Můj účet

Reproduktory Hertz DSK 165.3

komponentní reproduktory, Ø 165 mm, 80 W RMS, 4 Ω, 93 dB (2,83V/1m), montážní hloubka 64 mm
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně

Komponentní 2pásmové reproduktory Hertz DSK 165.3

Reproduktory Hertz DSK 165.3 vám umožní ve vašem voze poslouchat kvalitní audio systém s maximální jednoduchostí montáže. Reproduktory využívají exkluzivní profil membrány V-cone® pro špičkovou odezvu a detailní rozsah středních hodnot. Obvod TPU (termoplastický polyuretan) zajišťuje linearitu a redukci nežádoucích rezonancí i při vysokém zatížení. Vysoce výkonné materiály, jako je například neodymový magnet a membrána PEI, zajišťují rozšířený rozsah vyšších frekvencí. Pasivní filtry (výhybky) jsou umístěny přímo na dodaných propojovacích kabelech spolu s bohatým příslušenstvím, které zjednodušují snadnou instalaci.

Hlavní vlastnosti výškových reproduktorů Hertz DT 24.3

 • Ø kaloty 24 mm.
 • Vysoce účinná prstencová akustická membrána.
 • Vysoce energetický neodymový magnet.
 • Montážní příslušenství pro povrchovou nebo vestavnou montáž je součástí balení.

Hlavní vlastnosti středobasových reproduktorů Hertz DV 165.3

 • Čistá měděná kmitací cívka navinutá na conex pro maximální lehkost.
 • V-cone® membrána pro nejlepší odezvu mimo osu, jasný detail střední frekvence a silné basy.
 • Koš velikosti DIN chráněný lakováním.
 • Pocínované vysokoproudé svorky.
 • Postříbřené olověné vodiče pro maximální spolehlivost a vodivost.
 • Ochranný kryt magnetu z butylové gumy je odolný proti nárazům a otěru.
Katalogové čísloDSK 165.3
ZnačkaHertz
OdkazyOficiální webová prezentace
Typ reproduktorůKoaxiální reproduktory:
Koaxiální reproduktory se vyznačují konstrukcí tzv. vše v jednom. Výškový a středobasový reproduktor jsou v jednom koši. Výhodou je jednodušší montáž, ale díky spojení resp. blízkosti pásem v jednom reproduktoru, se obvykle sníží kvalita zvuku. Zpravidla uprostřed středobasového reproduktoru, je výškový reproduktor, jehož kmitací cívka pracuje ve druhé vzduchové mezeře společného magnatického obvodu. Třípásmový koaxiální reproduktor se skládá ze středobasového reproduktoru, ve předu na zvláštním nosníku je středový reproduktor a samostatný výškový.

Komponentní reproduktory:
Komponentní reproduktory se vyznačují rozdělením na jednotlivá frekvenční pásma, výškové + středobasové + popř. basové pásmo. Jednotlivé reproduktory se dají umístit zcela odděleně, což má za výsledek lepší zvukový i akustický projev. V drtivé většině případů komponentních reproduktorů je dodávaná i externí výhybka, která rozděluje výškové, středové / středobasové a u třípásma i basové pásmo popř. umožňuje nastavení decibelové úrovně u výškového reproduktoru (např. +2 dB, 0 dB, -2 dB), strmosti (např. 6dB/Okt. 12dB/Okt.) či aktivní nebo bi-amp zapojení.
Komponentní 2 pásmové
Výkon RMSRMS výkon reproduktorů je stálý výkon celého systému, ne pouze jednoho reproduktoru nebo jedné strany. Jedná se také o výkon nepřetržitého používání reproduktorů. Pokud se RMS výkon překročí na delší dobu, může dojít k nevratnému poškození reproduktorů! 80 W
Výkon MAXŠpičkovy výkon, který dokáže reproduktor zahrát chvilkově (cca 0,5 s), například při úderu bicích nástrojů ve skladbě. Pokud se max. výkon překročí, obvykle dojde k poškození reproduktorů! 160 W
Citlivost (2,83V/1m)Citlivost, senzitivita neboli účinnost reproduktoru.

Citlivost reproduktorů se udává v decibelech (dB) a zjednodušeně řečeno znamená, čím vyšší hodnota, tím menší nároky na výkon zesilovače. Jedná se defacto o hodnocení, jak reproduktor převádí watty na zvuk. Hodnocení citlivosti jsou v úrovní hluku měřené na 1 metr od reproduktoru pomocí 1 W (watt energie) nebo pomocí 2,83 voltu na zdroji na 1 metr.

Vyšší decibelová úroveň znamená, že reproduktor je hlasitější s nižším výkonem. Pro každý nárůst o 3 dB citlivosti, reproduktor vyžaduje poloviční sílu pro reprodukci stejné hlasitosti. Například, pokud 88 dB reproduktor potřebuje 100 Wattů k výrobě určité hlasitosti, pak reproduktor s 91dB citlivostí potřebuje jen 50 wattů, aby se dostal na stejnou hlasitost.
93 dB
ImpedanceImpedance - měření elektrického odporu. Při nákupu reproduktorů, je důležité, aby se každý ujistil, že impedance je v souladu se zesilovačem nebo autorádiem, který používáte.

Příklad:
2 Ohmový reproduktor nelze připojit na zesilovač, který je stabilní pouze do 4 Ohmů! 4 Ohmový reproduktor lze bez problémů použít na zesilovač, který je stabilní do 2 Ohmů. Nejběžnější impedance reproduktorů je dnes 3 - 4 Ohm.
4 Ω
Frekvenční rozsahSchopnost reproduktorů zahrát signál od nejnižšího kmitočtu po nejvyšší, resp. schopnost reproduktoru věrně reprodukovat zvuk v konkrétním frekvenčním pásmu.

Odborně:
V oblasti kmitočtů od 40 až po 16 000 Hz se vyskytuje převážná většina základních i alikvótních (harmonických) tónů všech hudebních nástrojů. Nás zajímá, jaký je průběh vyzářeného akustického tlaku v tomto rozsahu kmitočtů při napájení reproduktorové soustavy konstantním příkonem. Tomuto průběhu říkáme kmitočtová charakteristika, která nám udává úroveň vyzářeného akustického tlaku v decibelech (dB) v závislosti na kmitočtu. Nejvýstižněji lze vyjádřit kmitočtovou charakteristiku reproduktoru nebo reproduktorové soustavy grafem.

Většinou ale je kmitočtová charakteristika udávaná uvedením maximální tolerance akustického tlaku v daném kmitočtovém rozsahu, např. 50 až 15 000 Hz -+ 6 dB. Jelikož je kmitočtová charakteristika reproduktorů i soustav obecně značně nerovnoměrná, neudávají někteří výrobci z preztižních důvodů ve svých kalalozích ani tuto maximální toleranci akustického tlaku v decibelech. Takto ochuzený údaj je bohužel bezcenný. Co je platné, že výrobce nabízí reproduktorovou soustavu s kmitočtovým rozsahem 30 až 20 000 Hz, jestliže se obává uvést maximální nerovnoměrnost akustického tlaku v tomto rozsahu, neboť může mít toleranci např. +- 20 dB.

Nerovnoměrnost neboli zvlnění kmitočtového průběhu u dobrých reproduktoprových soustav pro kvalitní přednes hudby nemá překročit v pásmu 80 až 12 000 Hz +- 3 dB a v pásmu 40 až 16 000 Hz +- 6 dB. Větší nerovnoměrnost již ochuzuje nebo zdůrazňuje určité tónové oblasti, což může způsobit slyšitelné nebo i rušivé zkreslení. Mění se také podíl mezi základními tóny a vyššími harmonickými, tím se mění barva zvuku a jednotlivé hudební nástroje i celý hudební obraz zní nepřirozeně.
50 - 23000 Hz
Průměr středobasového reproduktoruPrůměr reproduktoru uvádíme jako průměr celého reproduktoru, nikoliv včetně uchycení, kdy u menších reproduktorů (87, 100, 130 mm) vyčnívají ještě navíc úchyty. Některé reproduktory jsou oválné a tam se uvádí rozměr v palcích, vždy nejkratší strana k nejdelší straně. Jeden palce je cca. 2,5 cm. 165 mm
Montážní hloubka středobasového reproduktoruMontážní hloubka reproduktoru se měří od nejspodnější hrany magnetu až po spodní okraj plechového, plastového nebo litého koše reproduktoru, resp. dosedací plochy reproduktoru. 64 mm
Materiál membrány středobasového reproduktoruMateriál, který byl použit u membrány reproduktoru. Nebojte se papíru, má kupodivu velmi přirozený a kvalitní zvuk a díky povrchové úpravě vydrží bezproblémů i vlhkost. Vodoodpudivý lisovaný papír
Celkový průměr výškového reproduktoruCelkový průměr výškového reproduktoru se uvádí jako průměr samostatného výškáče bez instalačních domečků. 34 mm
Průměr kaloty výškového reproduktoruČistý průměr kaloty (membrány) výškového reproduktoru. 24 mm
Materiál kaloty výškového reproduktoruMateriál kaloty, který byl použit při výrobě výškového reproduktoru. PEI
Frekvenční výhybka součástí baleníFrekvenční výhybka je důležitou součástí defacto všech reproduktorů. Výhybka obvykle obsahuje různé hodnoty odporů, velikosti cívek a typy kondenzátorů, které zcela zásadně upravují zvuk. K čemu výhybky slouží popisujeme níže.

Komponentní reproduktory:
Součástí každého kvalitní komponentního reprosystému je výhybka. Jejím úkolem je zajistit rozdělení frekvencí, které zesilovač produkuje v celém akustickém spektru kmitočtů tak, aby každý z reproduktorů dostal jen tu část pásma, kterou může optimálně zahrát z hlediska účinnosti a minimálního zkreslení.

Koaxiální reproduktory:
U koaxiálních reproduktorů bývá z většiny případů jednoduchá výhybka (6dB/Okt.) tvořená kondenzátorem u výškového reproduktoru.
Ano (plnohodnotná)
OstatníNeodymový magnet
Cena zaPokud je uvedena cena za pár tak součástí balení bývá vždy vše po 2 kusech, např. 2x středobas, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenční výhybka. Pár

Komentáře k produktu

40|Vlastik , 15.01.2024, 23:00
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli reproduktory mohu nainstalovat do golfu 4 a případně jaké komponenty bych měl přikoupit. Děkuji za odpověď
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 16.01.2024 13:07
Dobrý den Vážený zákazníku. Reproduktory lze do vašeho vozu osadit. K instalaci je nutné použít redukční podložky a kabelové redukce.
39|Vaclav Šulc , 27.12.2023, 00:43
Dobrý den mám dotaz jaké reproduktory budou lepší v kombinaci:1) Hertz DSK 165.3 s Hertz DSK 130.3Nebo2)Hertz DPK 165.3 s Hertz DSK 130.3Vůz: Škoda Octavia IS přáním hezkého dne Šulc
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 27.12.2023 13:57
Dobrý den Vážený zákazníku, jednoznačně doporučím variantu č.2. 
38|Ondřej Hort , 29.06.2023, 18:49
dobrý den jake radio k tomuto setu dekuji za opoved
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 30.06.2023 13:58
Dobrý den Vážený zákazníku. Můžete volit jakékoliv rádio z naší nabídky. Záleží, co vše by nové rádio mělo umět. Možností je spousty.
37|Jindřich Bandas , 02.03.2023, 22:02
Dobrý den,prosím o radu. Mám Peugeot 807 a rozhodl jsem se vyměnit originál repro za Reproduktory Hertz DSK 165.3 ,zakoupil jsem si u Vás dva páry s podložkama. Chtěl jsem se zeptat jaký zesilovač by jste mi na tyto repra doporučil?Mockrát děkuji za odpověďBandas
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 03.03.2023 15:56
Dobrý den Vážený zákazníku. Pro dané reproduktory nepotřebujeme velký výkon, spíše bych se zaměřil na SQ zesilovače. Doporučit mohu Zapco ST-64D SQ MINI.
36|Daniel , 08.01.2023, 13:54
Dobrý den pasují tyto reproduktory do Opla Astry H Gtc?
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 10.01.2023 15:11
Dobrý den Vážený zákazníku. Reproduktory lze do vašeho vozu osadit. Pro montáž je nutné použít redukční podložky.
35|Jenda , 10.07.2022, 21:57
Dobrý den, mám tuhle sadu v Octavii 1, na jedné straně mi praskla membrána a rad bych vyměnil pouze stredobasové reproduktory aby byla výměna co nejjednodušší zda to je možné i přes tuhle frekvenční vyhybku. Doporučíte mi nějakou náhradu prosím? Cenově bych se rad vlezl do 2300,-Díky za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 11.07.2022 16:07
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud je to tak, lze použít samostatné středobasové reproduktory z vyšší modelové řady CK, tedy Hertz C 165.
34|Pavel , 02.01.2022, 20:56
Dobrý den, po sedmi letech mi odešel tento reproduktor. Chci se optat zda sáhnout opět po tomto Hertzu, nebo po https://www.ahifi.cz/mac-audio-power-star-2-16.html#tab-description ? Napojeno bude na https://www.ahifi.cz/zesilovac-carpower-hpb-1502.html . Předem děkuji za odpověď
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 05.01.2022 08:53
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučil bych Vám modernizovanou řadu reproduktorů Hertz a to : Hertz DPK 165.3 . 
33|Václav , 29.08.2021, 18:29
Dobrý den zajímalo by mne jak by to fungovalo v Octavia 1 a kolik by to ještě stalo s tlumiči materiálem ? děkuji
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 31.08.2021 15:10
Dobrý den Vážený zákazníku, není to špatná volba nicméně se nám v této cenové relaci více osvědčily reproduktory Alpha 165
32|Zajic , 19.11.2020, 15:47
Dobrý den,Rozhoduji se do mého auta mezi těmito reproduktory a levnější řadou Hertz k 165. Které vybrat? A jaké vytlumeni do dveří zvolit? Jedná se o třídvéřový Citroen SaxoDiky, Zajac
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 20.11.2020 15:54
Dobrý den Vážený zákazníku, rozhodně doporučím K 165 to pro jejich lešpší " basovou" složku . Pro tlumení dveří máme sestavený set tlumících materiálů .
31|Pavel , 12.09.2020, 10:50
Dobrý den,mám pár let tuto řadu reproduktorů v předních dveří jen se mi odporoučel zesilovač. Který z těchto dvou by jste mi prosím doporučili? Předem moc děkuji za pomoc.https://www.ahifi.cz/zesilovac-ground-zero-gzta-2155x-ii.htmlhttps://www.ahifi.cz/kenwood-kac-ps702ex.html#tab-description
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 14.09.2020 13:05
Dobrý den Vážený zákazníku. Doporučuji spíše Audison SR 2.
30|Kamil S. , 13.12.2019, 21:19
Dobry den, uvazuji o koupi tohoto setu jako vymenu prednich repro ve VW T5 (2010). Po doinstalovani zadnich repro Hertz X 170 jsem si uvedomil, ze predni set dost zvukove zaostava :). Bude tento set vhodnou volbou k instalovanym zadnim? Radio RCD330+ neumoznuje mit odlisne ekvalizery pro predni a zadni, tak aby zvuk mel podobnou charakteristiku vzadu i vpredu. Pripadne myslite, ze postaci i Hertz K 165? Preci jen je to Transporter a ten nepatri mezi ticha auta, i kdyz bude cely vytlumeny a odhlucneny. Originalni set v aute nema vyskove repro, ani pripravenou kabelaz, takze budu muset natahnout, lze alespon ponechat puvodni kabelaz ke stredobasum - tedy lze do vyhybky \"nacvaknout\" puvodni kabely misto dodanych? Snad jsem vse napsal srozumitelne:). Dekuji za odpovedi, Kamil S.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 17.12.2019 14:28
Dobrý den Vážený zákazníku, určitě lze ponechat původní kabeláž ke středobasovým reproduktorům, to není problém. Reproduktory bych doporučil volit Hertz K 165, které jsou novou řadou a i když jsou levnější, hrají lépe, čili volba jasná. Se zadními budou  Hertz X 170 budou korespondovat bez problému.
29|Pavel K. , 11.11.2019, 21:39
Dobrý den, uvažuji o koupi těchto reproduktorů. Mám Fiat Ducato 2018, Camper (karavan), radio použiju Pioneer SPH-DA230DAB, chtěl jsem se zeptat, jsou tyto reproduktory vhodné? Chtěl jsem se zeptat, jaké další komponenty budu potřebovat pro montáž? Děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 12.11.2019 13:00
Dobrý den Vážený zákazníku, osobně bych volil spíše vyšší řadu reproduktorů a to HERTZ CK 165, která je aktuálně za velmi zajímavou akční cenu. Pro instalaci budou potřebné MDF podložky Fiat a kabelové adaptéry Fiat. Osobně bych rozhodně doporučil také vytlumení dveří, bez kterého nebude zvuk nikdy ideální, použít lze SET na vytlumení.
28|Láďa , 20.10.2019, 20:22
Dobrý den , bude pasovat do peugeot 405 ? A budou potřeba nějaký redukce , či něco dokoupit .
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 23.10.2019 12:13
Dobrý den Vážený zákazníku. Reproduktory nelze osadit. Lze osadit koaxiální 130 mm repro + kabelové redukce.
27|Radek Beneš , 06.06.2019, 18:16
Dobrý den,Chtěl bych se zeptat zda dané repro mi bude pasovat do předních dveřích Peugeotu 5008 2010 s Navi Rneg. S montáží si už poradím akorát by mě zajímalo jak zapojit výškové repro. Zda už nemá peugeot někde schovanou Výhybku když má vyškové repro zvlášt v palubní desce. Popř. kam jste umisťovaly výhybku? Jiné repro nezvažuji neboť jsem si u Vás koupil sadu těchto a hertz dcx570.3 do 306 cabrio a přední se tam nevejdou kvůli vysoké montážní hloubce.Moc děkuji za radu.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 07.06.2019 12:53
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory lze osadit, podobná instalace ZDE. Originální frekvenční vyhýbka je řešena pouze formou kondenzátoru, který je osazen přímo na výškovém reproduktoru. U nové vyhýbky tak je jednou z možností napojenípod palubní deskou, připojením na kabel, který vede k repro do dveří a druhý přímo na výšku.
26|Jiří , 05.06.2019, 09:25
Dobrý dem, budou repro pasovat do Golf V 2007? Doporučil byste tyto nebo jiné v podobné ceně? A co se týče rádia, je nějaké doporučení přímo k těmto repro do ceny 4tisíce například?Děkuji, Jirka
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 05.06.2019 16:52
Dobrý den Vážený zákazníku, osobně bych doporučil spíše reproduktory GLADEN ALPHA 165, které budou podstatně zajímavější volbou. Vhodným autorádiem pak může být například PIONEER MVH-G210BT.
25|Michal Bureš , 24.05.2019, 10:58
dobry den řeším reproduktory do passata b4 4x 165mm akorát se neorientuji co vhodné zda komponentní středobass,v autě je origo 4x165mm ve dveřích 4x vyška a v kufru oval
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 29.05.2019 12:55
Dobrý den Vážený zákazníku, na samotné autorádio lze standardně zapojit dva páry reprodukotrů, doporučuji tedy výměnu reproduktorů ve dveřích. Použít lze například 2x HERTZ K 165, což je v poměru cena/zvuk velmi dobrá volba.
24|Aleš , 14.03.2019, 22:18
Dobrý den,potřeboval bych vyměnit repro jak vepředu, tak vzadu v Mercedes W203 Avantgarde s originálním rádiem. Měli byste nějaký typ? Zatím se mi pozdávají tyto či Excursion.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 15.03.2019 14:32
Dobrý den Vážený zákazníku, v dané cenové relaci je HERTZ DSK 165.3 rozhodně dobrou volbou a mohu jen doporučit. Na svou cenu hrají opravdu velmi slušně.
23|Petr , 03.03.2019, 19:04
Dobrý den, mam autorádio PIONEER MVH-180UBG - passat b5 sedan 99 - přemyšlím o těhle repro do předních dveří a do zadních Pioneer TS-G170C ... můžu zminované repro zakoupit? impedanci nevím (?)..bude jim stačit štáva z rádia? a budou výškové repro pasovat do dveří?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 05.03.2019 12:11
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, repro Hertz lze osadit a jsou i dobrou volbou. Zapojit lze na samotné autorádio, díky parametrům budou hrát velmi slušně i s omezeným výkonem. Výškové repro lze osadit na původní pozice, bude třeba pouze doupravit uchycení - například pomocí tavné pistole. Zadní repro bych doporučil volit spíše MAC AUDIO APM FIRE 2.16, které bude lepší volbou. Pro osazení budou potřebné MDF podložky VW a ideálně také adaptéry repro konektoru VW.
22|Jakub Křesina , 21.06.2018, 09:34
Dobrý den, rád bych zeptal, zda by bylo možné tyto reproduktoru osadit do předních dveří Peugeot 307 cc? Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 22.06.2018 08:48
Dobrý den, ano, tyto reproduktory se tam vejdou a není třeba ani řešit redukční kroužky. Velmi dobré repro, myslím, že budete spokojený.
21|David , 06.09.2017, 14:17
Dobrý den, chtěl nych se zeptat zdali tyto reproduktory lze dát do octavia 1 nebo je potřeba nějaké úpravy. A také jestli pocítím nějaký rozdíl oproti koncernu. Děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 06.09.2017 17:05
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory lze osadit. Vše potřebné, pro instalaci reproduktrů, naleznete v sekci PORADNA. Rozdíl, oproti původním reproduktorům, bude znát určitě, doporučuji však dveře vytlumit.
20|Kužel , 16.03.2017, 13:01
Dobrý den , koupil jsem toto repro do oc1 ale po malé kontrole jsem zjistil že nevím jak zapojit, díky za rady
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 16.03.2017 15:12
Dobrý den Vážený zákazníku, v balení najdete schéma, jsou tam oddělené výhybky čili je třeba dát výhybku jak na středobas tak na výškáč, ve schémátku je to schématicky znázorněné. Doporučuji nahlédnout.
19|Luděk , 05.10.2016, 01:16
omlouvám se za zmatky ale zapoměl jsem k dotazu 172 zmínit že se jedná o originální rádio seat 2001původní dotaz 172 zní \"Dobrý den,chtěl bych se zeptat které z těchto dvou reproduktorů (tyto a http://www.ahifi.cz/reproduktory-gladen-alpha-165.html#komentare ) jsou lepší volbou pro připojení na samotné rádio a které jsou lepší volbou na zapojení přes zesilovač a popřípadě jestli by jste mi doporučil vhodný zesilovač co se týče výkonu.Děkuji\"
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 05.10.2016 16:50
Dobrý den Vážený zákazníku, pak je třeba přikoupit HIGH LOW adaptér HL-406.
18|Luděk , 05.10.2016, 01:12
Dobrý den,chtěl bych se zeptat které z těchto dvou reproduktorů (tyto a http://www.ahifi.cz/reproduktory-gladen-alpha-165.html#komentare ) jsou lepší volbou pro připojení na samotné rádio a které jsou lepší volbou na zapojení přes zesilovač a popřípadě jestli by jste mi doporučil vhodný zesilovač co se týče výkonu.Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 05.10.2016 16:49
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučil bych reproduktory GLADEN ALPHA 165, které jsou lepší volbou v obou případech. Vhodným zesilovačem je například MAC AUDIO ZXS 2000.
17|fery , 05.09.2016, 21:44
Dobrý den přeji.Budou mi repro pasovat do předních dveří Audi a6 c4
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 06.09.2016 16:26
Dobrý den Vážený zákazníku, obávám se, že v předních dveřích, tohoto modelu, jsou pouze 130mm reproduktory.
16|Honza , 29.07.2016, 19:37
Dobrý den, zvažuji tyto reproduktory do Golf 3.zajímá mne zda jen vyměním repro ve dveřích a vyměním výškáč v palubce? Když originální kabeláž funguje. A rozbočky co budou u repra nepoužiji.Nebo zda musím použit dodávané rozbočky a nově vedenou kabeláž?Díky J.H.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 01.08.2016 15:56
Dobrý den Vážený zákazníku, ,,rozbočky,, je nutné použít, jedná se o frekvenční vyhýbky. Osazením bez nic může dojít k poškození, případně zničení, výškových reproduktorů.
15|Libor , 28.02.2016, 22:33
Díky za odpověď.Vezmu teda ty Gladeny.Jeste bych potřeboval poradit jaké použít MDF podložky pro přední a zadní dveře.Díky
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.02.2016 10:24
http://www.ahifi.cz/mdf-podlozky-pro-skoda-volkswagen-seat.html
14|Libor , 26.02.2016, 21:01
Zdravím.Uvažuji o koupi těchto reproduktorů do svého vozu Seat Leon 1M r.v 2003.Chci se zeptat jak moc si polepším ve srovnání se seriovým ozvučením Seat sound system.Popřípadě jaké jiné repro by jste mi doporučil.Díky za odpověď.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 28.02.2016 21:09
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud si chcete zvukově polepšit, zvolil bych pro jistotu Gladen M 165 V2.
13|Michal , 04.02.2016, 17:43
GLADEN RC 90c2 komentar 161
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 05.02.2016 10:59
Dobrý den Vážený zákazníku, tento zesilovač je vhodný a lze jej bez problému použít, doporučuji.
12|Michal , 04.02.2016, 14:04
Mam tieto repro. v predu aj v zadu bude stacit tento zosik?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 04.02.2016 14:09
Dobrý den Vážený zákazníku, bohužel netuším, který zesilovač myslíte.
11|Michal , 28.01.2016, 17:48
Dobry den mam tieto repro v octavii 2 radio mam mp3 stream chcel by som na to zosilovac co vsetko na to potrebujem a aky by bol najvhodnejsi?Diky
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 29.01.2016 14:20
Dobrý den Vážený zákazníku, zesilovač bych doporučil GLADEN RC 90c2. K zapojení bude třeba kabelová sada, například SINUS LIVE KS-10 a reproduktorové kabely, například GLADEN LL 2,5. Počet metrů záleží na umístění zesilovače.
10|Palo , 12.01.2016, 06:28
Dobry den namontoval som si tieto reproduktori do octavie 2 mam original radio mp3 stream ale moc to nestiha ake radio by to utiahlo bez zosika?diky
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 12.01.2016 10:27
Dobrý den Vážený zákazníku, vybrat lze libovolné autorádio z naší nabídky. Všechna nabízená aftermarket autorádia mají vyšší výkon, než originální jednotka. Záleží tak pouze na požadovaných funkcích.
9|Viktor , 06.12.2015, 11:06
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nahrazením předních reproduktorů těmito dosáhnu nějakého většího zlepšení zvuku v Citroenu C5 II.Reproduktory by byly zapojeny jen na originální autorádio.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 06.12.2015 12:23
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, zvukově si polepšíte. Doporučuji dveře také vytlumit.
8|Martin , 01.12.2015, 11:35
Dobrý den ktere kabely bych mnel pouzit pro tito reproduktory k radiu 4x50w,kabely 2x4 mm?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 01.12.2015 11:39
Dobrý den Vážený zákazníku, k zapojení na samotné autorádio je dostačující kabel 2x0,75mm, například GLADEN LL 0,75.
7|Dda , 28.11.2015, 20:01
Dobrý den které reproduktory by ste mi doporučil tyto nebo Gladen m165 V2 ?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 29.11.2015 09:59
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučil bych reproduktory GLADEN M165 V2.
6|Palo , 26.11.2015, 21:40
Rozhodoval som sa este pre tieto Reproduktory JBL CS760C
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 27.11.2015 11:17
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučil bych spíše HERTZ DSK 165.3.
5|Palo , 26.11.2015, 21:23
Dobry den,chcel by som sa spytat na Reproduktory HERTZ DSK 165.3 ci mi budu pasovat do skoda octavie 2 r.v. 2008 do prednych aj zadnych dveri aj vyskove a este ci mi to utiahne radio STREAM.Diky
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 27.11.2015 11:16
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze osadit. Díky vysoké citlivosti budou hrát reproduktory i na samotné autorádio. Co vše bude třeba k instalaci naleznete zde.
4|yossarian , 22.11.2015, 11:46
Dobrý deň, mal by som otázku, či je možné tieto repro alebo ESK 165 bez vačších zásahov (rezanie plechov) osadiť predných dverí auta Subaru Impreza GD/GG 2006. Hlavne mi ide o montážnu hĺbku a prípadnú kompenzáciu mdf krúžkami. U vás na stránke som nenašiel krúžky pre Imprezi. nemáte skúsenosti s montážou? Ďakujem za odpoved.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 22.11.2015 18:26
Dobrý den Vážený zákazníku, bohužel tento vůz na naší montážní dílně pravděpodobně prozatím nebyl. Doporučuji oměřit přímo ve voze a zvolit univerzální podložky příslušné výšky.
3|Michal Z. , 26.09.2015, 00:01
Super, díky za Vaše odpovědi
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 28.09.2015 13:24
Rádo se stalo, není zač.
2|Michal Z. , 25.09.2015, 00:39
Děkuji.Ještě tedy jedna otázka - koukal jsem, že většina autoradií má uváděný výkon tak do 4x50W. Hertz DSK 165.3 mají ale 80W. Znamená to, že mé nynějśí rádio o výkonu 4x40W nedokáže dostatečně využít potenciálu uchovaném v HERTZ 165.3?Pokud si vše dobře spojuji, tak například při zakoupení radia KENWOOD KDC-3657SD bych dokázal lépe využít reproduktory a ke všemu měl možnost si pohrát s equalizerem (který mé Sencor radio nemá), tím pádem by byl výsledek znatelně lepší, než s nynějším Sencor radiem 4x40W...?Také mám trochu problém s tím, že při slabé hlasitosti mi HERTZ DSK 165.3 vydávají jakýsi šum a chrachot. Při zesílení volume hudba tento chrachot přehlučí. Jak to řešit? Zkontrolovat elektro instalaci nebo odstínit kabely?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 25.09.2015 09:28
Dobrý den Vážený zákazníku, opravdu nelze srovnávat levné autorádia jako Sencor, se značkovými. Jak výkon, tak nastavení, tudíž výsledný zvuk, bude o mnoho lepší. Čím je způsobeno rušení bohužel netuším, pokud je tam stále osazen Sencor, může to být právě zdroj problému.
1|Michal Z. , 23.09.2015, 22:22
Dobrý den,zakoupil jsem HERTZ 165.3 do Mitsubishi Colt z roku 1998. Hrají parádně, jen ještě přemýšlím nad koupí lepšího a hlavně novějšího radia - nyní je osazeno radio SENCOR 4x40W. Jaké radio s USB a CD byste mohl doporučit?Předem děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 24.09.2015 09:40
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud si chcete polepšit, šel bych do Kenwood KDC-131Y.

Hodnocení

Celkové hodnocení
94 %
42 zákazníků hodnotilo
36×
Jan Neumann
19. 11. 2023

Hrají super, basová složka je velmi dobrá.

James Mašín
28. 5. 2023

Hrají velmi pěkně, celkově slušně zpracované. Jediné drobné mínus je, že výhybka pouští do středobasu vše, ale to na druhou stranu odpovídá cenové kategorii a na výsledném zvuku to v zásadě nepoznáte.

Lukáš
6. 3. 2023

Audi a4 b6. Výměna za origo papírové.Basy, středy, výšky oproti origo velíký rozdíl k lepšímu. Také jsem vytlumil dveře, takže basový složce to jenom pomohlo. Repro pohání android 2din rádio, hudbou pouštim ze spotify připojený přes datový kábel. Zvukové podáni velice slušné. Ja jsem spokojný, za tů cenu neni o čem.

Petr Kouřimský
14. 3. 2021

Montáž do Dacia Dokker. Spolu s montáží bylo provedeno odhlučnění předních dveří. Reproduktory i s rámečky perfektně pasují. Před montazi bylo auto osazeno originálními reproduktory plus malýma výškáčema na palubce. Tak že zvuk nebyl špatný.Po montáži se kvalita zvuku rapidně zlepšila.I potichu výšky cinkají, basy bouchjí. Pokud auto stojí je zvuk perfektní.Jakmile se se rozjede musíte dát volume trochu nahlas a pak se zvuk stává nepříjemný, jsou moc nahlas výšky. Pokud stáhnu ekvalizerem není rozumět slovům. U téhle instalace chybí středy.Přiložené výhybky jsou dokonale dvoupásmové výšky/basy. Možná by pomohlo dveřní repro zapojit na přímo.Jinak reproduktory jsou kvalitní, předčí i Blaupunkty v druhém autě. Dorazily perfektně zabalený,pár dní po objednávce. Pokud budu něco potřebovat objednám v tomto e-shopu zas.

Jaroslav
7. 4. 2020

Hrůza. Nechápu, jak je lidi mohou tak přeceňovat. Očekával jsem daleko víc. Skoro žádné basy a výhybka je nastavena spíše do výšek, výškám dává větší prostor než by měla. Za mě velké zklamání. Bohužel, už je mám v zadních dveřích, a to jsem dveře vytlumil a ani to moc nepomohlo, tak se mi to nechce znovu měnit. Lidi, radím, koupit jiné!

Lukáš Patka
28. 2. 2020

Hrají výborně

Tomáš Ponikl
9. 5. 2019

Oproti seriovým reproduktorům značný pokrok, nicméně na cestě je nové rádio, současné výkonem moc neoplívá.

Jaromír Mocík
15. 2. 2019

Hrají krásně, ale trochu postrádají po bassové stránce

Tomáš
17. 5. 2018

Mám je už tři roky v Octavii 3 a jsem moc spokojený. Montovali mi je v ahifi a spokojenost. Jen jsem musel po cca roce bohužel vyměnit MDF kroužky za plastové, protože MDF nasávalo vodu a vlhost.

17. 12. 2016

Tento typ repro jsem měl napojené na Pioneer a byl sem spokojen,oproti originál repro posun.No jakmile jsem koupil zesilovač s tím,že přikoupím dražší repra.Překvapil mě výkon dynamiky,který šel ihned nahoru.Repro prostě hrály znatelně lépe.A to jsou repra v nízké cenové kategorii,rozhodně doporučuji zapojit přes zesík a využít (skrytý) potenciál.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.