Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

Subwoofer Gladen RS 08 Extreme

8", 200 W RMS, 2 Ω
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 40 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Subwoofer Gladen RS 08 Extreme
Tip
Lepší produkt je na dosah
Gladen RS-X 08 za 3 290 Kč

Subwoofer Gladen RS 08 Extreme

Všestranný 8" subwoofer z řady RS se zvýšeným výkonem - ideální malý basáček pro milovníky hlasitého volume. Odvětrání kmitací cívky. Pevná a zároveň lehká papírová membrána s vrchlíkem ze sklolaminátu. Snížená impedance 2 Ohm. Pro vybuzení použijte monoblok Renegade RXA1100.
Katalogové číslo:RS 08 EXTREME
ZnačkaGladen
Odkazy:Oficiální webová prezentace (anglicky)
RMS výkonRMS výkon subwooferu je stálý výkon nepřetržitého používání subwooferu. Pokud se výkon na delší dobu překročí, může dojít k nevratnému poškození, resp. ke spálení kmitací cívky subwooferu. 200 W
Max. (maximální) výkonŠpičkový výkon, který dokáže subwoofer zahrát chvilkově (cca 0,5 s), například při úderu bicích nástrojů ve skladbě. Pokud se maximální výkon překročí, může dojít rychle k poškození, resp. ke spálení kmitací cívky subwooferu. 300 W
ImpedanceImpedance - měření elektrického odporu. Při nákupu subwooferu je velmi důležité, aby se každý ujistil, že impedance je v souladu se zesilovačem, který na něj zapojujete. U subwooferů s dvojitou kmitací cívkou se doporučujeme řídit dle informací v poradně!

Příklad:
2 Ohmový subwoofer nelze připojit na zesilovač, který je stabilní pouze do 4 Ohmů. 4 Ohmový subwoofer lze bez problémů použít na zesilovač, který je stabilní do 2 Ohmů. Zapojení 4 Ohm subwooferu na zesilovač, který je stabilní do 4 Ohmů, také bez problémů. Nejběžnější impedance subwooferu jsou 4 Ohm.
2 Ω
Průměr subwooferuPrůměr subwooferu je uváděn na šroubovací díry. Celkový vnější průmšr subwooferu je obvykle o 1-2 cm širší, dle rozměrové kategorie subwooferu. U 30-ti cm subwooferu je vnější průměr vč. ochranné gumy 31,8 cm a u 25-ti cm subwooferu je to 26,5 cm vč. ochranné gumy. 200 mm (8")
Montážní hloubka subwooferuMontážní hloubka subwooferu se měří od nejspodnější hrany magnetu až po spodní okraj plechového nebo litého koše subwooferu. 104 mm
Český návod - Gladen RS 08 Extreme
Zobrazit návod

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
100 %
3 zákazníci hodnotili
Jan Vomela
16. 6. 2020

Suprove hraje

Jakub Šik
15. 4. 2017

Hraje krásně, čisté basy

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.