Můj účet

Set reproduktorů STEG Mercedes 4

set reproduktorů pro vozy Mercedes C, E, S a GLC s audio systémem Burmester
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Set reproduktorů STEG Mercedes 4
-9 %

Set reproduktorů STEG Mercedes 4

Set přesně pasujících reproduktorů pro kompletní ozvučení vozu, a to bez nutnosti cokoliv upravovat. Tento set je určen pro všechny vozy Mercedes C, E a GLC s audio systémem Burmester. Určeno jako přímá náhrada, zde není potřeba zesilovač na subwoofery.

Set obsahuje: 

  • Komponentní reproduktory STEG BZ40A - 2 x (4 x středový + 4 x výškový)
  • Centrální reproduktor STEG BZ40C - 1 x (1 x centrální)
  • Středové reproduktory STEG BZ40B - 1 x (2 x středový)
  • Subwoofery STEG BZW80L/R - (2 x 20 cm subwoofer)
Pokud není ve voze audio systém Burmester, doporučujeme připojit ještě zesilovač na subwoofery pro dosažení maximálního potenciálu. Pro jednoduchou instalaci do malých prostor doporučujeme zesilovač Gladen FD 130c2. (V originálním audio systému je totiž pouze jeden 16 cm subwoofer a místo druhého je záslepka).

STEG reproduktory pro Mercedes

Mercedes-Benz je brán za synonymum kvality a německé preciznosti. Co se týká zvuku originálních reproduktorů, je to však jako v každém jiném automobilu - není na něj příliš kladen důraz. Pokud nemáte vyloženě S-Classe s příplatkovou audio výbavou Burmester 3D za 169 tisíc korun, zvuk si v Mercedesu naplno neužijete. Majitelům vozů tříd C, E, S a GLC však přináší naději na zlepšení značka STEG. S komplexním programem upgradu je jediná na světě! Jak je patrné z filozofie značky STEG, všechny výrobky vycházejí z několika let testování a výběru těch nejlepších materiálů. Nejinak tomu je i u těchto reproduktorů pro vozy Mercedes, v nichž je celý tento mnohaletý vývoj obsažen.

Proč je produkt unikátní?

Nemusíte ve voze nic upravovat, řezat nebo jinak přizpůsobovat, nijak složitě napojovat zesilovače na originální systém, nebo narušovat elektroniku. Celé sety reproduktorů jsou přesně přizpůsobeny výměně originálních reproduktorů, a to systémem plug and play. Jednodušší už to být nemůže! Reproduktory jsou citlivější, mají vyšší výkon a díky kvalitním materiálům také naprosto jiný zvukový projev. Proto je zde obrovský rozdíl již při napojení na originální systém. Záměrem italských vývojářů bylo dopřát vám hudební zážitek ve vašem autě jako z živého koncertu, a to se s těmito reproduktory povedlo na 100!. Celý set obsahuje vždy kompletně všechny reproduktory pro kompletní výměnu, včetně dvou přesně tvarovaných subwooferů na originálních místech. Vybírejte však pečlivě set pro váš vůz. Záleží na tom, zda máte základní sound systém, nebo Burmester - to je patrné v názvu setu!

Katalogové číslo:STEG MERCEDES 4
ZnačkaSteg

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.