Můj účet

Odstraňovač polétavé rzi Gyeon Q2M Iron (1000 ml)

odstraňovač polétavé rzi, pH neutrální, 1000 ml
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Odstraňovač polétavé rzi Gyeon Q2M Iron (1000 ml)

Odstraňovač polétavé rzi Gyeon Q2M Iron 1000 ml

Gyeon Q²M Iron je jedním z nejúčinnějších, rychle reagujících odstraňovačů polétavé rzi na trhu. Tento produkt byl vyvinut speciálně pro dekontaminaci ploch od železitých nečistot, jako jsou brzdový prach a polétavá rez. Q²M Iron je natolik intenzivní, že čištění je jednoduché jak pro detailingové nadšence, tak i pro profesionální detailery. Q²M Iron je vhodný pro chemickou dekontaminaci ihned po mytí. Používejte na studené povrchy a vyhněte se aplikaci na přímém slunečním záření. V horkých dnech nedovolte, aby přípravek zaschnul. Q²M Iron je velmi kluzký a ideální jako lubrikant při dekontaminaci pomocí claye. Tím můžete ještě více urychlit a zintenzivnit dekontaminační proces.

Bezpečný a pH neutrální

Vysoká reaktivita produktu neovlivnila jeho pH. Vzhledem k neutrálnímu pH může být Q²M Iron použít na všech površích, a to i na tak citlivých, jako jsou leštěná kola. Nepoškozuje pryžové těsnění ani střechy kabrioletů. Q²M Iron byl vyvíjen tak, aby poskytoval nejširší spektrum použití, můžete  ho bezpečně aplikovat i na velmi citlivé materiály.

Silný efekt změny barvy

Silný zabarvovací účinek látky do fialova je velmi přesným ukazatelem toho, kolik znečištění se nahromadilo. Na rozdíl od jiných komerčních produktů není tento přípravek zaměřen na barvení, ale na čistící schopnosti. Zbarvení pouze ilustrativně informuje uživatele o skutečném znečištění a o síle reakce.

Další vlastnosti Gyeon Q2M Iron 1000

  • Doporučená spotřeba: 150 ml na auto
  • pH: 6 (neutrální)
  • Objem: 1000 ml
  • Hmotnost: 1,2 kg
Katalogové číslo:G25975
ZnačkaGyeon
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
97 %
7 zákazníků hodnotilo
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.