Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

Vůně California Scents Xtreme Hurricane Breeze - Hurikán svěžesti

osvěžující sprška slané vody a mořské pižmo se slunečními tóny trávy pobřežních dun, gelová náplň
Více o produktu
Prodej skončil
Vyberte si, prosím, podobné zboží ze stejné kategorie
Ostatní
Vůně California Scents Xtreme Hurricane Breeze - Hurikán svěžesti
Prodej skončil

Vůně do auta California Scents Hurricane Breeze - Hurikán svěžesti

Osvěžující sprška slané vody a mořské pižmo se slunečními tóny trávy pobřežních dun. Velmi čistá letní vůně. Zavřete oči a vdechujte tu úžasnou svěžest.

Jaké vlastně jsou vůně od California Scents?

California Scents gelový osvěžovač vzduchu Xtreme s vůní Hurricane Breeze, česky "Hurikán svěžesti". Gelové osvěžovače Xtreme přináší v malém praktickém balení maximální intenzitu vůně. Každá nádobka obsahuje 90% silně koncentrovaného vonného oleje v tuhé podobě. Ten se díky speciální technologii rovnoměrně odpařuje a provoní prostor podmanivou vůní. Gel se navíc nepřeměňuje na tekutinu, takže ve voze nehrozí polití ani při převrhnutí, či dokonce poleptání interiérových částí vozu. Tuto vůni si můžete vychutnávat až po dobu 45 dnů.

Přírodní a zároveň ekologické vůně do auta

Vůně California Scents jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Obal je tvořen recyklovatelným hliníkem a náplň je pak díky svému přírodnímu původu plně biologicky odbouratelná. Vůně California Scents obsahují jen ty nejkvalitnější 100% čisté vonné oleje a další přírodní vonné složky. To všechno jsou základní a klíčové stavební kameny používané při výrobě vůní do auta California Scents.

Tradice a kvalita vůní California Scents

Vůně se dnes nabízejí ve více jak 100 zemích po celém světě a dělají radost už více jak 25 let (založeno v roce 1993, hádejte kde?). Kvalitu těchto vůní dokazuje nekonečné množství prodaných vůní. V ČR a na Slovensku se vůně od California Scents řadí k těm absolutně nejprodávanějším. My jich ročně v Ahifi prodáme také velké množství. Všechny produkty California Scents jsou "made in USA".
Katalogové číslo:EXTM-402
ZnačkaCalifornia Scents
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.