Můj účet

Keramický sealant Auto Finesse Aqua Coat (1 l)

sealant s obsahem SiO2, ochrana 3-4 měsíce, 1 l
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně

Keramický sealant Auto Finesse Aqua Coat

Auto Finesse Aqua Coat je revoluční keramická ochrana ve spreji na bázi SiO2, která nabízí okamžitou ochranu během několika minut. Auto Finesse představuje nejjednodušeji aplikovatelnou ochranu na trhu. Po umytí stačí nastříkat na povrch a jednoduše opláchnout - a je hotovo. Auto Finesse Aqua Coat splní nároky náročných uživatelů, kteří nehledají ochranu jen na týdny, ale na měsíce. Aqua Coat byl speciálně navržen tak, aby zajistil co nejlepší hydrofobní účinek, samozřejmě bez ohledu na to, zda vaše auto má nebo nemá ochranný povlak. I takto jednoduše aplikovatelná ochrana dosahuje životnosti 3 až 4 měsíců. Hlavním přínosem Aqua Coat je jeho univerzální charakter, který umožňuje použití na téměř každém vnějším povrchu vozidla. Dodá výborné samočisticí vlastnosti nejen laku, ale také plastovým nebo kovovým dílům, diskům kol nebo oknům. Díky přísadám, které zintenzivňují lesk, nabízí Aqua Coat i atraktivní finiš, který nadchne každého. Aqua Coat je tzv. "ready to use" (připraven k použití), dále se neředí a je tedy připraven rovnou k použití. Tak jako všechny produkty Auto Finesse, tak i Aqua Coat patří mezi profesionální produkty určené pro zkušené detailery. Díky vysoké efektivitě a snadnosti aplikace dosáhne s tímto přípravkem skvělých výsledků i začátečník.

Hlavní vlastnosti

 • Sealant s jednoduchou aplikací a okamžitým efektem.
 • Obsahuje oxid křemičitý (SiO2) pro maximální a dlouhotrvající efekt.
 • Poskytne ochranu laku po dobu 3-4 měsíců.
 • Stačí nastříkat na lak a opláchnout silným proudem vody.
 • Dodá laku vysoký lesk, velmi hladký povrch, výrazný beading.
 • Možno aplikovat i na kola, plasty nebo kovové díly. 
 • Objem 1000 ml.

Jak Auto Finesse Aqua Coat aplikovat

 • Ujistěte se, že na auto nesvítí slunce a lak není rozehřátý.
 • Nejprve auto umyjte běžným způsobem.
 • Nastříkejte Aqua Coat na celé vozidlo.
 • Nenechejte dlouho působit na laku, Aqua Coat nepotřebuje vytvrdnout.
 • Opláchněte auto silným proudem vody shora dolů.
 • Usušte lak sušicím ručníkem.
 • Nikdy nenechejte přípravek samovolně zaschnout! 

O značce

Značka Auto Finesse vznikla v roce 1999 pod názvem JB's Valeting Service. V roce 2005 došlo k přejmenování na Auto Finesse a následovalo dlouhé testování a pokusy. V roce 2011 došlo k představení první ucelené řady produktů, která obsahovala 7 základních detailingových přípravků. Díky rostoucímu zájmu o značku Auto Finesse došlo v roce 2013 k rozšíření působnosti i mimo Spojené království. Dnes lze produkty zakoupit prakticky po celém světě (včetně Thajska, Mexika nebo Austrálie). V roce 2019 došlo k dalšímu milníku značky v podobě založení Akademie pro milovníky detailingu. V současnosti je Auto Finesse pravděpodobně nejpopulárnější značkou na světě, a to nejen díky perfektní skladbě sortimentu s kvalitními produkty, ale i díky propracovanému marketingu a působivému designu.
Katalogové čísloAF28359
ZnačkaAuto Finesse
OdkazyOficiální webová prezentace
Bezpečnostní list
Stáhnout

Komentáře k produktu

1|Lukáš , 07.10.2020, 10:29
je tento sealant lepší než třeba tvrdý hybridní vosk Bilt Hamber Double Speed-Wax? Stačilo by vůz umýt, dekontaminovat a použít tento sealant? Jde mě o rychlé provedení, nemám moc možnosti používat tvrdý vosk. Nemusím pod tento sealant používat leštěnku jako před použitím tvrdého vosku? Děkuji
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 07.10.2020 14:49
Dobrý den Vážený zákazníku. Co se týče výdrže , je tuhý vosk mnohem lepší volbou. Ovšem na aplikaci je snažší a rychlejší sealant. Pokud budete častěji sealant aplikovat, lze jej využívat dlouhodobě. Příprava laku před první aplikací sealantu je vždy velká výhoda.

Hodnocení

Celkové hodnocení
98 %
9 zákazníků hodnotilo
Jan Havlíček
16. 2. 2024

Funguje jak píšou

Lukáš Orsák
8. 11. 2020

Funguje, pěkně voní, výdrž ale tak 1,5měsíce

Vašek Šedivec
2. 11. 2020

S produktem jsem spokojen, již kupuji pravidelně. Skvělý hydrofóbníefekt, krásně voní a velmi lehká a jednoduchá aplikace. Aplikuji na tvrdý vosk jako doplněk ocghrany. Výdrž odpovídá popisu výrobce 2-3 měsíce. Od této značky \"Auto Finesse\" používám více přípravků a celkově mohu jen doporučit.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.