Můj účet

Reproduktory Rockford Fosgate PUNCH P165-SE

komponentní reproduktory, Ø 165 mm, 60 W RMS, 4 Ω, 88 dB (2,83V/1m), montážní hloubka 57 mm
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně

Reproduktory Rockford Fosgate PUNCH P165-SE

Nadšenci do automobilového audia se rozhodně zamilují do nového komponentního systému Punch Series 6.5". Ten totiž nabízí koš FlexFit2, čímž zajistí kompatibilitu s vozidly z USA, Evropy a jinými importovanými typy vozidel. V Evropě se staly velmi oblíbené „Evropské koše“, které lze velmi snadno instalovat v široké škále vozidel, např. ve VW, Citroenu a Opelu. Systém rovněž disponuje externí výhybkou pro ještě přesnější nastavení mezní frekvence.

Hlavní vlastnosti reproduktorů Rockford Fosgate PUNCH P165-SE

 • Polypropylenová membrána obohacená o minerální hmoty.
 • Design navržený tak, aby byla výška závěsu ideální pro magnetický motorek.
 • 1" ošetřený výškový PEI reproduktor.
 • Těsnící technologie VAST pro vertikální instalaci.
 • Závěs ze santoprenového kaučuku.
 • Instalace technologií FlexFit2.
 • Vylepšená externí výhybka.
 • Hliníkový koš
 • Montážní systém výškového reproduktoru technologií DDC (Discreet Dual Clamp).
 • Součástí balení je i pouzdro a zešikmený kryt výškového reproduktoru.
 • Součástí balení jsou také krycí mřížky a veškerý montážní hardware.
Katalogové čísloP165-SE
ZnačkaRockford Fosgate
OdkazyOficiální webová prezentace
Typ reproduktorůKoaxiální reproduktory:
Koaxiální reproduktory se vyznačují konstrukcí tzv. vše v jednom. Výškový a středobasový reproduktor jsou v jednom koši. Výhodou je jednodušší montáž, ale díky spojení resp. blízkosti pásem v jednom reproduktoru, se obvykle sníží kvalita zvuku. Zpravidla uprostřed středobasového reproduktoru, je výškový reproduktor, jehož kmitací cívka pracuje ve druhé vzduchové mezeře společného magnatického obvodu. Třípásmový koaxiální reproduktor se skládá ze středobasového reproduktoru, ve předu na zvláštním nosníku je středový reproduktor a samostatný výškový.

Komponentní reproduktory:
Komponentní reproduktory se vyznačují rozdělením na jednotlivá frekvenční pásma, výškové + středobasové + popř. basové pásmo. Jednotlivé reproduktory se dají umístit zcela odděleně, což má za výsledek lepší zvukový i akustický projev. V drtivé většině případů komponentních reproduktorů je dodávaná i externí výhybka, která rozděluje výškové, středové / středobasové a u třípásma i basové pásmo popř. umožňuje nastavení decibelové úrovně u výškového reproduktoru (např. +2 dB, 0 dB, -2 dB), strmosti (např. 6dB/Okt. 12dB/Okt.) či aktivní nebo bi-amp zapojení.
Komponentní 2 pásmové
Výkon RMSRMS výkon reproduktorů je stálý výkon celého systému, ne pouze jednoho reproduktoru nebo jedné strany. Jedná se také o výkon nepřetržitého používání reproduktorů. Pokud se RMS výkon překročí na delší dobu, může dojít k nevratnému poškození reproduktorů! 60 W
Výkon MAXŠpičkovy výkon, který dokáže reproduktor zahrát chvilkově (cca 0,5 s), například při úderu bicích nástrojů ve skladbě. Pokud se max. výkon překročí, obvykle dojde k poškození reproduktorů! 120 W
Citlivost (1W/1m)Citlivost, senzitivita neboli účinnost reproduktoru.

Citlivost reproduktorů se udává v decibelech (dB) a zjednodušeně řečeno znamená, čím vyšší hodnota, tím menší nároky na výkon zesilovače. Jedná se defacto o hodnocení, jak reproduktor převádí watty na zvuk. Hodnocení citlivosti jsou v úrovní hluku měřené na 1 metr od reproduktoru pomocí 1 W (watt energie) nebo pomocí 2,83 voltu na zdroji na 1 metr.

Vyšší decibelová úroveň znamená, že reproduktor je hlasitější s nižším výkonem. Pro každý nárůst o 3 dB citlivosti, reproduktor vyžaduje poloviční sílu pro reprodukci stejné hlasitosti. Například, pokud 88 dB reproduktor potřebuje 100 Wattů k výrobě určité hlasitosti, pak reproduktor s 91dB citlivostí potřebuje jen 50 wattů, aby se dostal na stejnou hlasitost.
88 dB
ImpedanceImpedance - měření elektrického odporu. Při nákupu reproduktorů, je důležité, aby se každý ujistil, že impedance je v souladu se zesilovačem nebo autorádiem, který používáte.

Příklad:
2 Ohmový reproduktor nelze připojit na zesilovač, který je stabilní pouze do 4 Ohmů! 4 Ohmový reproduktor lze bez problémů použít na zesilovač, který je stabilní do 2 Ohmů. Nejběžnější impedance reproduktorů je dnes 3 - 4 Ohm.
4 Ω
Frekvenční rozsahSchopnost reproduktorů zahrát signál od nejnižšího kmitočtu po nejvyšší, resp. schopnost reproduktoru věrně reprodukovat zvuk v konkrétním frekvenčním pásmu.

Odborně:
V oblasti kmitočtů od 40 až po 16 000 Hz se vyskytuje převážná většina základních i alikvótních (harmonických) tónů všech hudebních nástrojů. Nás zajímá, jaký je průběh vyzářeného akustického tlaku v tomto rozsahu kmitočtů při napájení reproduktorové soustavy konstantním příkonem. Tomuto průběhu říkáme kmitočtová charakteristika, která nám udává úroveň vyzářeného akustického tlaku v decibelech (dB) v závislosti na kmitočtu. Nejvýstižněji lze vyjádřit kmitočtovou charakteristiku reproduktoru nebo reproduktorové soustavy grafem.

Většinou ale je kmitočtová charakteristika udávaná uvedením maximální tolerance akustického tlaku v daném kmitočtovém rozsahu, např. 50 až 15 000 Hz -+ 6 dB. Jelikož je kmitočtová charakteristika reproduktorů i soustav obecně značně nerovnoměrná, neudávají někteří výrobci z preztižních důvodů ve svých kalalozích ani tuto maximální toleranci akustického tlaku v decibelech. Takto ochuzený údaj je bohužel bezcenný. Co je platné, že výrobce nabízí reproduktorovou soustavu s kmitočtovým rozsahem 30 až 20 000 Hz, jestliže se obává uvést maximální nerovnoměrnost akustického tlaku v tomto rozsahu, neboť může mít toleranci např. +- 20 dB.

Nerovnoměrnost neboli zvlnění kmitočtového průběhu u dobrých reproduktoprových soustav pro kvalitní přednes hudby nemá překročit v pásmu 80 až 12 000 Hz +- 3 dB a v pásmu 40 až 16 000 Hz +- 6 dB. Větší nerovnoměrnost již ochuzuje nebo zdůrazňuje určité tónové oblasti, což může způsobit slyšitelné nebo i rušivé zkreslení. Mění se také podíl mezi základními tóny a vyššími harmonickými, tím se mění barva zvuku a jednotlivé hudební nástroje i celý hudební obraz zní nepřirozeně.
43 - 20 000 Hz
Průměr středobasového reproduktoruPrůměr reproduktoru uvádíme jako průměr celého reproduktoru, nikoliv včetně uchycení, kdy u menších reproduktorů (87, 100, 130 mm) vyčnívají ještě navíc úchyty. Některé reproduktory jsou oválné a tam se uvádí rozměr v palcích, vždy nejkratší strana k nejdelší straně. Jeden palce je cca. 2,5 cm. 165 mm
Montážní hloubka středobasového reproduktoruMontážní hloubka reproduktoru se měří od nejspodnější hrany magnetu až po spodní okraj plechového, plastového nebo litého koše reproduktoru, resp. dosedací plochy reproduktoru. 57 mm
Materiál membrány středobasového reproduktoruMateriál, který byl použit u membrány reproduktoru. Nebojte se papíru, má kupodivu velmi přirozený a kvalitní zvuk a díky povrchové úpravě vydrží bezproblémů i vlhkost. Polypropylen
Průměr kaloty výškového reproduktoruČistý průměr kaloty (membrány) výškového reproduktoru. 25 mm
Montážní hloubka výškového reproduktoruCelková hloubka samotného výškového reproduktoru bez instalačních domečků. 13 mm
Frekvenční výhybka součástí baleníFrekvenční výhybka je důležitou součástí defacto všech reproduktorů. Výhybka obvykle obsahuje různé hodnoty odporů, velikosti cívek a typy kondenzátorů, které zcela zásadně upravují zvuk. K čemu výhybky slouží popisujeme níže.

Komponentní reproduktory:
Součástí každého kvalitní komponentního reprosystému je výhybka. Jejím úkolem je zajistit rozdělení frekvencí, které zesilovač produkuje v celém akustickém spektru kmitočtů tak, aby každý z reproduktorů dostal jen tu část pásma, kterou může optimálně zahrát z hlediska účinnosti a minimálního zkreslení.

Koaxiální reproduktory:
U koaxiálních reproduktorů bývá z většiny případů jednoduchá výhybka (6dB/Okt.) tvořená kondenzátorem u výškového reproduktoru.
Ano
Možnosti nastavení frekvenční výhybkyNepsaným pravidlem bývá, že čím dražší reproduktory, tím má výhybka více možnosti nastavení zvuku. Nejčastější možností nastavení výhybky je útlum na výškovém reproduktoru. Vyspělejší výhybky nabízí i možnost nastavení strmosti na středobasu a výškovém reproduktoru případně úpravu frekvenčního rozsahu. Ano
Krycí mřížky součástí baleníOriginální krycí mřížky v balení reproduktorů. Ano
Cena zaPokud je uvedena cena za pár tak součástí balení bývá vždy vše po 2 kusech, např. 2x středobas, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenční výhybka. Pár

Komentáře k produktu

9|MICHAL , 16.04.2023, 20:37
Dobry den, koupil jsem tyto reproduktory do vse Skoda Superb 2 na original radio Bolero. Predni i zadni repra jsem vymenil. Bohuzel vysledek nedosahl ocekavani a vysledny efekt je srovnatelny se seriovymi repro. Podotykam, ze mdf podlozky a vytlumeni jsem samozrejme pouzil/udelal. Takze problem asi bude v absenci zesilovace. Mohli by jste mi nejaky sikovny doporucit [pokud mozno do 3 tisic] abych z toho mel to spravne nadseni :)
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 18.04.2023 16:32
Dobrý den Vážený zákazníku, pro využití většího potenciálu těchto reproduktorů Vám mohu nabídnout : Renegade RXA1100 
8|BRANISLAV Ďurčať , 14.05.2021, 16:34
zdravim do audi a4 b6 ich viem pekne osadit lebo uz mam podlozky na 165mm reproduktory takze by nemal byt ziadny problem ci sa mylim dakujem za odpoved
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 19.05.2021 13:57
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud již máte připraveny podložky, pak to bude bez problému.
7|Martin , 25.01.2020, 14:14
Dobrý den, půjdou tyto RF P165-SE bez úprav do dveří 3dv. verze Opel Corsa C ? Radio je Alpine 9883, zatim neni ani zesilovač ani subwoofer. Díky za reakci.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 28.01.2020 16:01
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory lze použít. Pokud se nepletu, není ve voze pozice pro výškové repro, to bude tedy třeba osadit dle možností. Pro instalaci středobasových reproduktorů bude třeba použít MDF podložky Opel.
6|Lukáš jandora , 14.09.2019, 18:38
Dobrý den, půjdou tyto reproduktory nainstalovat do vozu peugeot 308rok 2015?Je potřeba nějaké redukce zapojení či podlozka?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 17.09.2019 10:12
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory lze osadit, pro montáž se využívá původní, originální podložka. Pro zapojení pak lze použít kabelové redukce Peugeot.
5|Jarda , 06.05.2019, 15:56
Dobrý den, děkuji za odpověď. A z dotazaných reproduktoru v dotazu 4 by nešly reproduktory zapojit bez zesilovače na rádio Sony DSX-A416BT, že mi doporučujete raději Herzt CK 165? Popřípadě z jakého důvodu by byly tyto repra lepší než na jaké jsem se ptal? Díky
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 06.05.2019 16:32
Dobrý den Vážený zákazníku, řada CPK je určena spíše k zapojení na zesilovač. Při zapojení na samotné rádio je řada CK lepší volbou a bude mít lepší výsledný zvuk.
4|Jarda , 05.05.2019, 21:53
Dobrý den, jaký rozdíl je mezi těmito repro a P165-SI? Které budou hrát lépe tyto, nebo Hertz CPK 165 v Octavii 1 combi připojené na rádio Sony? Predem děkuji za radu.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 06.05.2019 10:44
Dobrý den Vážený zákazníku, rozdíl u Reproduktorů Rockford, je v použité frekvenční vyhýbce, zvukově jsou však prakticky stejné. Pokud se bude repro zapojovat pouze na samotné autorádio, doporučil bych volit HERTZ CK 165, které budou v tomto případě nejlepší volbou, v cenové relaci do 4500,-.
3|Václav Černý , 07.12.2018, 12:48
Dobrý den. Půjdou tyto repro namontovat do Fabie 1 s elektrickým stahováním, bez dalších uprav? Za použití redukčního kroužku.
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 10.12.2018 09:22
Dobrý den, pomocí těchto podložek je instalace možná, každopádně je potřeba mírná úprava dveřní výplně.
2|Jan Štěpánek , 21.10.2018, 13:31
Dobrý den, chci si koupit tyhle reproduktory Rockford Fosgate PUNCH P165-SE. Mám Peugeot 207 (r.v.2006). Je potřeba koupit redukce nebo podložky?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 24.10.2018 15:39
Dobrý den Vážený zákazníku, podložky nejsou potřebné, osadit lze do původních držáků. Podobná instalace ZDE.
1|Milan , 02.03.2018, 22:15
Dobrý den,koupil jsem si tyhle reproduktory Rockford Fosgate PUNCH P165-SE. V první řadě je musím opravdu pochválit hrají ve vytlumených dveří Octavia 1 naprosto dokonale. Ovšem se mi moc nezdají výškové reproduktory - každý kdo sedne do auta, si po chvíli stěžuje na velice nepříjemný ostrý zvuk, jako by syčení obou výškáčů. Vše je správně zapojené ve výhybce a polarita je také správná. Dotaz zní je to stálý stav? Dají se výšky nějak utlumit např. ve výhybce? Netvrdím, že zvuk z výškových je špatný, ale dost to tzv. tahá za uši... Děkuji Vám za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 06.03.2018 17:03
Dobrý den Vážený zákazníku, každý máme jiné uši a někomu opravdu mohou výškové repro býti až nepříjemné. Vyhýbka bohužel nemá možnost nastavení a lze tedy upravit na EQ rádia, případně lze použít pasivní vyhýbku EXCURSION. Osobně bych je nechal ještě nějákou dobu rozehrát, pak se zvukový projev ještě pozmění a mohl by se srovnat.

Hodnocení

Celkové hodnocení
100 %
3 zákazníci hodnotili
Marian
15. 9. 2017

Naprosto skvely zvuk.Zapojeno na originalni radio,hraji ciste a pro me naroky velmi kvalitne.Doporucuju

Ohodnoťte produkt:

Mohlo by vás také zajímat

Comfortmat Fusion XLZvukově izolační materiál Comfortmat Fusion XLRychlý náhled (4 hodnocení)zvukově izolační materiál, 1000 x 700 mm, tloušťka 3 mm, izolace 10 dB349 KčSklademComfortmat Carpet BlackČerný potahový koberec Comfortmat Carpet BlackTipRychlý náhled (36 hodnocení)potahový koberec, černá barva, 150 x 100 cm, možnost libovolné délky249 KčSklademComfortmat RollerPřitlačovací váleček Comfortmat RollerTipRychlý náhled (177 hodnocení)přitlačovací kovový váleček s dřevěnou rukojetí199 KčSklademComfortmat TsunamiAkustický materiál Comfortmat TsunamiTipRychlý náhled (186 hodnocení)akustický materiál pohlcující zvuk, 500 x 350 mm, tloušťka 18 mm, hmotnost 1,22 kg/m² 219 KčDočasně nedostupnéComfortmat Vision XLZvukově izolační materiál Comfortmat Vision XLRychlý náhled (57 hodnocení)zvukově izolační materiál, 1000 x 700 mm, tloušťka 6 mm, izolace 15 dB, hmotnost 0,44 kg/m² 499 KčSklademComfortmat VisionZvukově izolační materiál Comfortmat VisionRychlý náhled (84 hodnocení)zvukově izolační materiál, 700 x 500 mm, tloušťka 6 mm, izolace 15 dB, hmotnost 0,44 kg/m² 249 KčSklademComfortmat BlockatorZvukově izolační materiál Comfortmat BlockatorRychlý náhled (54 hodnocení)zvukově izolační materiál, 700 x 500 mm, tloušťka 3 mm, izolace 35 dB, hmotnost 4,65 kg/m²219 KčDočasně nedostupnéComfortmat SkylineZvukově izolační materiál Comfortmat SkylineRychlý náhled (118 hodnocení)zvukově izolační materiál, 500 x 350 mm, tloušťka 6 mm, izolace 25 dB, hmotnost 2,74 kg / m² 129 KčSklademComfortmat BlockshotZvukově izolační materiál Comfortmat BlockshotTipRychlý náhled (145 hodnocení)zvukově izolační materiál, 700 x 500 mm, tloušťka 7 mm, izolace 32 dB, hmotnost 4,11 Kg/m² 279 KčSklademComfortmat IntegraZvukově izolační materiál Comfortmat IntegraTipRychlý náhled (176 hodnocení)zvukově izolační materiál, 700 x 500 mm, tloušťka 6 mm, izolace 27 dB, hmotnost 2,91 Kg/m² 249 KčSklademComfortmat Carpet GrafitAntracitový potahový koberec Comfortmat Carpet GrafitTipRychlý náhled (30 hodnocení)potahový koberec, antracitová barva, 150 x 100 cm, možnost libovolné délky249 KčSklademComfortmat Carpet Style GrafitAntracitový samolepící potahový koberec Comfortmat Carpet Style GrafitTipRychlý náhled (17 hodnocení)samolepící potahový koberec, antracitová barva, 150 x 100 cm, možnost libovolné délky499 KčSklademComfortmat Soft Wave Expert XLMateriál pohlcující zvuk Comfortmat Soft Wave Expert XLTipRychlý náhled (29 hodnocení)materiál pohlcující zvuk, 1000 x 700 mm, tloušťka 15 mm599 KčSklademComfortmat Soft Wave ExpertMateriál pohlcující zvuk Comfortmat Soft Wave ExpertTipRychlý náhled (23 hodnocení)materiál pohlcující zvuk, 700 x 500 mm, tloušťka 15 mm299 KčSklademComfortmat Extreme Pro MaxAntivibrační materiál Comfortmat Extreme Pro MaxRychlý náhled (3 hodnocení)antivibrační materiál, 470 x 350 mm, tloušťka 8 mm, MLF 0,85299 KčSklademComfortmat FusionZvukově izolační materiál Comfortmat FusionRychlý náhled (8 hodnocení)zvukově izolační materiál, 700 x 500 mm, tloušťka 3 mm, izolace 10 dB179 KčSklademComfortmat Bitosoft AnticreakTěsnící páska Comfortmat Bitosoft Anticreak (5 m x 15 mm)TipRychlý náhled (39 hodnocení)těsnící páska na plasty, 5 m x 15 mm, tloušťka 4 mm89 KčDočasně nedostupnéComfortmat Grillon Anticreak (5 m x 15 mm)Těsnící páska Comfortmat Grillon Anticreak (5 m x 15 mm)TipRychlý náhled (56 hodnocení)těsnící páska na plasty, 5 m x 15 mm, tloušťka 1,6 mm89 KčSklademComfortmat GrillonTěsnící materiál Comfortmat Grillon (AntiCreak)TipRychlý náhled (2 hodnocení)těsnící materiál na plasty, 1000 x 700 mm249 KčSklademComfortmat Carpet Style AsheenŠedý samolepící potahový koberec Comfortmat Carpet Style AsheenTipRychlý náhled (12 hodnocení)samolepící potahový koberec, šedá barva, 150 x 100 cm, možnost libovolné délky559 KčDočasně nedostupnéComfortmat Carpet Style BlackČerný samolepící potahový koberec Comfortmat Carpet Style BlackTipRychlý náhled (27 hodnocení)samolepící potahový koberec, černá barva, 150 x 100 cm, možnost libovolné délky499 KčSklademComfortmat Soft Wave 15 XLMateriál pohlcující zvuk Comfortmat Soft Wave 15 XLTipRychlý náhled (74 hodnocení)materiál pohlcující zvuk, 1000 x 700 mm, tloušťka 15 mm, hmotnost 0,51 kg/m² 499 KčSklademComfortmat Soft Wave 15Materiál pohlcující zvuk Comfortmat Soft Wave 15TipRychlý náhled (122 hodnocení)materiál pohlcující zvuk, 700 x 500 mm, tloušťka 15 mm, hmotnost 0,51 kg/m² 249 KčSklademComfortmat VespaAntivibrační materiál Comfortmat VespaTipRychlý náhled (59 hodnocení)antivibrační materiál, 700 x 500 mm, tloušťka 2,5 mm, MLF 0,36, hmotnost 3,51 kg/m² 199 KčSklademComfortmat GhostAntivibrační materiál Comfortmat GhostTipRychlý náhled (310 hodnocení)antivibrační materiál, 700 x 500 mm, tloušťka 2,5 mm, MLF 0,27, hmotnost 3,71 kg/m²159 KčSklademComfortmat AtomAntivibrační materiál Comfortmat AtomTipRychlý náhled (27 hodnocení)antivibrační materiál, 700 x 500 mm, tloušťka 4 mm, MLF 0,60, hmotnost 5,79 Kg / m²339 KčSklademComfortmat ExtremeAntivibrační materiál Comfortmat ExtremeRychlý náhled (18 hodnocení)antivibrační materiál, 700 x 500 mm, tloušťka 3,5 mm, MLF 0,63, hmotnost 5,45 Kg / m²379 KčSklademComfortmat Ultrasoft 10 XLMateriál pohlcující zvuk Comfortmat Ultrasoft 10 XLRychlý náhled (33 hodnocení)materiál pohlcující zvuk, 1000 x 700 mm, tloušťka 10 mm449 KčSklademComfortmat Ultrasoft 10Materiál pohlcující zvuk Comfortmat Ultrasoft 10Rychlý náhled (37 hodnocení)materiál pohlcující zvuk, 700 x 500 mm, tloušťka 10 mm229 KčSklademComfortmat Ultrasoft 5 XLMateriál pohlcující zvuk Comfortmat Ultrasoft 5 XLRychlý náhled (20 hodnocení)materiál pohlcující zvuk, 1000 x 700 mm, tloušťka 5 mm299 KčSklademComfortmat Ultrasoft 5Materiál pohlcující zvuk Comfortmat Ultrasoft 5Rychlý náhled (28 hodnocení)materiál pohlcující zvuk, 700 x 500 mm, tloušťka 5 mm149 KčSklademComfortmat Bitosoft 10 XLMateriál pohlcující zvuk Comfortmat Bitosoft 10 XLRychlý náhled (18 hodnocení)materiál pohlcující zvuk, 1000 x 700 mm, tloušťka 10 mm349 KčSklademComfortmat Bitosoft 10Materiál pohlcující zvuk Comfortmat Bitosoft 10Rychlý náhled (23 hodnocení)materiál pohlcující zvuk, 700 x 500 mm, tloušťka 10 mm179 KčSklademComfortmat Bitosoft 5 XLMateriál pohlcující zvuk Comfortmat Bitosoft 5 XLRychlý náhled (16 hodnocení)materiál pohlcující zvuk, 1000 x 700 mm, tloušťka 5 mm249 KčSklademComfortmat Bitosoft 5Materiál pohlcující zvuk Comfortmat Bitosoft 5Rychlý náhled (36 hodnocení)materiál pohlcující zvuk, 700 x 500 mm, tloušťka 5 mm129 KčSklademComfortmat Extreme ProAntivibrační materiál Comfortmat Extreme ProRychlý náhled (7 hodnocení)antivibrační materiál, 700 x 500 mm, tloušťka 6 mm, MLF 0,75, hmotnost 7,59 Kg / m² 449 KčSklademComfortmat NeopreneZvukově izolační materiál Comfortmat NeopreneRychlý náhled (91 hodnocení)zvukově izolační materiál, 700 x 500 mm, tloušťka 6 mm, izolace 13 dB, hmotnost 0,44 kg/m² 199 KčSkladem
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.