Můj účet

Set reproduktorů STEG Mercedes 1

set reproduktorů pro vozy Mercedes bez systému Burmester - C coupé (C205), C cabrio (A205) 
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Set reproduktorů STEG Mercedes 1
-8 %

Set reproduktorů STEG Mercedes 1

Set přesně pasujících reproduktorů pro kompletní ozvučení vozu, a to bez nutnosti cokoliv upravovat. Tento set je určen pro vozy Mercedes-Benz bez systému Burmester - C coupé (C205), C cabrio (A205).

Set obsahuje: 

  • Koaxiální reproduktory STEG BZ40D - 2 x (4 x koaxiální reproduktor)
  • Centrální reproduktor STEG BZ40C - 1 x (1 x centrální)
  • Subwoofery STEG BZW80L/R - (2 x 20 cm subwoofer)

Doporučujeme připojit ještě zesilovač na subwoofery pro dosažení maximálního potenciálu. Pro jednoduchou instalaci do malých prostor doporučujeme zesilovač Gladen FD 130c2. (V originálním audio systému je totiž pouze jeden 16 cm subwoofer a místo druhého je záslepka.)

STEG reproduktory pro Mercedes

Mercedes-Benz je pro mnohé symbol kvality a německé preciznosti. U audio systémů je to však jako v každém jiném automobilu -  není na něj příliš kladen důraz. Pokud nemáte vyloženě S-Classe s příplatkovou audio výbavou Burmester 3D za 169 tisíc korun, zvuk si v mercedesu naplno neužijete. Majitelům vozů tříd C, E, S a GLC, kteří příplatkovou výbavu nemají, však přináší naději na zlepšení značka STEG. S komplexním programem upgradu je jediná na světě! Jak je patrné z filozofie značky STEG, všechny výrobky vycházejí z několika let testování a výběru těch nejlepších materiálů. Nejinak tomu je i u těchto reproduktorů pro vozy značky Mercedes, v nichž se celý tento mnohaletý vývoj zobrazuje.

Proč je produkt unikátní?

Nemusíte ve voze nic upravovat, řezat nebo jinak přizpůsobovat, nijak složitě napojovat zesilovače na originální systém nebo narušovat elektroniku. Celé sety reproduktorů jsou přesně přizpůsobeny výměně originálních reproduktorů, a to systémem plug & play. Jednodušší už to být nemůže! Reproduktory jsou citlivější, mají vyšší výkon a díky kvalitním materiálům také naprosto jiný zvukový projev. Proto je zde obrovský rozdíl již při napojení na originální systém. Záměrem italských vývojářů bylo přinést vám zážitek z živého koncertu do vašeho vozu, a to se s těmito reproduktory povedlo na 100%! Celý set obsahuje vždy kompletně všechny reproduktory pro kompletní výměnu, včetně 2 přesně tvarovaných subwooferů na originálních místech. Vybírejte však pečlivě set pro váš vůz! Záleží na tom, zda máte základní sound systém, nebo Burmester - to je patrné v názvu setu!

Katalogové číslo:STEG MERCEDES 1
ZnačkaSteg

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.