Můj účet

Sada na dekontaminaci vozu Stjärnagloss Decon Kit

kompletní sada pro dekontaminaci vozidla
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Sada na dekontaminaci vozu Stjärnagloss Decon Kit
-17 %
Poslední kusy

Sada na dekontaminaci vozu Stjärnagloss Decon Kit

Díky této sadě si hravě poradíte s jakýmikoliv nečistotami. Snadno odstraníte silné znečištění laku - pryskyřici, tér, asfalt, zbytky hmyzu ...

Sada na dekontaminaci vozu Stjärnagloss Decon Kit obsahuje:

  • Čistič laku Stjärnagloss Först (1 l) - pokud je vaše vozidlo opravdu špinavé, nebo si chcete ušetřit čas a námahu při mytí, je Stjärnagloss Först tím ideálním pomocníkem, který odstraní i ty největší nečistoty. Obsahuje přírodní pomerančový olej a díky němu nejen čistí, ale také skvěle voní. Jeho použití je velmi jednoduché. Stačí nanést na znečištěný povrch, nechat chvilku působit a jen opláchnout silným proudem vody.

  • Odstraňovač asfaltu a hmyzu Stjärnagloss Tjära (500 ml) - vysoce účinný a šetrný odstraňovač asfaltu a hmyzu. Stjarnagloss Tjara odstraní rychle a efektivně tér, asfalt, zbytky hmyzu i lepidel. Stačí jej nastříkat na povrch, nechat chvíli působit a setřít. Obsahuje přírodní pomerančový olej, díky kterému je šetrný k laku vašeho auta. Navíc opravdu úžasně voní!

  • Čistič kol Stjärnagloss Hjul (500 ml) - Stjärnagloss Hjul není jen tak obyčejný odstraňovač poletavé rzi. Jeho složení obsahuje čističe na odstranění jakékoliv špíny, dokonce i částic asfaltu a téru. Jedním přípravkem tedy dokážete kola kompletně vyčistit a dekontaminovat. Přípravek je pH neutrální, lze jej tedy bez problému použít na ošetřená kola. Stjärnagloss Hjul lze použít i na karoserii. U karoserie doporučujeme nechat působit jen krátkou dobu a pak přípravek důkladně spláchnout tlakem vody.

  • Lubrikant pro práci s clay Stjärnagloss Glir (500 ml) - Stjärnagloss Glir je super kluzký lubrikant, který zajišťuje perfektní lubrikaci při práci s clayem. Glir díky svým schopnostem účinně zabraňuje poškrábání laku a zároveň povrch čistí a pomáhá dostat nečistoty do claye.

  • Střední clay Stjärnagloss Lera - clay slouží k hloubkovému vyčištění laku od usazených nečistot, polétavé rzi, asfaltu apod. Nejčastěji se používá v rámci mechanické dekontaminace laku před nanesením vosku nebo jiné ochrany laku. Pří práci s clayem se musí lak současně lubrikovat, aby nedošlo k jeho poškození. Po vyčištění clayem je lak zbavený veškerých nečistot a je perfektně hladký. 
Katalogové čísloSTJ-DK
ZnačkaStjarnagloss
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.