Můj účet

Měkký unašeč na rotační leštičku Meguiar's Soft Buff Rotary Soft Backing Plate

měkký unašeč na rotační leštičku, 6,1"/155 mm
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Měkký unašeč na rotační leštičku Meguiar's Soft Buff Rotary Soft Backing Plate
-13 %

Měkký unašeč na rotační leštičku Meguiar's Soft Buff Rotary Soft Backing Plate

Nový systém unašečů Meguiar's výrazně zjednodušuje a zefektivňuje strojní leštění. Zároveň vám usnadní výběr správného unašeče pro konkrétní kotouče. Unašeč WRSBP je určen pro použití s rotačními leštičkami s průměrem závitu 5/8". Slouží pro uchycení nových pěnových kotoučů Meguiar's Soft Buff o průměru 7" (WRFC7, WRFP7 a WRFF7). Tento unašeč zajišťuje nižší agresivitu leštění a pomáhá dosahovat lepšího finiše s nižší tvorbou hologramů. Nové unašeče Meguiar's speciálně určené pro rotační leštičky jsou kompletně přepracovány tak, aby vám poskytly ty nejlepší výsledky při leštění i broušení karoserie. Speciální suchý zip Velcro, kterým se k unašečům uchycují lešticí a brusné kotouče, byl vyvinut s důrazem na maximální efektivitu leštění a broušení. Tento jedinečný systém zabraňuje nechtěným ztrátám lešticí síly. Běžné suché zipy mohou vlivem rotace a kolmého tlaku na unašeč způsobovat vůle ve spojení mezi unašečem a kotoučem a tím ztrátu lešticí síly generované leštičkou. Výsledkem je omezená schopnost korekce a leštění laku. Systém Velcro svou unikátní konstrukcí zajišťuje pevnost spojení mezi unašečem a kotoučem a zvyšuje tak účinnost strojního leštění a broušení. Díky suchému zipu Velcro nevznikají nežádoucí vůle a maximální množství lešticí síly tak přechází z leštičky na povrch laku. Proto tento suchý zip používá společnost Meguiar's na všech svých kotoučích a unašečích.

Výhody unašečů Meguiar's Soft Buff oproti starším verzím unašečů Meguiar's

 • Vyšší výkon - kompletně přepracovaný unašeč poskytuje vylepšený přenos lešticí síly z leštičky na povrch laku.
 • Vyšší odolnost - nové jádro zvyšuje pevnost a odolnost unašeče.
 • Okraj z tuhé gumy - zajišťuje precizní práci v obtížně dostupných místech, ale nevytváří ostrou hranu, kterou by bylo možné poškodit lak.
 • Speciální suchý zip Velcro - zefektivňuje leštění i broušení laku díky jedinečnému designu vláken.

Technické parametry

 • Průměr uchycení: 5/8"
 • Průměr unašeče: 6,1"/155 mm
 • Určeno pro: rotační leštičky s odpovídajícím průměrem uchycení
 • Pro použití s kotouči: WRFC7WRFP7WRFF7

Poznámka

Unašeče dokáží ovlivnit výsledek renovace laku stejně jako použítá strojní leštička, kotouč, lešticí pasta či samotná technika aplikace. V případě, že používáte nekvalitní unašeč nebo unašeč s nevhodným suchým zipem, může být výsledek vaší práce negativně ovlivněn. Použití kotoučů či unašečů s běžným suchým zipem je sice technicky možné, ale z důvodů výše popsaných, doporučujeme našim zákazníkům používat vždy pouze špičkové kotouče a unašeče Meguiar's, které vám zajistí ty nejlepší možné výsledky při korekci, leštění i voskování laku.
Katalogové čísloWRSBP
ZnačkaMeguiar's
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.