Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč

Akční ceny na oblíbené tlumící materiály a balíčky odhlučnění

Letošní zima je na Ahifi ve znamení slev na oblíbené tlumící materiály a naše zvýhodněné balíčky odhlučnění. Chystáme se na naskladnění nových tlumících materiálů pro nadcházející sezóny a proto potřebujeme kompletně vyčistit naše sklady, abychom získali více prostoru. Proto jsme naše nejprodávanější tlumící materiály, které používáme v našich montážích odhlučnění, slevnili až o 39%. Sleva se samozřejmě promítne i do našich balíčků odhlučnění, kde můžete ušetřit až 5038 Kč. Ve slevě můžete zakoupit následující tlumící materiály:
  • Profidamp Alubutyl 18 - nejprodávanější tlumící materiál, který využijete zejména na tlumení dveří, cena 79 Kč (sleva 39%).
  • Gladen Aero Wave - tlumící materiál vhodný především na odhlučnení předních a zadních dveří, cena 229 Kč (sleva 30%).
  • Gladen Aero Multi - třívrstvý tlumící materiál ideální na odhlučnění kufru, podběhů a podlahy, cena 289 Kč (sleva 36%).
  • Gladen Aero Foam - tlumící materiál vhodný na odhlučnění plastů dveří, případně stropu, cena 149 Kč (sleva 25%).
  • Gladen Aero Neoprene - všestranný tlumící materiál pvhodný pro různé potřeby odhlučnění, cena 149 Kč (sleva 32 %).
V rámci našich balíčků odhlučnění se ceny projeví následovně:
  • Odhlučnění Light - základní balíček odhlučnění kapoty, předních podběhů a předních dveří se slevou, cena 5898 Kč (sleva 992 Kč).
  • Odhlučnění Medium - odhlučnění kapoty, předních podběhů, všech dveří, kufru a zadních podběhů, cena 15 347 Kč (sleva 2443 Kč).
  • Odhlučnění Professional - odhlučnění kapoty, předních podběhů, všech dveří, kufru a zadních podběhů, torpéda a podlahy, cena 23 353 Kč (sleva 5 037 Kč).
Autor: Ing. Karel Konečný
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.