Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč

Vůně California Scents Xtreme Twister Berry - Ovocné tornádo

šťavnatá vůně čerstvého bobulového ovoce, barevná a fascinující, se sladkokyselým aroma dračího ovoce a divokých fíků, gelová náplň
Více o produktu
Prodej skončil
Vyberte si, prosím, podobné zboží ze stejné kategorie
Osvěžovače vzduchu v plechovkách
Vůně California Scents Xtreme Twister Berry - Ovocné tornádo
Prodej skončil

Vůně do auta California Scents Xtreme Twister Berry - Ovocné tornádo

Šťavnatá vůně čerstvého bobulového ovoce, barevná a fascinující, se sladkokyselým aroma dračího ovoce a divokých fíků. Úchvatná, elegantní a svěže ovocná kompozice.

Jaké vlastně jsou vůně od California Scents?

California Scents gelový osvěžovač vzduchu Xtreme s vůní Twister Berry, česky - "Ovocné tornádo". Gelové osvěžovače Xtreme přináší v malém praktickém balení maximální intenzitu vůně. Každá nádobka obsahuje 90% silně koncentrovaného vonného oleje v tuhé podobě. Ten se díky speciální technologii rovnoměrně odpařuje a provoní prostor podmanivou vůní. Gel se navíc nepřeměňuje na tekutinu, takže ve voze nehrozí ani při převrhnutí polití, či dokonce poleptání interiérových částí vozu. Tuto vůni si můžete vychutnávat až po dobu 45 dnů.

Přírodní a zároveň ekologické vůně do auta

Vůně California Scents jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Obal je tvořen recyklovatelným hliníkem a náplň je pak díky svému přírodnímu původu plně biologicky odbouratelná. Vůně California Scents obsahují jen ty nejkvalitnější 100% čisté vonné oleje a další přírodní vonné složky. To všechno jsou základní a klíčové stavební kameny používané při výrobě vůní do auta California Scents.

Tradice a kvalita vůní California Scents

Vůně se dnes nabízejí ve více jak 100 zemích po celém světě a dělají radost už více jak 25 let (založeno v roce 1993, hádejte kde?). Kvalitu těchto vůní dokazuje nekonečné množství prodaných vůní. V ČR a na Slovensku se vůně od California Scents řadí k těm absolutně nejprodávanějším. My jich ročně v Ahifi prodáme také velké množství. Všechny produkty California Scents jsou "made in USA".
Katalogové číslo:EXTM-446
ZnačkaCalifornia Scents
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
100 %
2 zákazníci hodnotili
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.