Můj účet

Interiérový čistič Auto Finesse Total Interior Cleaner (5000 ml)

univerzální čistič interiérových částí v autě, 5 l
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Interiérový čistič Auto Finesse Total Interior Cleaner (5000 ml)
Aktualizováno

Interiérový čistič Auto Finesse Total Interior Cleaner (5000 ml)

Auto Finesse Total Interior Cleaner 5000 ml je vysoce efektivní univerzální čistič interiéru a interiérových částí automobilu. Je to skutečně specializovaný univerzální čistič, který je přizpůsoben zvládnout vysoké požadavky, ať už čistit plasty, vinyl, pryž, tkaniny nebo koberec. Total je sofistikovaný a málo pěnivý přípravek s aktivními látkami, které nezklamou. Nabízí vyváženou kombinaci bezpečnosti a čisticí síly, což nezískáte ani při hrubším způsobu čištění s víceúčelovým vysavačem. Total také obsahuje optické zjasňovače a kondicionéry. To umožňuje vyčištění a oživení i těch nejjemnějších a nejchoulostivějších částí interiéru. Čalounění tak můžete vyčistit bez strachu z vyblednutí. Díky tomu, že je Total jednoduše schopen vyčistit celou řadu organických a anorganických nečistot, je vhodný jak pro důkladnou péči o veškeré povrchy novodobých automobilů, tak i o péči historických vozů, u kterých je kladen důraz na původní stav. Total je efektivní pro čištění skvrn od potu, olejů, kávy, trávy, bahna, silikonu, krémů, potravin nebo i krve. Naprostá jistota při detailingové práci začíná použitím produktů, které byly navrženy speciálně pro tento úkol. Auto Finesse Total byl vytvořen na základě letitých zkušeností a měsíů podrobných testů. Jeho snadné použití, přesto převratný výkon, je jasné synonymum pro přípravky Auto Finesse, které vám umožní čistit interiér s vědomím, že dosáhnete skutečně profesionálních výsledků. Tak jako všechny produkty Auto Finesse, tak i Total patří mezi profesionální produkty určené pro vyspělé detailery. Díky vysoké efektivitě a lehkosti aplikace s tímto přípravkem dosáhne skvělých výsledků ale i začínající uživatel.

Postup použití:

Čištění plastu, pryže a gumy

 • Při malém znečištění stříkněte Total na mikrovláknovou utěrku a lehce povrch otřete, obrácenou stranou utěrky pak vytřete do sucha.
 • Při silně znečištěném povrchu stříkněte Total přímo na povrch a ponechte pár vteřin působit. Můžete povrch promnout i jemným detailingovým štětcem. Povrch setřete mikrovláknovou utěrkou, a pak do sucha obrácenou stranou stejné utěrky.

Po vyčištění doporučujeme použít interiérový detailer Auto Finesse Spritz, který skvěle povrch ošetří a zamezí dalšímu blednutí. V případě, kdy jsou již interiérové plasty bledé, vyživte povrch pomocí Auto Finesse Dressle.

Čištění textilních povrchů

 • Nastříkejte Total přímo na postižené místo a ponechejte 1-2 minuty působit.
 • V případě, kdy se jedná o silné znečištění, čistěte povrch jemným detailingovým kartáčem.
 • Po vyčištění vytřete povrch mikrovláknovou utěrkou se sací schopností.
 • Po vytření zbytku přípravku jemně navlhčete povrch rozstřikem (mlhou) čisté vody a opět vytřete čistou utěrkou.

Čištění textilních povrchů od krve a olejů

 • Nastříkejte Total přímo na postižené místo a ponechejte 1-2 minuty působit.
 • Jemný kartáč najprve namočte v čisté vodě a následně čistěte krouživými pohyby.
 • Navlhčete postižené místo rozstřikem čisté vody (mlhou) a následně vytírejte uvolněnou špínu a zbytky produktu vlhkou utěrkou.
 • Vytírejte do té doby, dokud nezůstane i po vytření utěrka zcela čistá.
 • Ponechejte vysychat na větraném místě.
Katalogové číslo:AF30241
ZnačkaAuto Finesse
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
100 %
1 zákazník hodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.