Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Reproduktory HERTZ DCX 690.3

3 pásmové koaxiální reproduktory
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 40 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Reproduktory HERTZ DCX 690.3
-20 %
Lepší produkt je na dosah
Katalogové číslo:DCX 690.3
ZnačkaHertz
Typ reproduktorůKoaxiální reproduktory:
Koaxiální reproduktory se vyznačují konstrukcí tzv. vše v jednom. Výškový a středobasový reproduktor jsou v jednom koši. Výhodou je jednodušší montáž, ale díky spojení resp. blízkosti pásem v jednom reproduktoru, se obvykle sníží kvalita zvuku. Zpravidla uprostřed středobasového reproduktoru, je výškový reproduktor, jehož kmitací cívka pracuje ve druhé vzduchové mezeře společného magnatického obvodu. Třípásmový koaxiální reproduktor se skládá ze středobasového reproduktoru, ve předu na zvláštním nosníku je středový reproduktor a samostatný výškový.

Komponentní reproduktory:
Komponentní reproduktory se vyznačují rozdělením na jednotlivá frekvenční pásma, výškové + středobasové + popř. basové pásmo. Jednotlivé reproduktory se dají umístit zcela odděleně, což má za výsledek lepší zvukový i akustický projev. V drtivé většině případů komponentních reproduktorů je dodávaná i externí výhybka, která rozděluje výškové, středové / středobasové a u třípásma i basové pásmo popř. umožňuje nastavení decibelové úrovně u výškového reproduktoru (např. +2 dB, 0 dB, -2 dB), strmosti (např. 6dB/Okt. 12dB/Okt.) či aktivní nebo bi-amp zapojení.
koaxiální 3 pásmové
RMS výkonRMS výkon reproduktorů je stálý výkon celého systému, ne pouze jednoho reproduktoru nebo jedné strany. Jedná se také o výkon nepřetržitého používání reproduktorů. Pokud se RMS výkon překročí na delší dobu, může dojít k nevratnému poškození reproduktorů! 90 Watt
Max. (maximální) výkonŠpičkovy výkon, který dokáže reproduktor zahrát chvilkově (cca 0,5 s), například při úderu bicích nástrojů ve skladbě. Pokud se max. výkon překročí, obvykle dojde k poškození reproduktorů! 180 Watt
Citlivost (SPL 2,83V/1m)Citlivost, senzitivita neboli účinnost reproduktoru.

Citlivost reproduktorů se udává v decibelech (dB) a zjednodušeně řečeno znamená, čím vyšší hodnota, tím menší nároky na výkon zesilovače. Jedná se defacto o hodnocení, jak reproduktor převádí watty na zvuk. Hodnocení citlivosti jsou v úrovní hluku měřené na 1 metr od reproduktoru pomocí 1 W (watt energie) nebo pomocí 2,83 voltu na zdroji na 1 metr.

Vyšší decibelová úroveň znamená, že reproduktor je hlasitější s nižším výkonem. Pro každý nárůst o 3 dB citlivosti, reproduktor vyžaduje poloviční sílu pro reprodukci stejné hlasitosti. Například, pokud 88 dB reproduktor potřebuje 100 Wattů k výrobě určité hlasitosti, pak reproduktor s 91dB citlivostí potřebuje jen 50 wattů, aby se dostal na stejnou hlasitost.
93 dB
ImpedanceImpedance - měření elektrického odporu. Při nákupu reproduktorů, je důležité, aby se každý ujistil, že impedance je v souladu se zesilovačem nebo autorádiem, který používáte.

Příklad:
2 Ohmový reproduktor nelze připojit na zesilovač, který je stabilní pouze do 4 Ohmů! 4 Ohmový reproduktor lze bez problémů použít na zesilovač, který je stabilní do 2 Ohmů. Nejběžnější impedance reproduktorů je dnes 3 - 4 Ohm.
4 Ohm
Frekvenční rozsahSchopnost reproduktorů zahrát signál od nejnižšího kmitočtu po nejvyšší, resp. schopnost reproduktoru věrně reprodukovat zvuk v konkrétním frekvenčním pásmu.

Odborně:
V oblasti kmitočtů od 40 až po 16 000 Hz se vyskytuje převážná většina základních i alikvótních (harmonických) tónů všech hudebních nástrojů. Nás zajímá, jaký je průběh vyzářeného akustického tlaku v tomto rozsahu kmitočtů při napájení reproduktorové soustavy konstantním příkonem. Tomuto průběhu říkáme kmitočtová charakteristika, která nám udává úroveň vyzářeného akustického tlaku v decibelech (dB) v závislosti na kmitočtu. Nejvýstižněji lze vyjádřit kmitočtovou charakteristiku reproduktoru nebo reproduktorové soustavy grafem.

Většinou ale je kmitočtová charakteristika udávaná uvedením maximální tolerance akustického tlaku v daném kmitočtovém rozsahu, např. 50 až 15 000 Hz -+ 6 dB. Jelikož je kmitočtová charakteristika reproduktorů i soustav obecně značně nerovnoměrná, neudávají někteří výrobci z preztižních důvodů ve svých kalalozích ani tuto maximální toleranci akustického tlaku v decibelech. Takto ochuzený údaj je bohužel bezcenný. Co je platné, že výrobce nabízí reproduktorovou soustavu s kmitočtovým rozsahem 30 až 20 000 Hz, jestliže se obává uvést maximální nerovnoměrnost akustického tlaku v tomto rozsahu, neboť může mít toleranci např. +- 20 dB.

Nerovnoměrnost neboli zvlnění kmitočtového průběhu u dobrých reproduktoprových soustav pro kvalitní přednes hudby nemá překročit v pásmu 80 až 12 000 Hz +- 3 dB a v pásmu 40 až 16 000 Hz +- 6 dB. Větší nerovnoměrnost již ochuzuje nebo zdůrazňuje určité tónové oblasti, což může způsobit slyšitelné nebo i rušivé zkreslení. Mění se také podíl mezi základními tóny a vyššími harmonickými, tím se mění barva zvuku a jednotlivé hudební nástroje i celý hudební obraz zní nepřirozeně.
45 - 21000 Hz
Průměr středobasu nebo koaxiálního reproduktoruPrůměr reproduktoru uvádíme jako průměr celého reproduktoru, nikoliv včetně uchycení, kdy u menších reproduktorů (87, 100, 130 mm) vyčnívají ještě navíc úchyty. Některé reproduktory jsou oválné a tam se uvádí rozměr v palcích, vždy nejkratší strana k nejdelší straně. Jeden palce je cca. 2,5 cm. 6 x 9 palce
Montážní hloubka středobasu nebo koaxiálního reproduktoruMontážní hloubka reproduktoru se měří od nejspodnější hrany magnetu až po spodní okraj plechového, plastového nebo litého koše reproduktoru, resp. dosedací plochy reproduktoru. 76 mm
Frekvenční výhybka součástíFrekvenční výhybka je důležitou součástí defacto všech reproduktorů. Výhybka obvykle obsahuje různé hodnoty odporů, velikosti cívek a typy kondenzátorů, které zcela zásadně upravují zvuk. K čemu výhybky slouží popisujeme níže.

Komponentní reproduktory:
Součástí každého kvalitní komponentního reprosystému je výhybka. Jejím úkolem je zajistit rozdělení frekvencí, které zesilovač produkuje v celém akustickém spektru kmitočtů tak, aby každý z reproduktorů dostal jen tu část pásma, kterou může optimálně zahrát z hlediska účinnosti a minimálního zkreslení.

Koaxiální reproduktory:
U koaxiálních reproduktorů bývá z většiny případů jednoduchá výhybka (6dB/Okt.) tvořená kondenzátorem u výškového reproduktoru.
NE
Cena zaPokud je uvedena cena za pár tak součástí balení bývá vždy vše po 2 kusech, např. 2x středobas, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenční výhybka. pár
Ostatníkrycí mřížka v ceně
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

30|Jiri, 21.09.2014, 23:33
Dobry den, chtel jsem se zeptal premyslím o koupi ovalu od Hertz DCX 690.3 napisu vam mou sestavu? predek: KICX STC 6.2 90/180W par + vyskaplato: JBL oval nevim typ 100/300W 2 parysubwofer: 250W Axtonzesilovac: Axton 450W 5 channelty ovaly od JBL nehrali uz od zacatku hudbu jsem nekupoval uplne novou, nevim zda je to pricinou stelovani na zesilovaci a nebo spatnyma repro skoro vubec nehraji jen takový tupí zvuk proto premýslim o koupi jednoho paru misto 2 paru JBL tech mych starych dekuji za odpoved
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 22.09.2014 00:12
Dobrý den Vážený zákazníku, ovály JBL patří k těm vůbec nejlepším a netuším, kde se stala chyba, ale rozhodně nemohu souhlasit, že mají tupý zvuk. Hertz DCX 690.3 hrají slušně na svou cenu a pokud se Vám líbí, zkuste je, ale nezaručím Vám zlepšení jelikož se domnívám, že bude někde chyba v instalaci nebo nastavení.
29|adrian, 05.11.2013, 17:57
Zdravim.Poradte mi ktori ovál je lepší kvoli basom MAGNAT Power force-693 alebo sinus live.Bez zosilovača napojené len na rádio
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 05.11.2013 19:01
Dobrý den Vážený zákazníku, na samotné rádio nám nejlépe z Vašeho výběru vycházejí Hertz DCX 690.
28|Boris, 25.10.2013, 12:33
Ďakujem pekne za odpoveď. JBL značku nepreferujem, radšej by som sa zameral už na nejakú inú značku keď-tak. Ide mi o tie výšky vzadu, basy už si spraví subwoofer. Dali by sa tieto DCX 690.3 zapojiť na zosilovač a pustiť ich na 2x60w RMS? Zvládli by to tie reproduktory? Alebo predsa len tie JBL? Hert si myslím že je kvalitnejšia značka... A ešte by ma zaujímalo keď už som pri Infinity, tento subwoofer mi odporúčite spraviť uzavretý alebo s bassreflexom ak chcem kvalitné basy?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 25.10.2013 14:44
... Infinity je výborný subwoofer a co se týče oválů tak jsem svůj názor napsal, nemám pocuit, že Hertz je lepší značka. Osobně bych řešil bassreflexový box, ale je otázkou co se líbí Vám za zvuk.
27|Boris, 24.10.2013, 21:56
Dobrý večer prajem.Kamarát, ktorý u Vás nakupoval mi odporúčil Vašu stránku, aby som sa sem pozrel na komentáre a dal si poradiť od profesionálov. Prejdem k veci... Rozhodujem sa, že vymením moje staré 10-ročné Pioneer reproduktory za nové, kvalitnejšie. Rozhodujem sa práve nad týmito Hertz-ami DCX 690.3 ku subwooferu Infinity 1260w. Chcem, aby cestujúci vzadu nepočuli len bum-bum od subwoofera, ktorý hrá v uzavretej ozvučnici na cca. 250w, ale aby bolo počuť aj stredobasy z oválov a hlavne čisté výšky. Sú tieto reproduktory správnou voľbou v mojom prípade? (jedná sa o Škodu Fabia I Hatchback) Vopred ďakujem za odpoveď!
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 24.10.2013 23:37
Dobrý den Vážený zákazníku, Hertz DCX 690.3 mají velmi dobré středy, ale na výškáč to není žádný zázrak pokud požadujete hlavně čisté výšky. Podle toho co píšete Vám jde hlavně o kvalitu a tu nabídnou například JBL GTO939, které se i lépe hodí k subwooferu od Infinity.
26|Radim, 08.08.2013, 20:35
Dobrý den,mam DCX 690.3 v Octavii v zadním platu,přidal jsem k tomu i Hertz DSK 165.3 mam tona radiu byl jsem překvapený jak to hraje nahlas a čistě.Chtěl jsem k tomu připojit 4kanalový zesilovač Magnat Traxx600 ale když jsem to pustil tak se mi zdálo že reproduktory zkreslují že už jsou moc vybuzený ale přitom mam slabší výkon zesilovače než maximalka reproduktoru.Je možné že reproduktory nevydrží takový výkom jak udavá výrobce?Moc děkuji za odpověd
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 08.08.2013 21:23
Dobrý den Vážený zákazníku, základní řada Hertz Dieci není určena na externí zesilovač čili pokud to hodně "solíte" je možné, že už repro nestíhají, ano.
25|Tomáš, 10.07.2013, 10:33
Dobrý den,zajímalo by mě, jestli něco pokazím, když hodím tyto reproduktory na zesilovač Ground Zero GZTA 2.250MK2? Zahrají lépe na tomto zesilovači reproduktory KICX GFQ 693 nebo snad KICX STQ 693? Děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 10.07.2013 11:34
Dobrý den Vážený zákazníku, přes zesilovač vybudíte ovály na maximální možný výkon, s reproduktory Kicx my máme spíše špatné zkušenosti, nedoporučuji kupovat tuto ruskou značku, Hertz jsou poctivější reproduktory.
24|Milan, 14.09.2012, 11:36
Pěkný den,chtěl bych ještě navázat na můj předchozí dotaz ze dne 9.9. 2012...ano,repro bude umístěné v kufru,klasicky,za hlavami spolujezdců sedicích vzadu.Mohu Vás požádat ještě o porovnání reproduktorů Vámi doporučených kicker DS693 s Reproduktory HERTZ DCX 690.2(slyšel jsem je hrát u kamaráda a super) s ohledem k mému předchozímu dotazu? Pro upřesnění.. předních dveřích mám SINUS LIVE SL-F165 + NEO 25s a hrají ůžasně čistě a hodně hlasitě.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 14.09.2012 13:28
Dobrý den Vážený zákazníku, Kicker DS693 hrají cca. o 1 třídu lépe oproti Hertzům, za 1990,- je až s podivem jak ováíy umí zahrát kvalitně a dynamicky.
23|Milan Marek, 09.09.2012, 19:41
Dobrý den,mám dotaz ohledně oválných reproduktorů na zadní plato vozu kombi(plato je tzv.otevřené,široké pouze na šířku reproduktorů a vzniká tam tedy volný otevřený prostor do vozu. O basy se mi stará soobwoofer a jde mi tedy spíše hlavně o hlasité a kvalitní výšky a středy,použito je autorádio pioneer 4x50w.Můžete mi prosím poradit nějaké oválné repro 6x9 s cenou tak do 2000kč,které na toto plato mohu umístit? Děkuji,s pozdravem Milan.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 09.09.2012 21:55
Dobrý den Vážený zákazníku, z dotazu není zřejmé, jestli ovály budou mít místo v kufru. Každopádně pokud ano, do 2000,- se nám nejlépe osvědčily zvukově Kicker DS693.
22|Radek, 21.01.2012, 14:56
Dobrý den, uvažuji o koupi těchto reproduktorů a chtěl bych se zeptat jestli je nějaký rozdíl mezi těmito reproduktory a reproduktory JBL GTO938, jestli ano tak jaký. Předem děkuji za odpověď
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 21.01.2012 15:32
Dobrý den Vážený zákazníku, JBL GTO938 mají vyspělejší konstrukci, lepší mřížku, vyšší výkon a lepší zvuk, doporučuji jít do JBL.
21|Franta, 15.01.2012, 00:34
Dobrý den, prosim Vás měl bych dotázek, u kamaráda v autě jsem slyšel hrát tyto repro zapojené jen na rádio a musím říct, že hrají opravdu moc pěkně jak po stránce zvuku tak i výkonu, chtěl bych radu k nezaplacení :-) Srovnání těchto a ECX 690.4. Zda-li je to ještě tak velký rozdíl, přece jen je to 900 navíc a má li to pro mě smysl - plánuji instalaci do Fábie, na rádio KENWOOD KDC-3054UG, v kombinaci s předními, ty zůstanou originály, (se mi zdají docela dobré) Moc děkuji za radu a jen tak mimochodem, chválím váš přístup k zákazníkovi, super se jen tak nevidí :-))
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 15.01.2012 02:07
Dobrý den Vážený zákazníku, u modelu ECX 690 budete mít přeci jen lepší zvuk a více detailů, ale výkonově se moc neposunete jelikož pak by to už chtělo externí zesilovač. Pokud se Vám líbí zvuk DCX 690, šel bych do nich dokud na ně platí speciální akční cena, která bude pouze do konce ledna. Budete mít produkt v poěmru cena/výkon zcela vyjímečný.
20|Lukáš Papřok, 26.11.2011, 19:18
Dobrý den, chci si koupit nějaké dobre repro a tohle mě zaujalo, ale nejsem odborník, můžete mi ho doporučit nebo doporučit nějaké jiné do ceny 2000,- k autoradiu Sony CDX-GT550UI? Díky
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 26.11.2011 21:15
Dobrý den Vážený zákazníku, do 2000,- se nám v poslední době nejvíce osvědčily americké Kicker DS6930. Přijďte poschlenout na prodejnu a uvidíte sám. :o)
19|Martin, 29.09.2011, 20:53
Dobrý den, prosím Vás máte tyhle repra v tom vašem předváděcím panelu na prodejně? Plánuje příští týden cestu do Brna a rád bych si je poslech, když mají tak dobré reference. Jinak jste skvělý obchod - kdysi jsem u vás nakupoval Hertze 165 a teď bych chtěl přikoupit ovály. Žel od Brna bydlím daleko a proto bych jel rád na jistotu poslechnout tyto kousky. Děkuji za odpověď.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.09.2011 23:02
Dobrý den Vážený zákazníku, nikoliv nemáme tyto ovály v našem demopanelu. Měly jsme je tam v roce 2010 a kolega Vám dokáže celkem přesně popsat jak hrály. Na prodejně máme v panelu 12 druhů oválů čili se dá vybrat i cokoliv jiného a nebo si je nechat pak poslat, máme je skladem na e-shopu.
18|Alex, 07.07.2011, 14:02
Děkuji za bleskovou odpověď, zeptám se tedy, pokud bych se rozhodl zainvestovat do ECX 690, je nutné dokupovat externí zesilovač, nebo na kvalitní reprodukci postačí autorádio? Děkuji za trpělivost.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 07.07.2011 14:44
Dobrý den Vážený zákazníku, na kvalitní relativně hlasitou reprodukci hudby stačí Vámi zakoupený Pioneer DEH-2320UB. Externí zesilovač není nutnost.
17|Alex, 07.07.2011, 13:43
Dobrý den, uvažuji o koupi těchto reproduktorů. Reproduktory bych rád instaloval do plata Škoda Fabia 1, hatchback, r.v.2005 (facelift). Dále mě však ještě zaujaly HERTZ ECX 690.4. Chtěl jsem se zeptat, jestli je mezi těmito reproduktory velký rozdíl, co se týče kvality reprodukce, jak zvládají basy a jaké by jste mi popřípadě doporučil přední repro, nebo postačí originál? Před týdnem jsem si koupil autorádio Pioneer DEH-2320UB. Předem děkuji za odpověď.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 07.07.2011 14:09
Dobrý den Vážený zákazníku, přední repro ve Fabii hraje celkem slušně, pokud nechrastí - není nutné měnit. Rozdíl Hertz DCX 690 a ECX 690 je bohužel dost velký, řada ECX má podstatně lepší zvuk i basy, ale tomu v podstatě odpovídá i cenový rozdíl, je tedy na Vás kolik budete chtít do oválů investovat. Velmi dobré ovály v poměru cena/výkon jsou například uDimension EL COAX 693 pokud by Vás zajímal náš tip.
16|Kamil, 29.09.2010, 19:28
Dobry den,chcel by som sa opytat:mam autoradio Alpine ida-x301rr,(4x45w)chcel by som si zadovazit tieto hertz repro.auto mam renault clio 2002.a predu vo dverach mam tovarnske repro blaupunkt.plus tovarenske vyskace na palubnej doske.po zapojeni tohoto radia hraju k pocudovaniu celkom pekne.cize menit ich nebudem.tymito hertz repro.chcem len nejako vyvazit zvuk v aute aby to hralo aj vzadu a nielen v predu.v papieroch od auta pise ze kazdy jeden repro.ma po 15 wattov :) no neviem.otazka teda je ze ci mi radio (4x45watt)potiahne pekne vsetky repro.teda aj stymito hertz dcx690.4.dakujem Vam vopred za Vasu odpoved :)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.09.2010 20:44
Dobrý den Vážený zákazníku, tyto ovály Hertz jsou v podstatě stavěné na pohon ze samotného autorádia a běžně je na rádio doporučujeme čili pokud potřebujete doplnit zvuk ze zadní části vozu tak proč ne, reproduktory Hertz DCX 690 mají vysokou citlivost a jsou vhodné na rádio.
15|Erik Netolický, 25.07.2010, 15:15
Dobrý den,koupil jsem si do zadního plata tyto ovály a můžu říct, že hrajou úplně úžasně. Krásný čistý zvuk, pěkné basy a díky vysoké citlivosti velká hlasitost. Mohu Všem jen doporučit
14|Viktor, 08.05.2010, 21:12
Dobry den, kdysi jsem u vas zakoupil tyto repro ( 1211215917 ) A chci je povesit na zesilovac cca 2x70wrms. Tak se vas chci zeptat jestli zahraji znatelne lepe nez pres samotne radio? Dekuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 08.05.2010 22:44
Dobrý den Vážený pane Mikota, přes externí zesilovač by jste měl dostat z těchto oválů maximum, ale je také otázka jak je zesilovač kvalitní a jaké máte autorádio. Objektivně mohu říci, že oproti běžnému autorádio (Pioneer, Alpine) s výkonem 4 x 50W je nárůst výkonu okolo 20 - 30% v případě zapojení na externí zesilovač.
13|Luke, 08.03.2010, 22:32
dekuji za objasneni :)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 09.03.2010 00:34
Není zač.
12|Luke, 08.03.2010, 22:08
danovy doklad č. 100100409objednavka č. 1267703270
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 08.03.2010 23:01
Dobrý den, plechové plíšky jsou na upevnění domečků pro výškové reproduktory a ty kousky černé hmoty zabalené v bílém papírku slouží jako přesnosné lepidlo vhodné na upěvnění výhybek do určité polohy, upevnění mřížky. Dávají to standartně jak do kompo. sad tak do koaxiálních sad jako součást balení automaticky.
11|Luke, 08.03.2010, 13:32
Dobry den,pisu ohledne obsahu baleni.Chci se zeptat k cemu jsou ty plechove plisky a ty male kousky gumy.Dekuji za odpoved.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 08.03.2010 14:22
Dobrý den, prosím pošlete nám číslo faktury u nás zakoupeného zboží a posléze Vám poradíme k čemu toto příslušenství slouží. Děkujeme Vám.
10|Hořánek, 06.12.2009, 00:14
zdravím,ještě sem se chtěl zeptat,zda by nevadilo kdybych napojil ty Hertz dcx 690 na kabele originál co mam ve Fiatu Punto,protože kdybych musel tahat nové kabele tak bych musel vyndat komplet celej vnitřek interiéru.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 06.12.2009 00:52
Dobrý den, můžete napojit na originální kabeláž.
9|Jawun, 26.11.2009, 11:47
Zdravím, chci ovály do zadního plata, připojené jen na autorádio. Co bude lepsí volba? HERTZ DCX 690 NEW nebo PIONEER TS-A6902I, myslím tím co se týče hloubky bassů, jelikož u pioneerů je uváděn dolní kmitočet 30Hz a u hertzů 45Hz. Logicky by na tom měly být lépe pioneer, ale nevím jak velkou roly ve zvuku bude hrát rozdíl citlivosti, kdy je u hertz uváděna 95 dB a u pionnerů pouhých 90,7dB. Děukuji za odpověď
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 26.11.2009 13:06
Dobrý den, Hertzy jsou právě díky vyšší citlivosti hlasitější, ale basový základ mají lepší Pioneery čili je to na Vás co Vám bude lépe sedět. Oboje máme v demopanelu na prodejně kdyby jste si je chtěl poslechnout.
8|Anonym, 18.11.2009, 13:06
děkuji za info,a ještě jedna otázka,jaké by jste mi doporučil kabele k těm oválům Hertz ?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 18.11.2009 15:22
Dobrý den, velmi dobré a flexibilní Macrom MSC 1,5.
7|Hořánek, 16.11.2009, 20:33
dobrý den,chtěl jsem se zeptat na ty ovály Hertz DCX 690,chtěl bych to zapojit jen přes rádio,rádio mam Pioneer DEH-2100UB USB,a jaká je hlasitost a kvalita zvuku?děkuji Hořánek
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 16.11.2009 22:32
Dobrý den, díky vysoké citlivosti dokáži i na samotné autorádio s výkonem 4 x 50 Wattů zahrát neskutečně dobře a mohu vřele doporučit! Rozhodně dobrá volba.
6|marti beck, 09.11.2009, 18:02
Dobry den jsou lepsi ovaly HERTZ DCX 690 a nebo KICXGFQ 693. Dekuji.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 09.11.2009 18:58
Dobrý den, Hertz je sázka na jistotu pokud jde o DCX 690 a Kicx je nová značky, která umí dělat repro na velmi vysoké úrovni o čemž jsme se už mnohokrát přesvědčily. Řekl bych, že jde o srovnatelné produkty. Pokud na rádio tak hertz pokud na zesilovač tak Kicx, ale tak či tak chybu neuděláte ani u Kicx ani u Hertz, to Vám opravdu s klidným srdcem mohu garantovat.
5|Molerc Čestmír, 04.11.2009, 21:02
Zdravím vás.řeším problém jaké ovály do plata u vozu audi A4 r.v.99. mám origo radio a do předních dveří jsem koupil MAC audio IRON 2.13Myslím,že tyto repro budou líp hrát na zesilovač,proto s ním počítám do bodoucna.poraďte mi nějaké ovály.osobně se mi líbí Audiobahn AS96V.ale s tou značkou moc lidí zkušenosti nemá.popřípadě mi nějaké poraďte.cena okolo 2tis.moc vám děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 04.11.2009 22:05
Dobrý den, již jsem Vám odpověděl na Váš mail, který jste nám posílal. děkuji.
4|Pesl, 10.07.2009, 23:19
Dobrý den,pane Šudák.Měl bych jen dotázek.Koupil jsem si u Vás tyto repro,dal je do plata,no a chtěl jsem se zeptat,jestli je možno k nim přidat extra výškáče,protože by jsem chtěl hedvábný výšky a chtěl bych je naklopit směrem dopředu.Takže jsem si myslel,jestli by šli zapojit přes nějakou vyhýbku.Díky moc za Vaší rychlou odpověď.s pozdravem Pešl Jiří,Most..
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 11.07.2009 00:25
Dobrý den, no pokud pustíte ten stejný výkon do výškáčů jako do zadních reprobeden tak se obávám, že by to nemusely vydžet, ale pokud budete mít kvalitní výhybku tak by se to mohlo dát realizovat, moje doporučení je na výškové repro Sinus Live NOE 25S, které má u sebe i velmi dobrou výhybku.
3|Lukáš Jeřábek, 07.06.2009, 23:02
Dobrý den, mám od Vás HELIX DARK BLUE 69.1 a HELIX DARK BLUE 5.1 vše pouze na autorádio pioneer 5000UB, zajímalo by mne jestli zahrají lépe HERTZ DCX 130 NEW+ HERTZ DCX 690 NEW(opět pouze na autorádio). Jde mi o hlasitost a kvalitu zvuku. Děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 07.06.2009 23:51
Dobrý den, zvuk 13cm Hertz je velmi dobrý a díky vysoké citlivosti až překvapivý. Basový základ, výkon a čistota řady DCX je výborná a při použití na autorádio za tyhle peníze nekompromisní.
2|Tomáš Albrecht, 20.02.2009, 17:20
Reproduktory jsou vážně skvělé, výšky jsou čisté, basy neduní a jsou přesné a hutné. Repro můžu jenom doporučit, za tuto cenu se nedá být nespokojen :)
1|Zdenek, 12.01.2009, 19:06
Dnes jsem si je pořídil, nemají chybu!!!Výšky čisťounké a basy opravdu basují :-DMusím jenom doporučit;-)

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.