Můj účet

Dárkový balíček Stjärnagloss Matt Gift Box 7x100 ml

dárkový balíček, 7 x 100 ml + vůně a samolepka
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Dárkový balíček Stjärnagloss Matt Gift Box 7x100 ml
-68 %
Poslední kusy

Dárkový balíček Stjärnagloss Matt Gift Box - speciálně pro matné laky

Pokud chcete někomu udělat radost kvalitní autokosmetikou, nebo chcete jen vyzkoušet základní portfolio značky Stjarnagloss, doporučujeme tento dárkový balíček. Matt Gift Box obsahuje vše potřebné pro čištění a mytí vozu.

Dárkový balíček Stjärnagloss Matt Gift Box - speciálně pro matné laky obsahuje:

 • Čistič laku Stjärnagloss Först (100 ml) - pokud je vaše vozidlo opravdu špinavé, nebo si chcete ušetřit čas a námahu při mytí, je Stjärnagloss Först tím ideálním pomocníkem. Odstraní i ty největší nečistoty. Obsahuje přírodní pomerančový olej a díky němu nejen čistí, ale také skvěle voní. Jeho použití je velmi jednoduché. Stačí nanést na znečištěný povrch, nechat chvilku působit a jen opláchnout silným proudem vody.

 • Aktivní pěna Stjärnagloss Snö (100 ml) - Stjärnagloss Snö je pH neutrální, velice koncentrovaná aktivní pěna. Po aplikaci vytváří hustou pěnu a poskytuje přitom vynikající přilnavost a čistící schopnosti. Sněhová pěna Stjärnagloss Snö je navržena tak, aby odstranila nečistoty a zvedla povrchovou nečistotu z laku a vytvořila tak prostor pro bezpečné mytí auta. Ve spojení s pěnovacím nástavcem získává super koncentrované složení pěny, maximální hustotu pěny a přilnavost. Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte pomocí profesionálního pěnovacího nástavce a s tlakovou myčkou schopnou vyvinout tlak 130 barů nebo více.

 • Přípravek na pneumatiky a plasty Stjärnagloss Gummi (100 ml) - Stjärnagloss Gummi je univerzální přípravek na ošetření pneumatik, všech exteriérových plastů a pryže. Pneumatiky i plasty ztmaví, dodá jim lesk a přirozený nemastný povrch. Vhodné na hladké, strukturované, staré i nové plasty.

 • Čistič kol Stjärnagloss Hjul (100 ml) - Stjärnagloss Hjul není jen tak obyčejný odstraňovač polétavé rzi. Jeho složení obsahuje čističe na odstranění jakékoliv špíny, dokonce i částice asfaltu a téru. Jedním přípravkem tedy dokážete kola kompletně vyčistit a dekontaminovat. Přípravek je pH neutrální, lze jej tedy bez problému použít na ošetřená kola. Stjärnagloss Hjul lze použít i na karoseri. U karoserie doporučujeme nechat působit jen krátkou dobu a pak přípravek z karoserie důkladně spláchnout tlakem vody.

 • Speciální šampon pro automobily s matným povrchem Stjärnagloss Matta (100 ml) - Stjärnagloss Matta je šampon určený speciálně pro matné laky, kdy díky jeho složení nedojde k žádnému nežádoucímu lesku. Neobsahuje oleje a látky zvyšující lesk. Lze jej bez problému použít na čelním skle i běžných lacích. Jeho pH neutrální složení poskytuje vynikající čistící výkon, vosky ani keramický povlak přitom neodstraňuje. Je to šampon s vysokou pěnivostí, který je navržen tak, aby poskytoval nejvyšší úroveň mazivosti, jemně brzdí povrchové napětí a zvedá částice nečistot od povrchu.

 • Detailer Stjärnagloss Mörk (100 ml) - detailer určený speciálně pro matné laky. Neobsahuje žádné složky vytvářející lesk. Určený pro maximální efekt u matného laku.

 • Interiérový čistič Stjärnagloss Inni (100 ml) - univerzální bezbarvý víceúčelový čistič na interiér vozu. Tento čistič je opravdu všestranný pomocník, který můžete využít prakticky na všechny nečistoty. Použijete ho na palubní desku, plastové díly, čalounění nebo koberečky.

 • Závěsná vůně Stjärnagloss Original Air Freshener - příjemná vůně koření, která vydrží více jak dva týdny.

 • Nálepka Stjärnagloss Vinyl sticker
Katalogové číslo:STJ-MGB-7X100
ZnačkaStjarnagloss
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.