Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

Jak odhlučnit auto

Jak jsme kompletně odhlučnili Hummer H2Odhlučnění vozidel

Jak jsme kompletně odhlučnili Hummer H2

Odhlučnění vozu Hummer H2? To je výzva, kterou jsme nemohli odmítnout! Na průběh montáže včetně fotoreportáže a videa se můžete podívat v našem článku.
Celý článek
Comfortmat Blockshot - konec hluku v autěRecenze a testy

Comfortmat Blockshot - konec hluku v autě

Výběr vhodného a účinného protihlukového materiálu je základem pro úspěšné odhlučnění vozidla a my se v tomto článku zaměříme na ten nejúčinnější na dnešním trhu.
Celý článek
Jak odhlučnit zadní podběhy vozidlaRady a tipy

Jak odhlučnit zadní podběhy vozidla

Odhlučnění zadních podběhů provádíme převážně ze strany zavazadlového prostoru. Jsou však případy, kdy je odhlučnění vhodné z vnější strany a jak na to se podíváme v našem článku.
Celý článek
Jak odhlučnit střechu auta?Odhlučnění vozidel

Jak odhlučnit střechu auta?

Odhlučnění střechy účinně zamezí pronikání hluku přes střechu vozu a poskytne také její tepelnou izolaci. V našem dalším článku se podíváme jak na to.
Celý článek
Představujeme Comfortmat IntegraRecenze a testy

Představujeme Comfortmat Integra

Představení hlavních funkcí a výhod membránového protihlukového materiálu Comfortmat Integra, který je určen speciálně pro odhlučnění dveří vozidla.
Celý článek
Jak na odhlučnění předních podběhů vozidlaOdhlučnění vozidel

Jak na odhlučnění předních podběhů vozidla

Odhlučnění předních podběhů má vliv zejména na hluk od vozovky, kol a létajících kamínků. V našem článku se dozvíte jak přední podběhy velmi účinně odhlučnit.
Celý článek
Jak nejúčinněji odhlučnit podlahu vozidlaOdhlučnění vozidel

Jak nejúčinněji odhlučnit podlahu vozidla

Přes podlahu se do interiéru vozu dostává hluk od silnice, od kol, ale i od motoru, převodovky nebo výfuku. V našem článku se dozvíte jak odhlučnit podlahu vozu v několika krocích.
Celý článek
Tlumení vs. odhlučnění dveří - jaké jsou rozdíly?Rady a tipy

Tlumení vs. odhlučnění dveří - jaké jsou rozdíly?

Dveře tlumíme z důvodu jejich odhlučnění nebo pro účely ozvučení vozu. Jaký je rozdíl mezi aplikací a použitými materiály se dozvíte v našem článku.
Celý článek
Jak na odhlučnění kufru v několika krocíchOdhlučnění vozidel

Jak na odhlučnění kufru v několika krocích

Odhlučnění zavazadlového prostoru má zásadní vliv na celkové odhlučnění vozu a proto je nutné zvolit správné materiály a postupy. Vše podstatné se dozvíte v našem článku.
Celý článek
Odhlučnění torpéda vozu krok za krokemOdhlučnění vozidel

Odhlučnění torpéda vozu krok za krokem

Odhlučnění torpéda sníží zejména hluk od motoru a také aerodynamický hluk při vyšších rychlostech. V našem článku se dozvíte přehledně v několika krocích jak odhlučnit torpédo auta a účinně tak snížit pronikání hluku do interiéru vozu. 
Celý článek
Jak správně odhlučnit dveře vozidlaOdhlučnění vozidel

Jak správně odhlučnit dveře vozidla

Přední i zadní dveře jsou jedny z hlavních ploch, kterými do interiéru vozidla proniká vysoké procento hluku a jsou základním prvkem odhlučnění celého vozu.
Celý článek
Jak odhlučnit kapotu ve třech účinných variantáchRady a tipy

Jak odhlučnit kapotu ve třech účinných variantách

Odhlučnění kapotu zpevní, zamezí vibracím a sníží hluk motoru pronikající do interiéru. V našem článku se dozvíte jak kapotu odhlučnit přehledně v několika krocích.
Celý článek
Jak na nejúčinnější odhlučnění vozu?Odhlučnění vozidel

Jak na nejúčinnější odhlučnění vozu?

Odhlučnění vozu umožní výrazné snížení hluku v interiéru a značně zvýší komfort a pohodlí při jíždě. V našem článku se dozvíte jak kompletně odhlučnit celý vůz.
Celý článek
Comfortmat - revoluce v odhlučnění vozidelAktuality

Comfortmat - revoluce v odhlučnění vozidel

Technologie jdou rychle dopředu a to platí i pro odhlučnění vozidel. Proto jsme museli přijít s novými hi-tech materiály a novou strategií pro nadcházející roky. Určitě čtěte dále, stojí to za to!
Celý článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.