Můj účet

RUPES BigFoot LHR 21 MarkII - inovovaná strojní orbitální leštička s výkmitem 21 mm

inovovaná strojní orbitální leštička s výkmitem 21 mm
Více o produktu
Prodej skončil
Vyberte si, prosím, podobné zboží ze stejné kategorie
Leštičky
RUPES BigFoot LHR 21 MarkII - inovovaná strojní orbitální leštička s výkmitem 21 mm
Prodej skončil

RUPES BigFoot LHR 21 MarkII - strojní orbitální leštička

Špičková orbitální leštička Rupes BigFoot LHR 21 MarkII je inovovaným profesionálním nástrojem pro strojní renovaci laku nejen v detailingovém studiu. Její vysokou výkonnost zajišťuje 21 mm výkmit, díky kterému je účinným nástrojem při odstraňování defektů laku, např. škrábanců, skvrn, oxidace apod. Zároveň však vyniká šetrností typickou pro orbitální leštičky, protože nevytváří hologramy a dosažení perfektního finiše je tak velmi snadnou záležitostí. Oproti předchozí verzi LHR 21ES je MarkII vybavena kvalitnější elektronikou, která poskytuje větší lešticí sílu a efektivitu, navíc je optimálně vyvážená a při práci méně vibruje, což zajišťuje hladší chod. Celková efektivita je tak oproti verzi LHR 21ES až o 30% vyšší. Její použití je natolik efektivní, že se vyrovná špičkovým rotačním leštičkám.

Leštička Rupes LHR 21 MarkII koná tzv. "orbitální" pohyb, který je výrazně šetrnější než klasický rotační a umožňuje dosažení lepšího výsledného vzhledu (tzv. "finiše") laku. Její použití je velmi jednoduché a efektivní. Leštička umožňuje nastavení rychlosti v 6 krocích pro bezproblémovou práci v každé situaci. Je vhodná pro leštění všech typů lakovaných a glazovaných povrchů na automobilech, lodích, karavanech, letadlech i motocyklech.

Větší výkmit zajišťuje rychlejší práci bez ztráty efektivity, zejména na velkých plochách a dílech, např. dodávek, autobusů, obytných vozů, lodí a letadel. Naopak není vhodná pro leštění kontur a obtížněji dostupných míst. Pro tyto účely doporučujeme použít leštičku s menším výkmitem, např. MT310 Meguiar's DA Polisher s 3" unašečem (DBP3). Všechny strojní orbitální leštičky v naší nabídce jsou určeny pro použití jak v domácích podmínkách v rukách začátečníků, tak pro dosažení těch nejlepších výsledků v profesionálních detailingových centrech, ručních myčkách i lakovnách.

Výhody orbitálních / DA leštiček oproti rotačním leštičkám

  • Bezpečnost a šetrnost - orbitální / DA leštička nevytváří tolik tepla jako rotační leštička a nehrozí tak nenávratné poškození laku vlivem vysoké teploty (tzv. "propálení laku") či jeho probroušení.
  • Žádné hologramy - orbitální / DA pohyb nevytváří hologramy, které bývají doprovodným efektem při práci s rotační leštičkou. Hologramy je následně třeba odstranit v rámci dalších kroků leštění a může se jednat i o časově a technicky náročné úkony v cestě za perfektním vzhledem laku. Taková oprava může i profesionálovi zabrat několik hodin.
  • Jednoduchost - práci s orbitální / DA leštičkou si po vysvětlení základních pracovních postupů osvojíte doslova za pár minut, s rotační leštičkou je doporučeno absolvovat profesionální školení a následně nasbírat minimálně několikaměsíční zkušenosti, než se pustíte do renovace laku automobilu.
  • Dokonalý finiš - menší "agresivita" orbitálních / DA leštiček přispívá k dosažení hladšího a lepšího finálního výsledku a vyššího lesku při výrazně menším nebezpečí dodatečného poškození laku.
  • Moderní detailingové postupy - orbitální / DA leštičky jsou budoucností detailingu a otevírají amatérům, příležitostným uživatelům i ostříleným profesionálům široké a dosud nepoznané možnosti při péči o lak.

Technické parametry

  • Průměr unašeče: 6" / 150 mm.
  • Výkmit: 21 mm.
  • Výkon: 500 W.
  • Otáčky ("orbity"): 2500 - 4700 OPM.
  • Hmotnost: 2,25 kg.
Katalogové číslo:LHR21II STD
ZnačkaRupes
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.