Můj účet

Sada Grit Guard Complete System - Blue - 19 l

kbelík 19 l, víko Gamma Seal, mřížka do kbelíku, stojan na kolech pro kbelík
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Sada Grit Guard Complete System - Blue - 19 l
-5 %

Sada Grit Guard Complete System - Blue - 19 l

Většina mikroškrábanců na laku (viditelných na přímém slunci) vzniká během mytí. Kousky nečistot nebo písku, které jsou uvízlé v mycí houbě nebo v rukavici, jsou pak "tahány" po povrchu umytého laku. Zabraňte tomu minimalizováním rizika mikroškrábanců na laku, a to díky systému Grit Guard. Grit Guard udržuje houbu čistou a zadržuje kontaminanty na dně. Použitím mřížky do kbelíku zabraníte pohybu nečistot a zvedání nečistot nad mřížku.

Souprava s mycím systémem Grit Guard obsahuje:

  • Kbelík s kapacitou 19 litrů (5 amerických galonů) - tento velký kbelík je ideální pro mytí automobilů, lodí, karavanů a dalších vozidel. Velká kapacita umožňuje připravit dostatečné množství vodního roztoku se šamponem na mytí. Výška kbelíku je 37 cm, průměr v horní části 30 cm, průměr v dolní části 26,5 cm. 
  • Grit Guard Insert - mřížka, revoluční nástroj, který minimalizuje riziko poškození laku při mytí auta. Průměr 26,3 cm.
  • Gamma Seal Lid - závitový uzávěr - víko, které transformuje běžný kbelík na hermeticky ​​uzavřený kontejner. Ideální nástroj pro přepravu kbelíku naplněného vodou, např. v autě, a to bez rizika rozlití. Najdete mu mnoho použití.
  • Dolly - vozík je vybavený 5 koly. Vyhnete se tahání těžkého kbelíku naplněného vodou z místa na místo a ochráníte tak vaše záda. Dvě kola jsou vybavena brzdami pro imobilizaci vozíku na nakloněném povrchu. Tři svorky udržují kbelík ve vozíku. Vozík se snadno udržuje, zatížení až 120 kg.
Katalogové číslo:GG5WS-BLUE-DOLLY
ZnačkaGrit Guard
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.