Můj účet

Sada na kompletní ochranu laku vozu Stjärnagloss Protection Kit

kompletní sada na ochranu laku automobilu
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Sada na kompletní ochranu laku vozu Stjärnagloss Protection Kit
-70 %
Poslední kusy

Sada na kompletní ochranu laku vozu Stjärnagloss Protection Kit

Kompletní sada na ochranu laku vašeho automobilu. Sada obsahuje hlavní spotřební materiál a příslušenství, které budete potřebovat.

Sada na kompletní ochranu laku vozu Stjärnagloss Protection Kit obsahuje:

  • Hybridní vosk Stjärnagloss Fantastisk - vysoce výkonný hybridní vosk kombinující přírodní a syntetické přísady. Disponuje hlubokým leskem a díky syntetickým složkám vysokou vodoodpudivostí a tepelnou ochranou. Jeho výdrž je až 6 měsíců a po celou dobu bude chránit lak před povětrnostními vlivy, nečistotami i UV zářením.

  • Sealant ve spreji Stjärnagloss Parla (100 ml) - Stjarnagloss Parla je rozprašovací sealant vyrobený na vodní bázi. Můžete jej nastříkat na suchý povrch a rozleštit, zbavíte se tak zaschlých kapek vody a ošetříte karoserii, případně nanést na mokrou karoserii a opláchnout vodou. Stjarnagloss Parla můžete použít na všechny druhy laků. Výdrž je 3 - 5 měsíců, aplikací prodloužíte účinek stávající ochrany laku.

  • Pěnový aplikátor Stjärnagloss Fingerfitta - pěnový aplikátor na prsty je vhodný zejména pro nanášení vosků. Dovnitř aplikátoru se vám pohodlně vejdou 3 až 4 prsty, což vám umožní pohodlí a kontrolu při nanášení vosku. Vyroben z velmi měkké pěny. Tato pěna je šetrná pro všechny standardní laky. Pro dlouhou životnost doporučujeme aplikátor ihned po použití vyprat a usušit.

  • Mikrovláknová utěrka Stjärnagloss Fluffig - špičková super jemná mikrovláknová utěrka, která je ideální pro vyleštění vosku, detaileru i utírání prachu v interiéru auta bez sebemenšího poškrábání. Utěrka má nejběžnější rozměr 40 x 40 cm. Lze ji prát v pračce, doporučujeme používat prostředek na praní mikrovláknových utěrek. 
Katalogové číslo:STJ-PRK
ZnačkaStjarnagloss
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.