí balení bývá vždy vše po 2 kusech, např. 2x středobas, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenční výhybka. Pár
Krycí mřížky součástí baleníOriginální krycí mřížky v balení reproduktorů. Ne
OstatníNeodymový magnet

Komentáře k produktu

30|Tomáš Blaha , 16.10.2020, 12:53
Dobrý den, jsou tyto reproduktory vhodné do peugeot 306 ? A budou sedět bez úprav?
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 19.10.2020 15:29
Dobrý den Vážený zákazníku. Ano, reproduktory lze do vašeho vozu osadit.
29|Tomáš Nosek , 05.06.2020, 15:43
Dobrý den, půjdou tyto reproduktory společně s redukčním rámečkem níže osadit do zadních dveří Fiatu Bravo 2008 ? Jde mi hlavně o montážní hloubku. Děkuji za infohttps://www.ahifi.cz/mdf-podlozky-fiat-bravo-ii-croma-stilo.htmlhttps://www.ahifi.cz/hertz-dcx-165-3.html
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 05.06.2020 16:06
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, zvoleno máte správně, lze použít.
28|Milan Műhlbacher , 19.07.2019, 17:30
Dobrý den, mají tyto repro opravdu v průměru 165 mm a nebo mají více než 165mm?
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 23.07.2019 09:31
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, repro má opravdu v průměru 165mm.
27|Filip , 20.06.2019, 21:42
Zdravím, jezdim v Hondě Civic 6g (anglan) s rádiem od Sony s výkonem 4x55 W a chtěl jsem se zeptat kolik toho je vlastně schopné utahnout či využít plný rozsah techle reproduktorů bez zesilovače. A pokud ano tak zvládlo by i například jak mate v nabídce pro auta značky Honda set od Mac Audio i s těmi oválnými 6”/9” ? Diky za odpověď:)
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 21.06.2019 08:56
Dobrý den, tyto reproduktory mají velmi vysokou citlivost a jsou vhodné pro zapojení na rádio, zesilovač není třeba. V setu s oválnými reproduktory 6x9" je bohužel nemáme. 
26|Martin Průcha , 05.06.2017, 07:26
Dobrý den,rád bych vyměnil nefunkční originální reproduktory zadních dveří ve Ford Focus II po FL. Líbí se mi HERTZ DCX 165.3, ale všiml jsem si, že montážní otvory v reproduktorech nesedí na MDF podložky (4carmedia MDF), které doporučujete v sadách reproduktorů pro Focus. Ostatně originální repro je v zadních dveřích také uchyceno pomocí 3 nýtů. Lze tedy tyto reproduktory použít? Pokud ano budou mi 8mm MDF podložky stačit vzhledem k montážní hloubce?Děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 05.06.2017 14:53
Dobrý den, s pomocí těchto podložek lze reproduktory použít. Předvrtané otvory jsou na uchycení podložek, reproduktory můžete navrtat libovolně. MDF podložky jsou vyrobeny přesně pro tento vůz, měly by vyhovovat většině reproduktorům. 
25|J.Janczar , 03.12.2016, 07:36
Dobrý den,které reproduktory pro ford ka 2001 HERTZ DCX 165.3 nebo Hertz DCX 570.3 a co ktomu dokoupit aby pasovaly.Dík
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 06.12.2016 15:40
Dobrý den Vážený zákazníku, volil bych repro 5x7 palce, větší plocha membrány = lepší basová složka. Pro instalaci lze použít adaptéry k reproduktorovému konektoru Ford.
24|lubos , 12.02.2015, 21:29
Dobrý deň,mám focus mk1 repro seriové a rádio pioneer deh 1750. Chcem vymenit repro aj v predu aj vzadu. Co by ste doporucil? dakujem
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 13.02.2015 09:06
Dobrý den Vážený zákazníku, my máme velmi dobrou zkušenost s ovály od Mac Audia, které Vám tam i přesně padnou: http://www.ahifi.cz/reproduktory-mac-audio-mac-mobil-street-57-2.html. Tyto reproduktory pasují do předních i do zadních dveří.
23|Luboš , 11.12.2014, 12:46
Dobrý den,rozmýšlím se mezi těmito repro a KICKER KS65. Vím,že dražší budou lepší,ale chci slyšet váš názor zda se vyplatí připlatit. Jde mi o rozdíl zvuku napr.vysky a basy. Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 11.12.2014 13:50
Dobrý den Vážený zákazníku, basy na tom budou podobně, Kicker bude mít ale výraznější výškové reproduktory. Oba modely nabízí ale velmi slušný poměr cena/výkon a celkově srovnávat zvuk Hertz a Kicker není moc dobré, jedná se o úplně jiné značky a někomu se může líbit Kicker a jinému Hertz zase a nerad bych Vám doporučil něco, co se Vám ve finále může líbit méně.
22|Hory , 19.11.2014, 09:46
Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli bych mohl dát tohle repro do předních dveří u golfa iv. Diky
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 19.11.2014 16:50
Dobrý den Vážený zákazníku, použít ho můžete, ano. Z výroby jsou v tomto autě reproduktory 2-pásmové komponentní čili s oddělenými výškovými reproduktory. Doporučuji proto zvolit spíše model DSK 165.3.
21|Ospis , 06.10.2014, 01:25
Zdravím chtěl bych se zeptat jestli jsou podle vás tyto reproduktory lepší než Reproduktory MTX AUDIO RTC653.Chtěl bych je zapojit do předních dveří,přesněji 3 páry techto reproduktorů do předních dveří.Na zesilovač.Děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 06.10.2014 10:45
Dobrý den Vážený zákazníku, podle nás hrají lépe Hertz z řady DCX, ano.
20|Radek , 02.04.2014, 16:19
Dobrý den, rad bych vymenil zadni orginalni repro ve voze MAZDA 6 r.v2008, zapojeny budou na orgi. autoradio.Predpokladam, ze bude nutne dokoupit i redukce.Budou tyto HERTZ dustojna nahrada? Popripade poradte prosim moznou alternativu.Do budoucna bych vymenil i predni, ale tam je vyskovy reproduktor umisten odelene co by jste doporucil dopredu ? Dekuji predem
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 02.04.2014 17:26
Dobrý den Vážený zákazníku, tyto koaxi nehrají špatně a myslím, že budete spokojený. Pokud budete do zadních instalovat Hertz, zvolil bych i Hertz dopředu, model DSK 165.3. Na Mazdu 6 2008 bohužel redukce nenabízíme.
19|Godwar , 02.11.2013, 14:03
Dobrý den, zajímalo by mě jaký je rozdíl mezi reproduktory HERTZ ECX 165.5 a těmito DCX 165.3, o kolik mohou být lepší? Připravuji se na koupi reproduktorů dozadu do plata, zatím mám vpředu Hertz z řady Dieci, proto by mě zajímalo jestli by hodně vadilo , kdybych zakoupil dozadu reproduktory jiné řady? Děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 02.11.2013 15:49
Dobrý den Vážený zákazníku, ECX je vyšší řada než DCX a tomu odpovídá zpracování, kvalita zvuku i celková dynamika, Hrubým odhadem jsou ECX cca. o 30% lepší oproti DCX. Pokud budete mít ve předu DCX a vzadu ECX tak to ničemu nevadí, ale není standartní mít vzadu lepší repro než ve předu, kde sedíte.
18|Travis , 23.08.2013, 11:17
Dobrý den chtěl bych tyto repro do octavie combi r.v. 2001 facelift, k tomuto Autorádio KENWOOD KDC-4557U. Bude to spolupracovat dobře? Jaké byste mi doporučil repro dozadu, cena do 2000,- Kč
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 23.08.2013 12:02
Dobrý den Vážený zákazníku, již jsem na Váš dotaz reagoval emailem, kde jste se ptal na to stejné.
17|Pavel , 27.08.2012, 17:02
Dobrý den, rád bych zakoupil zadni repro, ale nevím které koaxiální repro k předním Hertz DSK165..., jestli tyto DCX165.2 a nebo ECX165.4? Auto: Opel Tigra r.96
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 27.08.2012 17:47
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud máte již řadu DIECI, pořídil bych pak stejnou řadu a sice DCX 165.
16|Frenky , 25.01.2012, 14:27
Dobrý den, chcel by som sa opytat na tieto repro, ci by ste mi poradili tieto HERTZ DCX 165.4 alebo radsej JBL GT6-6. Chcel by som to dat do Peugeota 206 do prednych dveri, nebude problem s montaznou hlbkou? A ako zahraju tieto repro na origo radiu, alebo mam rozmyslat aj o kupe radia. Za odpoved dakujem. Pekny den.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 25.01.2012 15:46
Dobrý den Vážený zákazníku, nám se zvukově více líbí Hertz DCX, které lze díky vysoké citlivosti napojit bezproblému na samotné rádio. Pokud pořídíte nové značkové autorádio tak tam bude znatelný rozdíl oproti továrnímu.
15|marek , 05.07.2010, 10:39
Dobry den, chcel by som sa spytat ktore repro by ste mi doporucili k radiu PIONEER DEH-1120MP bez zosiku.PIONEER TS-A1703IHERTZ ECX 165.4HERTZ DCX 165.4dakujem za odpoved
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 05.07.2010 12:09
Dobrý den Vážený zákazníku, já bych doporučil Herzt DCX 165 na základní model od Pioneer. Pioneer a Hertz k sobě zvukově sednou a je podlě mě zbytečné připlácet za vyšší model ECX 165. Repro Pioneer nehraje také špatně, ale je cenově dražší a proto doporučuji spíše Hertz, který Vám udělá velmi dobrou službu.
14|pavel , 02.06.2010, 21:14
pekný deň.vlastním vw polo 9N 2003 a chcel by som tieto repro. umiestniť do zadných dverí. v predu mám hertz EV 165 S energy stredobas, výšky sú osobitne uložené v stĺpiku. preto sa chcem opýtať na Váš názor či to bude v poriadku ? a tiež či mi budú pasovať do montážneho otvoru / neviem rozmery /? chcel by som totiž dosiahnuť trochu lepší zvuk ako je štandard od výroby. mám autoradio pioneer deh-2120ub. ďakujem za radu. pavel.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 02.06.2010 22:22
Dobrý den Vážený zákazníku, do zadních dveří se často dávají reproduktory z nižší série a já to také doporučuji jelikož v zadních dveřích už nějaký výrazný rozdíl nepoznáte pokud skočíte o jednu řadu dolů čili si myslím, že pokud máte ve předních dveří Energy sérii tak klidně můžete použít dozadu DCX 165. VW POLO 9N má v zadních dveřích 16,5 cm reproduktory.
13|Michal , 01.06.2010, 14:25
Dobry den mam dilema jestli Magnat xts 162 nebo Hertz dcx 165.4 chci to instalovat do nakladniho auta bez moznosti subwoferu takze se rozhoduji mezi vyssi citlivosti u Hertzu nebo vetsi frekvenci rozsah u Magnatu napajet to budu Sony nebo Alpinou 4*60 w
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 01.06.2010 16:29
Dobrý den Vážený zákazníku, pro Vaše účely a podmínky budou výrazně lepší Hertz DCX 165, XTS není příliš povedená série a proto se musí prodávat pod cenou.
12|Anonym , 13.05.2010, 12:37
dobrý den mají se nové reproduktory nějak zabíhat??? a pokud ano jak??
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 13.05.2010 13:55
Dobrý den Vážený zákazníku, ano vždy je lepší když jsou reproduktory nové je nechat hrát na normální hlasitost, nebát se je zesílit, ale rozhodně je nedávat na limit výkonu co snesou.
11|Anonym , 11.05.2010, 20:14
Obsahují tyto repra v balení i krycí mřížky??díky
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 11.05.2010 22:32
Dobrý den Vážený zákazníku, krycí mřížky nejsou součástí balení a balení je neobsahuje.
10|Fíša , 01.03.2010, 00:19
Dobrý den,prosím Vás o radu a názor.Rád bych vyměnil repra ve všech dveřích(př.165,zadní130mm).Nyní mám ve voze již 7 let instalované neoriginální repra zn.Sony,která nahradila původní Oplácká přetížená rádiem Sony CDX-MP40.Nově mám k dispozici Pioneer DEH-P7100BT,který má udávaný stejný výkon,ale stará Sony je prostě stará jako ty repra a tento Pioneer je hudební špička co se týče poslechových parametrů a nastavení RCA výstupů.Tím že mám delší čas v kufru Magnata Xpress 12+nově Carpower HPB602(na radu od Vás)mohl jsem jako vyhybku zapojit do série s dveřními repr. kondík asi 220 uF,který jim odříznul spodní pásmo a mohli být více buzeny bez basové zátěže(CDX-MP40 neměla vnitřní výhybky a samostatný výstup na SW).A nyní konečně přejdu k věci a sdělím o co mi jde.Mám ve všech dveřích originální výškové repro s upravenou výhybkou,aby lahodily mému sluchu,spíše jemnější,nemohu porovnat jinde ale myslím že na origo hrají solidně.Dole ty Sony jsou koax,takže jsem asi zvyklý,že my jdou vejšky i trochu zespod.A toto je problém,který je rozhodující při výběru repra.Jsem rozhodnutý pro Hertz,ale nevím zda zvolit opět koax,nebo kompa a vyměnit vejškáče,nebo jen měnit středobasák do dveří,asi se rozhoduji mezi DCX165NEW ,ECX165NEW ,EV165NEW ,DSK165NEW +stejná řada 130mm do zadních dveří.Řady ECX a EV mají o 1mm větší Xmax a o 10W vyžší RMS,ale citlivost stejnou,nevím zdali mám sledovat i tyto parametry,nebo se jen zaměřit na sestavu.Nové rádio má i laditenou výhybku 50-125Hz na výstup vlastního zesilovače,ale i tak si myslím že pro Hertzy by neměla být tak potřeba a už vůbec né ty kondíky,jako na vytřískané Sony.Snad jsem žádost o radu, posouzení a pomoc při výběru napsal srozumitelně.Cenu kolem 2t.Kč.Děkuji za odpověď.Fíša
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 01.03.2010 02:14
Dobrý den Vážený pane Fíša. Rádio máte opravdu velmi dobré a po stránce parametrů a kvality zvuku je na vysoké úrovni. Co se týče výměny komponentů tak já spíše doporučuji vše originální dát pryč a když už tak nahradit komp. systémem než nechávat staré výškáče a k nohám dávat koax čili já osobně bych volil variantu Hertz DSK 165 + Hertz DCX 130 (koax. do zadních dveří + odpojení zadních org. výškáčů). Repro s vyšší série EV je již nad Váš rozpočet pokud dobře čtu a rozhdoně je lepší pořídit kom. systém DSK než kupovat koax z řady energy, výrazný rozdíl v těchto sériích totž není.
9|Zuzana , 03.02.2010, 09:51
Děkuji mockrát. A nevíte také náhodou, jaké parametry mají ty sériové? jen pro srovnání, bohužel nemohu najít manuál k autu. Děkuju.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 03.02.2010 10:22
Dobrý den, téměř 15 let staré reprodutkory budou mít jistě své za sebou a nedá se to srovnávat s těmito velmi dobrými Hertzy. Parametry ani v manuálu automobilu většinou nenajdete.
8|Zuzana , 03.02.2010, 09:39
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli nevíte, zda by tyto reproduktory seděly i do předních dveří Opela Tigry r. 1996? Děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 03.02.2010 10:19
Dobrý den Zuzano, ve Vašem autě jsou ve předních dveřích 16,5 cm reproduktory čili tyto hertz DCX 165 by tam měly pasovat.
7|Anonym , 05.11.2009, 15:31
este by som sa chcel spytat ci to obycajne seriove radio ktore je aute "utiahne" tieto reproduktory..pretoze som cital jednu diskusiu kde hovorili ze nema vyznam kupovat kvalitne reproduktory k seriovemu radiu ktore je v aute..vraj to radio z nich nevytlaci to coho su schopne..
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 05.11.2009 16:24
Dobrý dem, díky vysoké citlivosti můžete tyto reproduktory bezproblémů použít na jakékoliv moderní originální i neoriginální autorádio.
6|Anonym , 02.11.2009, 11:44
ok..diky moc
5|Anonym , 02.11.2009, 11:31
dakujem..a nebude problem s ich montazou?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 02.11.2009 12:15
Pokud použijete distančí kroužky tak nikoliv, ty můžeme dodat také, cena 190,- za 1 pár.
4|julieen , 01.11.2009, 15:19
dobry den,hladam nejake dobre reproduktory do zadnych dveri VW Passat..mohli by ste mi nejake odporucit?cena tak do 2000kc..su tieto hertzy dobre??dakujem..
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 01.11.2009 17:02
Dobrý den, tyto hertz jsou bezesporu velmi dobrou náhradou za originální repro do Vašehgo vozu. Mezi dobré repro ještě patří JBL GT5-652 které máme také na naší prodejně a hrají podobně, mají trochu mín středů a jemnější výšky ale tím pádem o něco menší citlivost v reálu jak Hertz.
3|Anonym , 19.06.2009, 13:32
Děkuji
2|mejla@seznam.cz , 19.06.2009, 13:21
Dobry den, jaký je prosím rozdíl mezi těmito reproduktory a DCX 165 bez NEW co se týče zvuku? Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 19.06.2009 13:44
Dobrý den Vážený zákazníku,NEW jsou nový model a mají vylepšené zpracování a vylepšenoukonstrukci a zvukově jsou na tom lépe odhadem o 20% ...
1|Anonym , 26.05.2009, 00:48
dobry den,chtel bych se zeptat jeslti tyhle repra prehrajou ostatni repraky v cene okolo 1000 kc.jeslti by se vyplatilo investovat.byly by do prednich dveri.jeste budu muset zmerit hloubku u nissan almera aby mne nevadilo stahnuty okynko:-)nevite nahodou jestli tam sedi? :-) predem dekuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 26.05.2009 02:43
Dobrý den, to se bohužel nedá takto zobecnit, ve své cenové třídě se jedná o skvělé repro, a na autorádio hrají velmi dobře.

Hodnocení

Celkové hodnocení
96 %
18 zákazníků hodnotilo
15×
Milan Novotný
5. 11. 2020

Hrajpu celkem slusne,za ty penize hodne dobry.Muzu doporucit

Tomáš Částka
2. 3. 2019

Koupil jsem je jako \"lowcost\" repro do firemní dodávky. Na danou cenovou úroveň není možné zvuku nic vytknout. Z počátku nebyla přítomná basová složka, ale po cca 1 týdnu se zvuk stabilizoval a ve vytlumených dveřích je slyšet i znatelné basové pásmo. Středy a výšky zněly od počátku velmi dobře, nenásilně a s detaily. S repro jsem velmi spokojen, za tuto cenu nemám žádné výhrady. Vřele doporučuji jako náhradu za OEM repro.

Vladimir Hána
6. 8. 2017

Radek Skočík
2. 8. 2016

Za slušný peníz, slušná muzika.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.