Můj účet

Sada Grit Guard Washing System - Black - 13 l

kbelík 13 l, víko Gamma Seal, mřížka do kbelíku
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Sada Grit Guard Washing System - Black - 13 l
-5 %

Sada Grit Guard Washing System - Black - 13 l

Většina mikroškrábanců na laku (viditelných na přímém slunci) vzniká během mytí. Kousky nečistot nebo písek, které jsou uvízlé v mycí houbě nebo v rukavici, jsou pak "tahány" po povrchu umytého laku. Zabraňte tomu minimalizováním rizika mikroškrábanců na laku, a to pomocí systému Grit Guard. Grit Guard udržuje houbu čistou a drží kontaminanty na dně. Použitím mřížky do kbelíku zabraníte pohybu nečistot a zvedání nečistot nad mřížku.

Souprava s mycím systémem Grit Guard obsahuje:

  • Kbelík o objemu 13 litrů (3,5 US galonů) - velký kbelík je ideální pro mytí aut, lodí, karavanů a jiných vozidel. Velká kapacita umožňuje připravit dostatečné množství vodního roztoku se šamponem na mytí. Výška kbelíku je 37 cm, průměr v horní části 30 cm, průměr v dolní části 26,5 cm.
  • Grit Guard Insert - mřížka, revoluční nástroj, který minimalizuje riziko poškození laku při umývání vozidla. Průměr 26,3 cm.
  • Gamma Seal Lid - závitový uzávěr - víko, které transformuje běžný kbelík na hermeticky ​​uzavřeý kontejner. Ideální nástroj pro přepravu kbelíku naplněného vodou, např. v autě, a to bez rizika rozlití.
Katalogové čísloGG3.5WS-BLACK
ZnačkaGrit Guard
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.