Můj účet

Čistič, kondicionér a ochrana kůže Poorboy's Leather Stuff (473 ml)

čistič, kondicionér a ochrana kůže, 473 ml
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Čistič, kondicionér a ochrana kůže Poorboy's Leather Stuff (473 ml)
-5 %

Čistič, kondicionér a ochrana kůže Poorboy's Leather Stuff 473 ml

Poorboy's World Leather Stuff je jednorázový čistič, kondicioner a ochranný prostředek na kůži, vinyl a gumu v jednom. Leather Stuff je vyroben z nejjemnějších ingrediencí, které poskytují čistý, měkký a nemastný povrch s ochranou proti UVA a UVB záření. Leather Stuff má velmi příjemnou vůni kůže. Leather Stuff můžete použít na všechny kožené věci, na sedačky, na kožený nábytek, na peněženky, oblečení a další výrobky z kůže, které budou s Leather Stuff vonět a vypadat jako nové. Leather Stuff je svým složením jeden z nejmodernějších přípravků na kůži, který opravdu funguje a obnovuje vzhled kůže. Pokud je kůže hodně znečištěná, použijte nejdříve některý z čističů Poorboy's a až potom Leather Stuff. Vždy pracujte s kůží jemně a nepoužívejte kartáče s ostrými štětinami!
Katalogové číslo:PB-LS-16
ZnačkaPoorboy´s
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
98 %
8 zákazníků hodnotilo
Ověřený uživatel
25. 7. 2021

Obnoví zašlou kůži a dodá matný efekt. Kůže není ulepená ani mastná. V letních měsících, kdy slunce dává kůži zabrat se musí aplikovat častěji (2x - 3x za měsíc). O proti jiným produktům dobrý poměr cena / množství / funkčnost.

Václavík
29. 9. 2019

Výborně se s ním pracuje, nezanechává mastné fleky a kůže je po ošetření přirozeného vzhledu jako v novém autě. Používám na perforovaná klimatizovaná sedadla, celokožená hladkou kůži a lze i na volant a řadící páku, protože ošetřený povrch neklouže a nelepí se.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.