Můj účet

Bluetooth modul Kicker IQI

bluetooth modul pro zesilovače Kicker série IQ
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Bluetooth modul Kicker IQI

Bluetooth modul Kicker IQI

Kicker IQ nabízí možnost propojit high-endovou sérii zesilovačů IQ s vaším smartphonem nebo PC. Lze k němu dokoupit modul a jednoduše pak můžete přes telefon perfektně vše nastavit a také streamovat hudbu přes Bluetooth.

Systém TWEEQ

Všechny zesilovače Kicker IQ přicházejí s revolučním softwarem TWEEQ. Tento systém, který je k dispozici jako bezplatná aplikace pro PC, iOS a Android, umožňuje svobodu při vytváření dokonalého zvuku - bez nutnosti kupovat nebo instalovat samostatný procesor. TWEEQ je vybaven jednoduchým průchozím procesem konfigurace a obsahuje všechny nástroje, které potřebujete k vytvoření skutečně vynikajícího zvukového prostředí. Nabídka výběru grafického reproduktoru, +/- 12 dB ekvalizér s 31 pásmy, nastavitelná výhybka 24 dB a časové vyrovnání jsou součástí každého kanálu zesilovače. Vstupte do pokročilého nastavení ovládacích prvků časového zpoždění, možností fází, plného omezovače / kompresoru a vstupního mixu, aby byla vaše zvuková scéna jedinečná. Chcete svůj systém TWEEQ bezdrátově? Jednoduše přidejte inteligentní rozhraní IQI a ovládejte až čtyři IQ zesilovače pomocí Bluetooth technologie.
Katalogové číslo:IQI
ZnačkaKicker
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.