Můj účet

Dárkový balíček Stjärnagloss Specialist Gift Box 7x100 ml

dárkový balíček přípravků, 7 x 100 ml + vůně a samolepka
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Dárkový balíček Stjärnagloss Specialist Gift Box 7x100 ml
-75 %
Poslední kusy

Dárkový balíček Stjärnagloss Specialist Gift Box 7x100 ml

Pokud chcete někomu udělat velkou radost kvalitní autokosmetikou, nebo chcete jen vyzkoušet základní portfolio značky Stjarnagloss, doporučujeme tento dárkový balíček. Specialist Gift Box obsahuje vše potřebné pro čištění a mytí vozu.

Obsah balíčku Stjärnagloss Specialist Gift Box 7x100 ml:

 • Čistič laku Stjärnagloss Forst - pokud je vaše vozidlo opravdu špinavé, nebo si chcete ušetřit čas a námahu při mytí, je Stjarnagloss Forst ideálním pomocníkem, který odstraní i ty největší nečistoty. Obsahuje přírodní pomerančový olej a díky němu nejen čistí, ale také skvěle voní. Jeho použití je velmi jednoduché. Stačí nanést na znečištěný povrch, nechat chvilku působit a jen opláchnout silným proudem vody.
 • Aktivní pěna Stjärnagloss Sno - Stjarnagloss Sno je pH neutrální, velice koncentrovaná aktivní pěna. Po aplikaci vytváří hustou pěnu a poskytuje přitom vynikající přilnavost a čistící schopnosti. Sněhová pěna Stjarnagloss Sno je navržena tak, aby odstranila nečistoty a zvedla povrchovou nečistotu z laku a vytvořila tak prostor pro bezpečné mytí auta. Ve spojení s pěnovacím nástavcem získává super koncentrované složení pěny, maximální hustotu pěny a přilnavost. Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte pomocí profesionálního pěnovacího nástavce a s tlakovou myčkou schopnou vyvinout tlak 130 barů nebo více.

 • Hydrofobní sealant Stjärnagloss Glatt - hydrofobní oplachovací prostředek pro rychlou ochranu vašeho automobilu. Lze nanést pomocí rozprašovací láhve, případně tlakové myčky. Přípravek aplikujte na umyté a mokré vozidlo. Aplikujte pomocí rozprašovače, případně pomocí napěnovače. Po nanesení přípravku ho opláchněte vodou. Následně je nutné vozidlo vysušit. Nepoužívejte ten nejlepší sušící ručník, protože se časem může stát vodu odpuzujícím. Použijte raději menší utěrky z mikrovlákna.

 • Čistič kol Stjärnagloss Hjul - Stjärnagloss Hjul není jen tak obyčejný odsraňovač polétavé rzi. Jeho složení obsahuje čistící látky na odstranění jakékoliv špíny, dokonce i částice asfaltu a téru. Jedním přípravkem tedy dokážete kola kompletně vyčistit a dekontaminovat. Přípravek je pH neutrální, lze jej tedy bez problému použít na ošetřená kola. Stjarnagloss Hjul lze použít i na karoserii. U karoserie doporučujeme nechat působit jen krátkou dobu a pak přípravek důkladně spláchnout tlakem vody.

 • Speciální šampon pro automobily s matným povrchem Stjärnagloss Matta - Stjärnagloss Matta je šampon určený speciálně pro matné laky, kdy díky jeho složení nedojde k žádnému nežádoucímu lesku. Neobsahuje oleje a látky zvyšující lesk. Lze jej bez problému použít na čelní sklo i běžných lacích. Jeho pH neutrální složení poskytuje vynikající čistící výkon, vosky ani keramický povlak přitom neodstraňuje. Je to šampon s vysokou pěnivostí, který je navržen tak, aby poskytoval nejvyšší úroveň mazivosti, jemně brzdí povrchové napětí a zvedá částice nečistot od povrchu.

 • Detailer Stjärnagloss Mork - detailer určený speciálně pro matné laky. Neobsahuje žádné složky vytvářející lesk. Určený pro maximální efekt matného laku.

 • Interiérový čistič Stjärnagloss Inni - univerzální bezbarvý víceúčelový čistič na interiér vozu. Tento čistič je opravdu všestranný pomocník, můžete ho využít prakticky na všechny nečistoty. Použijete ho na palubní desku, plastové díly, čalounění nebo koberečky.

 • Závěsná vůně Stjärnagloss Original Air Freshener - příjemná vůně koření, která vydrží více jak dva týdny.

 • Nálepka Stjärnagloss Vinyl sticker
Katalogové číslo:STGBSPE
ZnačkaStjarnagloss
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.