Můj účet

Reproduktory Alpine SPC-200AU

Ø 75 mm, 310 W, prémiový zvukový upgrade pro Audi A4, A5 a Q5
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Reproduktory Alpine SPC-200AU

Reproduktory Alpine SPC-200AU

 • Upgradujte svůj systém směrem k dokonalému zvukovému zážitku! Získáte čistý, výkonný a audiofilský zvuk ve vašem voze Audi. Určeno pro modely Audi A4, A5 nebo Q5.
 • SPC-200AU obsahuje výkonný zesilovač 310 wattů RMS s vestavěným digitálním zvukovým procesorem a přednastavenými korekcemi pro konkrétní vozidlo.
 • Řešení obsahuje 7,5 cm středové reproduktory a 7,5 cm centrální reproduktor. V kombinaci s SPC-100AU přináší plný 3pásmový přední zvukový systém se středovým centrálním reproduktorem. Je dodáván s kabelovým kitem a všemi potřebnými instalačními prvky.
 • Centrální reproduktor rozšiřuje poslechové pole (Audi Passive).
 • 3 x 7,5 cm středový reproduktor.
 • PDP-E310 DSP zesilovač s TCR, přednastavené korekce dle typu vozidla.
 • Montážní sada a sada kabeláže.
 • Výkon: 310 W RMS.
Katalogové číslo:SPC-200AU
ZnačkaAlpine
Odkazy:CZ oficiální webová prezentace
Typ reproduktorůKoaxiální reproduktory:
Koaxiální reproduktory se vyznačují konstrukcí tzv. vše v jednom. Výškový a středobasový reproduktor jsou v jednom koši. Výhodou je jednodušší montáž, ale díky spojení resp. blízkosti pásem v jednom reproduktoru, se obvykle sníží kvalita zvuku. Zpravidla uprostřed středobasového reproduktoru, je výškový reproduktor, jehož kmitací cívka pracuje ve druhé vzduchové mezeře společného magnatického obvodu. Třípásmový koaxiální reproduktor se skládá ze středobasového reproduktoru, ve předu na zvláštním nosníku je středový reproduktor a samostatný výškový.

Komponentní reproduktory:
Komponentní reproduktory se vyznačují rozdělením na jednotlivá frekvenční pásma, výškové + středobasové + popř. basové pásmo. Jednotlivé reproduktory se dají umístit zcela odděleně, což má za výsledek lepší zvukový i akustický projev. V drtivé většině případů komponentních reproduktorů je dodávaná i externí výhybka, která rozděluje výškové, středové / středobasové a u třípásma i basové pásmo popř. umožňuje nastavení decibelové úrovně u výškového reproduktoru (např. +2 dB, 0 dB, -2 dB), strmosti (např. 6dB/Okt. 12dB/Okt.) či aktivní nebo bi-amp zapojení.
Speciální systém pro vozy Audi
Výkon RMSRMS výkon reproduktorů je stálý výkon celého systému, ne pouze jednoho reproduktoru nebo jedné strany. Jedná se také o výkon nepřetržitého používání reproduktorů. Pokud se RMS výkon překročí na delší dobu, může dojít k nevratnému poškození reproduktorů! 310 W
Průměr středobasu nebo koaxiálního reproduktoruPrůměr reproduktoru uvádíme jako průměr celého reproduktoru, nikoliv včetně uchycení, kdy u menších reproduktorů (87, 100, 130 mm) vyčnívají ještě navíc úchyty. Některé reproduktory jsou oválné a tam se uvádí rozměr v palcích, vždy nejkratší strana k nejdelší straně. Jeden palce je cca. 2,5 cm. 75 mm
Cena zaPokud je uvedena cena za pár tak součástí balení bývá vždy vše po 2 kusech, např. 2x středobas, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenční výhybka. Sadu

Komentáře k produktu

1|Lukáš , 26.10.2016, 00:41
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli by se na to dal zapojit i subwoofer nic velkého jen pro doplnění basu... pak ještě co by vyšla instalace a potřebná doba pro instalaci.. děkuji za odpověď.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 26.10.2016 15:47
Dobrý den Vážený zákazníku, jedná se o speciální ,,OEM,, systém. Obávám se, že nebude možné připojovat další komponenty.

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:

Montáže produktu

Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.