Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Reproduktory HERTZ DSK 165.3

2 pásmové komponentní reproduktory
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 40 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Reproduktory HERTZ DSK 165.3
-20 %
Tip
Lepší produkt je na dosah
Gladen Alpha 165 za 1 994 Kč
Katalogové číslo:DSK 165.3
ZnačkaHertz
Typ reproduktorůKoaxiální reproduktory:
Koaxiální reproduktory se vyznačují konstrukcí tzv. vše v jednom. Výškový a středobasový reproduktor jsou v jednom koši. Výhodou je jednodušší montáž, ale díky spojení resp. blízkosti pásem v jednom reproduktoru, se obvykle sníží kvalita zvuku. Zpravidla uprostřed středobasového reproduktoru, je výškový reproduktor, jehož kmitací cívka pracuje ve druhé vzduchové mezeře společného magnatického obvodu. Třípásmový koaxiální reproduktor se skládá ze středobasového reproduktoru, ve předu na zvláštním nosníku je středový reproduktor a samostatný výškový.

Komponentní reproduktory:
Komponentní reproduktory se vyznačují rozdělením na jednotlivá frekvenční pásma, výškové + středobasové + popř. basové pásmo. Jednotlivé reproduktory se dají umístit zcela odděleně, což má za výsledek lepší zvukový i akustický projev. V drtivé většině případů komponentních reproduktorů je dodávaná i externí výhybka, která rozděluje výškové, středové / středobasové a u třípásma i basové pásmo popř. umožňuje nastavení decibelové úrovně u výškového reproduktoru (např. +2 dB, 0 dB, -2 dB), strmosti (např. 6dB/Okt. 12dB/Okt.) či aktivní nebo bi-amp zapojení.
komponentní 2 pásmové
RMS výkonRMS výkon reproduktorů je stálý výkon celého systému, ne pouze jednoho reproduktoru nebo jedné strany. Jedná se také o výkon nepřetržitého používání reproduktorů. Pokud se RMS výkon překročí na delší dobu, může dojít k nevratnému poškození reproduktorů! 80 Watt
Max. (maximální) výkonŠpičkovy výkon, který dokáže reproduktor zahrát chvilkově (cca 0,5 s), například při úderu bicích nástrojů ve skladbě. Pokud se max. výkon překročí, obvykle dojde k poškození reproduktorů! 160 Watt
Citlivost (SPL 2,83V/1m)Citlivost, senzitivita neboli účinnost reproduktoru.

Citlivost reproduktorů se udává v decibelech (dB) a zjednodušeně řečeno znamená, čím vyšší hodnota, tím menší nároky na výkon zesilovače. Jedná se defacto o hodnocení, jak reproduktor převádí watty na zvuk. Hodnocení citlivosti jsou v úrovní hluku měřené na 1 metr od reproduktoru pomocí 1 W (watt energie) nebo pomocí 2,83 voltu na zdroji na 1 metr.

Vyšší decibelová úroveň znamená, že reproduktor je hlasitější s nižším výkonem. Pro každý nárůst o 3 dB citlivosti, reproduktor vyžaduje poloviční sílu pro reprodukci stejné hlasitosti. Například, pokud 88 dB reproduktor potřebuje 100 Wattů k výrobě určité hlasitosti, pak reproduktor s 91dB citlivostí potřebuje jen 50 wattů, aby se dostal na stejnou hlasitost.
93 dB
ImpedanceImpedance - měření elektrického odporu. Při nákupu reproduktorů, je důležité, aby se každý ujistil, že impedance je v souladu se zesilovačem nebo autorádiem, který používáte.

Příklad:
2 Ohmový reproduktor nelze připojit na zesilovač, který je stabilní pouze do 4 Ohmů! 4 Ohmový reproduktor lze bez problémů použít na zesilovač, který je stabilní do 2 Ohmů. Nejběžnější impedance reproduktorů je dnes 3 - 4 Ohm.
4 Ohm
Frekvenční rozsahSchopnost reproduktorů zahrát signál od nejnižšího kmitočtu po nejvyšší, resp. schopnost reproduktoru věrně reprodukovat zvuk v konkrétním frekvenčním pásmu.

Odborně:
V oblasti kmitočtů od 40 až po 16 000 Hz se vyskytuje převážná většina základních i alikvótních (harmonických) tónů všech hudebních nástrojů. Nás zajímá, jaký je průběh vyzářeného akustického tlaku v tomto rozsahu kmitočtů při napájení reproduktorové soustavy konstantním příkonem. Tomuto průběhu říkáme kmitočtová charakteristika, která nám udává úroveň vyzářeného akustického tlaku v decibelech (dB) v závislosti na kmitočtu. Nejvýstižněji lze vyjádřit kmitočtovou charakteristiku reproduktoru nebo reproduktorové soustavy grafem.

Většinou ale je kmitočtová charakteristika udávaná uvedením maximální tolerance akustického tlaku v daném kmitočtovém rozsahu, např. 50 až 15 000 Hz -+ 6 dB. Jelikož je kmitočtová charakteristika reproduktorů i soustav obecně značně nerovnoměrná, neudávají někteří výrobci z preztižních důvodů ve svých kalalozích ani tuto maximální toleranci akustického tlaku v decibelech. Takto ochuzený údaj je bohužel bezcenný. Co je platné, že výrobce nabízí reproduktorovou soustavu s kmitočtovým rozsahem 30 až 20 000 Hz, jestliže se obává uvést maximální nerovnoměrnost akustického tlaku v tomto rozsahu, neboť může mít toleranci např. +- 20 dB.

Nerovnoměrnost neboli zvlnění kmitočtového průběhu u dobrých reproduktoprových soustav pro kvalitní přednes hudby nemá překročit v pásmu 80 až 12 000 Hz +- 3 dB a v pásmu 40 až 16 000 Hz +- 6 dB. Větší nerovnoměrnost již ochuzuje nebo zdůrazňuje určité tónové oblasti, což může způsobit slyšitelné nebo i rušivé zkreslení. Mění se také podíl mezi základními tóny a vyššími harmonickými, tím se mění barva zvuku a jednotlivé hudební nástroje i celý hudební obraz zní nepřirozeně.
50 - 21000 Hz
Průměr středobasu nebo koaxiálního reproduktoruPrůměr reproduktoru uvádíme jako průměr celého reproduktoru, nikoliv včetně uchycení, kdy u menších reproduktorů (87, 100, 130 mm) vyčnívají ještě navíc úchyty. Některé reproduktory jsou oválné a tam se uvádí rozměr v palcích, vždy nejkratší strana k nejdelší straně. Jeden palce je cca. 2,5 cm. 165 mm
Montážní hloubka středobasu nebo koaxiálního reproduktoruMontážní hloubka reproduktoru se měří od nejspodnější hrany magnetu až po spodní okraj plechového, plastového nebo litého koše reproduktoru, resp. dosedací plochy reproduktoru. 64 mm
Frekvenční výhybka součástíFrekvenční výhybka je důležitou součástí defacto všech reproduktorů. Výhybka obvykle obsahuje různé hodnoty odporů, velikosti cívek a typy kondenzátorů, které zcela zásadně upravují zvuk. K čemu výhybky slouží popisujeme níže.

Komponentní reproduktory:
Součástí každého kvalitní komponentního reprosystému je výhybka. Jejím úkolem je zajistit rozdělení frekvencí, které zesilovač produkuje v celém akustickém spektru kmitočtů tak, aby každý z reproduktorů dostal jen tu část pásma, kterou může optimálně zahrát z hlediska účinnosti a minimálního zkreslení.

Koaxiální reproduktory:
U koaxiálních reproduktorů bývá z většiny případů jednoduchá výhybka (6dB/Okt.) tvořená kondenzátorem u výškového reproduktoru.
ANO
Cena zaPokud je uvedena cena za pár tak součástí balení bývá vždy vše po 2 kusech, např. 2x středobas, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenční výhybka. pár
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

175|Michal, 12.07.2018, 08:59
Dobrý den. Mám vozidlo Ford S-max r. v. 2006. Přemýšlím o zakoupení repro do předních dveří. Můj favorit jsou tyto, ale všiml jsem si, že Vy doporučujete hodně GLADEN Alpha 165. Hrají lépe než tyto?? Samozřejmě budu i vytlumovat dveře. MDF kroužky jsou k repro lepší než plastové? Je to takový rozdíl nebo je to zanedbatelné (když je tu riziko toho nasávání vlhkosti, jak jsem četl na foru?). Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 12.07.2018 11:42
Dobrý den, zvukově jasou Gladeny nepatrně na vyšší úrovni. Díky impedanci 3 Ohmy navíc dostanou z autorádia vyšší výkon a hrají čistěji ve vyšších hlasitostech. My používáme téměř vždy MDF podložky, lépe se s nimi pracuje a jsou nepatrně lepší i pro výsledný zvuk. Nicméně není to nic markantního. 
174|Jakub Křesina, 21.06.2018, 09:34
Dobrý den, rád bych zeptal, zda by bylo možné tyto reproduktoru osadit do předních dveří Peugeot 307 cc? Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 22.06.2018 08:48
Dobrý den, ano, tyto reproduktory se tam vejdou a není třeba ani řešit redukční kroužky. Velmi dobré repro, myslím, že budete spokojený.
173|David, 06.09.2017, 14:17
Dobrý den, chtěl nych se zeptat zdali tyto reproduktory lze dát do octavia 1 nebo je potřeba nějaké úpravy. A také jestli pocítím nějaký rozdíl oproti koncernu. Děkuji.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 06.09.2017 17:05
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory lze osadit. Vše potřebné, pro instalaci reproduktrů, naleznete v sekci PORADNA. Rozdíl, oproti původním reproduktorům, bude znát určitě, doporučuji však dveře vytlumit.
172|Vlastik, 22.08.2017, 13:30
Dobry den mužu tyto repro zamontovat do přednich dveři octavie2. Mam autoradio 2din čina pry max vykon 4x45W. A radu jestli namontovat repro i do zadnich dveři jelikož jsem četl nazor že repro do zadnich dveři moc nedoporučuji pry to zhoršuje poslech. děkuji.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 22.08.2017 14:40
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory lze osadit, lepší volbou jsou však například reproduktory GLADEN ALPHA 165. Pro osazení je třeba použít MDF podložky Škoda. Zadní dveře jsou na zvážení. Primární jsou pro Vás přední reproduktory, pokud se tedy cestuje převážně ve dvou, postačí osadit pouze přední.
171|Dušan, 18.07.2017, 09:01
Dobrý den,mám tyhle reproduktory ve předu v Octavii I, poprosil bych o doporučení vhodných repro do zadní části vozu a taky jaké rádio v hodnotě okolo 3 000 Kč podobné tomuhle - Kenwood KDC-BT510U (CD, BT, USB). Beru v potaz montáž zesilovače a subwooferu.Děkuji.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 19.07.2017 15:12
Dobrý den Vážený zákazníku, nejlepší možnou volbou autorádia, v uvedené cenové relaci, je jednotka KENWOOD KDC-X5100BT - velmi povedený model, doporučuji. Vhodné reproduktory, pro zadní pozice, jsou například CRUNCH DSX462 pokud se jedná o variantu combi nebo MATCH MS 5X, pro variantu sedan.
170|Luke, 30.03.2017, 21:26
Dobrý den, chtěl bych osadit opla tigru A novými reproduktory jak dopředu tak dozadu, nevíte zda by tam šli namontovat tyhle dopředu a jaké by jste mi doporučili namontovat dozadu?? Děkuji
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 03.04.2017 09:21
Dobrý den Vážený zákazníku, dle dostupných informací, lze do předních dveří osadit reproduktory, v rozměru 165mm. Potřebné však budou plastové podložky Opel. Pro zadní pozice lze pak pravděpodobně osadit pouze 130mm reproduktory. Volil bych koaxiální, například MATCH MS 5X. Doporučuji však rozměr ověřit přímo ve voze.
169|Kužel, 16.03.2017, 13:01
Dobrý den , koupil jsem toto repro do oc1 ale po malé kontrole jsem zjistil že nevím jak zapojit, díky za rady
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 16.03.2017 15:12
Dobrý den Vážený zákazníku, v balení najdete schéma, jsou tam oddělené výhybky čili je třeba dát výhybku jak na středobas tak na výškáč, ve schémátku je to schématicky znázorněné. Doporučuji nahlédnout.
168|Luděk, 05.10.2016, 01:16
omlouvám se za zmatky ale zapoměl jsem k dotazu 172 zmínit že se jedná o originální rádio seat 2001původní dotaz 172 zní \"Dobrý den,chtěl bych se zeptat které z těchto dvou reproduktorů (tyto a http://www.ahifi.cz/reproduktory-gladen-alpha-165.html#komentare ) jsou lepší volbou pro připojení na samotné rádio a které jsou lepší volbou na zapojení přes zesilovač a popřípadě jestli by jste mi doporučil vhodný zesilovač co se týče výkonu.Děkuji\"
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 05.10.2016 16:50
Dobrý den Vážený zákazníku, pak je třeba přikoupit HIGH LOW adaptér HL-406.
167|Luděk, 05.10.2016, 01:12
Dobrý den,chtěl bych se zeptat které z těchto dvou reproduktorů (tyto a http://www.ahifi.cz/reproduktory-gladen-alpha-165.html#komentare ) jsou lepší volbou pro připojení na samotné rádio a které jsou lepší volbou na zapojení přes zesilovač a popřípadě jestli by jste mi doporučil vhodný zesilovač co se týče výkonu.Děkuji
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 05.10.2016 16:49
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučil bych reproduktory GLADEN ALPHA 165, které jsou lepší volbou v obou případech. Vhodným zesilovačem je například MAC AUDIO ZXS 2000.
166|fery, 05.09.2016, 21:44
Dobrý den přeji.Budou mi repro pasovat do předních dveří Audi a6 c4
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 06.09.2016 16:26
Dobrý den Vážený zákazníku, obávám se, že v předních dveřích, tohoto modelu, jsou pouze 130mm reproduktory.
165|Honza, 29.07.2016, 19:37
Dobrý den, zvažuji tyto reproduktory do Golf 3.zajímá mne zda jen vyměním repro ve dveřích a vyměním výškáč v palubce? Když originální kabeláž funguje. A rozbočky co budou u repra nepoužiji.Nebo zda musím použit dodávané rozbočky a nově vedenou kabeláž?Díky J.H.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 01.08.2016 15:56
Dobrý den Vážený zákazníku, ,,rozbočky,, je nutné použít, jedná se o frekvenční vyhýbky. Osazením bez nic může dojít k poškození, případně zničení, výškových reproduktorů.
164|Marián, 18.05.2016, 17:08
Dobrý deň, rád by som vymenil seriove repro v Peugeot 208 r.v.2014 s touchscreen a poohliadam sa po týchto, chcem sa opytat ci mi budu tieto pasovať, pripadne ktoré ine by boli vhodne s cenou do 100€ (cca 2700kč).
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 18.05.2016 17:18
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory je možné osadit, doporučil bych však spíše repro GLADEN ALPHA 165.
163|Peter, 19.04.2016, 17:40
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či by boli dobrou voľbou tieto repro do auta opel astra g, namiesto tovarenskych repro, či by boli potrebné redukcie, a či by nebol problém s uchytením, resp. či sedia veľkosti... radio mám kenwood kdc-131y, poprípade aké iné repro by ste odporučili do 100€. ďakujem
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 20.04.2016 12:40
Dobrý den Vážený zákazníku, pro instalaci reproduktorů použijte MDF podložky OPEL, Reproduktory bych doporučil GLADEN ALPHA 165.
162|Jan, 01.03.2016, 19:42
Dobrý den. Když vybíram mezi Hertz DSK 165.3 a Gladen Alpha 165, které by ste doporučil?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 02.03.2016 10:20
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud bych měl hovořit za sebe, tak mě se více líbí zvuk německý od Gladenu. Hertzy navíc nemají dlouhou životnost díky papírové membráně, která není až tak voděodolná, jak by měla být.
161|Libor, 28.02.2016, 22:33
Díky za odpověď.Vezmu teda ty Gladeny.Jeste bych potřeboval poradit jaké použít MDF podložky pro přední a zadní dveře.Díky
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.02.2016 10:24
http://www.ahifi.cz/mdf-podlozky-pro-skoda-volkswagen-seat.html
160|Libor, 26.02.2016, 21:02
Zdravím.Uvažuji o koupi těchto reproduktorů do svého vozu Seat Leon 1M r.v 2003.Chci se zeptat jak moc si polepším ve srovnání se seriovým ozvučením Seat sound system.Popřípadě jaké jiné repro by jste mi doporučil.Díky za odpověď.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 28.02.2016 21:09
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud si chcete zvukově polepšit, zvolil bych pro jistotu Gladen M 165 V2.
159|Libor, 26.02.2016, 21:01
Zdravím.Uvažuji o koupi těchto reproduktorů do svého vozu Seat Leon 1M r.v 2003.Chci se zeptat jak moc si polepším ve srovnání se seriovým ozvučením Seat sound system.Popřípadě jaké jiné repro by jste mi doporučil.Díky za odpověď.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 28.02.2016 21:09
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud si chcete zvukově polepšit, zvolil bych pro jistotu Gladen M 165 V2.
158|Michal, 04.02.2016, 17:43
GLADEN RC 90c2 komentar 161
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 05.02.2016 10:59
Dobrý den Vážený zákazníku, tento zesilovač je vhodný a lze jej bez problému použít, doporučuji.
157|Michal, 04.02.2016, 14:04
Mam tieto repro. v predu aj v zadu bude stacit tento zosik?
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 04.02.2016 14:09
Dobrý den Vážený zákazníku, bohužel netuším, který zesilovač myslíte.
156|Michal, 28.01.2016, 17:48
Dobry den mam tieto repro v octavii 2 radio mam mp3 stream chcel by som na to zosilovac co vsetko na to potrebujem a aky by bol najvhodnejsi?Diky
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 29.01.2016 14:20
Dobrý den Vážený zákazníku, zesilovač bych doporučil GLADEN RC 90c2. K zapojení bude třeba kabelová sada, například SINUS LIVE KS-10 a reproduktorové kabely, například GLADEN LL 2,5. Počet metrů záleží na umístění zesilovače.
155|Palo, 12.01.2016, 06:28
Dobry den namontoval som si tieto reproduktori do octavie 2 mam original radio mp3 stream ale moc to nestiha ake radio by to utiahlo bez zosika?diky
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 12.01.2016 10:27
Dobrý den Vážený zákazníku, vybrat lze libovolné autorádio z naší nabídky. Všechna nabízená aftermarket autorádia mají vyšší výkon, než originální jednotka. Záleží tak pouze na požadovaných funkcích.
154|ondra, 05.01.2016, 11:40
dobry den mam ford fokus kombi mk1 chci vymenit repro v prednich a zadnich dverich.chtel bych asi HERTZ DSK 165.3 nebo jake reproduktory by ste mi doporucily bylo by to na radio kenwood kdc bt45u taky od vas.bylo by to bez zesilovace a a bez basaku .a jak by to hralo moc dekuji za odpoved.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 05.01.2016 12:28
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučil bych spíše reproduktory EXCURSION SX 6C. Díky slušné citlivosti lze zapojit na samotné autorádio. Vhodné by také bylo dveře vytlumit.
153|Pavel, 09.12.2015, 18:27
Dobrý den,chtěl bych do Octavie 1 reproduktory do předních dveří jaké jsou lepší tyto HERTZ DSK 165.3 a nebo EXCURSION SX 6C ? popřípadě mi prosím doporučte nějaké jiné v této cenové kategorii.A ještě bych chtěl repra do zadu vedle plata tam doporučujete ty MAC AUDIO MAC MOBIL STREET 13.2 ? nebo nějaké jiné. Děkuji za odpověď.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 10.12.2015 09:06
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučuji reproduktory EXCURSION SX 6C a do zadní části MAC AUDIO MAC MOBIL STREET 13.2. V této cenové relaci opravdu dobrá volba.
152|Viktor, 06.12.2015, 11:06
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nahrazením předních reproduktorů těmito dosáhnu nějakého většího zlepšení zvuku v Citroenu C5 II.Reproduktory by byly zapojeny jen na originální autorádio.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 06.12.2015 12:23
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, zvukově si polepšíte. Doporučuji dveře také vytlumit.
151|Martin, 01.12.2015, 11:35
Dobrý den ktere kabely bych mnel pouzit pro tito reproduktory k radiu 4x50w,kabely 2x4 mm?
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 01.12.2015 11:39
Dobrý den Vážený zákazníku, k zapojení na samotné autorádio je dostačující kabel 2x0,75mm, například GLADEN LL 0,75.
150|Dda, 28.11.2015, 20:01
Dobrý den které reproduktory by ste mi doporučil tyto nebo Gladen m165 V2 ?
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 29.11.2015 09:59
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučil bych reproduktory GLADEN M165 V2.
149|Palo, 26.11.2015, 21:40
Rozhodoval som sa este pre tieto Reproduktory JBL CS760C
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 27.11.2015 11:17
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučil bych spíše HERTZ DSK 165.3.
148|Palo, 26.11.2015, 21:23
Dobry den,chcel by som sa spytat na Reproduktory HERTZ DSK 165.3 ci mi budu pasovat do skoda octavie 2 r.v. 2008 do prednych aj zadnych dveri aj vyskove a este ci mi to utiahne radio STREAM.Diky
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 27.11.2015 11:16
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze osadit. Díky vysoké citlivosti budou hrát reproduktory i na samotné autorádio. Co vše bude třeba k instalaci naleznete zde.
147|yossarian, 22.11.2015, 11:46
Dobrý deň, mal by som otázku, či je možné tieto repro alebo ESK 165 bez vačších zásahov (rezanie plechov) osadiť predných dverí auta Subaru Impreza GD/GG 2006. Hlavne mi ide o montážnu hĺbku a prípadnú kompenzáciu mdf krúžkami. U vás na stránke som nenašiel krúžky pre Imprezi. nemáte skúsenosti s montážou? Ďakujem za odpoved.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 22.11.2015 18:26
Dobrý den Vážený zákazníku, bohužel tento vůz na naší montážní dílně pravděpodobně prozatím nebyl. Doporučuji oměřit přímo ve voze a zvolit univerzální podložky příslušné výšky.
146|Michal Z., 26.09.2015, 00:01
Super, díky za Vaše odpovědi
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 28.09.2015 13:24
Rádo se stalo, není zač.
145|Michal Z., 25.09.2015, 00:39
Děkuji.Ještě tedy jedna otázka - koukal jsem, že většina autoradií má uváděný výkon tak do 4x50W. Hertz DSK 165.3 mají ale 80W. Znamená to, že mé nynějśí rádio o výkonu 4x40W nedokáže dostatečně využít potenciálu uchovaném v HERTZ 165.3?Pokud si vše dobře spojuji, tak například při zakoupení radia KENWOOD KDC-3657SD bych dokázal lépe využít reproduktory a ke všemu měl možnost si pohrát s equalizerem (který mé Sencor radio nemá), tím pádem by byl výsledek znatelně lepší, než s nynějším Sencor radiem 4x40W...?Také mám trochu problém s tím, že při slabé hlasitosti mi HERTZ DSK 165.3 vydávají jakýsi šum a chrachot. Při zesílení volume hudba tento chrachot přehlučí. Jak to řešit? Zkontrolovat elektro instalaci nebo odstínit kabely?
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 25.09.2015 09:28
Dobrý den Vážený zákazníku, opravdu nelze srovnávat levné autorádia jako Sencor, se značkovými. Jak výkon, tak nastavení, tudíž výsledný zvuk, bude o mnoho lepší. Čím je způsobeno rušení bohužel netuším, pokud je tam stále osazen Sencor, může to být právě zdroj problému.
144|Michal Z., 23.09.2015, 22:22
Dobrý den,zakoupil jsem HERTZ 165.3 do Mitsubishi Colt z roku 1998. Hrají parádně, jen ještě přemýšlím nad koupí lepšího a hlavně novějšího radia - nyní je osazeno radio SENCOR 4x40W. Jaké radio s USB a CD byste mohl doporučit?Předem děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 24.09.2015 09:40
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud si chcete polepšit, šel bych do Kenwood KDC-131Y.
143|bankr, 17.09.2015, 02:40
Dobrý den. Koupil jsem si a na to jaká to je firma tak ve srovnání třeba s Magnat tak je hertz celkem žabař. Krátké vodiče a bez koncovek k repru. Hraje to super ale mohlo to být jednodušší na montáž bez pájení atd. Jinak je to super po vytlumení dveří. Tak jen tak. 8bodů z 10ti.
142|Honza, 28.08.2015, 16:21
Dobrý den, mám ford mondeo combi 96 rok . Koupil jsem si radio KENWOOD KMM-303BT .Chtěl bych dát dopředu tyto reproduktory a nevim co se zadními reproduktory . Napadlo mě jestli by tam šlo dát MAC AUDIO APM FIRE 2.16. Jestli to nebude dělat paseku . Děkuji za odpověď.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 31.08.2015 10:15
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučuji osadit dozadu pouze koaxiální reproduktory. Ideální variantou může být například akční set reproduktorů U-DIMENSION. Zvukový projev této sestavy bude dle mého názoru lepší, než-li kombinace HERTZ DSK + MAC AUDIO.
141|Pavel, 29.06.2015, 09:59
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je nutná montáž plnohodnotné výhybky k reproduktorům. Mám stejný problém jako předchozí komentář. Jsem též vlastník škoda octavia I Fl combi. Chystám se i na vytlumení předních dveří, a právě proto bych chtěl nějaké kvalitní repro v porovnání s cenou a zvukem. Děkuji...
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 29.06.2015 12:52
Dobrý den Vážený zákazníku, frekvenční vyhýbky jsou součástí balení a je nutné je použít. Reproduktory bych osobně volil AUDIO SYSTEM MX 165 PLUS V2.
140|Roman, 01.06.2015, 16:41
Dobrý den,jaké reproduktory by jste mi doporučil do Octavie I generace verze liftback? Měl jsem vyhlídnuté Kicx ICQ 6.2, ale po přečtení recenzí jsem začal polemizovat a mimo jiné, jsem tam viděl odkaz na tyto. Cena je přijatelná. Zároveň hledám reproduktory i do zadní části vozu v kufru. Tuším že tam je rozměr 6"x4". Cena kolem 1500,- kč. Rádio mám JVC KD-R453E. Děkuji
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 01.06.2015 17:24
Dobrý den Vážený zákazníku, do předních dveří doporučuji reproduktory AUDIO SYSTEM MX 165. Pokud se jedná o variantu combi, pak jsou vzadu osazeny reproduktory 4x6palce, zde doporučuji CRUNCH DSX462.
139|Ondřej, 03.03.2015, 19:50
Dobrý den , chtěl bych se zeptat jestli dám tyto repráky do passatu B5 naměřil jsem průměr 14cm ale příjde mi to kravina , můžete mi prosím pomoci , rád bych si je objednal kamarád doporučil že jsou dobré díky předem
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 04.03.2015 11:02
Dobrý den Vážený zákazníku, při použití plastových redukcí: http://www.ahifi.cz/plastovy-adapter-pod-reproduktor-audi-seat-skoda-vw.html se Vám tam vejdou, ANO.
138|Tomáš, 17.12.2014, 21:56
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda se tyto repro vejdou do předních dveří u Opel corsa C 3dv hatchback. Zajímá mě jak středobas tak i výškové repro, jestli se vleze na místo původních. Samozřejmě mám v úmyslu koupit i MDF podložky.Popřípadě, jestli bude jiné repro vhodnější, v této cenové relaci.Děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 18.12.2014 11:05
Dobrý den Vážený zákazníku, u Opelu nebývá problém s montážní hloubkou takže s největší pravděpodobností tam půjdou. V cenové relaci +- 2500,- podle nás hrají jako jedny z nej německé reproduktory Audio System MX 165 PLUS V2.
137|Kiron, 13.11.2014, 18:19
Díky za radu, MX 165 u Vás objednány. Do Alzy jdu vrátit naštěstí nerozbalené a na rychlo vybrané ALPINE SXE-1750S :)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 14.11.2014 11:55
Dobrý den Vážený zákazníku, napišta pak jak jste spokojený se zvukem Audio Systémů. Děkujeme za důvěru a objednávku v našem obchodě.
136|Kiron, 13.11.2014, 15:54
Dobrý den, jak jsou ne tom tyhle reproduktory s přednesem basů? Jedná se mi o montáž do Fabia II, přední dveře. Vejdou se? Jaká je vůbec montážní hloubka do Fabie II s aut. stahováním oken a Vámi nabízenými MDF 30mm? Je tam nějaká rozdíl oproti Fabii I?Děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 13.11.2014 17:04
Dobrý den Vážený zákazníku, lépe např. basují Audio System MX 165 PLUS V2 v podobné ceně. Celkově Hertzy nejsou špatné reproduktory a do Fabie II se vejdou oba modely. Montážní hloubku Vám neřeknu, ale problém u "dvojkové" Fabie s hloubou není, to bylo pouze u první generace.
135|Michal, 24.07.2014, 16:56
Dobrý den, co by jste doporučili tyto Hertz nebo osvědčené POWERBASS S-6C ? Jde mi taky hlavně o Bassy. Díky.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 24.07.2014 17:55
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud Vám jde o basy tak Powerbass S-6C, pokud je tedy ještě seženete jelikož už se neprodávají na území České republiky.
134|Peter, 23.07.2014, 22:15
Dobrý deň,chcel by som sa informovať, či po inštalácií týchto reproduktorov bude treba meniť aj kabeláž v aute?Rádio mám Alpine CDE-181RR a zosilovač KTP-445a. ďakujem vopred
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 24.07.2014 00:04
Dobrý den Vážený zákazníku, kabeláže není nutné měnit pokud není poškozená.
133|Anonym, 23.07.2014, 19:50
Dobry den chtel jsem se zeptat, cena je tedy za dva stredobasy a dva vyskove repro, radio chci menit nejlepe s menitelnym podsvicenim a bt a klidne bez cd jen s usb a aux vystupem, nejlepe ze zadu. Dekuji predem za odpoved.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 23.07.2014 20:10
Dobrý den Vážený zákazníku, ano v balení je vše po 2 kusech. Můj Tip na rádio dle Vašich požavků je Pioneer MVH-X560BT.
132|Martin, 01.03.2014, 07:17
Dobrý den,Rád bych se zeptal zda jdou tyto reproduktory namontovat do prednich dveri octavie 1 r.v.2000 bez nejakeho vetsiho zasahu. Popr. jestli v teto cenove kategorii je to do tohoto auta dobra volba nebo by jste doporucily neco jineho. Diky moc za odpoved.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 01.03.2014 08:50
Dobrý den Vážený zákazníku, již několikrát jsem zde v diskuzi upozorňoval a psal, že ano, ale je třeba lehce ohnout plech stahovačky. V této ceně hrají lépe německé Audio System MX 165 PLUS. K montáži nového středobasu doporučuji zakoupit MDF podložky pro Škoda Octavia 1.
131|norison, 27.02.2014, 15:53
Dobry den chcel by som od vas radu na takuto vec, nechcem dat ovalne reproduktory do zadneho plata skoda octavia1 sedan vyem ze doporucujete z vasej skusenosti hlavne tieto tipi vazim si vase skusenosti. ale ja chcem komponenti dat a vyskove dat jak maju miesto orginal v zadnich dverach ved viete kde su mne toto umistneni strasne dobre sa mi zda. takze ktoru s komponentich reproduktoru mi doporucujete a dolezita vec chcem na pop ,rep,techno a nech to basuje agresivne a ciste zapojen bude len na autoradio pioneer co ma mosfset zosilovac 4x 50w aj ked vieme ze ked to zosiluje zlomok toho ale zas to staci na hertz alebo mam ine tam dat hlavne aby zadu nech to basuje lebo na vocali a podobne mam od vas ti gladenky 165 m seriu takzee by som chcel snima kombinovat vopred dakujem za vasu radu.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 27.02.2014 17:10
Dobrý den Vážený zákazníku, poku máte rád hodně výšek tak to můžete udělat, ale mě osobně by to bylo už asi hodně nepříjemné. Můj Tip na kvalitní 13 cm komponentní reproduktory jsou Audio System MX 130 PLUS.
130|Ondra, 17.02.2014, 22:50
Dobrý den, uvažuji nad výměnou reproduktorů v Oplu Vectra B (1997), zatím jsem vybral tyto reproduktory do předních dveří a HERTZ DCX 130.3 do zadních, je to vhodná volba v této ceně či je nějaká lepší varianta? Jaké budu potřebovat redukce pro repro? Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 18.02.2014 00:45
Dobrý den Vážený zákazníku, jedná se o velmi dobré reproduktory čili pokud se Vám líbí a jsou Vám sympatické nebojte se pořídit. MDF redukce pro Opel Vectra B (přední + zadní dveře).
129|Tomáš Putera, 08.01.2014, 10:35
a u těchto repro jsou i kabely na připojení k autorádiu? nebo pořebuju dokoupit nějaké zvlášť?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 08.01.2014 12:23
Dobrý den Vážený zákazníku, kabeláž není součástí. Pokud chcete reproduktory zapojit pouze na samotné autorádio tak bych doporučil kabel o průřezu 2 x 1,5 qmm.
128|Tomáš Putera, 07.01.2014, 15:35
Dobrý den, chtěl bych se zeptat... mám octavii II r.v. 2007 a v zadních dveřích nemám repro tak uvažuju že bych si koupil HERTZ DSK 165.3 co všechno k montáži budu potřebovat ? a dále uvažuji o novém autorádiu s BT. co byste doporučili? rozhoduji se mezi Sony MEXBT3100 a Pioneer MVHX360BT. Díky za odpověd.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 07.01.2014 16:27
Dobrý den Vážený zákazníku, k montáži nových reproduktorů do zadních dveří potřebujete MDF redukce pro zadní dveře Škoda Octavia II. SONY MEX-BT3100 nemá v balení externí mikrofon, to bych nedoporučil. MVH-X560BT od Pioneeru je docela sympatické autorádio, přikládně bych se tedy spíše k němu, ale nemá CD mechaniku.
127|Hammy, 28.12.2013, 14:26
Dobrý den.Jsou tyto reproduktory lepší volba do Octavie 2, než originály? Taky se chci zeptat, jaké jsou možnosti v případné montáži... přece jen je to ve předních dveřích samý konektor, tak či jsou na to nějaké speciální redukce, které se pak jen připájí na reproduktor a pak konec konektoru zacvaknu do dveří? Předpokládám, že repra mají trošku větší hloubku magnetu, tak asi taky nějaká podložka bude nutná.Předem děkuji za odpověď.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 28.12.2013 15:09
Dobrý den Vážený zákazníku, celkovou vyrovnaností ano, po stránce basové to může být plusminus podobné. Nový středobas lze připojit pomocí adaptéru pro připojení neorig. reproduktoru. K instalaci nového 165 mm středobasu doporučuji pořídit MDF podložky pro Škoda Octavia II. Nové výškáče lze umístit na místo originálních pomocí tavné pistolky či přelepením z druhé vnitřní strany.
126|Anonym, 11.09.2013, 18:27
Dobrý den, je třeba pro instalaci do Octavie I místo původních origo reproduktorů pořizovat extra kabeláž, svorkovnice atp. (příp. v jakém množství), nebo je v balení vše potřebné?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 11.09.2013 19:32
Dobrý den Vážený zákazníku, hlavně je potřeba koupit kvalitní MDF redukce pro Škoda Octavia 1, kabeláže necháte původní pokud není přerušená a na připojení slouží konektor na repro.
125|Jozef, 10.09.2013, 11:15
Akurát mi dorazila zásielka od Vás, plus aj malý darček :) som 100% spokojný. Na slovensko za 2 dni no pecka...ne?
124|Vilko, 30.08.2013, 15:04
Zdravím, mám v pláne vytlmiť predné dvere na tolede 1M. Chcel by som Vás poprosiť o radu, aký tlmiaci materiál by ste mi odporučili a koľko by som ho potreboval. Z Vašej stránky si chcem objednať reproduktory Hertz DSK 165.3, plastové podložky, rámček na rádio a aj tlmiaci materiál. Za odpoveď vopred ďakujem a chcel by som Vás pochváliť ste super stránka.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 30.08.2013 15:57
Dobrý den Vážený zákazníku, moje rada ohledně tlumícího materiálu pro Vaši specifikaci je StP iSilver, kde spotřebujete 2 pláty na jedny dveře pokud máte 5-dveřový model.
123|Milan, 07.07.2013, 19:15
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli jsou do předních dveří vozu obecně lepší komponentní repra s tím výškáčem třeba na palubce a nebo zrovna do těch dveří koaxiální repro? Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 07.07.2013 21:30
Dobrý den Vážený zákazníku, do většiny moderních vozidel je lepší zvolit reproduktory komponentní, kdy výškáč je oddělený a hraje +- v úrovni uší.
122|Lukáš, 04.07.2013, 06:59
Dobrý den....Chtěl bych si u vás koupit tyto reproduktory.Jen bych se chtěl zeptat jestli je stačí napojit na autorádio Sony (4x50W) a nebo je lepší na zesilovač?A pokud na zesilovač tak kolik by měl mět zesilovač max.Wattu v RMS.Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 04.07.2013 08:24
Dobrý den Vážený zákazníku, tyto reproduktory jsou koncipované spíše na samotné autorádio.
121|Richard, 29.06.2013, 11:07
Dobrý den,mám passat b5(2003) a chcel by som sa spýtat ak by som si objednal tieto repraky 2 krat,(aj do predných aj do zadných dveri) co k tomu este potrebujem?(kupil by som tu teda hned všetko,stačia uz iba MDF kruzky? (v aute je všetko origo) dakujem velmi pekne za radu :-)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.06.2013 12:22
Dobrý den Vážený zákazníku, k instalaci středobasu potřebujete redukční MDF kroužky pro VW PASSAT nebo plastové kroužky pro VW PASSAT.
120|Radovan, 27.05.2013, 22:10
Dobrý den, prosím o radu při výběru vhodných reproduktorů do předních dveří (do budoucna i zadních) Octavie II. Váhám mezi HERTZ DSK 165.3, HELIX BLUE B 62C a AUDIO SYSTEM MX 165 PLUS. Nějakou stovku navíc nebo méně zas až tak neřeším, takže si nechám poradit. Reproduktory chci zapojit na originální rádio bez zesilovače. Předem děkuji za odpověď.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 27.05.2013 23:38
Dobrý den Vážený zákazníku, my máme nejlepší zkušenost určitě s Audio System MX 165 PLUS čili pokud si nějakou stovku připlatíte, rozhodně nebudete litovat. :o)
119|Dan, 21.05.2013, 22:51
Dobrý den mám dotaz chtěl bych si zakoupit tyto reproduktory do Golf IV 2 páry zadní + přední dveře a připojit je pře zesilovač http://www.ahifi.cz/zesilovac-mac-audio-mac-mpx-4000.html myslíte žeto bude dobrá kombinace děkuji . Popřípadě jaké můžete doporučit jiné reproduktory děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 22.05.2013 00:59
Vyřešeno emailem.
118|Martin, 09.05.2013, 10:16
Dobrý den, chtěl bych pořídit tyto reproduktory do zadních dveřích ve Škodě Superb I na jedné straně mi začal chrastit mám tam sound system s orig. zesilovačem DSS a zajímalo by mě jestli tyto reproduktory hrajou lepe než ty originální.Případně zda je lepši dát dopředu a ty originální repraky z předních dveřích dozadu.Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 09.05.2013 10:55
Dobrý den Vážený zákazníku, já bych dal nové reproduktory do předních dveří a originální do zadních. Zvukově a dynamikou Hertz hraje lépe jak sériové, ano.
117|Martin, 26.03.2013, 22:56
Dobrý den,Mám škoda Superb II s origo radiem Bolero a nevím jaké reproduktory aby měli přejemný zvuk. Přemýšlím o těchto reproduktorech ale jde mě o to aby reproduktory trošku basovali a stačilo na to original radio .Nebudu mluvit jenom o basech ale jde mě o to aby sem nemusel měnit original radio za jiné . děkuji za odpověď
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 27.03.2013 00:14
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud si chcete polepšit tak bych spíše nevybíral mezi tím nejlevnějším a zvolil aspoň nějaký velmi dobrý základ, pokud chcete zvuk opravdu zlepšit, doporučuji zvolit aspoň německé Audio Syxstem MX 165 PLUS.
116|David, 19.02.2013, 19:38
Dobrý den, chci se zeptat ohledně těchto reproduktorů jestli budou vhodné pro dobré ozvučení BMW E46 sedan vzadu do plata a přední dveře bych volil nějaké s menší montážní hloubkou, co se týče rádia stačí orig. CD bussines nebo bude lepší zainvestovat pro tyto repro do lepšího rádia ? Díky
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 19.02.2013 21:34
Dobrý den Vážený zákazníku, repro Herzs ze základní série Dieci hraje slušně, pokud se Vám líbí tak proč ne. Originální rádia BMW mají podprůměrný zvuk, pořízením nového značkového autorádia se zvuk hodně zlepší.
115|Beny, 28.01.2013, 20:46
Dobry den , Chtel bych se zeptat zda by jste mi doporucil tyhle tyto repro do peugeota 306 cabrio , radio mam Sony MEX-BT2500 . A take bych se chtel zeptat jake by jsme mi doporucili zadni repro mam tam male ovalne repro a vubec se muzu rozhodnout , cena taky +- do 2KDiky Beny
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 28.01.2013 22:10
Dobrý den Vážený zákazníku, Herttz z řady DSK nejsou špatné reproduktory a pokud se Vám zamlouvají tak proč ne. Pokud hledáte slušně hrající malé ovály 4 na 6 palce, doporučuji Kicker DS46.
114|Martin, 27.01.2013, 00:26
Dobry den shanim reproduktory na skodu fabii 2 do zadu do dveri i s vyskovimi repro , a dopredu do acka sloupku jen vyskove , muzete mi prosim poradit ? Predem moc dekuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 27.01.2013 02:09
Dobrý den Vážený zákazníku, moje doporučení je na Powerbass S-6C + Powerbass S-1S, se kterými máme díky demopanelu a montážím velmi dobré zkušenosti.
113|DN, 13.12.2012, 23:06
Dobrý den,Chci se zeptat jestli tyto reproduktory bude stačit pohánět rádiem Pioneer MVH 8300BT a nebo spíše přes zesilovač? A ještě jestli zahrají lípy kvalitově než tyto Reproduktory KICKER KS650.2
Odpověď: - AHIFI.CZ, 14.12.2012 00:53
Vyřešeno emailem.
112|jirka, 22.11.2012, 06:42
Dobrý den, jdou tyto repro do fabie r.v.2002 do prředních dveří, mám tam ještě originál radio z výroby.Případně jaké repro by jste doporučil cca do 2500 kč, děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 22.11.2012 07:10
Dobrý den Vážený zákazníku, nový model pro rok 2013 má větší montážní hloubku a obávám se, že se Vám tam nevejdou. Pokud mohu radit tak bych se přiklonil spíše k ověřeným Powerbassům S-6C, které tam bezproblémů dáte.
111|Lukas Vesely, 14.11.2012, 06:22
Dobry den chtel bych tyto reproduktory do vw passat 2004 a pohanet je radiem pioner. je to mozne? a zeptam se kdyz je budu pohanet pouze radiem zapojuji se reproduktory pres vyhybky? Dekuji.
Odpověď: - AHIFI.CZ, 14.11.2012 07:53
Dobrý den Vážený zákazníku, instalace výhybky je nutná, jinak by jste neodborně zapojil a pokud by jste cokoliv zničil - na reklamaci by Vám v servise neuznali. Zapojení na samotné autorádio je možné.
110|Michal, 23.10.2012, 19:37
Dobrý den. Chystám se na výměnu reproduktorů u Hyundai SantaFe I. Nejradši bych dal dopředu HERTZ DSK 165.3 a dozadu HERTZ DCX 165.3. Ale bohužel si nejsem jistý velikostí reproduktorů. Podle mřížek to vypadá oboje na 165mm, ale nechce se rozebírat dveře a kufr jen pro změření a adaptéry jsem ve vaší nabídce také nenašel. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli nemáte s tímhle autem nějaké zkušenosti a co si myslíte o zvolené kombinaci reproduktorů? Zadní reproduktory jsou umístěny na bočních stěnách kufru přímo naproti sobě těsně pod okny. Kufr je výhradně z tvrdých plastů a má téměř krychlový tvar, tak mám trošku strach aby se tam ty vejšky nemlátily. Nebylo by lepší dát tam pouze středobasové reproduktory? Díky za info, Michal
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 23.10.2012 19:57
Dobrý den Vážený zákazníku, tento vůz bohužel neznám abych Vám řekl přesné rozměry co je ve dveřích. Co se zadní části vozu - musel bych to vidět abych Vám řekl jak to provést nejlépe.
109|Oleg Molitoris, 25.09.2012, 22:12
Zdravím support ahifi.cz.Chcel by som sa informovať či v cenovej relácií do tých 2000czk zoženiem ešte niečo lepšie ako tieto repro ako tak pozerám na recenzie tak ľudia si to tu dosť pochvaľujú aj vy odporúčate tieto repro. Mám Octaviu Scout 4x4 tu pred faceliftom. Rozhodol som sa pre výmenu repro v predu k čomu ma viedlo že my prestali hrať repro na mojej strane. Mám v plane kompletne vytlmiť dvere + zadné dvere a asi aj kufor chcel by som vedieť či postačuje montážna hĺbka dverí v mojom aute +či mi to seriove radio z auta potiahne tie repro a rád by som vedel vysvetlenie k tomu popisu repro že je to model na rok 2013 pozerám a prvé otázky tu padli už v roku 2009 a tak by som chcel vedieť či už niesu veľmi zastaralé a či na trhu nezoženiem niečo lepšie. ak by ste mi vedeli nájsť poprípade adekvátne repro počúvam prevažne hip-hop tak rad by som si vychutnal kvalitné basy ale taktiež nechcem aby iba hučali rad by som to mal tak všetko v rovine.Prepáčte za vyčerpávajúce otázky a vopred Vám ďakujem za odpoveď.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 25.09.2012 23:31
Dobrý den Vážený zákazníku, do 2000,- se nám osvědčili lépe nové MTX Audio RTS652, které mají příjemnější a vyváženější projev. Montážní hloubka u Octavie II je v pohodě, stačí použít MDF redukce(přední dveře) + MDF redukce(zadní dveře) a nebude problém s umístěním. Originální rádia Škoda jsou zvukově hodně mizerná, ale pokud se Vám rádio nechce měnit, ponechat lze. Pro rok 2013 jsou DSK 165.3 přepracované a diskuze 2012 a starší už se týkají modelu DSK 165.2, ale výrazný rozdíl ve zvuku tam nehledejte. Co se týče basů tak zde bych doporučil subwoofer, výměnou reproduktorů pochopitelně basy nevyřešíte. Na hip-hop jsou velmi dobré americké Powerbass S-6C.
108|P., 18.08.2012, 19:21
Mám dvě sady těchto repro v Passatu s rádiem Pioneer a po vytlumení dveří to hraje jako čert. Basová složka v této kategorii velmi solidní. Rovněž můžu doporučit tlumící materiál STP silver,práce je hračka a výsledek vynikající. Toď moje poznatky :-)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 18.08.2012 20:31
Děkujeme za recenzi.
107|Láďa, 06.08.2012, 18:23
Dobrý den. Můžete mi poradit jeké reproduktory k rádiu Pioneer AVH-6300BT do jedničkové Octavie 2003 děkuji za radu.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 06.08.2012 19:12
Dobrý den Vážený zákazníku, výbornou volbou v poměru cena/výkon jsou americké Powerbass S-6C.
106|jan, 27.07.2012, 08:09
Dobry den,reproduktory jsem si koupil u vas a spokojenost.Jenze zhruba po tydnu zacal jeden zlobit.Projevuje se to tak,ze jen tak zacnou basy chrchlat ale kdyz pridam hlasitost,tak to opet prestane a hraje normalne. Nekdy to hraje dobre treba i pul hodiny a pak zase chrasti. Jde o stredobas,vysky jsou v poradku. Nevite cim to muze byt? Dekuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 27.07.2012 10:23
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučuji zkontrolovat uchycení, zda-li se něco neuvolnilo a pokud to bude dělat i nadále, je na vině stzředobas ale také i autorádio, je tedy potřeba zjistit a jít postupně kde by problém mohl být.
105|Lukyna7, 17.07.2012, 12:04
Dobrý den, mám Citroen Xm, r.v.98, průměr předních repro ve dveřích 165 mmm, zadní pod mřížkama 130 mm, výškáče v palubce pod kovovými mřížkami. Zajímá mě, jestli mohu osadit Hertz DSK 165 do dveří, Hertz DCX 130.3 dozadu a zda-li půjdou vyměnit výškáče v palubce. Jde mi o hutnější basy, radio Pioneer DEH-1420UB, 4*50W Mosfet,bez ext.zesilovače. Také zda-li je tato sestava vhodná, či byste mi doporučili jinou, lepší sestavu. Díky.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 17.07.2012 13:25
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud jste zručný tak jak středobasy tak výškové repro vyměníte sám, volba je to velmi dobrá, použití na rádio samotné není žádný problém, bude to hrát na svoji cenu nadstandartně.
104|David, 27.06.2012, 10:02
Dobrý den,rád bych si u Vás zakoupil repro DSK do octavky 160 dopředu a 130 dozadu a rád bych si od Vás nechal poradit jaký a kolik tlumíciho materialu do předních dveří.a také jaké mi doporučíte rádio.preferuji kenwood a pioneer a nepotřebuji žádné extra funkce jen USB a kvalitní zvuk :-D
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 27.06.2012 11:30
Vyřešeno emailem.
103|Martin Petro, 25.06.2012, 21:43
Mam zesilovac TEC SPL100.4 výkon rms do 4 ohmů: 120W nebo 380W můstekvýkon max do 4 ohmů: 240W nebo 480W můstekvýkon rms do 2 ohmů: 200Wvýkon max do 2 ohmů: 400Wodstup signál/šum: 95dBzkreslení: 0.05%výška: 49mmšířka: 245mmhloubka: 460mm daji se na to napojit nebo ne????Nebo my doporucte nejake do 2200kc.Dekuju zaradu
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 25.06.2012 23:15
Dobrý den Vážený zákazníku, jakékoliv repro se dá zapojit, ale je potřeba zesilovač správně nastavit dle ucha aby reproduktory nebyly přetěžované, pak můžete zapojit Hertzy, okolo 2200,- se nám nejlépe osvědčily americké Powerbass S-6C.
102|Michal, 13.06.2012, 17:53
Dobrý den, chci se zeptat, zda budou potřeba MDF podložky při montáži těchto reproduktorů do vozu Honda Civic (3 Dv.) rv. 1996?A ještě by mě zajímala jedna věc... Je nějaký zásadní rozdíl mezi DSK165 a DSK165.4.Děkuji za odpověď.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 13.06.2012 18:40
Vyřešeno emailem.
101|Tom, 05.06.2012, 10:16
Dobrý den,Chtěl jsem si z webu výrobce www.hertzaudiovideo.com stáhnout owners manual k těmto DSK 165.4 ale ouha….stránky znají pouze DSK 165.3. Jak už uvádíte výše, číslo za tečkou značí generaci produktu. V tom případě asi nemá samotný výrobce upgrejdované svoje web stránky… Zajímali mne mechanické rozměry a úhel sklonu domečků pro tweeter. Je taktéž „dvouúhelný? (30 a 60 stupňů) Nevíte, kde je ke stažení owners manual specifický pro DSK 165.4? Díky moc.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 05.06.2012 11:03
Dobrý den Vážený zákazníku, Hertz DSK 165.3 je nový model pro rok 2012/2013, který ale ještě není dostupný a bude uvolněn do prodeje během léta až podzimu 2012. Zatím nemáme informace jak to bude s výškáči, není to v prodeji.
100|djzdenek, 02.06.2012, 08:30
Dobry den mam fabii 1 kombi rok 2003 a chci se zeptat jake mdf krouzky potrebuji aby reprak nezavazel el.oknam dekuji za odpoved.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 02.06.2012 09:27
Dobrý den Vážený zákazníku, použijete tyto pl. adaptéry, ale i tak je to hodně na knop.
99|Honza, 26.05.2012, 19:11
Dobry den,chtel bych se zeptat, zda-li mate k temto reproduktorum i redukci ze 130mm na tento rozmer?mam seat toledo 1l 1998, popr. jestli jsou lepsi tyto nebo powerbass 6C, klidne si za kvalitu priplatim. Dekuji za odpoved :)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 26.05.2012 19:45
Viz. email.
98|Anonym, 24.05.2012, 09:29
stálý výkon dle manuálu je 22 W x 4 kanály (4 Ω 10% celk. harm. zkresl.)
97|honza, 24.05.2012, 09:12
podotýkám, že uvedený výkon rádia je ten co je napsaný na panelu t.j. samozřejmě maximální :-)
96|honza, 23.05.2012, 21:00
Dobrý den, můžete mi sdělit rozměry výškového reproduktoru?V odkazu na výrobce je pouze verze 165.3 a nevím jestli jsou rozměry u 165.4 stejné. Sestavu chci napájet neznačkovým rádiem 4x40W a nevím jestli výkon reproduktorů není příliš vysoký a nebudou hrát slabě.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 23.05.2012 21:46
Dobrý den Vážený zákazníku, rozměr je 24 mm, konkrétně Hertz má malé výškáče a jdou instalovat téměř do všech vozidel.
95|blanka, 17.05.2012, 16:50
Daji se napojit na zesilovac??? 4x80rms????
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 17.05.2012 17:47
Dobrý den Vážený zákazníku, ano dají se napojit na jakýkoliv zesilovač, ale důležité je vždy správné nastavení zesilovače tak, aby reproduktory nebyly přetěžované.
94|Deus, 04.05.2012, 13:08
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak velký rozdíl je mezi http://www.ahifi.cz/reproduktory-hertz-dsk-165-4.html#komentare a mezi http://www.ahifi.cz/reproduktory-hertz-esk-165-4.htmlA potom jsem se chtěl ještě zeptat jestli středobasový reproduktor a výškový reproduktor se zapoji na stejný + u autoradia. Protože bych chtěl na 4 kanalove autoradio zapojit komponentní dvoupasnove reproduktory + koaxialni reproduktory. Je to mážné? A po případě jak se zapojí ?Díky s pozdravem Deus
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 04.05.2012 14:07
Dobrý den Vážený zákazníku, Hertz DSK je základní řada, Hertz ESK je střední třída resp. modelová řada nad DSK, ESK mají lepší středobas a o ždibek lepší výšky, ale v poměru cena/výkon to není příliš zajímavé repro. Co se týče Vašeho druhého dotazu, tak ano - výškáč a středobas se bere jako jeden reproduktor co se rádia týče, laicky řečeno. Na autorádio můžete tedy zapojit přední repro a zadní repro, jak píšete. Co se zapojení týče tak najdete schématický manuál u Hertz reproduktorů, dle kterého můžete postupovat.
93|Tomáš, 28.04.2012, 14:41
Dobrý den mám dotaz ohledně těchto repro do Š. Felicia jaké tam potřebuji ty MDF krožky? Děkuji za odpověď
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 28.04.2012 16:08
Dobrý den Vážený zákazníku, na Felicii se bohužel MDF podložky nedělají, ale můžete použít universální v rozměru 165 mm. Stačí pak troška zručnosti.
92|Mira, 26.04.2012, 17:09
Dobry den,potreboval bych poradit jake si vybrat idealni komponentni reproduktory o velikosti 165,ktere bych zapojil pres zesilovac pyle ple401.jinam myslim je zbytecne zapojovat do tohoto zesilovace reproduktory co jiz mam na aute XS-F1727SE ze?nebo se pletu?dekuji za opdpoved
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 26.04.2012 17:31
Dobrý den Vážený zákazníku, SONY nikdy dobré reproduktory produkovat bohužel neumělo, ale na zesilovač je dát můžete. Hertz DSK 165 lze dát na externí zesilovač, ale musíte to s rozumem nastavit, jinak můžete reproduktory přetížit a poškodit.
91|Honza, 17.04.2012, 15:25
Dobrý den, rozhodl jsem se pro tyto reproduktory do svého vozu VW Passat combi rv 1999. Chtěl bych je instalovat do zadních dveří. Mám otázku, jaké další věci budu potřebovat k instalaci (ve voze je zatím originál repro)? Dále jestli jsem správně vybral rozměr reproduktoru (165mm)? A zda není komplikované vyměnit výškové reproduktory (uchycení, místo atd.)? Děkuji za odpovědi.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 17.04.2012 16:28
Dobrý den Vážený zákazníku, potřebujete plastové kroužky pod reproduktor, výškové repro se instalují pomocí tavné pistole, stačí troška šikovnosti. Výběr je jinak v pořádku a reproduktory Vám budou pasovat.
90|Aleš, 12.04.2012, 06:36
dobrý den,chtěl jsem se zeptat mám vw golf IV a zajímalo by mě jestly se k těmto reproduktorům musí tahat nové kabely nebo jestly to utáhnou ty originální.Díky za odpověd
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 12.04.2012 08:10
Dobrý den Vážený zákazníku, původní kabely můžete ponechat, není potřeba je měnit.
89|Lukáš, 09.04.2012, 20:31
Dobrý den chtěl bych se zeptat zda tyto reproduktory, budou pasovat do zadního plata fabie. Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 09.04.2012 22:36
Dobrý den Vážený zákazníku, ano pasovat budou pokud uděláte díry do zadního plata na tento rozměr středobasu. Do zadního plata se ovšem spíše hodí více reproduktory oválné koaxiální, například model Hertz DCX 690.
88|Jan, 08.04.2012, 06:23
diky za odpoved.nechci se porad zbytecne ptat ale ty plastove redukce pod repro jste dal oba odkazy stejne a jsou pro zadni repro. Ja prave potrebuji pro predni dvere.diky
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 08.04.2012 06:49
Dobrý den Vážený zákazníku, jsou i pro přední, máme vyzkoušeno. :o)
87|Jan, 06.04.2012, 03:45
Dobry den, procetl jsem to tu a komentar 88 me zarazil.Cena tohoto produktu je snad za 4x repro nebo se pletu? 2x stredobas + 2 x vyska a 2 x vyhybka.A jeste jake krouzky pod tyto repro do Fabie 2 ?Cetl jsem,ze tam padnou bez uprav jak stredobasy tak vysky,je to pravda? Jedna se mi o predni dvere.Dekuji za info a omlouvam se za tolik dotazu na etapy
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 06.04.2012 04:23
Již. zodpovězeno.
86|Jan, 06.04.2012, 02:56
Dobry den, procetl jsem to tu a komentar 88 me zarazil.Cena tohoto produktu je snad za 4x repro nebo se pletu? 2x stredobas + 2 x vyska a 2 x vyhybka.A jeste jake krouzky pod tyto repro do Fabie 2 ?Cetl jsem,ze tam padnou bez uprav jak stredobasy tak vysky,je to pravda?Diky za info
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 06.04.2012 03:56
Již. zodpovězeno.
85|Jan, 06.04.2012, 02:53
Dobry den, procetl jsem to tu a komentar 88 me zarazil.Cena tohoto produktu je snad za 4x repro nebo se pletu? 2x stredobas + 2 x vyska a 2 x vyhybka.A jeste jake krouzky pod tyto repro do Fabie 2 ?Cetl jsem,ze tam padnou bez uprav jak stredobasy tak vysky,je to pravda?Diky za info
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 06.04.2012 03:35
Dobrý den Vážený zákazníku, cena je vždy za pár tzn. 2 x středobas, 2x výškáč, 4 x výhybka jelikož jsou rozdělené. Do Škoda Fabie 2 patří TYTO plastové redukce na předek a TYTO plastové redukce na zadní část.
84|Jersi, 03.04.2012, 21:05
Koupil jsem je a jsem s nimi spokojen na vysost.ale všiml jsem si na nich že distance která vede reproduktor je stejný material ktery jsem měl ve starých repro. je to na dotek jako polystyrenový kelimek do ktereho na stezdovce lijou horký čaj.ty repraky ktere jsem vyhazoval jsem menil prave z toho duvodu ze mi ta vodíci duma odešla a reprak tak skakal a chrčel. ale byli stare takže uv zaření a oxidace udělala své a jak to bylo steřele a ja jsem to osolil tak ta guma se vyložene vydrolila, čekám že za pár let to nastane i u techto. ale zajímá mě jesli se toho nemusím bát hned, abych je neodpalil jestě nové, mam radio pionner do ma 4x 50W a zádný zesilovač tudiš teoreticky by to mel unést i když to dám na maximum ne ? reprák skáče že by mohl podavat míčky na tenise ale jako nový by neměl být problém co říkate ? samozřejmně to dělat nebudu kvalita pak klesá ale jen tak sporadicky mě to zajímá.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 03.04.2012 21:50
Dobrý den Vážýený zákazníku, nikdy jsme na tyto reproduktory neměly reklamaci ani stížnost, že by materiál nevydržel.Co se týče rádia, tak bezproblémů můžete reproduktory zničit i přes rádio a pokud středobas zktresluje a spálíte ho, čeká Vás neuznaná reklamace a s ní spojené náklady čili nedoporučuji další přetěžování, neznamená, že když jsou reproduktory nové, že nejdou zničit, to je omyl.
83|Jersi, 28.03.2012, 18:46
cena za par, čili jeden velky a jeden maly reproduktor chapu dobre ? abych si to dal dozadu musim koupit 2páry
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 28.03.2012 19:55
Dobrý den Vážený zákazníku, cena za pár znamená vše ve dvou kusech. Ano.
82|Tomaš nezdařil, 24.03.2012, 09:22
dobry den ,mam vw touran rok 2006,a přemyšlim o těch to repro hertz.jake mdf podložky ? a co stěma vyškovymi repro co jsou v palubovce ?da se to nějak vyměnit ?tam jsou jakesi se středo a vyšky vcelku.??
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 24.03.2012 10:22
Dobrý den Vážený zákazníku, použijete MDF redukce pro Touran, na palubní desce jsou velké výškáče, po jejich demontáži je třeba udělat malou konstrukci k umístění nových Hertz, pokud jste zručný tak to zvládnete.
81|HonzaM, 23.03.2012, 22:50
Dobrý večer,mají výškové repro domečky pro umístění na palubní desku ? Případně jaké komponentní 165 repro v ceně do 3000,- by jste doporučil, ale aby měli domečky pro vodorovnou palubní desku (něco jako JBL GT6-6C) Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 24.03.2012 00:27
Dobrý den Vážený zákazníku, ano mají domečky na palubní desku, tuším, že 3 možnosti uchycení. Do 3000,- hrají podle nás nejlépe japonské U-dimension El Comp 6.
80|jara, 13.03.2012, 07:51
Dobry den jak hrajou tejto reproduktory ?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 13.03.2012 10:05
Dobrý den Vážený zákazníku, Hertz DSK 165.4 hrají na svoji cenovou relaci nadprůměrně.
79|Michal, 07.03.2012, 22:00
dobry den mam tyto repra uz v golfu ha sem snima moc spokojeny a chtel bych je dat do Nissanu Terrano II original tam jsou 4x6 je na to nejaka redukce nebo tam neco?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 07.03.2012 23:45
Dobrý den Vážený zákazníku na Terrano II bohužel žádnou redukci nemáme, jedině zvolit repro o rozměru co tam máte nyní.
78|Martinec Pavel, 02.02.2012, 06:19
Opet vrele diky.Hezky den :-)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 02.02.2012 07:05
Není zač.
77|Martinec Pavel, 01.02.2012, 15:00
Dobry den.Dekuji za radu.Vysky Powerbass S-1S.A mam nechat stavajici vyhybky Hertz nebo pouzit a stejne zapojit vyhybky Powerbass. Dekuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 01.02.2012 15:24
Doporučuji zapojit výhybky Powerbass.
76|jan čerkl, 01.02.2012, 00:43
dobry vecer mel bych velky zajem o koupy a chtel bych se zeptat mam passata 3c 2006 a chtel bych to do predu a do zadu chci se zeptat jestli by to slo bez neakeho rezazi atd.. dekuji za odpoved...
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 01.02.2012 02:02
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud použijete plastové adaptéry pod reproduktor tak je montáž hračkou.
75|Martinec Pavel, 27.01.2012, 15:37
Dobry den.Ptal sem se na vymenu vyskacu u Hertz na DT 284.Ta velikost je na vysky opravdu extrem.Marne koumam kam je uklidit ve Fabii.Nemohl by jste mi doporucit neco co zahraje lepe nez origo vysky Hertz napr. neco z peti nejprodavanejsich.Jiz sem to zkoumal ale nerad bych koupil neco zbytecne.Dekuji moc a omlouvam se ze porad obtezuji Prijemny den :-)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 27.01.2012 17:56
Dobrý den Vážený zákazníku, výborně hrají Powerbass S-1S, které mohu doporučit.
74|Martinec Pavel, 25.01.2012, 10:23
Dekuji moc
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 25.01.2012 12:23
Není vůbec zač.
73|Martinec Pavel, 25.01.2012, 07:04
Dobry den.Dobry den.Napadlo me vymenit stavajici vyskova repra teto sady za CARPOWER DT 248.Ohledne zlepseni vysek.Myslite ze by to bylo mozne a slo by to?Dekuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 25.01.2012 09:11
Dobrý den Vážený zákazníku, ano je to možné a mohu potvrdit, že DT 284 hrají lépe než základní výškáče od Hertz.
72|Voky, 16.01.2012, 11:16
Děkuji za doručení objednaného zboží. Mohu potvrdit, že repráky DSK 165.4 dovedou zahrát velmi slušně. Práce na 2 odpoledne, ale výsledek stojí za to. Jinak se mi je povedlo koupit ještě za 1590,-, takže spokojenost.
71|Martin, 10.01.2012, 20:22
Zeptám se jinak, je celkově velký rozdíl mezi 13 a 16,5 reproduktory? Samozřejmě za předpokladu vytlumených dveří.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 10.01.2012 21:17
Velký rozdíl tam není, ale je uchem slyšitelný.
70|Martin, 10.01.2012, 19:53
Dobrý den, zajímalo by mě jestli je velký rozdíl mezi těmito reproduktory a jejich menší verzí HERTZ DSK 130.4..chci ozvučit svoji felicii a nevím, jestli si radši dát trochu víc práce s předěláním uchycení z 13 na 16,5cm nebo jesli je to zbytečné. Děkuji (možná je to úplná hloupost ale zatím nemám s autohifi moc zkušeností.)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 10.01.2012 21:33
Dobrý den Vážený zákazníku, 165 mm středobas má výhodu ve vyšší citlivosti a zvládne lépe spodní pásmo resp. dokáže zahrát o něco více basů, ale jinak zvukově je to  téměř stejné.
69|Voky, 10.01.2012, 15:36
Díky moc za info. Dnes večer, respektivě po odpovězení posledních otázek, odešlu objednávku na dva sety Hertz DSK 165.4 , autorádio KENWOOD KDC-U30R a výše zmíněnou kabeláž Carpower - 12 metrů by mohlo stačit, že ano ? Časem vytlumím dveře pomocí STP Silver a muziku bych dál neřešil. Jediný na co bych se ještě zeptal, zvukový rozdíl mezi rádiem KENWOOD KDC-U30R a KDC-3054UR není žádný, jedná se pouze o estetické změny ?Děkuji za vyčerpávající info
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 10.01.2012 16:27
Dobrý den Vážený zákazníku, ano rozdíl je pouze v designu, zvukově je to stejné. 12 metrů by mělo stačit, v případě že nebude stačit - dopošleme další metry.
68|Voky, 09.01.2012, 18:03
Děkuji za odpověď. Ty redukce si doma udělám tedy sám.Vím, že se zde píše, že zesilovač není třeba, ale přeci jen, pokud chci přeci vytáhnout z repro maximum, je lepší použít nějaký zesilovač. Nebo ne ? Respektivě má to u těchto reproduktprů smysl ?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 09.01.2012 18:37
Hertz DSK 165.4 jsou koncipované hlavně na pohon ze samotného rádia a použití an externí zesilovač se moc nedoporučuje, pokud chcete repro dávat přes zesilovač, doporučuji pořídit reproduktory určené již i na externí zesilovač, můj Tip jsou například Powerbass S-6C, které přes kvalitní zesilovač hrají po výkonové i zvukové stránce výborně.
67|Voky, 04.01.2012, 21:12
Zdravím,Budu si dávat 2 sady do své Mazdy 323F BA. Chci se zeptat, zda máte redukce z 6x8" na klasický 16kový rozměr, jaké kabely by jste mi doporučil, pro maximální vítěžek z reproduktorů ( zatím poběží přez rádio, časem přijde i zesilovač ) .Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 04.01.2012 23:11
Dobrý den Vážený zákazníku, na Váš vůz redukce bohužel nemáme, ale "měly by" pasovat redukce z Mazdy 626. Hertz DSK 165.4 lze bezproblémů použít na samotné autorádio, externí zesilovač není zapotřebí. Kabeláž doporučuji Carpower SPC-115CA.
66|Syndro, 02.01.2012, 21:40
dobry den chtel bych se zeptat jakou sadu byste doporucil jestli DSK 165.4 nebo DCX 165.4 prijde to do zadniho plata do hondy civic 5 generace v hatchbacku dekuji za odpoved
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 02.01.2012 23:51
Dobrý den Vážený zákazníku, do zadního plata se obvykle používají oválné 6x9 palce, ale pokud tam chcete mít 16 cm reproduktory tak je na Vás, komponentní Hertz DSK 165.4 mají výhodu v tom, že si výšky natočíte směřem do auta a umístíte je kam se Vám to bude hodit, u koaxů DCX 165 Vám výškáče budou hráít nahoru, ale zase jsou rychleji nainstalované.
65|J., 22.12.2011, 21:06
Dobrý den,chtěl bych se zeptat jaké reproduktory by ste mi doporučil na rádio PIONEER DEH-2900MP. Reproduktory budou hrát jen na rádiu. Dost uvažuji nad těmito Reproduktory HERTZ DSK 165.4 nebo Reproduktory POWERBASS S-6C jde mi o čistý a kvalitní zvuk. Předem dekuji za odpověď. :-)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 22.12.2011 22:43
Dobrý den Vážený zákazníku, oba modely nejsou špatné na svoji cenu, ale Powerbass S-6C hrají přeci jen o kus lépe.
64|Kunty28, 15.12.2011, 15:00
Dobrý den,mám nakročeno ke koupi těchto repro(hertz dsk 165.4) do auta Opel astra g kombi rv.02. Prosím o radu,co všechno si mám u Vás objednat k montáži do auta . Mám na mysli jaké typy podložek,kabel,tlumení atd. Děkuji mnohokrát.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 15.12.2011 17:08
Dobrý den Vážený zákazníku, http://www.ahifi.cz/plastovy-adapter-pod-reproduktor-opel-1.html + http://www.ahifi.cz/hollywood-he-2230-pro-sc16.html + 4 pláty STP Silver na oboje přední dveře pro důkladné natlumení.
63|Ivo, 28.11.2011, 15:01
Tak jsem je namontoval do svého Golf III ve spojení s HERTZ DCX 690.4 přímo na rádio a byl jsem velice mile překvapen. Za málo peněz hodně muziky.... Ale nejvíc mě pobavili medvídci Haribo, hodili se perfektně uklidnují a tlumí agresivitu :-D
62|Mira Dostál, 11.11.2011, 21:33
Dobrý den, jaké adaptéry byste doporučili k těmto reproduktorům do berlinga first rv.2011. Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 11.11.2011 22:40
Dobrý den Vážený zákazníku, dle katalogu by měly pasovaty tyto plastové redukce.
61|David, 27.10.2011, 20:29
Dobrý večer, mám autoradio Pioneer DEH-6300SD a zvažuji o koupi z některých repráku, buď tady uváděné Hertz a nebo VIBE BLACKAIR 6,SINUS LIVE SL F-165 + NEO 13S a má otázka je které by byli tak nejlepší, nebo pokud máte nějaký lepší typ tak sem snim., děkuji za odpověď, děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 27.10.2011 21:49
Dobrý den Vážený zákazníku, z prodejny a od zákazníků co jsme doposud měly možnost porovnat, tak se nám nejlépe osvědčili americké Powerbass S-6C, které hrají z Vámi zmiňovaných opravdu nejlépe a vřele doporučuji. Možno porovnat a poslechnout u nás na kamenné prodejně v Brně.
60|Michal Jurečka, 23.09.2011, 00:21
Dobrý den, mám Seat Ibizu 2002 a chtěl bych lepší požitek z hudby než z originálních reproduktorů. Chtěl bych proto požádat o pomoc. Myslíte, že by stačili tyto reproduktory (Hertz dsk 165.4) jak do předních dveří, tak i do dveří zadních (již mám rádio Pioneer DEH-4300UB)? K tomu potřebuji asi podložy, která je vhodná? V kufru mám aktivní subwoofer, reakce na něj je super, ale přece jenom to ještě není ono. Když už bych podnikal takovou akci, bylo by lepší ještě vyměnit výškové repro? Nevyznám se v tom nějak dokonale, tak si raději nechám poradit. Děkuji za Vaší odpověď. S pozdravem Michal Jurečka
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 23.09.2011 01:01
Dobrý den Vážený zákazníku, Hertz DSK 165 jsou velmi dobré a oblíbené reproduktory a určitě neuděláte chybu, co se týče výškáčů - ty jsou součástí tohoto komp. systému a doporučuji je vyměnit namísto originálních.
59|Ladislav Bláha, 08.09.2011, 15:10
Samozřejmě zvažoval, bohužel mám integrované rádio které nemá výstupy na zesilovač a má svojí kabeláž. Šlo by to sice nějak zapojit ale bylo by to velmi složité, a musel bych rozebrat půlu auta, o penězích nemluvě. Proto hledám nějakou alternativu.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 08.09.2011 15:53
V tom případě důkladně natlumit dveře a dát jak přední tak zadní repro, já osobně bych volil 2 komponentní systémy - dopředu a dozadu.
58|Ladislav Bláha, 07.09.2011, 14:12
Dobrý den, zvažuji koupi 2 párů těchto reproduktorů. Mám v autě ze série (Alfa Romeo 166) celkově 10 reproduktorů (4×výšky, 4×komponenty, 2×basové) ale neuspokojuje mě basový projev. Proto sem zvažoval náhradu všech komponentních za tyto. Mohli byste mi je doporučit případně měl bych jít jinou cestou? Napadlo mě dá třeba dopředu komponenty a dozadu jen středobasy. Opravu se v tomto moc nevyznám tak bych moc ocenil vaší radu :) Děkuji Láďa
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 07.09.2011 15:07
Dobrý den Vážený zákazníku, nezvažoval jste pořídit subwoofer? Ono basy jako takové V8m opravdu udělá pouze subwoofer, klidně může být i malých rozměrů ...
57|Jirka, 22.08.2011, 06:45
Kdo uvažuje o jak si o dost polepšit a vlastní octavii I řady doporučuju 4 pláty stp silver+ tyto reproduktory a rozdíl je 100 a 1 neskutečná změna.nutno dokoupit mdf kroužky a s montáží nebude problém
56|ondra, 18.08.2011, 11:56
Dobrý den, mám jen otázku k ceně.Tím že je to cena za pár je myšleno: 1 hlubokotónový reprák a 1 výškový, nebo 2 od každého, tzn celkem 4 repra?Děkuji za odpověď
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 18.08.2011 12:43
Dobrý den Vážený zákazníku, cena je za 4 reproduktory viz. fotogalerie.
55|Lukáš, 04.08.2011, 17:05
dobrý den, mám octavii II org. radio striem 3 org. repro jen v předních dveřích, tak se chci zeptat zda by pomohlo hudebnímu projevu kdybych tyto repra dal do předních i zadních dveří, zda jsou potřeba redukční kroužky, a zda náhodou nevíte jestli je elektroinstalace pro repro i vzadních dveřích, když už jsem se tu dočetl že jste repra testoval v octavii :). děkuji za odpověď a přeji hezký den. Lukáš
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 04.08.2011 18:34
Dobrý den Vážený zákazníku, ve "dvojkové Octavii" hrají reproduktory slušně a pokud si chcete opravdu polepšit, možná bych zvážil ještě reproduktory Powerbass S-6C, které hraji zase o něco lépe a zákazníci si je hodně chválí. V zadních dveřích obvykle kabely nejsou, ale to poznáte pokud odděláte "tapec". Jinak jsou zapotřebí přední plastové redukce a zadní plastové redukce.
54|Petr Faltus, 08.06.2011, 21:37
Omlouvam se, nepovazuji se za znaleho. Je tedy pravdou, ze obe sestavy hraji plnohodnotne basy, stredy i vysky? Rozumim tomu dobre? Dekuji za trpelivost. :-)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 08.06.2011 23:25
Dobrý den Vážený zákazníku, ano přesně tak jak píšete, zahrají plné pásmo, není třeba se omlouvat.
53|Petr, 08.06.2011, 19:18
Dobrý den,chci vyměnit všechny reproduktory na OCTAVIA1,hrát bodu jen přes rádio Sony,rozmýšlím se ve předu mezi Hertz DSK 165 a U Dimension el comp 6.Vyplatí se investice do U Dimension el comp 6 když budu hrát jen přes rádio?Co by jste mi k nim doporučil za zadní reproduktory?Chci je dát na místo stávajících vedle plata.Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 08.06.2011 19:57
Dobrý den Vážený zákazníku, Hertz DSK 165 hrají velmi slušně, ale uDimension EL COMP 6 hrají zase o dost lépe čili investice cca. 1000,- je určitě adekvátní rozdílu ve zvuku a hodně lidí si nakonec připlatí když to na prodejně slyší. Do zadní části bych volil velmi dobré repro Kicker DS5250.
52|Petr Faltus, 08.06.2011, 05:10
Dobrý den. Pane Šudáku, mám dilema. Rozhoduji se nad koupí komponentů Hertz DSK 165 a nebo U Dimension el comp 6. Mám Citroën Berlingo, kde originál repro ve dveřích hraje fakt zoufale. Dilema spočívá v tom, že Hertz nabízí středobas plus výšky, kdežto U-dimension basy a výšky. Nad zadní lavicí mám dva doplňkové středo-výškové repro 10 cm. (Novější). V Autě mi totálně chybí basy. Ale i střed je nekvalitní. Když si koupím středobas Hertz, bojím se, abych nebyl ochuzen o kvalitu, kterou nabízí U-d. Když si pořídím U-D., bojím se, abych nebyl ochuzen o středy. Poraďte, jak na to? Děkuji, Petr
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 08.06.2011 05:52
Dobrý den Vážený zákazníku, to je milná informace co uvádíte, jak Hertz tak uDimesion hrají plné pásmo. Je tedy spíše na Vás kolik hodláte investovat, jak Hertz DSK 165 tak uDimension EL COMP 6 jsou ve své ceně výborné produkty.
51|Peter, 06.06.2011, 11:08
Dakujem za radu a este sa opytam aky je rozdiel vo zvukovom prejave ked nepuzijem na dsk 165 vyhybku a pripojim ich priamo na radio. Dakujem
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 06.06.2011 12:41
Dobrý den Vážený zákazníku, výhybku použít musíte, v opačném případě reproduktory zničíte.
50|Peter, 03.06.2011, 18:07
Dobry den rozmyslam nak kupou repro hertz a rozhodujem sa medzi dsk165 a esk165, ktore s tychto repro by boli vhodne na seriove radio vo VW golf6 rcd310. Dakujem
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 03.06.2011 19:07
Dobrý den Vážený zákazníku, na originální rádio bych volil Hertz DSK 165 díky vysoké citlivosti a přímo vhodnosti na tovární rádio, na které byly vyrobeny.
49|Roman, 01.06.2011, 03:46
Dobrý den,máte nějaké osobní zkušenosti, nebo zprávy od zákazníků, jak tyto reproduktory sedí do FIAT PIUNTO II (99->)? Bývá tam problém s magnetem, pokud je příliš široký.Díky
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 01.06.2011 04:57
Dobrý den Vážený zákazníku, s tímto modelem nemáme zkušenost co se montážní hloubky týče, je mi líto. Vždy doporučuji dveře před koupí rozdělat a oměřit se staženým oknem, pak je to sázka na jistotu.
48|Petr Krištof, 25.05.2011, 15:54
Dobrý den, zkoušel jsem prohledávat internet a nepovedlo se mi nic nalézt, tak se obracím na Vás. Mám Nissan Primera 2000 combi P11. Rád bych dal tyto repro do dveří ale nemohu najít redukční rámeček. Nevíte jaký si koupit? Ještě bych potřeboval poradit jestli si mám dokoupit nejaké konektory, svorky nebo redukce pro montáž, co se tíče kabeláže. Děkuji za pomoc
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 25.05.2011 16:15
Dobrý den Vážený zákazníku, dle fotodokumentace by tam měl pasovat tento plastový adaptér. Adaptér na repro by měl být tento model. 100% Vám ale nezaručím, že to bude pasovat, vycházím z fotodokumetace, konkrétně na Váš vůz není v nabídce.
47|Vašek, 08.05.2011, 03:13
Mnohokrát děkuji za odpověď, nad tou velikostí se ještě tedy zamyslím, když říkáte, že to nebude tak zásadní rozdíl. Jinak máte pravdu, budou hrát přes rádio, nejspíše přes PIONEER DEH-2300UB , ještě se rozhoduji. Majitel předemnou si z auta všechnu hudbu vzal, tak se teď mohu rozhodnout přímo podle sebe.. :)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 08.05.2011 03:53
Já bych šel do 130 mm Hertz DSK 130, montáž bude rychlá a jednoduchá. Však uvidíte sám. :o)
46|Vašek, 06.05.2011, 01:00
Dobrý den, uvažuji o těchto reproduktorech, jelikož jsem na ně slyšel samou chválu. Rád bych jimi nahradil zálkadní reproduktory ve škodě felicii, ve předních dveřích. Tam jsou ale stotřicítky. Existuje také nějaká redukce na felicii, nebo by to bylo o mojí zručnosti, jak by se mi to tam podařilo napasovat? Předem mnohokrát děkuji za odpověď.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 06.05.2011 01:51
Dobrý den Vážený zákazníku, 165 mm reproduktory lze do Škody Felicie dát, ale je potřeba udělat redukci přímo na míru a pohrát si s uchycením, ale jde to. V případě zájmu můžeme poslat foto na mail z jedné naší instalace. Já osobně bych to ale nedělal a dal bych model ve 130 mm provedení, rozdíl není nijak zásadní pokud budete hrát přes rádio.
45|Lukáš, 22.04.2011, 08:32
Dobrý den, děkuji za rychlou a výstižnou odpověd. Ještě mě zajímá zda se na Octavku I. do předních dveří vejde středobas na hloubku a šířku magnetu(mám el. stahování oken a použiju MDF kroužky)?Ale asi vejde jinak bych byl na problém určitě upozorněn:-)Zakoupím 10x ks vibroplastu a když nevyjde individualně dokoupím. Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 22.04.2011 10:43
Dobrý den Vážený zákazníku, obvykle je zapotřebí ohnout měkký plech co drží stahovačku tak aby jste umožnil prostor pro magnet. Dělá se to tak zcela běžně a každý průměrně zručný montážník si s tím hravě poradí. Plech lze také odstřihnout.
44|lubos, 21.04.2011, 20:07
dobry den, neviem ci som si to vsimol len ja, ale vy ste jediny obchod kde ponukate reproduktory hertz dsk 165.4zistoval som dostupnost reproduktorov u dodavatela, ich odpoved ma nepotesila, bolo mi povedane ze aktualny je hertz dsk 165.2 ktore ma velke mnozstvo obchodov... neviem ako mam tomu rozumiet, dakujem.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 21.04.2011 21:47
Dobrý den Vážený zákazníku, všehcny obchody nabízejí verzi DSK 165.4. Číslo 4 značí aktuální 4. generaci. :o)
43|Lukáš, 21.04.2011, 12:31
Dobrý den, uvažuji o těchto repro do Š Octavie I. Středobas upevním pomoci MDF kroužku pro ŠKODA OCTAVIA I, na vytlumení dveří Tlumící materiál STP VIBROPLAST M1. Jen nevim jak upevním výškové repro. Nikde jsem nevyčetl jaké možnosti jsou. Místo stavajících repro davat nechci. Chtěl bych použít tzv "misky" aby směr zvuku byl lépe směrovaný, ale nevim zda jsou součástí balení? Nebo pokud máte nějaké řešení?Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 21.04.2011 13:29
Dobrý den Vážený zákazníku, misky tento model nemá, ale má domečky pro rovnou montáž čili když vyřežete díru namísto stávajících tak bude směrovost v pořádku. Výškové repro lze také uchytit pomocí tavné pistole na původní místo starého výškáče. Tlumící materiál STP Vibroplast M1 určitě doporučuji, nabydou Vám basy a lehce se zvýší výkon. Na jedny dveře doporučuji 4 - 6 plátů STP Vibroplast M1.
42|Lukáš, 05.04.2011, 07:06
Dobrý den, prosím Vás o radu značky a typu reproduktorů pro Opel Zafira A jak do předních, tak do zadních dveří. Původně jsem přemýšlel o PIONEER TS-Q172C, které do Opela podle všeho pasují i bez MDF kroužků, ale pak jsem narazil na tyto Hertze, které oproti zmiňovaným mají vyšší citlivost, na druhou stranu i vyšší spodní kmitočet (50 Hz). Co byste doporučovali Vy z těchto dvou, příp. jinou alternativu? Pohánět budu MOSFETovým autorádiem Pioneer, styl muziky zejména rock, takže upřednostňuji příjemný a pásmově vyvážený zvuk. Děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 05.04.2011 09:03
Dobrý den Vážený zákazníku, plně souhlasím, že je hloupost si připlácet jednak za značku Pioneer a také za integritu. Je lepší použít MDF redukci a použít Hertz DSK 165, které máme ověřené a na svoji cenovou relaci hrají velmi dobře.
41|martin, 21.03.2011, 12:30
Zdravím, mam este jeden dotaz ohladom tychto reproduktorov: Aky je rozdiel medzi jednotlivymi generaciami oznacovanymi 165.1, 165.2, 165.3 a 165.4. Dakujem
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 21.03.2011 13:36
Dobrý den Vážený zákazníku, rozdíly mezi generacemi berte jako mezi modely vozidel, Golf 1,2 ... zlepšuje se konstrukce, materiály i zvuk s novějším modelem obvykle.
40|martin, 18.03.2011, 22:51
Dobrý deň, uvažujem o kupe tychto repro, dost sa mi paci ako hraju. Otazka znie, ci by pasovali do peugeot 206 na autoradio Kenwood KDC-4047UA. Dovoz na SR by bol mozny? Ak ano tak kolko by vysla doprava. Dakujem
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 19.03.2011 00:12
Dobrý den Vážený zákazníku, poštovné do SK Vás vyjde na 450 CZK. S autorádiem Kenwood si určitě budou rozumět a celkově jsou vhodné na samotné rádio díky vysoké citlivosti. Jestli repro bude pasovat do Peugeot 206? Ano, Váš vůz by měl mít 165 mm reproduktory ve předních dveřích.
39|Milanobest, 15.03.2011, 23:56
Zdravím, objednal jsem si tyto repro,na doporučení poměr cena-kvalita, jen bych chtěl vědět,co budu potřebovat k instalaci do Fiat Panda ´'03,konkrétně co se výškáčů týče a zda je nutné tlumení do předních dveří.Mám orig.repro v zadních dveřích odpojit? nebo nahradit také ,,stejnými Herz jako v předních dveřích?Děkuji Milan
Odpověď: - AHIFI.CZ, 16.03.2011 00:58
Dobrý den Vážený zákazníku, pro instalaci reprodkutorů potřebujete následující adaptér: http://www.ahifi.cz/plast-adapter-pro-instalaci-reproduktoru-fiat-11.html , který Vám ulehčí instalaci středobasového reproduktoru. Výškové reproduktory můžete dát namísto originálních, tam stačí je trošku zručnosti. Tlumení pomáhá určitě, nabydou Vám basy i výkon, tluemní doporučujeme v podstatě vždy pokud zákazník dává již kvalitní reproduktory. Zadní originální reproduktory bych nechal mprozatím zapojené a uvidíte jak se Vám to bude líbit, pokud by to bylo špatné, pak možné vyměnit nebo odpojit.
38|ján, 09.09.2010, 14:37
Práve som dostal od vás moju objednávku. Všetko je v poriadku. Ste veľmi dobrý obchod. Ďakujem. S pozdravomJán Suchovský
37|jano, 07.09.2010, 12:16
O.K. to je veľmi rýchle. Objednávam.
36|jano, 07.09.2010, 11:38
Dobrý deň. Presne toto zaujímalo aj mňa.Asi si ich u vás objednám, len by ma ešte zaujímalo, koľko asi trvá dodávka na Slovensko.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 07.09.2010 13:44
http://www.ahifi.cz/clanky/2-o-nakupu/#Prodej_SK Pokud objednáte dnes do 14:00 tak je budete mít ve čtvrtek u Vás doma.
35|Martin, 06.09.2010, 21:10
Ďakujem za rýchlu odpoveď. To znamená že 165.4 by mali byť aj lepšie?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 06.09.2010 22:17
Ano, to každopádně.
34|Martin, 06.09.2010, 20:40
Dobrý večer, aký je prosím vás rozdiel medzi DSK 165.1 a 165.4
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 06.09.2010 22:58
Dobrý den Vážený zákazníku, Hertz DSK 165.4 jsou nejnovější 4. generace. DSK 165.1 jsou první hodně stará generace.
33|Anonym, 23.08.2010, 19:03
Uy se rozehravaji. Je to spica. Diky za vse
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 23.08.2010 19:49
Tak to má být. :o)
32|Pavel, 14.08.2010, 14:23
Dobry den. Mam od vas tato repra a montazni krouzky do Fabia 1. Dnes sem byl prekvapen ze se tam hloubkove nevejdou. Asi o 6 mm. Jsem opreny o listu stahovacky. Vsude zde uvadite ze do fabie neni problem. Dekuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 14.08.2010 16:17
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud máte el. stahování oken a plastovou redukci tak se tam vejdou, je potřeba si s tím pohrát, ale šikovný montážník je tam dostane, aspoň takto to vždy bylo u našeho montážníka. Pokud se Vám tam repro nepodaří dostat tak se zkuste obrátit na nějakou specializovanou montážní dílnu a nebo můžete reproduktory vrátit a můžeme Vám je vyměnit za slimové, ale tam je zvuk podstatně horší. :o( Ani naši zákazníci s tím doposud neměly problém, zkuste oddělat ochranou gumu, která je na magnetu, tím snížete montážní hloubku + podlepit kroužek těsnící páskou a repro opět o kousek nadstavíte a nakonec se tam vejdou, sice na knop, ale vejdou. Fábie má bohužel dost úzké dveře a jiné řešení kromě slimových repro či pohrání si s DSK 165 příliš není.
31|Michal H, 13.08.2010, 23:46
Dobrý den, mám dotaz jestli je tato sada určená i pro Š Octavia I. pokud ano jestli výškové reproduktory jsou přímo zaměnitělné s originály nebo se musí pod mrížkou nějak přichytit.předem mockrát děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 14.08.2010 00:36
Dobrý den Vážený zákazníku, výškové repro Hertz z této sady jsou o něco menší a je potřeba je uchytit, nejlépe tavnou pistolí, kterou má dnes každý kutil v garáži nebo se dá zakoupit za pár stovek kdekoliv v Bauhaus. Středobasový reproduktor se dá umístit dolů po originálním středobasu.
30|Anonym, 12.08.2010, 01:07
Dobry den.Mam Audi A4 r.v.1999.zajimalo by me,jestli si temato DSK pomuzu a jestli tam vubec budou pasovat.Nebo klidne mne doporucte nejaky repro do 2500 Vy.prece jen ta audina nehraje spatne.Predem dekuju
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 12.08.2010 01:36
Dobrý den Vážený zákazníku, zrovna včera jsem tohle auto řešil s jedním zákazníkem a doporučil jsem mu reproduktory Powerbass S-5C, které se tam vejdou, jsou to 13 cm reproduktory. Do A4 1999 je potřeba plastový redukční kroužek a co se týče zvuku tak můžete počítat s dost výrazným zlepšením, zákazník si je hodně chválil. Hrají lépe jak Hertz DSK 130 o čemž se každý může přesvědčit i u nás na prodejně v našem demopanelu.
29|Pavel, 11.08.2010, 18:50
Dobry den.Objednal sem si u vas repro Hertz DSK. Verim ze budu spokojen. Mam je do prednich dveri Fabie 1. Citlivost 93 dB je na radio DVD 4x40 w bomba.Jiz sem u vas nekolikrat nakupoval a jsem naprosto spokojen.Jen bych potreboval poradit. Da se polarita repro zjistit pripojenim pr. ploche baterie. Pokud je spravne plus na plus mel by reproduktor priskocit. Jit dovnitr.Nechce se mi vyndavat radio a jit od ISO . Minule sem ho daval zpatky 2 hodiny. Je tam toho moc. A dale. Mam vyskace od DSk instalovat do puvodniho umisteni ve Fabii nebo mam laborovat s nasmerovanim ? Pry jsou ty vysky opravdu ostre.Snazim se amatersky vyladit ozvuceni ted se pohybuji na akustickem tlaku 129 dB.V kufru je subwoofer a vplate tripasma. Dekuji moc za odpoved. Vsem kolegum jsem vas obchod doporucil a jsou take velice spokojeni. Preji hezky den Martinec Pavel
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 11.08.2010 20:06
Dobrý den Vážený zákazníku, přiznám se, že pomocí ploché baterie jsem tohle nikdy nezkoušel a já osobně vždy spíše zákazníkům doporučuji zajít za autoelektrikářem, který Vám pomocí zkoušečky kabel proměří a hned víte na čem jste. Výškáče bych instaloval do originálních míst, které jsou ve Fabii dobře situované a co se týče směrovosti tak si s tím můžete pohrát i v originálním umístnění + vyzkoušet repro umístit zcela na jiné místo a poznáte rozdíl hned, osobně si nemyslím, že by tam byl nějaký výrazný rozdíl.
28|peter, 09.08.2010, 15:56
chcel by som si objednat dve sady DSK 165 (predne a zadne repro)... budem pre montaz do Passata 2006 potrebovat este nieco? napr. vytesnovacie kruzky, nejaku podlozku (vibraflex 25), pripadne nejake svorky ... , aby som to mal kompletne a mohol to objednat na jeden raz... (nebudem to montovat svojpomocne, dam to spravit do servisu len sa chcem vyhnut tomu, aby mi tam nedali nieco co tam nema hladat a pokazilo to tym cely vysledok...)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 09.08.2010 17:10
Dobrý den Vážený zákazníku, ano doporučil bych každopádně 1 plát Vibraflexu 25 na 1 dveře čili celkem 4 pláty tohoto tlumícího materiálu, ve výsledku to dělá opravdu hodně ve zvuku. Dále doporučuji 2 balení Sinus Live DBW těsnící pásky a také do Passatu poslední generace jsou tyto plastové adaptéry potřeba: http://www.ahifi.cz/reproduktory-do-auta/plast-adapter-pro-instalaci-reproduktoru-volkswagen.html .
27|peter, 09.08.2010, 15:08
dakujem za rychlu odpoved uz by ma len zaujimalo (cital som navod na zapojenie aj vyssie aj som si pozrel manual) ako sa zapoja obidve vyhybky na jeden kabel? cez nejaky rozdelovac alebo len tak na tvrdo? dakujem
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 09.08.2010 16:03
Připojíte obě výhybky na jeden vstup resp. na jedno PLUS a jedno MINUS.
26|peter9111, 08.08.2010, 23:17
Dobry den, mam passat c3 2006 a prave mi odisiel jeden reproduktor a chcel by som vsetky nahradit s hertz skd165 priamo na original radio co som cital nie je to problem chcem sa informovat co s vyskami zmestia sa do povodnych otvorov aby to vyzeralo ako originalne vyskace bez zasahov? dakujem
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 08.08.2010 23:38
Dobrý den Vážený zákazníku, ano výšky Hert DT 16 se vejdou do originálního umístění, jsou celkem malé.
25|maros.izak, 08.08.2010, 21:17
Vrelá vďaka za rýchlu odpoveď.Chcel by som sa opýtať,že keby som chcel zapojiť viac zosilovačov do kaskády(zosíky toxic dávajú cez RCA výstup plný signál(prečítané na www.autodesign.sk - testy zosíkov).Neviem aku podla vas maju toxici kvalitu.Sú aj ine zosíky(lepšie)za podobnú,lepsiu cenu.Vdaka za promptnú odpoveď.Maroš Slovensko
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 08.08.2010 23:34
Dobrý den Vážený zákazníku, my nemáme dobré zkušenosti se značkou Toxic, lépe něco připlatit a pořídit třeba Mac Audio nebo Carpower. Vaše rádio má pouze 1 pár RCA, pokud chcete zapojit více zesilovačů tak by jste musel rozdvojit signál pomocí Y adaptéru, otázka je zda-li už nejít do modelu DEH-4200SD, který má více RCA výstupů na externí zesilovač.
24|maros.izak, 07.08.2010, 16:50
Zdravím.Chcel by som poradiť a zároveń poprosil o vysvetlenie zapojenia nasledovnej zostavy.V predu kompa herz DSK 165,plato DCX 690 + subík od vás(počkám na radu o ktorú som Vás v sekcii akčné sety - Bull3 alebo JBL GT5).Rádio mám Pioneer 3200UB - 1 RCA.Prosím Vás ako odborníka pôjde to?Inak ste bohová stránka.ďakujem Maroš - Slovensko
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 07.08.2010 18:25
Dobrý den Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši pochvalu. Přední repro Hertz DSK 165 + zadní plato Hertz DCX 690 na rádio Pioneer je osvědčená kombinace a funguje to velice dobře, můžeme doporučit. Co se týče zapojení tak jak přední tak zadní reproduktory zapojíte klasicky na samotné autorádio, zcela bezproblémů rádio napájení zvládá a akční set resp. zesilovač z akčního setu zapojíte na rádio, které má 1 pár RCA. Jak zapojit najdete zde: http://www.ahifi.cz/clanky/57-rady-navody/ .
23|Jackel, 02.06.2010, 23:25
Dobrý den, po přečtení velmi plusových hodnocení těchto reproduktorů přemýšlím o umístění do mého Seata Leona první generace do předních i zadních dveří a chtěl bych se zeptat co udělat se stávajícíma výškovýma reproduktorama? Půjdou bez nějakých velkých zásahů vyměnit za ty od HERTZe. Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 03.06.2010 01:40
Dobrý večer Vážený zákazníku, výměna Hertz výškových reproduktorů za originální není nijak problémová u Leona, stačí trošku zručnosti a tavnou pistoli. Rozměrově se tam vejdou a co se týče spokojenosti tak to mohu jen potvrdit, že se jedná o nadstandartně zvukově podařené komponentní reproduktory.
22|david, 25.04.2010, 13:27
dobry den jeste doplnim ...nebo jake by se mi do te fabie vesly , bez zasahu tapecaku , jestli je to vubec mozny , kvalitu chci takovou o neco lepsi nez stredni cestu a za nejake rozumne penize . dekuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 25.04.2010 15:02
Dobrý den Vážený zákazníku, jedná se o velmi dobře hrající repro, nevýhoda Fabie je ta, že tam hlubší repro nedáte a většina lepších komp. systémů má větší montážní hloubku čili není moc z čeho vybírat popravdě. Tyto komponenty máme ověřené, že ve Fabii hrají velice pěkně.
21|david, 25.04.2010, 12:28
dobry den , chtel bych se zeptat , jake je nutnej zasah do tapecaku a jeslti si musim koupit i ty redukce (krouzky) na to aby mi tam sli , mam I fabii . dekuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 25.04.2010 13:15
Dobrý den, zásah do tapecu není nutný, ale plastové krpoužky je nutné pořídit, ano.
20|bart, 21.04.2010, 22:56
Děkuji mnohokrát.
19|bart, 20.04.2010, 22:08
Dobrý večer,potřeboval bych poradit s výběrem reproduktorů do předních dveří.Rád bych kvalitní zvuk za dobrý peníz a jsem v pasti s výberem.buď http://www.ahifi.cz/reproduktory-do-auta/sinus-live-sl-165w-neo-25s.html , nebo tyto Hertz DSK .Smím Vás poprosit o radu?Kamarád mi doporučuje Hertz HSK 165,jenomže je to už vyžší cenová hladina, Je v těchto reprodktorech opravdu takový rozdíl?Děkuji a chválím vaše stránky a ukázkový komfort pro zákazníka at už prodejem nebo jen radou.S pozdravem bart
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 21.04.2010 00:14
Dobrý den, tak začal bych asi s HSK 165 což je opravdu už vyšší třída čemuž odpovídá i cena, ale i v cenové kategorii okolo 2000,- se dá pořídit již velmi solidní základní komponentní systém reproduktorů. My máme ověřené Hertz DSK 165 v této cenové relaci, u Sinus Live SL-165W + NEO25S je výhoda, že jsou momentálně za zvýhodněnou cenu což je staví do role favorita jelikož za 1590,- asi těžko budete shánět lepší komp. systém. Výhodou Hertzů je vyší citlivost v reálu čili pokud budete napájet pouze autorádiem tak je to dost výhoda. Sinusi mají velmi dobré výšky, ale až moc detailní a přesné střdobasy oproti velmi příjemným DSK středobasům, které hrají tak akorát.
18|Tomáš, 09.03.2010, 00:09
Ještě jedna věc: výhybky jsou dvě a zapojují se každá na jeden kanál a zní je vývod jak na středobass tak na výškáč?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 09.03.2010 01:18
Vše je popsáno v českém návodu, ale přesto: Tato sestava má celkem 4 výhybky, 2 na středobas a 2 na výškáče. Od rádia vedete kabely PLUS a MINUS na které napojíte obě výhybky zároveň (výškáčovou i středobasovou) s z výhybek už pak jen vedete kabely k výškáči a středobasu dle typu výhybky.
17|Tomáš, 08.03.2010, 21:02
Dobrý den, jaké mají rozměry výhybky k výškáčům. Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 08.03.2010 23:04
Dobrý den, odhadem 5 cm délka, 3 cm šířka a 2 cm hloubka, jsou opravdu velmi malé.
16|Aegis, 03.03.2010, 20:50
Dobrý den, chtěl bych tyto repra dát do předních dveří Fabie I RS, rádio používám PIONEER DEH-2220UB a ještě bych do zadu chtěl dát do stávajcí zástavy nějaké 105ky, které by byly podle vás nejlepší? Další otázka, je potřeba na tyto repra tlumit dveře? A bude tato sestava hrát o dost lépe než originální? Moc děkui za radu.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 03.03.2010 23:00
Dobrý den,Hertz DSK 165 jsou osvědčenou volbou do "jedničkové" Fabie a hrají lépe jak originální, hlavně na výškovém pásmu. K zabudování do dvřeí potřebujete redukci, mohu doporučit nejlépe MDF redukci: http://www.ahifi.cz/reproduktory-do-auta/mdf-krouzky-c-h-p-vw-polo-seat-ibiza-audi-skoda-fabia-i-predni-dvere.html , která pasuje bezproblémů.Vedle zadního plata jsou reproduktory o rozměry 4 x 6 palce, to jste myslel? Zde doporučujeme ESX QX462, které máme ověřené.Co se týče tlumení tak je to vždy poznat a myslím, že 1 plát Vibraflexu 25 na jedny dveře by byl optimální ...Děkuji za odpověd.
15|david, 30.01.2010, 09:07
dobrý den, chtěl bych se zeptat jak se budou tyto repro chovat po pripojení na zesilovač. Kolika W zesilovač to snese nebo jakej by jste doporučili? děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 30.01.2010 11:15
Dobrý den, vždy je potřeba repro optimálně a s rozumem nastavit a pak by neměl být vůbec žádný problém s připojením na klasický například 4 kanálový zesilovač s výkonem okolo 4 x 60 W RMS.
14|Honza, 25.11.2009, 14:43
A jsou to dobré repro,nebo by jste doporučil nějaké jiné v cenové katogorii cca 2000,-?Mám od vás set bull audio 3,a jsem maximálně spokojen.Mám tam originály repro,ale jejich zivot je u konce,takže je čeká výměna za něco lepšího.Ještě by mě zajímalo,nevíte náhodou,jestli se výškové repro vejdou do orig.domečků?Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 25.11.2009 15:17
Dobrý den, DSK jsou vynikající reproduktory ve své cenové kategorii a mohu jen odsouhlasit výběr. Výškové repro se vejdou lehce po originálních, není s tím problém je tam umístit.
13|Honza, 25.11.2009, 14:33
Dobrý den,chci se zeptat,zdajsou tyto repro vhodné do Octavie 1 r.v.99?A zda se dají sehnat na vašem e-shopu i nějaké MDF rámečky,či jsou lepší plastové redukce,nebo tam můžu nechat ty origo,nebo co je lepší?Dveře by byly vytlumené vibraflex 25.Vše od vás z e-shopu.Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 25.11.2009 15:32
Dobrý den, pokud jste šikovný tak zvládnete repro umístit i bez redukce. nemáme v nabídce ani MDF ani plastové jelikož je bohužel žádný náš dodavatel nemá v nabídce. Jinak DSK 165 se bezproblémů vejdou do "jedničkové" Octavie.
12|Veselý jan, 23.09.2009, 17:56
Děkuji vám za cenné rady a budu se jimi řídit.Měl bych tedy ješte dotaz,Jestli tyto repra jsou dodávána i s krycí mřížkou,pokud ne,,,zda se dají doobjednat. Ohledně tech redukcí pod repro,nevím zda jsou potřeba ale pokud by nebyl problém pri jejich dodání zdarma tak bych to už neřešil,Budu tedy v nejbližší době objednát tyto repra i s redukcema.Dekuji za vaše odpovědi a přeji mnoho úspěchů
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 23.09.2009 19:47
Krycí mřížky jsou součástí balení a pokud by jste hctěl plastové redukce pod reproduktory, do poznámky při objednávce pak prosím uveďte o jaký typ auta se jedná a o jaký rok výroby se jedná.
11|Veselý jan, 22.09.2009, 21:52
Dobrý den.Mám dotaz ohledně těchto repro. Mám auto Volkwagen Passat kombi a origo repro jen v předních dveřích.Chtěl bych to nahradit těmito hertzi a dodat ty samé i do zadních dveří,,nebo byste mi doporučil do zadních dveří jiné? Mám už nové rádio Blaupunkt New Orleans MP 58 a jde mi jen o kvalitní poslech v rodinném autě bez dalších zesilovačů,případně uvažuji o malý aktivní subwofer BOSCHMANN B-98XP pro dodání basů. Děkuji za dobré rady odborníka, Příjemný den
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 22.09.2009 22:45
Dobrý den Vážený zákazníku,

děkuji za Váš dotaz.

Já osobně bych volil jak do předních tak do zadních dveří repro
HERTZ DSK 165 a org. bych úplně vyřadil a nenechával ani výškové
repro originální.

Pokud dáte jak do předních tak do zadních dveří tyto Hertzy tak si
myslím, že subwoofe rnebude až tak nutností, ale když ho tam dáte tak
bude poslech ucelený včetně basů, ale vyvaroval bych se značky
Boschmann a volil raději například značku Fusion
pokud jde o aktivní box.

Pokud by jste měl další dotazy, například ohledně redukcí pod repro
tak není problém dodat.

Tyto redukce bychom Vám poskytli zcela zdarma pokud by jste zboží
zakoupil v našem e-shopu.

S pozdravem

Karel Šudák
10|Anonym, 17.08.2009, 10:51
Dobrý den, tak to jsem rád, a doporučil by jste mi nějaké tlumící materiál do dveří, nebo i bez něj by to mohlo pěkně hrát a možná trochu dunět ??Děkuji Beneš
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 17.08.2009 11:42
Doporučuji VIBRAFLEX 25 - 2 plát na jedny dveře, basům to dosti pomůže.
9|Anonym, 17.08.2009, 10:07
chtěl bych se zeptat jak by byli na tom tyhle reproduktory z kvalitou zvuku a basama z použitím tohoto rádia PIONEER DEH-2100UBpředem díky
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 17.08.2009 10:56
Dobrý den, máme tyto reproduktory v panelu na prodejně a hrají podle mě nejlépe na samotné autorádio v cenové relaci 2500,-
8|Jirka, 14.08.2009, 00:17
dobry den,uz mam v aute DCX a chtel bych kompa do dveri,ale chtel bych neco s vyskama,co dokazou poradne zahrat jen na radio,tak nevim,jestli tyhle kompa jsou dobra volba.muzete neco doporucit do cenove relace 2500kč.moc dekuji za odpoved a e-shop na urovni.Jirka
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 14.08.2009 02:35
Dobrý den. Pokud již repro Hertz ve voze máte a uvažujete o komponentním systému tak Hertz DSK 165 jsou ideální volbou na samotné autorádio, mohu doporučit, a né jenom já.
7|Anonym, 21.07.2009, 03:40
Dobrý den, je toto dobrá volba do zadního plata přímo na rádio?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 21.07.2009 05:07
Dobrý den, do zadního plata doporučujeme spíše koaxciální model Hertz DCX 690, který je ideálnější do zadního plata než tyto 16,5 cm komponentní reproduktory. Zapojení na rádio je možné, reproduktory z řady DIECI jsou ideální na samotné autorádio.
6|Adam Novák, 09.07.2009, 14:42
Dobrý den, jsou v sadě i nějaké domečky pro výškové repro? Jak velký montážní otvor pro ně musí být? Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 09.07.2009 16:34
Dobrý den, zde: http://www.ahifi.cz/soubory/4606/dsk165_techinfo.pdf v balení jsou 3 druhy uchycení.
5|Jakub R., 01.06.2009, 18:57
Dobrý den,chcel bych se zeptat, jestli bych tyhle repro dal do vozu opel corsa 96, jestli mi tam pujdou co se tyce jejich hloubky a taky zda nebudu potrebovat naky montazni krouzky navic nebo tak neco, dekuju
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 01.06.2009 20:19
Dobrý den, ano tyhle reproduktory můžete s pomocí plastového adaptétu (na našem e-shopu katalog.č. 372141) bez problémů namontovat.
4|Jan Marek, 23.04.2009, 19:24
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda by tyto repro utáhlo originální autorádio z VW GOLF IV. r.v.2003(udávaný výkon 4*17W při 4ohm)? Šly by tyto repro bez větších úprav namontovat do předních dveří tohoto vozu (montážní hloubka středobasu, výměna výškového repra)? Předem děkuji za rady
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 23.04.2009 20:29
Dobrý den, originální rádio VW gamma či BETA utáhne tyto reproduktory, ale jestli budete chtít lepší zvuk a výkon, doporučuji vyměnit za značkové autorádio. Na výměnu repra je potřeba zakoupit plastové kroužky do dveří kam se upevní nové repro namísto originálních. Jinak s montáží jak výškových tak středobasových rerpro. nebývá v tomto voze problém.
3|V.D., 13.04.2009, 21:08
Dobry den, tato repra budu hnat pres Pioneera (50W Mosfet), jak vykony subwoofer byste doporucil k temto repro do vozu opel corsa? Jedna se o vuz, ktery nema zadni sedadla ani kufr, ani mrizku mezi ridicem a spolujezdcem, tudiz by subwoofer byl v podstate hned za zadnici posadky. Rad bych koupil i zesilovac a subwoofer v ozvucnici. Mohl byste mi doporucit nejake reseni, pripadne me vyvest z omylu a doporucit variantu, kdy bych hral vsechno pres zesilovac. Jde mi o zlatou stredni cestu pomeru kvalita/vykon/cena a uprednostnuju pouze xterni zesilovac na subwoofer (jen nevim jestli je to rozumne :). Diky.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 13.04.2009 21:40
Dobrý den, repro Hertz DSK 165 nejsou potřeba pohánět z externího zesilovače, čili pokud tak pouze subwoofer bych zapojil přes zesilovač a rozumným kompromisem za velmi solidní cenu je set od Bull Audia, Bull Audio SET 2, který nebude mít žádný problém s ozvučením vozu Opel Corsa ...
2|FastLander, 24.03.2009, 22:55
Dobrý den, chtěl bych se zeptat které repro je podle vás lepší? Napájení z autorádia Panasonic. Hertz dsk 165 (new) nebo Helix dark blue 62.1?Někde v jiné diskuzi sem četl že helix málo basuje, ale že prý reprodukce hertz není zrovna nejlepší. Předem dík za odpověď. :)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 25.03.2009 00:36
Dobrý den, na naší prodejně máme oba komponentní systémy a Hertz DSK se líbí více.
1|Lukáš Lev, 22.02.2009, 12:02
Dobry den, chtel bych se zeptat jestli si myslite, ze by tyto reproduktory utahlo i originalni radio z OctavieII.Dekuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 22.02.2009 13:26
Dobrý den, ano, zcela bezproblémů. Sám OCTAVII 2 mám a tyto reproduktory jsem i chvíli testoval ve voze čili s klidem mohu říct, že ano.

Hodnocení

Celkové hodnocení
100 %
7 zákazníků hodnotilo
Tomáš
17. 5. 2018

Mám je už tři roky v Octavii 3 a jsem moc spokojený. Montovali mi je v ahifi a spokojenost. Jen jsem musel po cca roce bohužel vyměnit MDF kroužky za plastové, protože MDF nasávalo vodu a vlhost.

17. 12. 2016

Tento typ repro jsem měl napojené na Pioneer a byl sem spokojen,oproti originál repro posun.No jakmile jsem koupil zesilovač s tím,že přikoupím dražší repra.Překvapil mě výkon dynamiky,který šel ihned nahoru.Repro prostě hrály znatelně lépe.A to jsou repra v nízké cenové kategorii,rozhodně doporučuji zapojit přes zesík a využít (skrytý) potenciál.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.