Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Reproduktory Hertz DSK 165.3

Ø 165 mm, 80/160 W, 4 Ω, 93 dB (2,83V/1m), montážní hloubka 64 mm
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 40 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Reproduktory Hertz DSK 165.3
-29 %
TipAkceAktualizováno
Lepší produkt je na dosah
Gladen Alpha 165 za 2 590 Kč
Katalogové číslo:DSK 165.3
ZnačkaHertz
Typ reproduktorůKoaxiální reproduktory:
Koaxiální reproduktory se vyznačují konstrukcí tzv. vše v jednom. Výškový a středobasový reproduktor jsou v jednom koši. Výhodou je jednodušší montáž, ale díky spojení resp. blízkosti pásem v jednom reproduktoru, se obvykle sníží kvalita zvuku. Zpravidla uprostřed středobasového reproduktoru, je výškový reproduktor, jehož kmitací cívka pracuje ve druhé vzduchové mezeře společného magnatického obvodu. Třípásmový koaxiální reproduktor se skládá ze středobasového reproduktoru, ve předu na zvláštním nosníku je středový reproduktor a samostatný výškový.

Komponentní reproduktory:
Komponentní reproduktory se vyznačují rozdělením na jednotlivá frekvenční pásma, výškové + středobasové + popř. basové pásmo. Jednotlivé reproduktory se dají umístit zcela odděleně, což má za výsledek lepší zvukový i akustický projev. V drtivé většině případů komponentních reproduktorů je dodávaná i externí výhybka, která rozděluje výškové, středové / středobasové a u třípásma i basové pásmo popř. umožňuje nastavení decibelové úrovně u výškového reproduktoru (např. +2 dB, 0 dB, -2 dB), strmosti (např. 6dB/Okt. 12dB/Okt.) či aktivní nebo bi-amp zapojení.
Komponentní 2 pásmové
Výkon RMSRMS výkon reproduktorů je stálý výkon celého systému, ne pouze jednoho reproduktoru nebo jedné strany. Jedná se také o výkon nepřetržitého používání reproduktorů. Pokud se RMS výkon překročí na delší dobu, může dojít k nevratnému poškození reproduktorů! 80 W
Max. (maximální) výkonŠpičkovy výkon, který dokáže reproduktor zahrát chvilkově (cca 0,5 s), například při úderu bicích nástrojů ve skladbě. Pokud se max. výkon překročí, obvykle dojde k poškození reproduktorů! 160 W
Citlivost (SPL 2,83V/1m)Citlivost, senzitivita neboli účinnost reproduktoru.

Citlivost reproduktorů se udává v decibelech (dB) a zjednodušeně řečeno znamená, čím vyšší hodnota, tím menší nároky na výkon zesilovače. Jedná se defacto o hodnocení, jak reproduktor převádí watty na zvuk. Hodnocení citlivosti jsou v úrovní hluku měřené na 1 metr od reproduktoru pomocí 1 W (watt energie) nebo pomocí 2,83 voltu na zdroji na 1 metr.

Vyšší decibelová úroveň znamená, že reproduktor je hlasitější s nižším výkonem. Pro každý nárůst o 3 dB citlivosti, reproduktor vyžaduje poloviční sílu pro reprodukci stejné hlasitosti. Například, pokud 88 dB reproduktor potřebuje 100 Wattů k výrobě určité hlasitosti, pak reproduktor s 91dB citlivostí potřebuje jen 50 wattů, aby se dostal na stejnou hlasitost.
93 dB
ImpedanceImpedance - měření elektrického odporu. Při nákupu reproduktorů, je důležité, aby se každý ujistil, že impedance je v souladu se zesilovačem nebo autorádiem, který používáte.

Příklad:
2 Ohmový reproduktor nelze připojit na zesilovač, který je stabilní pouze do 4 Ohmů! 4 Ohmový reproduktor lze bez problémů použít na zesilovač, který je stabilní do 2 Ohmů. Nejběžnější impedance reproduktorů je dnes 3 - 4 Ohm.
4 Ω
Frekvenční rozsahSchopnost reproduktorů zahrát signál od nejnižšího kmitočtu po nejvyšší, resp. schopnost reproduktoru věrně reprodukovat zvuk v konkrétním frekvenčním pásmu.

Odborně:
V oblasti kmitočtů od 40 až po 16 000 Hz se vyskytuje převážná většina základních i alikvótních (harmonických) tónů všech hudebních nástrojů. Nás zajímá, jaký je průběh vyzářeného akustického tlaku v tomto rozsahu kmitočtů při napájení reproduktorové soustavy konstantním příkonem. Tomuto průběhu říkáme kmitočtová charakteristika, která nám udává úroveň vyzářeného akustického tlaku v decibelech (dB) v závislosti na kmitočtu. Nejvýstižněji lze vyjádřit kmitočtovou charakteristiku reproduktoru nebo reproduktorové soustavy grafem.

Většinou ale je kmitočtová charakteristika udávaná uvedením maximální tolerance akustického tlaku v daném kmitočtovém rozsahu, např. 50 až 15 000 Hz -+ 6 dB. Jelikož je kmitočtová charakteristika reproduktorů i soustav obecně značně nerovnoměrná, neudávají někteří výrobci z preztižních důvodů ve svých kalalozích ani tuto maximální toleranci akustického tlaku v decibelech. Takto ochuzený údaj je bohužel bezcenný. Co je platné, že výrobce nabízí reproduktorovou soustavu s kmitočtovým rozsahem 30 až 20 000 Hz, jestliže se obává uvést maximální nerovnoměrnost akustického tlaku v tomto rozsahu, neboť může mít toleranci např. +- 20 dB.

Nerovnoměrnost neboli zvlnění kmitočtového průběhu u dobrých reproduktoprových soustav pro kvalitní přednes hudby nemá překročit v pásmu 80 až 12 000 Hz +- 3 dB a v pásmu 40 až 16 000 Hz +- 6 dB. Větší nerovnoměrnost již ochuzuje nebo zdůrazňuje určité tónové oblasti, což může způsobit slyšitelné nebo i rušivé zkreslení. Mění se také podíl mezi základními tóny a vyššími harmonickými, tím se mění barva zvuku a jednotlivé hudební nástroje i celý hudební obraz zní nepřirozeně.
50 - 23000 Hz
Průměr středobasu nebo koaxiálního reproduktoruPrůměr reproduktoru uvádíme jako průměr celého reproduktoru, nikoliv včetně uchycení, kdy u menších reproduktorů (87, 100, 130 mm) vyčnívají ještě navíc úchyty. Některé reproduktory jsou oválné a tam se uvádí rozměr v palcích, vždy nejkratší strana k nejdelší straně. Jeden palce je cca. 2,5 cm. 165 mm
Montážní hloubka středobasu nebo koaxiálního reproduktoruMontážní hloubka reproduktoru se měří od nejspodnější hrany magnetu až po spodní okraj plechového, plastového nebo litého koše reproduktoru, resp. dosedací plochy reproduktoru. 64 mm
Materiál membrány středobasu nebo koaxiálního reproduktoruMateriál, který byl použit u membrány reproduktoru. Nebojte se papíru, má kupodivu velmi přirozený a kvalitní zvuk a díky povrchové úpravě vydrží bezproblémů i vlhkost. Vodoodpudivý lisovaný papír
Celkový průměr výškového reproduktoruCelkový průměr výškového reproduktoru se uvádí jako průměr samostatného výškáče bez instalačních domečků. 24 mm
Materiál kaloty výškového reproduktoruMateriál kaloty, který byl použit při výrobě výškového reproduktoru. PEI
Frekvenční výhybka součástíFrekvenční výhybka je důležitou součástí defacto všech reproduktorů. Výhybka obvykle obsahuje různé hodnoty odporů, velikosti cívek a typy kondenzátorů, které zcela zásadně upravují zvuk. K čemu výhybky slouží popisujeme níže.

Komponentní reproduktory:
Součástí každého kvalitní komponentního reprosystému je výhybka. Jejím úkolem je zajistit rozdělení frekvencí, které zesilovač produkuje v celém akustickém spektru kmitočtů tak, aby každý z reproduktorů dostal jen tu část pásma, kterou může optimálně zahrát z hlediska účinnosti a minimálního zkreslení.

Koaxiální reproduktory:
U koaxiálních reproduktorů bývá z většiny případů jednoduchá výhybka (6dB/Okt.) tvořená kondenzátorem u výškového reproduktoru.
Ano (plnohodnotná)
Cena zaPokud je uvedena cena za pár tak součástí balení bývá vždy vše po 2 kusech, např. 2x středobas, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenční výhybka. Pár
OstatníNeodymový magnet
Odkazy:Oficiální webová prezentace (anglicky)

Komentáře k produktu

38|Jaromír, 08.01.2019, 00:57
Dobrý den ještě jednou,rozhodl jsem se pro reproduktory Hertz DSK 165.3, k tomu MDF podložky pro VW Passat. Dále si chci určitě vytlumit přední dveře, k tomu zakoupit váš tlumící set (8x Profidamp Alubutyl 18 V2 + 1x Gladen Aero Wave). Jak nalepit materiál proti rezonancím vím, ale jak si poradit s Aero Wave od Gladenu? Rozdělím ho na půl a každou půlku dám za jednotlivý středobas, ale v Passatu B5 je přímo za prostorem pro reproduktor výztuha dveří. Moje poslední dvě otázky zní: Je antivibrační materiál zbytečné lepit na výztuhu dveří? Akustický tlumící materiál se lepí přes výztuhu, nebo se rozdělí na více částí a vylepí kolem výztuhy dveří, co nejblíže ke středobasu? Předem děkuji za odpověď.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 08.01.2019 16:23
Dobrý den Vážený zákazníku, butylový materiál určitě nelepit přes výztuhu, tam je to zcela zbytečné. NAlepit tedy nad a pod výztuhu a stejně tak i akustická AERO WAVE - rozdělit na více částí a vylepit za reproduktorem, ale opět pouze mimo výztuhu.
37|Jaromír, 05.01.2019, 18:57
Dobrý den, na vaší stránce mi přímo pro můj vůz Passat B5 (1998) byly nabídnuty pouze reproduktory: Gladen Alpha 165, Mac Audio APM FIRE 2.16, Rockford Fosgate P165-SE. O Rockford Fosgate P165-SE repru neuvažuji, nemohl jsem se rozhodnout jestli repro Gladen Alpha 165 nebo levnější variantu Mac Audio APM FIRE 2.16, ale pak jsem zjistil, že rozměrově stejné reproduktory mi to vůbec neukazuje v nabídce (například tyto od Hertz, u kterých se mi zdá, že mají dokonce lepší parametry než dražší Gladen Alpha 165). Znamená to, že tam tyto Hertz reproduktory a jiné velikostně stejné reproduktory nepůjdou osadit?(samozřejmě s podložkou pod repro). Zajímá mě, jestli teda mám koukat jen na zobrazené reproduktory podle modelu auta, nebo vybírat podle velikosti. Ještě bych chtěl dodat, že do budoucna plánuji dokoupit zesilovač se subwooferem, takže basová hloubka asi nehraje takovou roli. Předem děkuji za názor a rady.
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 07.01.2019 11:41
Dobrý den, v dané kategorii pro vozidlo VW Passat B5 jsou námi vytvořené sety reproduktorů různých cenových kategorií, se kterými máme nejlepší zkušenosti. U těchto setů jsou obsažené i MDF podložky nutné pro montáž. Co se týče tohoto vozu, tak můžete použít jakékoliv komponentní reproduktory o rozměru 165 mm spolu s uvedenými podložkami, tedy i zmíněné Hertz, ale není samozřejmě v našich silách udělat sety se všemi reproduktory tohoto rozměru. Osobně bych doporučil spíše Gladen Alpha 165 než Hertz řady DSK. Dle mého názoru jsou zvukově povedenější a díky vysoké citlivosti a nízké impedanci zahrají o něco lépe například na továrním autorádiu. Chybu ale neuděláte ani s Hertz, jsou to kvalitní reproduktory.
36|Michal, 12.07.2018, 08:59
Dobrý den. Mám vozidlo Ford S-max r. v. 2006. Přemýšlím o zakoupení repro do předních dveří. Můj favorit jsou tyto, ale všiml jsem si, že Vy doporučujete hodně GLADEN Alpha 165. Hrají lépe než tyto?? Samozřejmě budu i vytlumovat dveře. MDF kroužky jsou k repro lepší než plastové? Je to takový rozdíl nebo je to zanedbatelné (když je tu riziko toho nasávání vlhkosti, jak jsem četl na foru?). Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 12.07.2018 11:42
Dobrý den, zvukově jasou Gladeny nepatrně na vyšší úrovni. Díky impedanci 3 Ohmy navíc dostanou z autorádia vyšší výkon a hrají čistěji ve vyšších hlasitostech. My používáme téměř vždy MDF podložky, lépe se s nimi pracuje a jsou nepatrně lepší i pro výsledný zvuk. Nicméně není to nic markantního. 
35|Jakub Křesina, 21.06.2018, 09:34
Dobrý den, rád bych zeptal, zda by bylo možné tyto reproduktoru osadit do předních dveří Peugeot 307 cc? Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 22.06.2018 08:48
Dobrý den, ano, tyto reproduktory se tam vejdou a není třeba ani řešit redukční kroužky. Velmi dobré repro, myslím, že budete spokojený.
34|David, 06.09.2017, 14:17
Dobrý den, chtěl nych se zeptat zdali tyto reproduktory lze dát do octavia 1 nebo je potřeba nějaké úpravy. A také jestli pocítím nějaký rozdíl oproti koncernu. Děkuji.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 06.09.2017 17:05
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory lze osadit. Vše potřebné, pro instalaci reproduktrů, naleznete v sekci PORADNA. Rozdíl, oproti původním reproduktorům, bude znát určitě, doporučuji však dveře vytlumit.
33|Vlastik, 22.08.2017, 13:30
Dobry den mužu tyto repro zamontovat do přednich dveři octavie2. Mam autoradio 2din čina pry max vykon 4x45W. A radu jestli namontovat repro i do zadnich dveři jelikož jsem četl nazor že repro do zadnich dveři moc nedoporučuji pry to zhoršuje poslech. děkuji.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 22.08.2017 14:40
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory lze osadit, lepší volbou jsou však například reproduktory GLADEN ALPHA 165. Pro osazení je třeba použít MDF podložky Škoda. Zadní dveře jsou na zvážení. Primární jsou pro Vás přední reproduktory, pokud se tedy cestuje převážně ve dvou, postačí osadit pouze přední.
32|Dušan, 18.07.2017, 09:01
Dobrý den,mám tyhle reproduktory ve předu v Octavii I, poprosil bych o doporučení vhodných repro do zadní části vozu a taky jaké rádio v hodnotě okolo 3 000 Kč podobné tomuhle - Kenwood KDC-BT510U (CD, BT, USB). Beru v potaz montáž zesilovače a subwooferu.Děkuji.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 19.07.2017 15:12
Dobrý den Vážený zákazníku, nejlepší možnou volbou autorádia, v uvedené cenové relaci, je jednotka KENWOOD KDC-X5100BT - velmi povedený model, doporučuji. Vhodné reproduktory, pro zadní pozice, jsou například CRUNCH DSX462 pokud se jedná o variantu combi nebo MATCH MS 5X, pro variantu sedan.
31|Luke, 30.03.2017, 21:26
Dobrý den, chtěl bych osadit opla tigru A novými reproduktory jak dopředu tak dozadu, nevíte zda by tam šli namontovat tyhle dopředu a jaké by jste mi doporučili namontovat dozadu?? Děkuji
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 03.04.2017 09:21
Dobrý den Vážený zákazníku, dle dostupných informací, lze do předních dveří osadit reproduktory, v rozměru 165mm. Potřebné však budou plastové podložky Opel. Pro zadní pozice lze pak pravděpodobně osadit pouze 130mm reproduktory. Volil bych koaxiální, například MATCH MS 5X. Doporučuji však rozměr ověřit přímo ve voze.
30|Kužel, 16.03.2017, 13:01
Dobrý den , koupil jsem toto repro do oc1 ale po malé kontrole jsem zjistil že nevím jak zapojit, díky za rady
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 16.03.2017 15:12
Dobrý den Vážený zákazníku, v balení najdete schéma, jsou tam oddělené výhybky čili je třeba dát výhybku jak na středobas tak na výškáč, ve schémátku je to schématicky znázorněné. Doporučuji nahlédnout.
29|Luděk, 05.10.2016, 01:16
omlouvám se za zmatky ale zapoměl jsem k dotazu 172 zmínit že se jedná o originální rádio seat 2001původní dotaz 172 zní \"Dobrý den,chtěl bych se zeptat které z těchto dvou reproduktorů (tyto a http://www.ahifi.cz/reproduktory-gladen-alpha-165.html#komentare ) jsou lepší volbou pro připojení na samotné rádio a které jsou lepší volbou na zapojení přes zesilovač a popřípadě jestli by jste mi doporučil vhodný zesilovač co se týče výkonu.Děkuji\"
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 05.10.2016 16:50
Dobrý den Vážený zákazníku, pak je třeba přikoupit HIGH LOW adaptér HL-406.
28|Luděk, 05.10.2016, 01:12
Dobrý den,chtěl bych se zeptat které z těchto dvou reproduktorů (tyto a http://www.ahifi.cz/reproduktory-gladen-alpha-165.html#komentare ) jsou lepší volbou pro připojení na samotné rádio a které jsou lepší volbou na zapojení přes zesilovač a popřípadě jestli by jste mi doporučil vhodný zesilovač co se týče výkonu.Děkuji
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 05.10.2016 16:49
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučil bych reproduktory GLADEN ALPHA 165, které jsou lepší volbou v obou případech. Vhodným zesilovačem je například MAC AUDIO ZXS 2000.
27|fery, 05.09.2016, 21:44
Dobrý den přeji.Budou mi repro pasovat do předních dveří Audi a6 c4
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 06.09.2016 16:26
Dobrý den Vážený zákazníku, obávám se, že v předních dveřích, tohoto modelu, jsou pouze 130mm reproduktory.
26|Honza, 29.07.2016, 19:37
Dobrý den, zvažuji tyto reproduktory do Golf 3.zajímá mne zda jen vyměním repro ve dveřích a vyměním výškáč v palubce? Když originální kabeláž funguje. A rozbočky co budou u repra nepoužiji.Nebo zda musím použit dodávané rozbočky a nově vedenou kabeláž?Díky J.H.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 01.08.2016 15:56
Dobrý den Vážený zákazníku, ,,rozbočky,, je nutné použít, jedná se o frekvenční vyhýbky. Osazením bez nic může dojít k poškození, případně zničení, výškových reproduktorů.
25|Marián, 18.05.2016, 17:08
Dobrý deň, rád by som vymenil seriove repro v Peugeot 208 r.v.2014 s touchscreen a poohliadam sa po týchto, chcem sa opytat ci mi budu tieto pasovať, pripadne ktoré ine by boli vhodne s cenou do 100€ (cca 2700kč).
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 18.05.2016 17:18
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory je možné osadit, doporučil bych však spíše repro GLADEN ALPHA 165.
24|Peter, 19.04.2016, 17:40
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či by boli dobrou voľbou tieto repro do auta opel astra g, namiesto tovarenskych repro, či by boli potrebné redukcie, a či by nebol problém s uchytením, resp. či sedia veľkosti... radio mám kenwood kdc-131y, poprípade aké iné repro by ste odporučili do 100€. ďakujem
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 20.04.2016 12:40
Dobrý den Vážený zákazníku, pro instalaci reproduktorů použijte MDF podložky OPEL, Reproduktory bych doporučil GLADEN ALPHA 165.
23|Jan, 01.03.2016, 19:42
Dobrý den. Když vybíram mezi Hertz DSK 165.3 a Gladen Alpha 165, které by ste doporučil?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 02.03.2016 10:20
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud bych měl hovořit za sebe, tak mě se více líbí zvuk německý od Gladenu. Hertzy navíc nemají dlouhou životnost díky papírové membráně, která není až tak voděodolná, jak by měla být.
22|Libor, 28.02.2016, 22:33
Díky za odpověď.Vezmu teda ty Gladeny.Jeste bych potřeboval poradit jaké použít MDF podložky pro přední a zadní dveře.Díky
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.02.2016 10:24
http://www.ahifi.cz/mdf-podlozky-pro-skoda-volkswagen-seat.html
21|Libor, 26.02.2016, 21:02
Zdravím.Uvažuji o koupi těchto reproduktorů do svého vozu Seat Leon 1M r.v 2003.Chci se zeptat jak moc si polepším ve srovnání se seriovým ozvučením Seat sound system.Popřípadě jaké jiné repro by jste mi doporučil.Díky za odpověď.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 28.02.2016 21:09
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud si chcete zvukově polepšit, zvolil bych pro jistotu Gladen M 165 V2.
20|Libor, 26.02.2016, 21:01
Zdravím.Uvažuji o koupi těchto reproduktorů do svého vozu Seat Leon 1M r.v 2003.Chci se zeptat jak moc si polepším ve srovnání se seriovým ozvučením Seat sound system.Popřípadě jaké jiné repro by jste mi doporučil.Díky za odpověď.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 28.02.2016 21:09
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud si chcete zvukově polepšit, zvolil bych pro jistotu Gladen M 165 V2.
19|Michal, 04.02.2016, 17:43
GLADEN RC 90c2 komentar 161
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 05.02.2016 10:59
Dobrý den Vážený zákazníku, tento zesilovač je vhodný a lze jej bez problému použít, doporučuji.
18|Michal, 04.02.2016, 14:04
Mam tieto repro. v predu aj v zadu bude stacit tento zosik?
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 04.02.2016 14:09
Dobrý den Vážený zákazníku, bohužel netuším, který zesilovač myslíte.
17|Michal, 28.01.2016, 17:48
Dobry den mam tieto repro v octavii 2 radio mam mp3 stream chcel by som na to zosilovac co vsetko na to potrebujem a aky by bol najvhodnejsi?Diky
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 29.01.2016 14:20
Dobrý den Vážený zákazníku, zesilovač bych doporučil GLADEN RC 90c2. K zapojení bude třeba kabelová sada, například SINUS LIVE KS-10 a reproduktorové kabely, například GLADEN LL 2,5. Počet metrů záleží na umístění zesilovače.
16|Palo, 12.01.2016, 06:28
Dobry den namontoval som si tieto reproduktori do octavie 2 mam original radio mp3 stream ale moc to nestiha ake radio by to utiahlo bez zosika?diky
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 12.01.2016 10:27
Dobrý den Vážený zákazníku, vybrat lze libovolné autorádio z naší nabídky. Všechna nabízená aftermarket autorádia mají vyšší výkon, než originální jednotka. Záleží tak pouze na požadovaných funkcích.
15|ondra, 05.01.2016, 11:40
dobry den mam ford fokus kombi mk1 chci vymenit repro v prednich a zadnich dverich.chtel bych asi HERTZ DSK 165.3 nebo jake reproduktory by ste mi doporucily bylo by to na radio kenwood kdc bt45u taky od vas.bylo by to bez zesilovace a a bez basaku .a jak by to hralo moc dekuji za odpoved.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 05.01.2016 12:28
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučil bych spíše reproduktory EXCURSION SX 6C. Díky slušné citlivosti lze zapojit na samotné autorádio. Vhodné by také bylo dveře vytlumit.
14|Pavel, 09.12.2015, 18:27
Dobrý den,chtěl bych do Octavie 1 reproduktory do předních dveří jaké jsou lepší tyto HERTZ DSK 165.3 a nebo EXCURSION SX 6C ? popřípadě mi prosím doporučte nějaké jiné v této cenové kategorii.A ještě bych chtěl repra do zadu vedle plata tam doporučujete ty MAC AUDIO MAC MOBIL STREET 13.2 ? nebo nějaké jiné. Děkuji za odpověď.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 10.12.2015 09:06
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučuji reproduktory EXCURSION SX 6C a do zadní části MAC AUDIO MAC MOBIL STREET 13.2. V této cenové relaci opravdu dobrá volba.
13|Viktor, 06.12.2015, 11:06
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nahrazením předních reproduktorů těmito dosáhnu nějakého většího zlepšení zvuku v Citroenu C5 II.Reproduktory by byly zapojeny jen na originální autorádio.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 06.12.2015 12:23
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, zvukově si polepšíte. Doporučuji dveře také vytlumit.
12|Martin, 01.12.2015, 11:35
Dobrý den ktere kabely bych mnel pouzit pro tito reproduktory k radiu 4x50w,kabely 2x4 mm?
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 01.12.2015 11:39
Dobrý den Vážený zákazníku, k zapojení na samotné autorádio je dostačující kabel 2x0,75mm, například GLADEN LL 0,75.
11|Dda, 28.11.2015, 20:01
Dobrý den které reproduktory by ste mi doporučil tyto nebo Gladen m165 V2 ?
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 29.11.2015 09:59
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučil bych reproduktory GLADEN M165 V2.
10|Palo, 26.11.2015, 21:40
Rozhodoval som sa este pre tieto Reproduktory JBL CS760C
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 27.11.2015 11:17
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučil bych spíše HERTZ DSK 165.3.
9|Palo, 26.11.2015, 21:23
Dobry den,chcel by som sa spytat na Reproduktory HERTZ DSK 165.3 ci mi budu pasovat do skoda octavie 2 r.v. 2008 do prednych aj zadnych dveri aj vyskove a este ci mi to utiahne radio STREAM.Diky
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 27.11.2015 11:16
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze osadit. Díky vysoké citlivosti budou hrát reproduktory i na samotné autorádio. Co vše bude třeba k instalaci naleznete zde.
8|yossarian, 22.11.2015, 11:46
Dobrý deň, mal by som otázku, či je možné tieto repro alebo ESK 165 bez vačších zásahov (rezanie plechov) osadiť predných dverí auta Subaru Impreza GD/GG 2006. Hlavne mi ide o montážnu hĺbku a prípadnú kompenzáciu mdf krúžkami. U vás na stránke som nenašiel krúžky pre Imprezi. nemáte skúsenosti s montážou? Ďakujem za odpoved.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 22.11.2015 18:26
Dobrý den Vážený zákazníku, bohužel tento vůz na naší montážní dílně pravděpodobně prozatím nebyl. Doporučuji oměřit přímo ve voze a zvolit univerzální podložky příslušné výšky.
7|Michal Z., 26.09.2015, 00:01
Super, díky za Vaše odpovědi
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 28.09.2015 13:24
Rádo se stalo, není zač.
6|Michal Z., 25.09.2015, 00:39
Děkuji.Ještě tedy jedna otázka - koukal jsem, že většina autoradií má uváděný výkon tak do 4x50W. Hertz DSK 165.3 mají ale 80W. Znamená to, že mé nynějśí rádio o výkonu 4x40W nedokáže dostatečně využít potenciálu uchovaném v HERTZ 165.3?Pokud si vše dobře spojuji, tak například při zakoupení radia KENWOOD KDC-3657SD bych dokázal lépe využít reproduktory a ke všemu měl možnost si pohrát s equalizerem (který mé Sencor radio nemá), tím pádem by byl výsledek znatelně lepší, než s nynějším Sencor radiem 4x40W...?Také mám trochu problém s tím, že při slabé hlasitosti mi HERTZ DSK 165.3 vydávají jakýsi šum a chrachot. Při zesílení volume hudba tento chrachot přehlučí. Jak to řešit? Zkontrolovat elektro instalaci nebo odstínit kabely?
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 25.09.2015 09:28
Dobrý den Vážený zákazníku, opravdu nelze srovnávat levné autorádia jako Sencor, se značkovými. Jak výkon, tak nastavení, tudíž výsledný zvuk, bude o mnoho lepší. Čím je způsobeno rušení bohužel netuším, pokud je tam stále osazen Sencor, může to být právě zdroj problému.
5|Michal Z., 23.09.2015, 22:22
Dobrý den,zakoupil jsem HERTZ 165.3 do Mitsubishi Colt z roku 1998. Hrají parádně, jen ještě přemýšlím nad koupí lepšího a hlavně novějšího radia - nyní je osazeno radio SENCOR 4x40W. Jaké radio s USB a CD byste mohl doporučit?Předem děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 24.09.2015 09:40
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud si chcete polepšit, šel bych do Kenwood KDC-131Y.
4|bankr, 17.09.2015, 02:40
Dobrý den. Koupil jsem si a na to jaká to je firma tak ve srovnání třeba s Magnat tak je hertz celkem žabař. Krátké vodiče a bez koncovek k repru. Hraje to super ale mohlo to být jednodušší na montáž bez pájení atd. Jinak je to super po vytlumení dveří. Tak jen tak. 8bodů z 10ti.
3|Honza, 28.08.2015, 16:21
Dobrý den, mám ford mondeo combi 96 rok . Koupil jsem si radio KENWOOD KMM-303BT .Chtěl bych dát dopředu tyto reproduktory a nevim co se zadními reproduktory . Napadlo mě jestli by tam šlo dát MAC AUDIO APM FIRE 2.16. Jestli to nebude dělat paseku . Děkuji za odpověď.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 31.08.2015 10:15
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučuji osadit dozadu pouze koaxiální reproduktory. Ideální variantou může být například akční set reproduktorů U-DIMENSION. Zvukový projev této sestavy bude dle mého názoru lepší, než-li kombinace HERTZ DSK + MAC AUDIO.
2|Pavel, 29.06.2015, 09:59
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je nutná montáž plnohodnotné výhybky k reproduktorům. Mám stejný problém jako předchozí komentář. Jsem též vlastník škoda octavia I Fl combi. Chystám se i na vytlumení předních dveří, a právě proto bych chtěl nějaké kvalitní repro v porovnání s cenou a zvukem. Děkuji...
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 29.06.2015 12:52
Dobrý den Vážený zákazníku, frekvenční vyhýbky jsou součástí balení a je nutné je použít. Reproduktory bych osobně volil AUDIO SYSTEM MX 165 PLUS V2.
1|Roman, 01.06.2015, 16:41
Dobrý den,jaké reproduktory by jste mi doporučil do Octavie I generace verze liftback? Měl jsem vyhlídnuté Kicx ICQ 6.2, ale po přečtení recenzí jsem začal polemizovat a mimo jiné, jsem tam viděl odkaz na tyto. Cena je přijatelná. Zároveň hledám reproduktory i do zadní části vozu v kufru. Tuším že tam je rozměr 6"x4". Cena kolem 1500,- kč. Rádio mám JVC KD-R453E. Děkuji
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 01.06.2015 17:24
Dobrý den Vážený zákazníku, do předních dveří doporučuji reproduktory AUDIO SYSTEM MX 165. Pokud se jedná o variantu combi, pak jsou vzadu osazeny reproduktory 4x6palce, zde doporučuji CRUNCH DSX462.

Hodnocení

Celkové hodnocení
100 %
7 zákazníků hodnotilo
Tomáš
17. 5. 2018

Mám je už tři roky v Octavii 3 a jsem moc spokojený. Montovali mi je v ahifi a spokojenost. Jen jsem musel po cca roce bohužel vyměnit MDF kroužky za plastové, protože MDF nasávalo vodu a vlhost.

17. 12. 2016

Tento typ repro jsem měl napojené na Pioneer a byl sem spokojen,oproti originál repro posun.No jakmile jsem koupil zesilovač s tím,že přikoupím dražší repra.Překvapil mě výkon dynamiky,který šel ihned nahoru.Repro prostě hrály znatelně lépe.A to jsou repra v nízké cenové kategorii,rozhodně doporučuji zapojit přes zesík a využít (skrytý) potenciál.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.