Můj účet

Detailingový štětec Carbon Collective Detailing Brush 10

extra jemný štětec, 210 x 20 mm
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Detailingový štětec Carbon Collective Detailing Brush 10
-35 %
AkceAktualizováno

Detailingový štětec Carbon Collective Detailing Brush 10

Extra jemný detailingový štetec, který je šetrný i na ty nejchoulostivější povrchy, jako jsou měkké laky nebo klavírní černý lak na sloupcích. Můžete ho používat za sucha na interiér nebo i s šamponem na exteriér na mokro. Jedná se o jeden z nejjemnějších štětců, které máme v nabídce. Rozměr 210 x 20 mm.

O značce

Carbon Collective je malá, nezávislá firma, která nabízí dokonalé produkty pro detailing, jako jsou keramické povlaky, nejrůznější přípravky pro detailing a další rozsáhlé příslušenství. Začínali jako testeři produktů, ale protože byli s nabídkou produktů na trhu nespokojení, začali vyvíjet produkty vlastní. Vyvíjí a vyrábí produkty od roku 2013, přičemž se soustředí na to, aby měl každý produkt kvalitní složení, perfektně fungoval a měl snadné použití. Vývoj je krok, se kterým nikdy nespěchají. Všechny jejich produkty jsou "Created by Detailers, For Detailers" (vyrobeny detailery - pro detailery). Produkty od Carbon Collective jsou bezpečné na použití, mají často pH neutrální složení navržené tak, aby fungovaly speciálně s keramickými povlaky. Každý jednotlivý produkt je vytvořen podle jejich vlastních specifikací prostřednictvím dlouhého testování a prototypování, prochází před uvedením do výroby přísnými reálnými a laboratorními testy, aby poskytoval nejlepší složení, výkon a životnost. Nevydají produkt, pokud nebude odpovídat jejich vysokému standardu. Produkty Carbon Collective jsou speciálně formulovány a vyvinuty tak, aby byly nejinovativnějšími a nejefektivnějšími produkty na trhu.

Katalogové čísloCC-140
ZnačkaCarbon Collective
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
99 %
16 zákazníků hodnotilo
15×
Ověřený uživatel
29. 3. 2022

Na některé práce možná až moc jemný.

Jan Botek
29. 11. 2020

Naprostá pecka!Zatím nejjemnější štětec co jsem kdy měl.Používám na choulostivá místa v interiéru jako jsou klavírní laky a podobně.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.