Můj účet

Jak odhlučnit auto

Jak nejúčinněji odhlučnit zavazadlový prostorOdhlučnění vozidel

Jak nejúčinněji odhlučnit zavazadlový prostor

S příchodem nových a účinnějších antivibračních a zvukově izolačních materiálů Comfortmat jsme aktualizovali náš článek týkajícího se odhlučněním kufru.
Celý článek
Vše, co byste měli vědět o odhlučnění autaRady a tipy

Vše, co byste měli vědět o odhlučnění auta

Odhlučnění auta umožní snížení hluku v interiéru, zlepší komfort při cestování a chrání před tepelnými ztrátami. Vše důležité včetně výsledků měření hluku se dočtete v našem článku.
Celý článek
Jak nejúčinněji odhlučnit podlahu vozidlaOdhlučnění vozidel

Jak nejúčinněji odhlučnit podlahu vozidla

Přes podlahu se do interiéru vozu dostává hluk od silnice, od kol, ale i od motoru, převodovky nebo výfuku. V našem článku se dozvíte jak odhlučnit podlahu vozu v několika krocích.
Celý článek
Zvukově izolační materiál Comfortmat TitanRecenze a testy

Zvukově izolační materiál Comfortmat Titan

Comfortmat nedávno představil několik nových antivibračních a zvukově izolačních materiálů a mezi ty nejzajímavější patří Comfortmat Titan, na který se zaměříme v našem článku.
Celý článek
Zvyšujeme účinnost našeho odhlučnění!Aktuality

Zvyšujeme účinnost našeho odhlučnění!

S naskladněním nových materiálů Comfortmat jsme se rozhodli všechny novinky implementovat do našich instalací a výrazně zvýšit účinnost našeho odhlučnění!
Celý článek
Odhlučnění velkých MPV, dodávek a minivanůOdhlučnění vozidel

Odhlučnění velkých MPV, dodávek a minivanů

Odhlučnění těchto typů vozidel je poslední dobou velmi žádané a to zejména z důvodu jejich velké oblíbenosti a prakticky nulové tovární zvukové izolace. Více informací v článku.
Celý článek
Jak vybrat antivibrační materiál?Rady a tipy

Jak vybrat antivibrační materiál?

Antivibrační materiál má zcela zásadní funkci při odhlučnění vozidel. Proč tomu tak je i veškeré další vlastnosti a funkce antivibračních materiálů se dozvíte v našem článku.
Celý článek
Comfortmat Premium Dark v minirecenziRecenze a testy

Comfortmat Premium Dark v minirecenzi

Podívali jsme se detailněji na oblíbený antivibrační materiál Comfortmat z prémiové řady Dark, který vyniká vysokou účinností a extrémně nízkou hmotností. Více v našem článku.
Celý článek
Jak odhlučnit páté dveře (víko kufru) vozidlaOdhlučnění vozidel

Jak odhlučnit páté dveře (víko kufru) vozidla

Posledním článkem o odhlučnění jednotlivých oblastí vozidel jsou páté dveře, na které by se nemělo zapomínat v rámci kompletního odhlučnění vozu. Více v našem článku.
Celý článek
Jak jsme kompletně odhlučnili Hummer H2Odhlučnění vozidel

Jak jsme kompletně odhlučnili Hummer H2

Odhlučnění vozu Hummer H2? To je výzva, kterou jsme nemohli odmítnout! Na průběh montáže včetně fotoreportáže a videa se můžete podívat v našem článku.
Celý článek
Comfortmat Blockshot - konec hluku v autěRecenze a testy

Comfortmat Blockshot - konec hluku v autě

Výběr vhodného a účinného protihlukového materiálu je základem pro úspěšné odhlučnění vozidla a my se v tomto článku zaměříme na ten nejúčinnější na dnešním trhu.
Celý článek
Jak odhlučnit zadní podběhy vozidlaRady a tipy

Jak odhlučnit zadní podběhy vozidla

Odhlučnění zadních podběhů provádíme převážně ze strany zavazadlového prostoru. Jsou však případy, kdy je odhlučnění vhodné z vnější strany a jak na to se podíváme v našem článku.
Celý článek
Jak odhlučnit střechu auta?Odhlučnění vozidel

Jak odhlučnit střechu auta?

Odhlučnění střechy účinně zamezí pronikání hluku přes střechu vozu a poskytne také její tepelnou izolaci. V našem dalším článku se podíváme jak na to.
Celý článek
Představujeme Comfortmat IntegraRecenze a testy

Představujeme Comfortmat Integra

Představení hlavních funkcí a výhod membránového protihlukového materiálu Comfortmat Integra, který je určen speciálně pro odhlučnění dveří vozidla.
Celý článek
Jak na odhlučnění předních podběhů vozidlaOdhlučnění vozidel

Jak na odhlučnění předních podběhů vozidla

Odhlučnění předních podběhů má vliv zejména na hluk od vozovky, kol a létajících kamínků. V našem článku se dozvíte jak přední podběhy velmi účinně odhlučnit.
Celý článek
Tlumení vs. odhlučnění dveří - jaké jsou rozdíly?Rady a tipy

Tlumení vs. odhlučnění dveří - jaké jsou rozdíly?

Dveře tlumíme z důvodu jejich odhlučnění nebo pro účely ozvučení vozu. Jaký je rozdíl mezi aplikací a použitými materiály se dozvíte v našem článku.
Celý článek
Odhlučnění torpéda vozu krok za krokemOdhlučnění vozidel

Odhlučnění torpéda vozu krok za krokem

Odhlučnění torpéda sníží zejména hluk od motoru a také aerodynamický hluk při vyšších rychlostech. V našem článku se dozvíte přehledně v několika krocích jak odhlučnit torpédo auta a účinně tak snížit pronikání hluku do interiéru vozu. 
Celý článek
Jak správně odhlučnit dveře vozidlaOdhlučnění vozidel

Jak správně odhlučnit dveře vozidla

Přední i zadní dveře jsou jedny z hlavních ploch, kterými do interiéru vozidla proniká vysoké procento hluku a jsou základním prvkem odhlučnění celého vozu.
Celý článek
Jak odhlučnit kapotu ve třech účinných variantáchRady a tipy

Jak odhlučnit kapotu ve třech účinných variantách

Odhlučnění kapotu zpevní, zamezí vibracím a sníží hluk motoru pronikající do interiéru. V našem článku se dozvíte jak kapotu odhlučnit přehledně v několika krocích.
Celý článek
Comfortmat - revoluce v odhlučnění vozidelAktuality

Comfortmat - revoluce v odhlučnění vozidel

Technologie jdou rychle dopředu a to platí i pro odhlučnění vozidel. Proto jsme museli přijít s novými hi-tech materiály a novou strategií pro nadcházející roky. Určitě čtěte dále, stojí to za to!
Celý článek