Můj účet

Reproduktory Mac Audio APM FIRE 2.16

Ø 165 mm, 65/260 W, 4 Ω, 90 dB (2,83V/1m), montážní hloubka 58 mm
Více o produktu
Prodej skončil
Vyberte si, prosím, podobné zboží ze stejné kategorie
Komponentní
Reproduktory Mac Audio APM FIRE 2.16
Prodej skončil
Lepší produkt je na dosah
Hertz K 165 za 1 690 Kč

Reproduktory Mac Audio APM FIRE 2.16

Kvalitní materiály, dynamický zvuk a moderní design, to jsou reproduktory Mac Audio z nejoblíbenější řady APM FIRE. Membránu tvoří vrstvený lakovaný a speciálně lisovaný papír, který společně s lehkým pěnovým závěsem zajišťuje vynikající účinnost. Robustní ocelový koš s přídavnou ventilací kmitací cívky zaručuje maximální odolnost. Díky použití systému měření Klippel se Mac Audiu podařilo dosáhnout optimálního výkonu, stejně jako homogenního a přesného magnetického pole. Robustní mřížka s gravírovaným hliníkovým logem chrání 16,5 cm reproduktor. Tento reproduktor je nejlepší volbou v dané cenové relaci.

Nejprodávanější reproduktory u nás i na Heurece

Reproduktory Mac Audio APM FIRE 2.16 se staly v roce 2015, 2016, 2017 a 2018 produktem roku na Heurece a ke dni 21.7.2019 jsou na prvním místě v sekci reproduktory do auta na www.heureka.cz. Mac Audio APM FIRE 2.16 jsou díky svému jedinečnému poměru cena/výkon jednoznačně nejprodávanější reproduktory v naší kamenné prodejně a stejně tak nejprodávanější reproduktory na e-shopu vůbec. Naši zákazníci tyto reproduktory vysloveně milují. O tom svědčí i fakt, že jsme prodali více než 5000 párů od doby, kdy jsme je začali nabízet. Vyzkoušejte je i vy!
Katalogové čísloAPM FIRE 2.16
ZnačkaMac Audio
OdkazyOficiální webová prezentace
Typ reproduktorůKoaxiální reproduktory:
Koaxiální reproduktory se vyznačují konstrukcí tzv. vše v jednom. Výškový a středobasový reproduktor jsou v jednom koši. Výhodou je jednodušší montáž, ale díky spojení resp. blízkosti pásem v jednom reproduktoru, se obvykle sníží kvalita zvuku. Zpravidla uprostřed středobasového reproduktoru, je výškový reproduktor, jehož kmitací cívka pracuje ve druhé vzduchové mezeře společného magnatického obvodu. Třípásmový koaxiální reproduktor se skládá ze středobasového reproduktoru, ve předu na zvláštním nosníku je středový reproduktor a samostatný výškový.

Komponentní reproduktory:
Komponentní reproduktory se vyznačují rozdělením na jednotlivá frekvenční pásma, výškové + středobasové + popř. basové pásmo. Jednotlivé reproduktory se dají umístit zcela odděleně, což má za výsledek lepší zvukový i akustický projev. V drtivé většině případů komponentních reproduktorů je dodávaná i externí výhybka, která rozděluje výškové, středové / středobasové a u třípásma i basové pásmo popř. umožňuje nastavení decibelové úrovně u výškového reproduktoru (např. +2 dB, 0 dB, -2 dB), strmosti (např. 6dB/Okt. 12dB/Okt.) či aktivní nebo bi-amp zapojení.
Komponentní 2 pásmové
Výkon RMSRMS výkon reproduktorů je stálý výkon celého systému, ne pouze jednoho reproduktoru nebo jedné strany. Jedná se také o výkon nepřetržitého používání reproduktorů. Pokud se RMS výkon překročí na delší dobu, může dojít k nevratnému poškození reproduktorů! 65 W
Výkon MAXŠpičkovy výkon, který dokáže reproduktor zahrát chvilkově (cca 0,5 s), například při úderu bicích nástrojů ve skladbě. Pokud se max. výkon překročí, obvykle dojde k poškození reproduktorů! 260 W
Citlivost (2,83V/1m)Citlivost, senzitivita neboli účinnost reproduktoru.

Citlivost reproduktorů se udává v decibelech (dB) a zjednodušeně řečeno znamená, čím vyšší hodnota, tím menší nároky na výkon zesilovače. Jedná se defacto o hodnocení, jak reproduktor převádí watty na zvuk. Hodnocení citlivosti jsou v úrovní hluku měřené na 1 metr od reproduktoru pomocí 1 W (watt energie) nebo pomocí 2,83 voltu na zdroji na 1 metr.

Vyšší decibelová úroveň znamená, že reproduktor je hlasitější s nižším výkonem. Pro každý nárůst o 3 dB citlivosti, reproduktor vyžaduje poloviční sílu pro reprodukci stejné hlasitosti. Například, pokud 88 dB reproduktor potřebuje 100 Wattů k výrobě určité hlasitosti, pak reproduktor s 91dB citlivostí potřebuje jen 50 wattů, aby se dostal na stejnou hlasitost.
90 dB
ImpedanceImpedance - měření elektrického odporu. Při nákupu reproduktorů, je důležité, aby se každý ujistil, že impedance je v souladu se zesilovačem nebo autorádiem, který používáte.

Příklad:
2 Ohmový reproduktor nelze připojit na zesilovač, který je stabilní pouze do 4 Ohmů! 4 Ohmový reproduktor lze bez problémů použít na zesilovač, který je stabilní do 2 Ohmů. Nejběžnější impedance reproduktorů je dnes 3 - 4 Ohm.
4 Ω
Frekvenční rozsahSchopnost reproduktorů zahrát signál od nejnižšího kmitočtu po nejvyšší, resp. schopnost reproduktoru věrně reprodukovat zvuk v konkrétním frekvenčním pásmu.

Odborně:
V oblasti kmitočtů od 40 až po 16 000 Hz se vyskytuje převážná většina základních i alikvótních (harmonických) tónů všech hudebních nástrojů. Nás zajímá, jaký je průběh vyzářeného akustického tlaku v tomto rozsahu kmitočtů při napájení reproduktorové soustavy konstantním příkonem. Tomuto průběhu říkáme kmitočtová charakteristika, která nám udává úroveň vyzářeného akustického tlaku v decibelech (dB) v závislosti na kmitočtu. Nejvýstižněji lze vyjádřit kmitočtovou charakteristiku reproduktoru nebo reproduktorové soustavy grafem.

Většinou ale je kmitočtová charakteristika udávaná uvedením maximální tolerance akustického tlaku v daném kmitočtovém rozsahu, např. 50 až 15 000 Hz -+ 6 dB. Jelikož je kmitočtová charakteristika reproduktorů i soustav obecně značně nerovnoměrná, neudávají někteří výrobci z preztižních důvodů ve svých kalalozích ani tuto maximální toleranci akustického tlaku v decibelech. Takto ochuzený údaj je bohužel bezcenný. Co je platné, že výrobce nabízí reproduktorovou soustavu s kmitočtovým rozsahem 30 až 20 000 Hz, jestliže se obává uvést maximální nerovnoměrnost akustického tlaku v tomto rozsahu, neboť může mít toleranci např. +- 20 dB.

Nerovnoměrnost neboli zvlnění kmitočtového průběhu u dobrých reproduktoprových soustav pro kvalitní přednes hudby nemá překročit v pásmu 80 až 12 000 Hz +- 3 dB a v pásmu 40 až 16 000 Hz +- 6 dB. Větší nerovnoměrnost již ochuzuje nebo zdůrazňuje určité tónové oblasti, což může způsobit slyšitelné nebo i rušivé zkreslení. Mění se také podíl mezi základními tóny a vyššími harmonickými, tím se mění barva zvuku a jednotlivé hudební nástroje i celý hudební obraz zní nepřirozeně.
45 - 20.000 Hz
Průměr středobasového reproduktoruPrůměr reproduktoru uvádíme jako průměr celého reproduktoru, nikoliv včetně uchycení, kdy u menších reproduktorů (87, 100, 130 mm) vyčnívají ještě navíc úchyty. Některé reproduktory jsou oválné a tam se uvádí rozměr v palcích, vždy nejkratší strana k nejdelší straně. Jeden palce je cca. 2,5 cm. 165 mm
Montážní hloubka středobasového reproduktoruMontážní hloubka reproduktoru se měří od nejspodnější hrany magnetu až po spodní okraj plechového, plastového nebo litého koše reproduktoru, resp. dosedací plochy reproduktoru. 58 mm
Materiál membrány středobasového reproduktoruMateriál, který byl použit u membrány reproduktoru. Nebojte se papíru, má kupodivu velmi přirozený a kvalitní zvuk a díky povrchové úpravě vydrží bezproblémů i vlhkost. Celulóza
Průměr kaloty výškového reproduktoruČistý průměr kaloty (membrány) výškového reproduktoru. 13 mm
Materiál kaloty výškového reproduktoruMateriál kaloty, který byl použit při výrobě výškového reproduktoru. Polykarbonát
Frekvenční výhybka součástí baleníFrekvenční výhybka je důležitou součástí defacto všech reproduktorů. Výhybka obvykle obsahuje různé hodnoty odporů, velikosti cívek a typy kondenzátorů, které zcela zásadně upravují zvuk. K čemu výhybky slouží popisujeme níže.

Komponentní reproduktory:
Součástí každého kvalitní komponentního reprosystému je výhybka. Jejím úkolem je zajistit rozdělení frekvencí, které zesilovač produkuje v celém akustickém spektru kmitočtů tak, aby každý z reproduktorů dostal jen tu část pásma, kterou může optimálně zahrát z hlediska účinnosti a minimálního zkreslení.

Koaxiální reproduktory:
U koaxiálních reproduktorů bývá z většiny případů jednoduchá výhybka (6dB/Okt.) tvořená kondenzátorem u výškového reproduktoru.
Ano (kondenzátor)
Možnosti nastavení frekvenční výhybkyNepsaným pravidlem bývá, že čím dražší reproduktory, tím má výhybka více možnosti nastavení zvuku. Nejčastější možností nastavení výhybky je útlum na výškovém reproduktoru. Vyspělejší výhybky nabízí i možnost nastavení strmosti na středobasu a výškovém reproduktoru případně úpravu frekvenčního rozsahu. Ne
Krycí mřížky součástí baleníOriginální krycí mřížky v balení reproduktorů. Ano
Cena zaPokud je uvedena cena za pár tak součástí balení bývá vždy vše po 2 kusech, např. 2x středobas, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenční výhybka. Pár
Český návod - Mac Audio APM FIRE 2.16
Stáhnout

Komentáře k produktu

221|Filip , 15.03.2021, 22:33
Celkem zklamání po půl roce praskl závěs v jednom z repro
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 16.03.2021 08:08
Dobrý den Vážený zákazníku, to nás velmi mrzí, pokud došlo k samovolnému poškození reproduktoru po roce, zašlete nám jej k reklamaci.
220|Martin Matonoha , 18.01.2021, 11:49
Dobrý den chci se zeptat jestli tyto reproduktory budou pasovat do Kia Ria r.v. 2005? Děkuju za odpověď.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 19.01.2021 10:58
Dobrý den Vážený zákazníku. Reproduktory lze do vašeho osadit. Je nutno použít redukční podložky.
219|Jakub , 29.11.2020, 23:09
Zdravím Vás,u Octavia I mi z původních kabelů k repru vedou 2 konektory, do kterých vsunu adaptéry = vyřešeno. Jakým ale způsobem lze zapojit výšky na přímo ke středobasům ? Ten původní konektor vedoucí k výškám vynechám? Jedná se o sestavu Mac audio apm fire 2.16. Mimochodem vytlumení dveří provedeno podle zdejších rad a výsledek je opravdu fenomenální !Děkuji.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 30.11.2020 13:21
Dobrý den Vážený zákazníku. Použijete kabeláž, která je součásti balení a propojíte výškové reproduktory se středobasem. Originální kabeláž již nevyužíváte.
218|Luboš , 03.11.2020, 17:45
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda mohu tyto reproduktory (do předních dveří) spolu s Reproduktory Mac Audio APM FIRE 13.2 (do zadních dveří) usadit do vozu Citroen Xsara liftback r. 2002.. děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 04.11.2020 09:53
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze použít.
217|Kliši , 26.10.2020, 22:27
Dobrý den ahifi,vybral jsem tento set Mac Audio APM FIRE 2.16 společně s MDF podložkami a vytlumením předních dveří do Škoda Oct. I combi. Ještě jsem to nerozebíral, nicméně tam budou konektory z těch starých, do kterých se předpokládám vyplatí zakoupit si adaptéry. Tedy v nabídce jsem našel https://www.ahifi.cz/adaptery-k-reproduktorovemu-konektoru-citroen-fiat-opel-dacia-renault-rover-seat-skoda-volvo-vw.html a https://www.ahifi.cz/adaptery-k-reproduktorovemu-konektoru-seat-skoda-vw.html jestli je to závislé na spojení výšky a těch středobasů, nebo se tam dávají i zadní repra, co se chystám ponechat v zadu. Poprosil bych o laické vysvětlení + jak si pohlídat správnou polaritu, pokud to není blbuvzdorné, moc děkuji:)
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 27.10.2020 13:43
Dobrý den Vážený zákazníku, pro Octavii I jsou vhodné pouze prvně zmíněné adaptéry, které slouží pro připojení nového středobasového reproduktoru. Váškové repro se pak již pouze propojí s novým středobasem na přímo. Adaptéry jsou blbuvzdorné :) nelze tedy zapojit špatně.
216|Bačkovský , 24.10.2020, 12:19
Dobry den, pujdou tyto repro do Fordu mondeo mk4 r.v.2008 ? Děkuji za odpověd
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 26.10.2020 15:16
Dobrý den Vážený zákazníku, ano lze použít nicméně bych Vám doporučil spíše : reproduktory k jejichž montáži pak budete potřebovat podložky a nejlépe tento set také doplnit o tlumení dveří
215|Jakubec Filip , 09.10.2020, 11:57
Dobrý den, půjdou tyto reproduktory do VW golf 4 rv. 2003? Děkuji za odpověď a hezký den
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 09.10.2020 12:27
Dobrý den Vážený zákazníku, ano lze použít a pro instalaci doporučujeme použít , podložky a tlumící materiál
214|Jaroslav Buchtela , 07.09.2020, 09:16
Dobrý den, chtěl bych vyměnit repro u Fordu S-max, prémiové audio + středový reproduktor v palubní desce, co by jste mi doporučil do 2000 kč?Děkuji.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 08.09.2020 10:07
Dobrý den Vážený zákazníku. V dané cenové relaci doporučuji volit reproduktory Hertz K 165. Pro instalaci je nutno použít redukční podložky.
213|JBL , 27.08.2020, 12:41
Dobry den lepsia volba bude JBL STAGE2 604C nez tieto MAC audio 2.16 ?? do octavia 1 combi,popripade do zadu budu stacit tieto Mac Audio Mac Mobil Street 915.2.Bude to suladit aj s JBL stage 2 ??
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 27.08.2020 14:17
Dobrý den Vážený zákazníku, osobně bych doporučil v této cenové relaci reproduktory Hertz K 165, které vycházejí cenově nejlépe a budou dokonce lepší i zvukově. Pro zadní pozice pak ideálně HERTZ DCX 460.3.
212|Aleš , 16.07.2020, 10:35
Dobrý den, na základě spousty kladných recenzí jsem si koupil tyto reproduktory do octavia 1 combi, ale nejsem s nimi moc spokojen. Zlepšení o proti starým origo reproduktorům to samozřejmě je, ale né moc. Dveře jsem proto pak i následně vytlumil podle vašeho návodu a zvuk i celková akustika v autě se zlepšila, ale stejně to není ono. Zvuk není vůbec čistý, hlavně po basové stránce. Chápu že to jsou repro v té nižší cenové kategorii a jsou na trhu už dost dlouho, a proto bych chtěl koupit ňáké lepší .Mohli byste mi doporučit něco lepšího? Třeba něco z těch celých repro setů co nabízíte na octávie? Do Brna to mám asi 240km takže némám možnost si to u vás přímo poslechnout a nechat namontovat. Nutno dodat že používám originalní radio skoda symphony které se mi moc nechce nahrazovat jiným.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 16.07.2020 14:21
Dobrý den Vážený zákazníku. Je to přesně jak říkáte, jedná se o základní reproduktory , které ve své cenové relaci nehrají špatně, ale pokud někomu jde o zlepšení zvuku, je nutno volit reproduktory od renomovaných výrobců a v trochu vyšší finanční hladině. Ideální volbou budou Hertz CK 165. Díky vysoké citlivosti je lze zapojit na originální autorádio.
211|Lukáš Desenský , 21.05.2020, 01:02
Zdravím, mám Renault laguna 2. Chtěl bych vylepšit zvuk v autě, tovární reproduktory mi už řinčí a nedá se to poslouchat. Jsou tyhle repro dobrou volbou, nebo si mám pár stovek připlatit za nějaké lepší? A jak je to s vyskacema prosím, jestli se mění, nebo jak to funguje a jestli jsou součástí balení, děkuji.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 21.05.2020 13:01
Dobrý den Vážený zákazníku. Tyto reproduktory nejsou pro vaše vozidlo ideální. Je nutno použít 130mm komponentní reproduktory. Výškové reproduktory jsou součásti balení a je nutno je vždy vyměnit. Doporučit mohu Hertz K 130.
210|Lukáš , 02.04.2020, 21:58
Dobrý den, mám Fabii 1 rs s el.stahovani oken a chci zlepšit audio. Vejdou se tyhle reproduktory bez úprav jen s podlozkami ?Podložky bych chtěl použit tyhle plastové.https://www.ahifi.cz/plastove-podlozky-pod-repro-seat-skoda-volkswagen.htmlDěkuji za info.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.04.2020 09:12
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud je v plánu zvuk opravdu zlepšit, doporučuji volit repro HERTZ DSK 170.3, které bude rozhodně lepší volbou. Zde se opravdu vyplatí investovat 800kč navíc. Podložky bych volil MDF, také lepší volba. Tato kombinace se bez problému vejde do dveří. Pokud by se přeci jen použilo repro Mac Audio, pak ano, lze a to i s plastovými podložkami, je to ale celkem ,,na hraně,, a výjde to opravdu ,,tak tak,,.
209|Mark , 23.02.2020, 21:18
Dobrý den, mám dotaz. Jsou k této sadě i MDF podložky nebo si je musím přikoupit samostatně? Děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 24.02.2020 10:37
Dobrý den Vážený zákazníku, MDF podložky nejsou součástí balení, musí se dokoupit zvlášť. Volí se vždy až dle modelu vozu.
208|Josef , 16.11.2019, 12:26
Dobrý den, zajímaly by mne dvě věci:1) tyhle repráky mají docela hodně kladných hodnocení, ale spoustě tazatelů stejně doporučujete Hertzy. Proč?2) tento model Maců má relativně nízkou citlivost (90dB), takže by se hodilo zapojit je přes zesilovač. A přesto dopuručujete zapojení přímo na rádio. Jak je to tedy s tou citlivostí? OD jaké hodnoty citlivosti je možné zapojení na rádio a DO jaké hodnoty je vhodné zapojení přes zesilovač?Děkuji a doufám, že můj dotaz a vaše odpověď pomohou i jiným zákazníkům.Josef
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 19.11.2019 15:48
Dobrý den Vážený zákazníku, MAC AUDIO APM FIRE 2.16 je zcela základní řadou, která je v prodeji již několik let a tomu i odpovídá zvuk.  Hertz K 165 jsou nové reproduktory, mají za sebou dlouhý vývoj a kombinují to nejlepší, v rámci dané cenové relace, co lze aktuálně nabídnout. To je hlavní důvod, proč doporučujeme Hertz - lepší zvuk. Parametry v popisu je třeba brát s rezervou, nelze se vždy stoprocentně řídit tím, co je napsáno. Realita je mnohdy trošku jiná, kor u levnějších komponentů a tady to není vyjímkou. APM FIRE není řada, vhodná na zesilovač. Nejde ani tak o citlivost, ale spíše o možnost zatížení. Zde je třeba zase brát v potaz určitou rezervu, co se týče hodnot v popisu. Vždy je lepší repro přímo slyšet nebo se optat někoho, kdo tu možnost měl. Koupit repro jen na základě čísel v popisu zkrátka není ideální.
207|Michal V. , 14.11.2019, 21:30
Dobrý den, rád bych vylepšil zvuk ve svém Peugeot 407 SW. Je tam originální autorádio RD4 a chtěl bych vymenit komplet všechny repro vepředu i v zadních dveřích. Nějaké doporučení na set repro? Ideální tip na poměr cena/zvuk? Jsou třeba nějaké redukce?Děkuji za informace.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 15.11.2019 14:58
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory lze instalovat přímo do původních adaptérů, nejsou tedy třeba další redukce pro osazení, ale pro připojení bych doporučil kabelové redukce Peugeot. Vhodnou volbou reproduktorů je například HERTZ SET 2.
206|David Ježek , 30.09.2019, 20:20
Dobrý den, mám dotaz chtěl bych vyměnit reproduktory v Audi a4 b8 mám zde pouze základní originální a u jednoho se už projevuje stáří. Otázka zní jestli je lepší volba tento APM FIRE 2.16 nebo Hertz K 165. Osadil bych všechny 4 dveře. Děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 01.10.2019 09:46
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud volíme v této nižší cenové relaci, doporučil bych Hertz K 165, lepší volba.
205|Robert , 01.09.2019, 08:52
Dobrý den. Doporučíte mi prosím repro pro Fiat Palio Weekend r.v.1998. Nepotřebuji nic super, jen ty originální jsou za 20 let poněkud unavené... Zatím co jsem tak vykoumal, tak do zadu Renegade RX42 MK2 a tyto předek? Díky za info. Robert
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 02.09.2019 08:20
Dobrý den Vážený zákazníku. Dle informací lze do předních dveří osadit 130mm repro , Doporučuji Hertz X 130.
204|Kamil , 24.08.2019, 15:18
Dobrý den, chci se zeptat zda je nějaký rozdíl mezi tímto repro Mac Audio Edition 216 a reproduktory Mac Audio APM FIRE 2.16dále jaké repro v podobné relaci by jste mi doporučil do volvo v50 , kde se dají osadit výškové reproduktory i do zadních dveří. Uvažoval jsem o setu Hertz set 2 (K 165 + X 165), ale nevím zada by nebyly vhodnější dva sety s komponetními reproduktory s dvěma páry výškových . Auto má pouze základní audio - původně i bez výškových vpředu. Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 27.08.2019 14:08
Dobrý den Vážený zákazníku, Edition je zcela základní řada, která se již navíc nenabízí. APM FIRE má lepší zvukový projev. Ještě zajímavější však bude repro HERTZ K 165 a pokud tu možnost máme, doporučuji osadit 2x komponentní repro.
203|Lukáš , 10.08.2019, 19:54
Dobrý den , je možné použít tyto reproduktory Mac Audio APM FIRE 2.16 do předních dveří peugeot partner I ( rv. 2006) ? Je nutno použít nějaké podložky pod repro či nějaké jiné díly pro montáž ? Mám originální repro a chtěl bych nějaké zlepšení co se týče zvuku a s cenou do 2000,- mne tyto reproduktory zaujaly.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 12.08.2019 16:15
Dobrý den Vážený zákazníku, repro lze použít, osobně bych však doporučil spíše HERTZ K165. Osazení lze provést do originálních plastových držáků, není třeba redukcí. Pro připojení lze použít kabelový adaptér Peugeot.
202|Filip , 10.08.2019, 15:23
Dobrý den chci se zeptat jestli tyto reproduktory budou pasovat do VW golf 4? Děkuju za odpověď.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 12.08.2019 16:19
Dobrý den Vážený zákazníku. Ano , repro lze osadit. Pro instalaci budete potřebovat redukční kroužky
201|Mike , 26.06.2019, 07:16
Dobrý den, zapomněl jsem se ještě zeptat, jestli MDF podložky jsou součástí balení a jestli je budu potřebovat do Fabie I 2003. Díky za info ;-)
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 26.06.2019 09:47
Dobrý den Vážený zákazníku, pro Fabii I máme přímo připraven set Vámi vybraných reproduktorů a MDF podložek. Pro Plug & Play kabelové připojení doporučuji použít redukci ZRS-AG-13.
200|Roman , 14.04.2019, 18:47
Zdravím.Zakoupil jsem u vás tuto soupravu repro Reproduktory Mac Audio APM FIRE 2.16.Není mi jasná jedna věc.....a to sice ta, jak připevnit ochranný rámeček na repro ve dveřích. Není to ani nacvaknout, ani pootočit na zámky....prostě pokud našroubuji repro do dveří, nenapadá mě žádný rozumný způsob, jak tam mřížka drží...Ano , mohu ji tam přišroubovat, ale pak zas už nemůžu šroubovat repro i s mřížkou do dveří, protože otvory na šrouby jsou mřížkou zakryté......Nebo je v tom nějaký \"fígl\", který mi uniká??Díky za vysvětlení...
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 15.04.2019 16:05
Dobrý den, musíte vysunout tu mřížku z plastového rámečku, je tam jen nasazena. Pak můžete již našroubovat rámeček společně s reproduktory a následně mřížku nasadit. 
199|David , 10.03.2019, 20:28
Dobrý den, chystám se na výměnu reproduktorů v BMW e46 touring, chtěl bych se zeptat jaké se vyplatí nejvíce v cenové relaci kolem 2000?Předem děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 11.03.2019 10:02
Dobrý den, v ceně do 2 tisíc bych doporučil Hertz DSK 165.3, které jsou v dané ceně zvukově velmi kvalitní a díky vysoké citlivosti zahrají i velmi dobře při zapojení na rádio. 
198|Bolek , 05.03.2019, 16:46
Dobry den prosim vas budou repraky MAC AUDIO APM FIRE 2.16 spolupracovat s radiem Polarlander JSD-520 ? V octavii 1 combi..dekuji za odpoved.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 06.03.2019 16:13
Dobrý den Vážený zákazníku, nemám bohužel tušení, co je zač autorádio Polarlander, ale s najvětší pravděpodobností to nebude problém a budou spolupracovat.
197|Petr , 19.02.2019, 13:46
Dobrý den,mám Peugeot expert tepee 2009 a v něm namontované starší autoradio JVC KD-R431,chtěl bych na radio připojit nové repro-rozhoduji se mezi Mac audio APM FIRE 16,2 a nebo Mac audio Power Star 2,16-které by jste mi doporučil a je potřeba nějaká úprava-rámeček-nebo je lze osadit přímo?Děkuji za odpověď,Petr
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 19.02.2019 14:17
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučil bych volit řadu POWER STAR, která bude zvukově zajímavější. Pro osazení budou potřebné MDF podložky a určitě bych doporučil dveře také vytlumit, což podstatně zlepší akustiku a tím i výsledný zvuk. Pro vytlumení lze použít SET tlumících materiálů.
196|Martin , 06.12.2018, 22:38
Zdravim, mel bych dotaz jestli tech 65w je soucet jednoho stredobasoveho plus vyškovy nebo vyškovy ma jeste nejakej w navíc k 65w dekuji za odpoved
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 15.12.2018 15:05
Dobrý den, jedná se o výkon celého setu.
195|Jan Ramik , 05.11.2018, 18:06
Dobrý chtěl bych se zeptat jestli balení obsahuje 2x stredobasovy reproduktor a 2x výškový. Chtěl bych je do Škoda octavia 1. Děkuji za odpověď
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 07.11.2018 14:02
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, balení je komplet.
194|Karel , 04.11.2018, 21:57
Dobrý den, mohli by jste mi poradit? Chtěl bych tyto reproduktory nainstalovat do peugeot 306 1997 sedan. Potřeboval bych vědět zda je to dobrá volba, co budu potřebovat pro instalaci těchto reproduktorů i těch výškových. ( okýnka mám elektrické jestli to pomůže?) Chtěl bych je vyměnit za repráky co jsou tam již z výroby tudíž 21 let staré. Představoval jsem si, že jen vymontuji ty staré na na jejich místo nasunu ty nové a ty výškové přilepím někam nahoru, ale něco mi říká že tak jednoduché to nebude. Děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 07.11.2018 13:44
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud se nepletu, reproduktory jsou osazeny přímo ve dveřní výplni a samotná výměna by tak neměla být náročná, opravdu se pouze vymění. Výškové repro pak bude třeba osadit na vhodnou pozici a zde bude nutné vyřešit uchycení. Zvolené repro je dobrou volbou, v dané cenové relaci rozhodně mohu doporučit.
193|Petr , 15.10.2018, 19:27
Dobrý den, budou tyto reproduktory dobrou volbou do předních dveřích ve felicii, které nejsou nijak odzvučené? Jsem především milovník bassů a do budoucna plánuji subwoofer v boxu do kufru, tak jestli je to dobrá volba. Děkuji za odpověď
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 17.10.2018 15:36
Dobrý den Vážený zákazníku, v této cenové relaci jsou reproduktory rozhodně dobrou volbou, doporučuji však provést vytlumení dveří, bez kterého budou mít reproduktory velmi slabou basovou složku.
192|Dalibor Glinz , 12.10.2018, 19:47
Zdravim, doporučíte mi kvalitní repro do Passat Variant B5/2001?
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 15.10.2018 09:45
Dobrý den, pouze do předních dveří nebo i do zadních?
191|Patrick , 03.10.2018, 22:41
Zdravím budú tieto reproduktory Mac Audio APM Fire 2.16 dobrou voľbou do zadného pláta vo Felicii?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 04.10.2018 12:12
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud se bude osazovat do zadního plata a budou se řezat otvory, doporučil bych spíše volit oválné repro MAC AUDIO APM FIRE 69.3.
190|Sachmar , 24.09.2018, 20:05
Dobrý den potřeboval bych na Fabia 1 r.v. 2002 vyměnit přední repro za nějaké lepší ale ať tam nemusím dávat nějaké podložky stačí mi obyč.repro akorát něco lepší než mám teď ty v autě už mi škrčí při zesílení. Děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 25.09.2018 12:47
Dobrý den, podložky musíte instalovat vždy, bez toho není výměna možná. Máte v autě elektrické nebo manuální stahování oken?
189|Petr Bechný , 03.09.2018, 15:38
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na montáž těchto repro do Fabie 1 1.4 HB. Níže jsem se dočetl že bývá problém a musí se zasahovat více, ale ve vašem článku jsem zase pochopil že ve spojení https://www.ahifi.cz/4carmedia-mdf-podlozky-skoda-vw-seat.html by neměl být problém ( jedná se o manuální stahování oken) Děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 05.09.2018 12:09
Dobrý den Vážený zákazníku, v případě manuálního stahování oken je opravdu třeba tapecírunk upravit a osazení reproduktorů je malinko složitější. Lze osadit, ale již to vyžaduje úpravy.
188|Jiří , 18.08.2018, 22:56
Dobrý den co budu potřebovat pro instalaci těchto repro do vozu Ford Mondeo mk4? Jsou zyto repro vhodnou nahradou za puvodni repro a vhodnou volbou pro Pioneer MVH-AV 290BT?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 21.08.2018 12:41
Dobrý den Vážený zákazníku, pro osazení reproduktorů budou třeba podložky pod reproduktory Ford, použít lze také adaptéry pro připojení Ford. Repro je vhodnou náhradou originálních, pro lepší výsledek bych doporučoval dveře také vytlumit, skrze úpravu akustiky.
187|Muf , 26.06.2018, 05:06
Reproduktory me odesly protoze je membrana papirova ono me do dveri prsi a tyto nejsou vhodne do mokreho prostredi aby do do dveri neprselo to neodstranim co v podobne cene pouzit v plastu zesilovac mam 4x100w rms vykon az tak neresim mohu zesilovac vyradit a pouzit vykon radia 4x40w rms subwofer mam ground zero 700w s unej zesilovac 1200w rms.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 26.06.2018 09:41
Dobrý den, mohu Vám nějak poradit nebo pomoci? Moc nechápu, jestli si stěžujete nebo chcete nějak poradit s výběrem, děkuji a hezký zbytek dne.
186|Petr , 04.06.2018, 15:11
Dobrý Den. Chtěl bych se zeptat, jestli je zde nějaká možnost jak dostat tyto reproduktory do předních dveří FABIE I s manuálním stahováním. Třeba pomocí vyšších podložek, jde přeci jen o 4 mm. Ale zároveň, aby se neopirali tapce o reproduktory. A reproduktory se prodávají včetně výškových reproduktorů jak je na fotce ? Děkuji hezký den.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 06.06.2018 15:55
Dobrý den Vážený zákazníku, repro je včetně výškových reproduktorů, tak, jako je na fotce. Do Fabie I je osadit lze, chce to ale již pár úprav, především na tapecírunku dveří.
185|Oto Janíček , 26.04.2018, 09:19
Dobrý den , na svém Peugeot 5008 jsem vymenil original středobasy za tyto Mac Audio APM FIRE 2.16..... nyní jsem měnil i ty výškáče /tweetery. Problém ale je, že na orig. Peugeot dratech k těm původním výškáčům není vyznačena polarita.... ta není ani na těch orig. výškáčích.Máte nějaký trik/tip , jak poznat , který drat na orig výškáčích byl plus ?Nebo je to jedno ...a na kvalitu zvuku z výškáče to nehraje takovou rali, jako u středobasu.... tam jsem poznal + polaritu pomocí 9V baterie a vychýlení membrány ven.. pokud připojeno na + .JInak na tom MAC Audio výškáčí je vidět ( když se otevře zadní kryt) že tam je 3,3 MF Capacitor...jako frekvenční High pass.....co je ale divné , tak to vypada že ten capacitor je zapojen paralelně k tomu výškáči....ale na všech schématech na WWW, je u vyškaře ten High pass filtr zapojen seriově na + kabel toho vyskáče ?Jak to tedy je?.... je potřeba z mě strany ten MAC AUdio vyškač nějak jinak zapojit, než že to zapojím( mam to tak ted) normalně paralelně k tomu středobasu ?A nebo mají v tom výškáči ten capacitor nejak uvnitř zapojený seriově...ale zvenku to vypada jako zapojení paralelně mezi + a - poly výškáče ?Díky moc za odpověďJaníčekDíky za infoJaníček
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.04.2018 14:15
Dobrý den Vážený zákazníku, polarita lze zjistit za autorádiem, kde bude svazek kabelů, tam lze dohledat kabeláž, od výškového repra. Pokud by se podařilo zapojit naopak, není to až takový problém, ale musí být zapojeny oba výškové reproduktory stejně. Kondenzátor, osazený na výškovém reproduktoru, je opravdu frekvenční vyhýbka a není třeba ji nijak přepojovat a podobně, je to připraveno k připojení na kabeláž, která je nyní ve voze.
184|Michal , 12.04.2018, 22:49
Dobrý den, mám dotaz ohledně vytlumení dveří k těmto reproduktorům. Bude mít nějaký vysledný efekt když na celé dveře použiju tlumící pastu Gladen Aero Stone což by mělo potlačit rezonance celého tapecu a za reproduktor na vnitřek dveří nalepit nějaký samolepící tlumící plát? Vzhledem k špatnému přístupu do vnitřku dveří i kdybych odendal el. mechanismus stahování okna se mi jeví toto jako nejschůdnější řešení. Od vás bych chtěl jen názor jestli by to mělo nějaký efekt nebo by to byly jen vyhozené peníze. Kdyžtak mi prosím navrhněte jiné řešení. Ta tlumící pasta kterou nabízíte za nějakých 2000 by měla dle určené vydatnosti vystačit na dvoje dveře... takže nějak v tomto cenovém horizontu by se chtěl pohybovat. Předem díky za odpověď
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 13.04.2018 16:48
Dobrý den Vážený zákazníku, tlumící pastu lze rozhodně použít, ale vzhledem k částce, kterou investujete, nebude efekt až tak zajímavý. Doporučil bych spíše použít ALUBUTYLOVÝ materiál a vylepit maximum prostoru ve dveřích, kam se bude možné dostat, což bude lepší volbou.
183|Janíček , 08.03.2018, 16:03
Dobrý den,je potřeba k temo REPRO doobjednat Frekvenční výhybku..... nebo je součástí....ale na obrazcích ji nikde nevidím....kde tedy je ....napajená přímo na repro ?Díky za infoJaníček
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.03.2018 16:19
Dobrý den Vážený zákazníku, vyhýba je v tomto případě řešena formou kondenzátoru, který je osazen přímo na výškovém reproduktoru. Není tedy třeba dokupovat.
182|Aleš Hrdina , 05.03.2018, 21:45
Dobrý den,chci reproduktory přibližně okolo 2000,- Kč do škody OI. Jaký je rozdíl v kvalitě Mac Audio APM FIRE 2.16 a novince Mac Audio Power Star 2.16? Vyplatí se připlatit? A poté tedy porovnání Mac Audio Power Star 2.16 a Gladen Alpha 165?Děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 07.03.2018 15:26
Dobrý den Vážený zákazníku, MAC AUDIO POWER STAR je vyšší řadou a na zvuku je to znát, připlatit se vyplatí. Osobně bych ale šel rovnou cestou reproduktorů GLADEN ALPHA, které jsou zase o kus dál a v tomto výběru jsou nejlepší variantou.
181|Honza , 20.02.2018, 08:13
Dobrý den,chci se zeptat, zda-li je možné tyto reproduktory bez problémů namontovat do Peugeota 206 rok 2002? Případně jak moc zásadní je akustické utlumení dveří? A poslední dotaz, stačí mi k reproduktorům (prozatím) originální tovární radio auta?Děkuji za odpověď,v ozvučení auta se moc neorientuji.Honza
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 23.02.2018 17:17
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory je možné instalovat. Tlumení dveří má zásadní vliv a rozhodně bych doporučil je provést. Zmíněné reproduktory jsou připraveny na zapojení k samotnému autorádiu, čili není problém.
180|Martin , 15.02.2018, 15:47
Dobrý den,tento set doporučujete do škody roomster,je třeba upravovat tapec ve vozidle pro výškový reproduktor? nebo bude pasovat bez úprav?díky za info
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 18.02.2018 11:26
Dobrý den, výškový reproduktor bude pasovat bez úprav, ale musí se přichytit do původního umístění, například tavnou pistolí.
179|Miloš Stupka , 04.02.2018, 15:24
Dobrý den dají se reproduktory koupit po 1 kusuDěkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 04.02.2018 21:20
Dobrý den, bohužel nedají, ale máme zde nějaké jako náhradní díl a pokud máte zájem o koupi 1 kusu, napište mi na sudak@ahifi.cz a nějak se domluvíme.
178|Marek , 19.12.2017, 21:19
Dobrí deň chcem sa spýtať či na tijeto reproduktory môžem použiť tento zosilňovač Mac Audio ZXS 4500?? Ďakujem.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 20.12.2017 12:28
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, jen bude třeba pohlídat nastavení Gainů, zesilovač má poměrně vysoký výkon a při nesprávném nastavení může dojít k poškození reproduktorů.
177|Libor , 18.09.2017, 23:35
Dobry den, chtel bych se zeptat jestli tyto reproduktory budou dobrou nahradou za orig. repro do Mazdy 6 2003. Nemam v aute bose soustavu. Popripade jake by jste doporucili repro do 2000 Kc?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 19.09.2017 17:17
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory lze použít, osobně bych ale doporučil podstatně lepší volbu GLADEN ALPHA 165.
176|MB , 02.09.2017, 17:41
Dobrý den. Zajímalo by mě v čem konktrétně hrajou lépe tyto repráky než reproduktory Pioneer TS-G173CI, tedy aspoň podle vašeho sluchu, maj ač zanedbatelně nižší citlivost a hrajou celkem o dost užší pásmo. A argument kterej se tu vyskutuje nevíce \"hrajou lépe\", mi nepřijde úplně přesvedčivý. Každý má sluch jinak citlivý a podle vás třeba hrajou čistěji, nebo mají hlubší basy, ani jedny repráky jsem neměl možnost slyšet, tak bych byl rád kdyby jste mohli slovy popsat ten vámi slyšitelně \"lepší\" rozdíl. Ještě by mě zajímalo reproduktory Kenwood KFC-E170P jestli jste měli možnost je také slyšet a porovnat jejich hratelnost s pioneery a mac.Děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 04.09.2017 16:42
Dobrý den Vážený zákazníku, již jsem Vám zaslat odpověď na totožný dotaz v emailové komunikaci.
175|Michal , 02.09.2017, 12:29
Dobrý den, jaké rádio k těmto reproduktorům by bylo nejvhodnější ? Chtěl bych Kenwood KMM-123Y, nebo něco v této cenové relaci, ale nejsem si jist jestli tomu rozumím správně, ale má výkon jen 4x50w a repro 65w, tak jestli by repduktory hráli tak jak mají.Děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 04.09.2017 16:41
Dobrý den Vážený zákazníku, model KMM-123Y je dobrou volbou, doporučuji. Výkon autorádia je 4x50 Watt MAX, tedy cca 4x23 Watt RMS. Reproduktory mají velmi slušnou citlivost a lze je zapojit na samotné autorádio, na 100% je samozřejmě nevybudí, pro 100% vybuzení by byl potřebný externí zesilovač. Zmíněné repro se však v 90% případů zapojuje na samotné autorádio a problém to rozhodně není.
174|Ivan , 09.08.2017, 20:28
Dobrý den, dokáže radio JVC KD-R321 tyto repro dostatečně vybudit, nebo bude lepší se poohlédnout po novějším modelu. Tovární 2din Alfa Romeo to bohužel nedokáže.
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 11.08.2017 18:03
Dobrý den, výkon autorádia je pro tyto reproduktory dostačující. Pokud autorádio ještě nemáte, poohlédl bych se spíš po autorádiu značky Kenwood, nebo Alpine, mají ten reálný výkon vyšší než JVC. To se týče i kvality.
173|Dominik , 24.07.2017, 14:38
Dobry den, zakoupil jsem si sadu do O1 a ted jsem vyndal v zadních dveří výškove repro které bylo hrozně ořezaně a tupe. Jaky par výšek doporučíte k tétosadě aby byla uroven výšek stejná jak v zadu tak vepředu dík!
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 24.07.2017 17:18
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučil bych spíše výškové reproduktory, v zadních dveřích, odpojit a osadit koaxiální repro, do zavazadlového prostoru, kde je pro ne tovární pozice. Pokud by jste přeci jen chtěl osadit výškové repro, pak lze použít například MAC AUDIO MAC MOBIL STREET T19.
172|Petr , 02.07.2017, 23:59
Dobrý den, chtěl bych tyto reproduktory nainstalovat do alfa romeo 146 (1998) dopředu a reproduktory Mac Audio APM FIRE 16.2 dozadu přímo na rádio 4x40W a chtěl bych se zeptat jestli je to možné, popř. jestli budu potřebovat nějaké další věci, jako třeba MDF podložky. Předem děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.07.2017 14:23
Dobrý den Vážený zákazníku, tento model vozu jsme na dílně prozatím neměli, ale dle dostupných informací jsou reproduktory v rozměru 165mm a jsou osazeny přímo ve dveřní výplni. Lze tedy použít a osadit. K instalaci lze přikoupit adaptér reproduktorového konektoru Alfa Romeo.
171|Tomas Unucka , 31.05.2017, 21:51
Dobrý den,chci se zeptat jestli je třeba k těmto reproduktorům dokoupit BASS reproduktory, jde mi o opravdu kvalitní zvuk. Děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 01.06.2017 17:10
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory bohužel neumí zahrát nízké frekvence, které doplňuje subwoofer. To platí obecně prakticky u všech reproduktorů, v rozměrové kategorii 165mm. Subwoofer je tedy dobrá volba, pro doplnění basové složky a nízkých tónů.
170|Zdeněk , 29.05.2017, 19:37
Dobry den mam dotaz jake rozmery ma vyskovy reproduktor? Chci jej dat do originalnich otvoru v palubovce golf 3 myslite ze to pujde? Dekuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 30.05.2017 17:15
Dobrý den Vážený zákazníku, určitě to půjde. Rozměr výškového reproduktor je cca 43mm.
169|Michal , 26.05.2017, 16:41
Dobrý den, mohl bych Vás požádat o porovnání Mac Audio APM FIRE 2.16, Mac Audio Revolution X 2.16, CLARION SRG1723S a MTX TRS654? Velmi Vám děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 30.05.2017 16:00
Dobrý den Vážený zákazníku, bohužel se musím omluvit, ale dotazujete se na repro, které ani nemáme v nabídce. APM FIRE 2.16 je, v dané cenové relaci, velice dobrou volbou. Přímé porovnání však poskytnout neumím, omlouvám se.
168|fiat , 25.05.2017, 23:05
Dobry den, mam vo fiat bravo 198 tieto repro/ zakupil som na zaklade recenzi /, no na moj vkus slabo hraju, maju sice krajsie vysky ako original, ale ked pridam trocha basy tak to chrapci ako reprak zo starej TV tesly :).. Co by ste doporucil ako upgrade ? Za odpoved vopred dakujem
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.05.2017 14:50
Dobrý den Vážený zákazníku, v první řadě bych doporučil dveře vytlumit, pokud nejsou. Hledáme-li lepší reproduktory, pak bych doporučil například GLADEN ALPHA 165.
167|Jiří urban , 25.05.2017, 21:34
Dobrý den,chci se zeptat jestli budou pasovat do superba1 2005 a co bude vše potřeba k namontovani děkuji za odpoved
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.05.2017 14:48
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, pasovat budou. Pro montáž budou potřebné MDF podložky, lze zakoupit v SETU. Pro připojení lze použít adaptér repro Škoda.
166|Michal , 25.05.2017, 17:43
Dobrý denChci si koupit tyhle reproduktory https://www.ahifi.cz/reproduktory-mac-audio-apm-fire-2-16.html do předních dveří na VW Golf IV napojit je na autoradio a do zadu tyhle https://www.ahifi.cz/reproduktory-mac-audio-star-flat-2-16.html které napojím na 4 ohmový zesilovač. Chci se zeptat jestly jsou reproduktory dobrá volba. A mám ještě otázku mam Golf IV 3 dveřák a chci se zeptat jestly do zadu budu potrebovat táké tyhle podložky https://www.ahifi.cz/4carmedia-mdf-podlozky-skoda-vw-seat.html.Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.05.2017 14:44
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory lze použít. Osobně bych doporučil, v případě zapojení na zesilovač, použít GLADEN SET a zapojit na zesilovač spíše přední repro. Podložky lze použít i pro zadní pozice.
165|Pavel , 10.05.2017, 12:21
Jeste se zeptam, tyhle repro nemaji vyhybky? Je v tom nejaky zvukovy rozdil? Dekuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 10.05.2017 13:49
Dobrý den Vážený zákazníku, vyhýbka je řešena formou kondenzátoru, osazeném na výškovém reproduktoru.
164|Pavel , 09.05.2017, 19:41
Dobry den, hledam nejake komponentni repro do fiat Brava rok 2000 do prednich dveri 165mm. budou tyhle lepsi nez stavajici ? nebo jake by jste mi doporucily do 1600kc?? Radio mam Pioneer DEH-X3500UI , vzadu osazeny ovaly Pioneer TS-A6911
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 10.05.2017 13:17
Dobrý den Vážený zákazníku, v této cenové relaci jsou zmíněné APM FIRE 2.16 nejlepší možnou volbou, doporučuji.
163|Martin Drápal , 08.05.2017, 12:54
jdou výškové reproduktory naistalovat do VW PASSAT B5.5?
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 09.05.2017 15:33
Dobrý den, ano, výškové reproduktory se vejdou do původního umístění. Do Vašeho automobilu doporučuji zakoupit rovnou tento set s potřebnými podložkami. 
162|Daniel , 30.04.2017, 17:24
Dobrý den, uvažuji že si pořídím nové reproduktory do předních dveří. Má otázka zní zda li jsou tyto nejlepší oproti konkurenci v stejné cenové relaci. Díky
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 01.05.2017 23:18
Dobrý den, v dané ceně doporučuji určitě tyto reproduktory, lepší by se hledaly těžko. 
161|Tomáš , 27.04.2017, 08:04
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jake adaptéry (konektory) jsou potřeba pro připojení reproduktorů do Peugeot 206? Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 27.04.2017 15:12
Dobrý den Vážený zákazníku, standardně lze použít adaptéry PEUGEOT.
160|lukáš , 26.04.2017, 17:48
Dobrý den pujdou dát tyto reproduktory do peugeot 106 rok 1997 Dekuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 27.04.2017 15:02
Dobrý den Vážený zákazníku, ve voze je standardně osazeno repro 130mm, bez úprav tedy osadit 165mm nelze.
159|Martin , 26.04.2017, 16:56
Dobry den chtel bych poradit jake by byli vhodne repro do original zadniho plata.Fiat Punto 3 dver.... k Radiu : Pionner MVH-190UBG 4x50w.... dekuji za odpoved
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 27.04.2017 14:53
Dobrý den Vážený zákazníku, vhodnou volbou, jako náhrada, za originální reproduktory, jsou například reproduktory MAC AUDIO STREET 10.2.
158|Jakub , 25.04.2017, 18:03
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli tyto repro pujdou do toyota corolla 1998 E11 Dekuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.04.2017 11:33
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, při použití MDF podložek Toyota.
157|Jiři , 25.04.2017, 17:35
Dobrý den, chtěl bych se zeptat tyto reproduktory už mám ve předních dveřích golf iv a scháním do zadních dveřích mám zvolit tyto nebo mac audio 16.2 Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.04.2017 11:32
Dobrý den Vážený zákazníku, obě možnosti lze použít. Častěji se do zadních pozic osazují již pouze koaxiální reproduktory.
156|Beny , 23.04.2017, 08:04
Dobrý den vejdou se mi tyhle repráky do ford fiesta r.v2005 st Děkuji za odpověd
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 24.04.2017 13:52
Dobrý den, pokud použijete tyto MDF podložky, můžete reproduktory instalovat.
155|Roman , 22.04.2017, 21:25
Dobrý večer, budou mi repráky pasovat na alfu romeo 147 facelift? Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 24.04.2017 14:14
Dobrý den, s použitím těchto podložek ano. 
154|Juraj , 01.04.2017, 12:06
Dobrý deň,dlhšie pozerám po týchto repro. Mám v pláne ich dať do bmw e46 namiesto základnej audio výbavy (nie harman kardon) priamo na rádio. Môžem očakávať zlepšenie už priamo pri takomto zapojení? Samozrejme diera do dverí +mdf podložky a tlmenie. Rádio je Dynavin.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.04.2017 09:48
Dobrý den Vážený zákazníku, jedná se sice o základní řadu reproduktorů, ale v této cenové relaci nehrají vůbec špatně. Po vytlumení dveří a osazení podložek bude zlepšení rozhodně znát.
153|M , 28.03.2017, 11:55
Dobrý den,dal jsem na doporučení a koupil je jako nejprodávanější v této cenové relaci. Mám je napojené na novém Alpine rádiu - ve dvojkovém toledu.Kompletně jsem vytlumil dveře atd. S podložkami není problém s instalací, ale výškáče se do tapce bez úpravy nevejdou.Celkově nehrají špatně, hrají celkem obstojně. Ovšem pokud je plánujete vyměnit za originály, moc si nepomůžete…..Za tu cenu hodně muziky, ale jen v případě, že origo už neslouží jak by mělo. Hezký den.
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 28.03.2017 12:20
Dobrý den, děkujeme za recenzi, je to jak píšete. Reproduktory jsou vynikající volbou za dosluhující nebo v některých autech nekvalitní originální reproduktory. V dané ceně nelze očekávat zázraky, pro výrazné zlepšení zvuku je potřeba si samozřejmě připlatit za kvalitnější reproduktory :)
152|Ladislav Bartoš , 16.03.2017, 17:49
Dobrý den. Dále bych se chtěl zeptat, jestli se tyto reproduktory vejdou do Golf IV 1.9 TDI 81kW r.v. 2001?. A také jestli budou komponentní s rádiem Kenwood KMM-303BT? a také jestli mohu použít tyto redukční kroužky: https://www.ahifi.cz/plastovy-adapter-pod-reproduktor-pro-audi-seat-skoda-vw.html. Děkuji za odpověď. :)
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 16.03.2017 18:06
Dobrý den, již jsem odpovídal v diskusi k produktu Mac Audio Performance X 2.13.
151|Ladislav Bartoš , 14.03.2017, 22:54
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat zda jsou tyto reproduktory lepší než tyto: Mac Audio Performance X 2.16?. Poprosil bych když tak váš názor který by jste mi z těch to dvou doporučily spíš. Děkuji za odpověď. :)
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 15.03.2017 10:01
Dobrý den, reproduktory Mac Audio Performance X 2.16 jsou zvukově kvalitnější a výkonnější, ale bohužel tato modelová řada již skončila a znovu k dostání nebudou. 
150|Tom , 14.03.2017, 07:59
Dobrý den.Chtěl bych tyto reproduktory namontovat do Oct I, ale poprovdě úplně nerozumím tomu, že je v sadě pouze jeden výškový reproduktor. Pokud vím (dveře jsem ještě rozebrané neměl), výšky má Octavia na obou stranách pod A-sloupkem. Jak bych měl toto nejlépe vyřešit?
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 14.03.2017 08:58
Dobrý den, v balení jsou samozřejmě dva středobasové a dva výškové reproduktory pro osazení obou dveří. Nezapomeňte, že pro instalaci budete potřebovat ještě MDF podložky.
149|Ladislav Bartoš , 10.03.2017, 23:04
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jestli se tyto reproduktory vejdou do Golf IV 1.9 TDI 81kW r.v. 2001?. A také jestli budou komponentní s rádiem Kenwood KMM-303BT?. Děkuji za odpověď.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 12.03.2017 19:25
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory použít můžete a s autorádiem Kenwood si v pohodě sednou taktéž. K úspěšné montáži doporučuji zakoupit i redukční plastové kroužky pro VW Golf IV.
148|Pavel Hůla , 09.03.2017, 19:28
Dobrý den. Podle předchozích komentářů lze tyto reproduktory namontovat do fabie 1 RS. Chci se zeptat jak moc je potřeba upravovat vnitřek tapicirunku a jaké věci je třeba pro montáž přikoupit. Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 09.03.2017 22:37
Dobrý den, tapecirunk nemusíte upravovat, stačí přikoupit tyto MDF podložky
147|Martin Szalai , 24.02.2017, 14:51
Dobrý den, impedance jednoho reproduktoru je 4Ohm nebo je uvedena impedance při zapojení obou?(seriově?pararelně?) Díky moc...
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 01.03.2017 14:10
Dobrý den Vážený zákazníku, uvádí se vždy impedance měniče, čili jednoho reproduktoru. Zapojení obou se neprovádí na jeden kanál, ale vždy na dva kanály, ať už na samotné autorádio nebo externí zesilovač.
146|marek , 30.11.2016, 16:13
potřebuji poradit.Mám Mondeo mk4,2007 a chtěl bych nahradit pův.orig.přední středobassové repro,ale nevím,které zvolit,prosím o radu.bud Mac audio 2.16,neboHifonics VX6.2W ?prosím o radu.děkuji Marek
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 30.11.2016 16:57
Dobrý den Vážený zákazníku, veškeré info máte v mailu, jako reakci na totožný dotaz..
145|Daniel , 27.11.2016, 17:43
Dobry den, zvazuji koupi techto reproduktoru do mercedesu viano. Tyto v rozmeru 165mm dat do zadu a dopredu dat v rozmeru 130mm, budou tyto reproduktory hrat lepe jako originalni reproduktory? Zapojeni bude na autoradio.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 29.11.2016 15:04
Dobrý den Vážený zákazníku, zvolené repro bude o něco lepší, než li originální reproduktory, ano.
144|Lukáš , 26.10.2016, 12:17
Dobrý den, jsou tyto repro vhodne jako nahrada do peugeota 307 sw za origo? Staci jen vymenit bez nejakych uprav? Samozdrejme pocitam s odlucnením. Dekuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.10.2016 16:01
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze použít jako náhradu bez nutnosti dalších věcí. Tlumení každopádně doporučuji.
143|Martin , 23.10.2016, 20:10
Dobrý den, bez MDF podložek reproduktory namontovat nejdou, nebo jak tomu rozumět?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 25.10.2016 16:15
Dobrý den Vážený zákazníku, záleží na konkrétním modelu vozu.
142|Patas , 18.10.2016, 09:56
Dobry den budou reproduktory pasovat do passata b6 prumer mam 165mm akorat nevim jak to bude s uchycenim??? Dekuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 18.10.2016 15:41
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reprodukotry budou pasovat, pro instalaci použijte MDF podložky VW.
141|pepa , 05.10.2016, 17:07
dobrý den, chci si objednat reproduktory do FABIA 1 rok 2002 do předních dveří a výšky. k těmto koukám že nějaké jsou a nebo musím výšky ještě dokoupit zvlášt? popřípadně jaké? za rozumnou cenu nic drahého děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 05.10.2016 17:22
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud zakoupíte komponentní set reproduktorů, jsou výškové reproduktory vždy součástí, což je i u zmíněných APM FIRE 2.16. Tyhle reproduktory jsou v dané cenové relaci dobrou volbou, jen je třeba dát pozor na montážní hloubku. Info naleznete v sekci PORADNA.
140|Ruddy , 05.10.2016, 09:12
Dobrý den,rád bych u Vás zakoupil reproduktory do Škody Octacie Combi - 2001 rok. Tedy reproduktory do předních dveří, zadní plato mám rolovací, ale myslím, že by se tam vešli nějaké, na pevné plastové části. tDo předních dveří jsem vybral tyto: Mac Audio APM FIRE 2.16 , zadní zatím žádné.. byl bych rád, pokud by jste mi mohl doporučit přední, zadní a veškeré příslušenství k tomu potřebné, jako např. přechodky, kabeláž, adaptéry, nebo podložky.. abych koupil komplet a rovnou to nainstaloval, bez toho, abych byl překvapen, že mi něco chybí :) Prosím o radu předních, zadních a komplet přísl. k tomu..děkuji Vám na tisíckrát.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 05.10.2016 16:56
Dobrý den Vážený zákazníku, vše potřebné, včetně fotogalerie a doporučení na reproduktory, najdete v přehledném článku, v sekci PORADNA.
139|Pepa , 02.10.2016, 11:52
dobrý den, chtěl bych se zeptat k těmto reproduktorům jsou tedy výškové repro. součástí balení? potřebuji vyměnit i originály co tam jsou(fabia 1) chrčej tak jestli je mam dokupovat nebo ne děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 02.10.2016 18:31
Dobrý den Vážený zákazníku, výškáče jsou součástí viz. foto.
138|Lukáš , 29.09.2016, 16:11
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaké by jste mi doporučili rádio k těmhle reproduktorům?? Aktuálně mám Kenwood KDC - 4051UG.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.09.2016 16:49
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, na běžný poslech to dostačuje.
137|Honza , 28.09.2016, 21:54
Dobry den, mám tyto reproduktory ve dveřích, jaké by jste mi doporučil další repro na plato (kufr). Vyrobil jsem si malé ozvučnice z mdf desek. Abych nemusel delat díry do plata. Lepší asi budou koaxialni že? Máte nějaký typ které bych mohl osadit ? A hrály by vyrovnaně ? ( můžu vyříznout díry o max. Prumeru 15 cm, zapojeni na samostatne autoradio pioneer 4x50W) děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.09.2016 09:15
Dobrý den Vážený zákazníku, zde bych šel určitě do Mac Audio APM FIRE 16.2, to se vyloženě nabízí.
136|Jan , 24.09.2016, 21:52
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by padli výškové reproduktory do VW Golf IV (Do toho sloupku pro výškové repro.). A zda půjdou vyměnit repra 16,5 mm do dveří + Lakované MDF Kroužky. Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 25.09.2016 13:53
Dobrý den Vážený zákazníku, výškáče se tam rozměrově vejdou, ale je třeba šikovné ruce a mírně si pohrát s uchycením. Reproduktory vyměnit jdou, viz. naše montáže: http://www.ahifi.cz/clanky/detail/volkswagen-golf-iv-vymena-prednich-a-zadnich-reproduktoru.htm
135|Petr , 16.09.2016, 15:35
Dobrý den, chci si pořídit toto repro do Fábie 1 - praktik r.v. 2006 , je to vhodná volba? a co je potřeba popřípadě vše zakoupit k bezproblémové montáži včetně tlumení, redukcí atd... Děkuji za rady.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 19.09.2016 16:55
Dobrý den Vážený zákazníku, potřebovat budete to stejné, jako tomu bylo u Vašeho totožného dotazu, u jiných reproduktorů!
134|lubo , 11.09.2016, 16:19
Dobry den. Chcel by som sa informovat ake repro do auta. Mam Mazda 3 r.v. 2006. Predne seriove som vymenil za GROUND ZERO GZIC 16X. Hraju cisto, len basy mohli byt trocha hlbsie. Teraz chcem vymenit aj zadne. Rozmyslam ci mam dat nejake koaxialy alebo tie Mac Audio APM FIRE 2.16. Ak koaxialy tak ake by ste poradil? Alebo by som mohol GZ prehodit do zadnych a Mac Audio do prednych. Co by ste odporucil. Radio chcem vymenit za Kenwood dpx 5000bt. Dakujem
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 12.09.2016 16:53
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučil bych osadit do zadních dveří reproduktory MAC AUDIO PERFORMANCE X 2.16. Případně koaxiální repro MATCH MS 6X.
133|petr , 05.09.2016, 21:27
Dobrý den, chci se zeptat jak jsou na tom tyto repráky s basama. Mám v platě ovaly JBL 69. Bude to dobrá kombinace? děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 06.09.2016 16:18
Dobrý den Vážený zákazníku, v této cenové relaci budete těžko hledat reproduktory, které budou mít lepší basový základ, doporučuji.
132|Jan , 31.08.2016, 18:06
Dobry den, chtěl bych tyhle repro Do Audi A6 Avant 1998 a co vše potrebuji pro montáž techto reproduktoru? Dekuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 01.09.2016 11:18
Dobrý den Vážený zákazníku, dle roku výroby jsou reproduktory uchyceny přímo ve dveřní výplní (tepecírunk) a k jejich instalaci tak není třeba dalšího příslušenství.
131|Jaryn , 23.08.2016, 20:40
Dobrý den,Děkuji za doporučení.Spíš jsem chtěl vědět, zda má cenu na toto rádio zapojovat i něco z dražších repro. Pokud ano, jaká volba by to dle Vás měla být?Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 25.08.2016 12:27
Dobrý den Vážený zákazníku, autorádio má standardní výkon zesilovače, je tedy možné osadit i repro z vyšší cenové relace, osobně bych doporučil například GLADEN M165 V2.
130|Jaryn , 21.08.2016, 20:10
Dobrý den,Jaké repro by jste mi doporučili k autoradiu ALPINE CDE-111R do Octavie 1? Zatím uvažuji pouze o předních repro.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 23.08.2016 16:05
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud hledáme v nižších cenových relacích, pak doporučuji reproduktory MAC AUDIO PERFORMANCE X 2.16.
129|Marek , 15.08.2016, 15:03
Dobrý den, chtěl bych se zeptat budou mi tyto repráky pasovat do citroen Xsara r.v. 1997, popřípadně jestli k tomu bude potřeba něco k tomu dokoupit?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 18.08.2016 13:12
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze osadit. Pro zapojení je možné použít adaptéry pro připojení Citroen.
128|Peter , 10.08.2016, 16:15
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či by tieto repro boli vhodnou náhradou za sériové repro v opel astra g 1998 spolu s Mac Audio APM FIRE 2.13, ktoré by išli do zadných dverí a ktoré redukcie by ste odporučili, dakujem
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 12.08.2016 12:32
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory jsou dobrou volbou, lze použít. Pro osazení předních reproduktorů použijte MDF podložky Opel. Pro zadní dveře lze použít podložky Opel.
127|Viky , 07.08.2016, 12:20
Dobrý den chtěl bych se zeptat zda tyhle reproduktory budou pasovat do předních dveří v Peugeot 406 r.v. 96 a co by k tomu byla ještě potřeba a jaké reproduktory by jste mi doporučili do zadních dveří ???? Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.08.2016 16:19
Dobrý den Vážený zákazníku, pro přední dveře lze osadit zmíněné reproduktory. Osazeny jsou přímo ve dveřních výplních, není tak třeba řešit podložky. Rozměrem zadních reproduktorů si bohužel nejsem jistý, doporučuji oměřit. Pravděpodobně bude použit stejný rozměr a lze tak volit stejné repro, pouze v koaxiálním provedení. Pro připojení lze použít adaptéry pro připojení.
126|Lukáš , 07.08.2016, 12:15
Dobrý den šli by tyhle reproduktory namontovat na Peugeot 5008 r.v. 2010 do předních dveří a popř co všechno by k tomu bylo potřeba, a jaké by jste mi doporučil do zadních dveří???
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.08.2016 15:32
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory je možné osadit. Pro instalaci použijte adaptéry pro připojení repro. Vhodné zadní reproduktory jsou například MAC AUDIO APM FIRE 13.2.
125|Miloš , 04.08.2016, 09:22
S reproduktory nejsem vůbec spokojen, jak si je prodejce \"vychvaloval\" mě docela zklamalo.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 04.08.2016 10:44
Dobrý den Vážený zákazníku, nevychvaluje je jen ,,prodejce,, , ale stovky spokojených zákazníku. Chybu bych hledal jinde, než v reproduktorech... 
124|David , 03.08.2016, 14:05
Dobrý den, po přečetní komentářů soudím, že za tyto peníze nic lepšího nekoupím. Originální repro v Bmw E46 Touring (2004) mi nevyhovuje. Bude změna znatelná, je třeba kupovat nějaké podložky? Další dotaz ohledně vytlumení, určitě máte zkušenost z montáží reproduktorů do tohoto vozu, je třeba dveře vytlumovat? Děkuji mnohokrát.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.08.2016 14:24
Dobrý den Vážený zákazníku, u vozu BMW E46 není standardně prostup do dveří, tudíž není tlumení dveří podmínkou. Reproduktory jsou v této cenové relaci velmi dobrou volbou a změna bude znatelná. Pro instalaci použijte adaptér pro reproduktory BMW.
123|Milan , 31.07.2016, 08:26
Chcel by som ich napojit iba na radio,takze lepsie bude hrat sada U-dimension EL PACK 1.1.? A nie je lepsie dat aj dozadu komponentne repro ako koaxialne?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 01.08.2016 16:08
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, repro U-Dimension bude lepší volbou. Komponentní repro je možné osadit i pro zadní dveře, koaxiální je však dostačující.
122|Milan , 28.07.2016, 16:34
A este... Mam kupit podlozky pod repraky?A ktore presne mi budu pasovat dozadu a dopredu?Ford Mondeo 2008,hatchback
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.07.2016 09:32
http://www.ahifi.cz/plastovy-adapter-pod-reproduktor-pro-mercedes-a-class-b-class-ford-mondeo.html + http://www.ahifi.cz/plastovy-adapter-pod-reproduktor-pro-ford-2.html
121|Milan , 28.07.2016, 16:30
Ako to mam potom zapojit,ked mam maly vyskac oddeleny od spodneho repraku?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.07.2016 09:32
Dobrý den Vážený zákazníku, prosím nahlédněte do českého návodu, který je dodáván v balení. Výškáč se napojí pouze na svorky na středobasu, je to tam na to nachystané.
120|Milan , 27.07.2016, 16:40
A do ceny 2000kc... By Ste mi odporucili ktore? A do zadu mam dat tiez komponentne repro? Vdaka
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 28.07.2016 10:41
Dobrý den Vážený zákazníku, do zadních dveří je možné osadit již pouze koaxiální repro. Vhodnou volbou je tak například set reproduktorů U-dimension EL PACK 1.1.
119|Milan , 26.07.2016, 17:10
Dobry den.Mam Ford Mondeo 2008,hatchback.A chcem vymebit vsetky 4repraky.Su tieto dobrou volbou?Alebo mam kupit ine v tejto cene ...?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 27.07.2016 09:34
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory jsou v dané cenové relaci velice dobrou volbou - doporučuji.
118|David , 26.07.2016, 09:38
dobrý den, utáhnou tyto repráky v pohodě rádio https://www.czc.cz/sony-cdx-g3100uv/171542/produkt nebo bude problém ? díky
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.07.2016 15:22
Dobrý den Vážený zákazníku, nebude problém, lze použít.
117|Marek , 03.07.2016, 14:43
Dobrý den,Měl bych zájem o tyto reproduktory do Fabie 1 HB a chtěl bych se zeptat co vše potřebuji pro úspěšné zapojení.děkuji za odpověď
116|Nečas , 29.06.2016, 23:46
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak silnou autobaterii by jste doporučil do vozu osazeného těmito reproduktory + ještě Mac audio apm fire 13.2??? Teď mám 70Ah. Deku
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 30.06.2016 08:35
Dobrý den Vážený zákazníku, autobaterie 70AH je zcela vyhovující, není třeba ji měnit.
115|Andrea , 28.06.2016, 10:39
Dobrý den, šli by tyhle repra použít na G astru?? Jestli chápu dobře jedná se o 2 reproduktory a o 2 výškové reproduktory?? Potažmo co všechno by byla potřeba při jejich montáži do zmíněného Opla Astry G caravan?? Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 28.06.2016 10:59
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, do předních dveří lze tyto reproduktory osadit. Pro jejich montáž použijte MDF podložky Opel a pro připojení adaptéry k repro konektoru Opel. Reproduktory jsou komponentní, tedy 2x středobasový reproduktor a 2x výškový reproduktor.
114|Jiri , 25.06.2016, 11:53
Dobrý den, lze toto Repro použít do vw golf 4, původní Repro ve voze špatné, kompletní výměna, je kromě repra potřeba ještě jiný materiál. Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 27.06.2016 17:16
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory lze osadit, pro instalaci použijte MDF PODLOŽKY VW a adaptéry k repro konektoru VW.
113|Vasek , 17.06.2016, 00:12
dobry den. nebudu mit problem s montazi do BMW e36 cabrio? dekuji za odpoved
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 17.06.2016 17:29
Dobrý den Vážený zákazníku, problém mít budete, v E36 cabrio jsou pouze 130mm reproduktory.
112|Jan , 05.06.2016, 20:10
Dobrý den,chtěl bych se zeptat jaké budu potřebovat koncovky na tyto reproduktory Mac Audio APM FIRE 2.16 když je budu montovat do zadních dveří?Bude to do vozu seat leon 1.9TDI 81kw r.v.2002..Děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 06.06.2016 16:34
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud nahrazujete původní reproduktory, použijte adaptéry pro repro SEAT. Pokud nejsou reproduktory osazeny a bude se natahovat nová kabeláž, použijte FAST-ON konektory.
111|Martin , 03.06.2016, 18:56
Dobrý den mám otázku co je vše potřeba zakoupit s těmito reproduktory když chci instalovat do Škoda Octavia 2. Popřípadě nějaké lehké vytlumení dveří když už by byl Tapec dole jen nějakou ekonomickou variantu. Díky
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 06.06.2016 13:43
Dobrý den Vážený zákazníku, co vše bude třeba najdete v přehledně zpracovaném článku, v sekci PORADNA. Lehké vytlumení dveří rozhodně doporučuji, lze volit například 4x STP ANTICOR L.
110|Josef , 03.06.2016, 13:22
Dobrý den, lze připojit tyto reproduktory + 2 reproduktory ve dveřích k rádiu KENWOOD KDC-131Y?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.06.2016 17:10
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, autorádio má výstup pro 2 páry reproduktorů.
109|Radek554 , 21.05.2016, 19:53
Navíc podložky které jste mi tu doporučil pro Opel Zafira A vůbec nepasují!!
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 24.05.2016 09:06
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud mi sdělíte číslo objednávky, rád se na to podívám a problém lze velice rychle vyřešit.
108|Radek554 , 21.05.2016, 19:49
Nechápu co na těchto repro vychvalujete a doporučujete,za ty peníze je to sračka,největší chyba kterou jsem udělal když jsem si je jako \"ovce\" koupil ,když je tu vychvalujete do nebe!!
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 24.05.2016 09:05
Dobrý den Vážený zákazníku, zkušenosti stovek zákazníku hovoří jinak. Doporučuji zkontrolovat, zda je chyba opravdu na straně reproduktorů, popravdě jste první, který není spokojen. Pro představu se v loňském roce prodalo necelých 700 párů těchto reproduktorů, takže slova jako ,,sračka,, a ,,ovce,, bych v tomhle případě asi raději vynechal :-) Hezký den.
107|Erik , 10.05.2016, 22:09
Dobrý den,musím velmi ! moc pochválit tento obchod . Chtěl jsem oživit svého golfa 4 a tak jsem se rozhodl koupit repro ... Zde mi kvalitně poradili vybrat levnější variantu která jak mužu doporučit opravdu stojí zato.Krom toho po odesláni objednávky mi během 2-3 hodin přišla sms že je balík už na cestě druhý den jsem ho měl na druhém konci čr ( perfektní tohle se mi ještě nestalo...) Za mě 1* jen tak dál :)
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 11.05.2016 13:00
Dobrý den Vážený zákazníku, moc děkujeme za pochvalu :-) Jsme moc rádi, že jste spokojen.
106|erik , 03.05.2016, 09:32
A nějaká levnější varianta ? Budu k tomu potřebovat i podložky a tlumici material ... Popř máte i někde popis jak napojovat reproduktory ?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.05.2016 14:21
Dobrý den Vážený zákazníku, popis zapojení je součástí balení. Levnější varianta je například 2 x MAC AUDIO APM FIRE 2.16.
105|erik , 02.05.2016, 21:29
Dobrý den uvažuji o koupi reproduktoru do golfu 4 ... Momentálně tam mám 2x hertz hv 165 z roku 1999 komponentní a 2x (vzadu hertz koaxionalni dcx 165 120wat)plus 4x vyškové hertz ht 25 120w ...z čehoš mi 1 komponentní a 1 koaxionalní odešel takže chci dat nový set ... Chtěl bych poradit která z reproduktoru bude vhodná volba chtěl bych se vles do 6 tisíc i s materialem a aby byly 4x kompo a 4x výškové ... na autoradio .. jsem v tomto laik ale chci si stim vyhrát . Děkuji za odpověd
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.05.2016 09:13
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučuji použít GLADEN M 165 V2 pro přední dveře a GLADEN ALPHA 165 pro zadní dveře.
104|Pavel , 21.04.2016, 21:41
Dobrý den, zvažuji výměnu origo repro v mondeu 2011 a chtěl bych Vás poprosit o radu co vybrat. Mac Audio APM FIRE 2.16 nebo Mac Audio MPExlusive 2.16 a nebo Helix Blue B 62C.2.Je potřeba u těchto zmiňovaných repro použít při montáži nějaké rámečky ( přední/zadní dveře ) nebo se montují přímou výměnou a osazením do stávajícího otvoru. Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 22.04.2016 16:26
Dobrý den Vážený zákazníku, pro instalaci použijte MDF podložky, nejsou sice určeny přímo pro tento vůz, ale máme vyzkoušeno, že pasují. Reproduktory bych volil MAC AUDIO APM FIRE 2.16.
103|Daniel , 18.04.2016, 20:02
dobrý den chtěl bych se zeptat jaké repra mi doporučíte do 1500mam golfa 4,popřípadě jestli k nim budou potřeba podložky díky za odpověd
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 19.04.2016 17:15
Dobrý den Vážený zákazníku, pro instalaci použijte MDF podložky VW, vhodné reproduktory jsou MAC AUDIO APM FIRE 2.16.
102|Radek554 , 18.04.2016, 15:02
Zdravím půjdou mi tyto repra do předních dveří Opel Zafira A?děkuji za odpověď
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 18.04.2016 17:12
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory je možné osadit. K instalaci budou potřebné podložky Opel.
101|Tomáš , 09.04.2016, 13:51
Dobrý den, dokážete prosím ze zkušenosti říci, zda má smysl vyměnit originální reproduktory v automobilu Ford Focus II kombi po FL (2008) za tyto? Automobil má originální autorádio Sony a 8 reproduktorů vyšší verze. Děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 11.04.2016 14:16
Dobrý den Vážený zákazníku, osobně bych výměnu doporučil. Rozdíl možná nebude až tak markantní, ale bude znát.
100|Stefan , 06.04.2016, 13:43
Dobry den, poradite mi ktere podlozky mam pouzit pro octavii II r.v. 2007 dopredu i do zadu dekuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 06.04.2016 14:33
Dobrý den Vážený zákazníku, veškeré info v sekci PORADNA.
99|Ondrej Janík , 16.03.2016, 16:44
Dobrý den, je tu spousta komentářů, ale nevyčetl jsem, co je potřeba k montáži do zadních dveří na vw passat b5 sedan ... Je potřeba nějakých podložek? Či je můžu napojit čistě výměnným způsobem? Díky za odpověď ...
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 16.03.2016 16:56
Dobrý den Vážený zákazníku, pro instalaci použijte MDF podložky VW.
98|Marek K. , 14.03.2016, 15:48
Dobrý den. Chtěl bych si tyto repra namontovat do VW Golf VI do zadních dveří. Budu potřebovat nějaké redukce na přímé zapojení k rádio RCD 210? A jsou to jen středobasové repráky? Jestli bych si měl ještě k tomu vybrat nějaké výškové repro.Děkuji za Váš čas a odpověď :) S pozdravem Marek.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 15.03.2016 12:37
Dobrý den Vážený zákazníku, pro zadní dveře použijte MDF podložky VW. Reproduktory jsou komponentní, tedy včetně výškových reproduktorů. Pokud jsou zadní reproduktory osazeny z výroby, lze použít adaptér pro připojení repro.
97|Honza N. , 13.03.2016, 11:59
Dobrý den, napřed chci poděkovat myslím nejen za sebe za rychlou odezvu Vašich odpovědí, jste jeden z mála Eshopu, co se o zákazníky opravdu stará. Nyní nevím, zda dotaz svěřuji správné diskuzi. Četl jsem zde, že reproduktory si vystačí s napájením autorádiem. Jak moc záleží na typu autorádia? Mám starší Sony jen 4x45, už není ani v prodeji. Vyplatí se tudíž investovat i do nového autorádia nebo si zatím vystačím se starým? Jsem studentem, v autě netrávím hromady času a samozřejmě každá koruna dobrá :) Děkuji za Vaši odpověď, s pozdravem Honza
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 14.03.2016 13:39
Dobrý den Vážený zákazníku, v dnešní době se již standardně pracuje s výkonem autorádia 4x50Watt a výše. 4x45Watt však pro toto repro také nebude problém a díky opravdu velmi slušné citlivosti je možné napájet reproduktory pouze z autorádia. Třeba se časem něco došetří a nové autorádio příjde také na řadu, prozatím lze použít.
96|Deniska , 08.03.2016, 17:32
Dobrý den, rozhoduji se mezi reproduktory Kicx ICQ 6.2 a těmito Mac audio. Jake by byly lepší v porovnání hratelnosti?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.03.2016 10:21
Dobrý den Vážený zákazníku, lepší volbou jsou reproduktory MAC AUDIO APM FIRE 2.16.
95|Dominik , 08.03.2016, 10:53
Toto repro je super , ale ty výškové repra jsou k ničemu vůbec nic nevydrží po chvíli začnou chrčet :( . Já měl dokonce takové štěstí že jeden znich chrčel hned poté co jsem ho zapojil
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 08.03.2016 14:49
Dobrý den Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi.Reproduktorů se prodává opravdu obrovské množství a problém s výškovými reproduktory nebývá. Pokud se tak stalo, reklamujeme.
94|Tomáš , 07.03.2016, 15:39
Dobrý den, chtěl bych tyto reproduktory do Octavie 1 sedan. Potřebuji vědět jestli se do předních dvěří vejdou a jestli je potřeba kromě MDF podložky ještě něčeho, kupoval repro s montážní hloubkou 63mm a bohužel se nevešly. Děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 08.03.2016 14:17
Dobrý den Vážený zákazníku, ano reproduktory je možné osadit a pokud osadíte MDF podložky není třeba dalších komponentů. Reproduktory s hloubkou 63mm. se vejdou taktéž, jen je třeba upravit prostor za reproduktorem, ohnout roh držáku stahovacího mechanizmu, ale to se dělá vpodstatě pokaždé.
93|David , 02.03.2016, 22:08
Dobry den, zakoupil jsem u vas tyto reproduktory a autoradio ALPINE CDE-178BT repraky jsem zapojil do prednich dveri i s výškami a zda se mi ze jsou az moc slyset ty vyšky a ze to malo basuje jeste budu vytlumovat dvere tak verim ze to pomuze ale stejne mi prijde ze to hraje nic moc ani jako hlasitost nechce to k tomu zesilovac ? A kdyz by jo jaký? Chci za co nejmene penez hodne muziky :-D zkratka aai 4 kanal aby se na to rovnou zapojilo i plato.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 03.03.2016 10:39
Dobrý den Vážený zákazníku, na svoji cenu hrají tyto repoduktory špičkově. Pokud Vám chybí basy, doporučuji vylepit dveře tlumením. Tip na zesilovač: http://www.ahifi.cz/zesilovac-sinustec-st-a4150.html
92|Mára , 02.03.2016, 20:11
Dobrý den pánové, nemohu se rozhodnout, vybírám do své oc1 po fl. do předních dveří komponentní reproduktory a tyto mají i zde na fóru docela slušnou odezvu. Nejdříve jsem však přemýšlel nad http://www.ahifi.cz/reproduktory-renegade-rx6-2c.html . Můžete mi prosím poradit, které vybrat? Zda je rozdíl v materiálu u výškáče - četl jsem, že lidé spíše volí hedvábí. Což tyto reproduktory MAc nemají. A dále zda opravdu nesejde na výhybce jestli je externí či ve výškáči. Jednoduše řečeno, ke které variantě by jste se přiklonili vy? Děkuji za odpověď.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 02.03.2016 20:52
Dobrý den Vážený zákazníku, výhybka je integrovaná přímo ve výškáči. Oproti repro Renegade mají poznatelně lepší zvuk Mac Audio reproduktory a není to jen náš názor viz. nezávislé recenze na Heurece: http://reproduktory-do-auta.heureka.cz/mac-audio-apm-fire-2_16/recenze/#section ... hodnocení 96%!
91|Standa , 29.02.2016, 20:04
Dobrý den, daly by se tyto repro použít jen jako středobasy do dveří 307 cc bez výhybky a výškáčů, pouze vyměnit za origo repro? Mají rms wýkon 65W jako samostatný kus?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 01.03.2016 10:43
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučuji vyměnit repro i s výškama, pokud chcete využít 100% potenciál těchto reproduktorů.
90|Milan , 20.02.2016, 05:09
Dobrý den mám v autě autoradio 4x28w rms zesilovač 2x175w rms a chtěl bych do celého auta dat nové reproduktory do předních a zadních dveří 16.5 cm komponentní stejně a dva subwoofery 25cm do plata. Teď současné Blaupunkt 30cm dva kusi jsou v bedně která zabere hodně místa a bez bedny nehraje. A přední alpine sxs 1757 ty Hrajou ale zadní alpine spg 69c2 to je velké sklámání výšky máj pěkný oba ale stredobas nic moc a hlasitost je u tech oválu dost nízká o proti těm předním 16.5 cm proste alpine i Blaupunkt nehraje a alpine navíc ještě stojí hodně peněz. U těch subwooferu chci aby hráli co nejnižší tón 25hz až třeba 25hz pokud to v plate nebude možné hrát udělám pod plato ozvučnice.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 21.02.2016 08:58
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory MAC AUDIO APM FIRE 2.16 nejsou špatnou volbou, lze použít. V této cenové relaci je to to nejlepší, co lze použít. Subwoofery lze použít například GLADEN M-LINE 10, bez ozvučnice však hrát nebudou. Nutno dodělat ze spodní strany plata ozvučnici.
89|petr , 07.02.2016, 22:38
A ještě bych se chtěl zeptat u nějakých repro dávají nějaký malý zesilovač přímo do každých dveří, ale tady jsem nic takového nenašel. diky
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 08.02.2016 11:01
Dobrý den Vážený zákazníku, jedná se o frekvenční vyhýbky, nikoliv zesilovač. V případě těchto reproduktorů je to řešeno pouze kondenzátorem na výškovém reproduktoru.
88|petr , 07.02.2016, 22:24
Zdravím, potřeboval bych poradit, sháním repro do škoda rapid, radio má výstup 4x20W rms 4ohmy. Potřebují jen 2x repro do předních dveří, vejšky nechám původní. Když tam dám tyhle tak budou hrát jen na 1/3 výkonu že? Díky za upřesnění a nabídnutí nějaké alternativy.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 08.02.2016 10:59
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučuji osadit komponentní systém, tedy i výškové reproduktory. Kombinovat neoriginální středobasové repro a originální výšky nemusí být zcela vhodné, po zvukové stránce. APM FIRE 2.16 mají dobrou citlivost, lze tedy zapojit i na samotné autorádio.
87|pavel , 25.01.2016, 13:46
Dobrý den, chci se zeptat u superba1 r.v 2003 mam vytlumit dvere nebo neni potreba u tohoto vozidla? Dekuji za odpověd
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 25.01.2016 14:50
Dobrý den Vážený zákazníku, tlumení dveří je dobrá volba u každého vozu.
86|Majkl , 09.01.2016, 20:16
Dobrý den,Chtěl bych si koupit tyto repráky do felicie, jen nevím jestli je dostanu do dveří místo původních repráků.Každé repráky co jsem tam zkoušel mi tam nešli kvůli hloubce magnetu.Chtěl jsem se proto zeptat jestli nevíte zda by se mi tam vešli.Děkuji za odpověd.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 11.01.2016 09:12
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory lze osadit. Standardně jsou osazeny 130mm reproduktory, je tedy nutné upravit prostor pro repro a použít univerzální podložky, pro 165mm.
85|Mirek Janda , 05.01.2016, 22:59
Dobrý den, mohl by jste mi prosím poradit jaké zakoupit podložky pod tyto repro do Fabie II (2009). Díky
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 06.01.2016 08:57
Dobrý den Vážený zákazníku, podrobné info najdete v PORADNĚ.
84|Milan , 01.01.2016, 17:35
Dobrý den, hledám dynamičtější náhradu za orig. papírové repro ve Ford Focus combi 2009. Bude po výměně za tyto repro znatelný rozdíl v porovnání s původníma?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.01.2016 15:27
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory nejsou špatnou volbou, v dané cenové relaci je to velmi dobrá volba.
83|Modráček , 28.12.2015, 16:49
Ještě bych se zeptal je nutno odtlumit dveře?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 28.12.2015 18:17
Vždy je lepší dveře vytlumit čili ANO, doporučuji tlumení dveří.
82|Modráček , 28.12.2015, 01:43
Dobrý den. Chci koupit reproduktory do vozu Audi A4 B5 a vůbec tomu nerozumím mohl by jste mi poradit nějaké reproduktory, které tam budou pasovat? mám tam rádio pioneer o výkonu 4x50W. Předem děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 28.12.2015 16:09
Dobrý den Vážený zákazníku, při použití těchto redukčních kroužků: http://www.ahifi.cz/plastovy-adapter-pod-reproduktor-audi-a4.html bych doporučil reproduktory Mac Audio APM FIRE 2.13.
81|_sulcik_ , 25.12.2015, 23:43
Dobrý den,chtěl bych se zeptat, jestli jsou tyto reproduktory lepší než originální repro v Octavii 1 RS (se Sound System), popřípadě jaké jiné komponenty by jste mi doporučili do 1700kč.Předem děkuji za odpověď, Šulc Petr
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 27.12.2015 09:48
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučuji použít reproduktory GLADEN ALPHA 165.
80|Rosťa , 20.12.2015, 21:30
Dobrý den,chtěl bych vyměnit originální repro v mém voze Seat Altea XL 2012,bude potřeba dalšího materiálu pro jejich výměnu v případě MAC AUDIO APM?Je možné osadit toto repro i do zadních dveří?Děkuji za odpověď
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 21.12.2015 09:18
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory lze osadit. Doporučuji přikoupit adaptéry na připojení reproduktorů pro SEAT.
79|laginoo , 13.12.2015, 11:31
Dobry den,pujdou mi tyto repra napasovat bez problemu do vozu VW GOLF PLUS 2005 do prednich i zadnich dveri?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 14.12.2015 12:30
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze osadit. Pro montáž použijte MDF podložky VW pro přední dveře a MDF podložky VW pro zadní dveře.
78|Jan , 12.12.2015, 11:34
Dobrý den, velmi se mi zamlouvá tyto repra dle recenzí, a chtěl bych se zeptat. Rád bych jel dal dozadu do plata u fabia hatchback, tak by mě zajimalo jestli docílím nějakých basů. Děkuji za odpověd
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 12.12.2015 13:43
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud budete osazovat reproduktory do plata, doporučuji volit koaxiální repro, v rozměru 6x9 palců, například JBL GT7-96, které budou mít podstatně zajímavější basový základ.
77|Honza , 10.12.2015, 18:31
zdravim chtel bych se zeptat zda jeste jsou skladem a zda pujdou do fabie rs 2003 zda musim koupit redukcni ramecky jestli ano jake prosim. a redukci k reproduktorum? dekuji za odpoved
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 11.12.2015 09:24
Dobrý den Vážený zákazníku, skladem máme 105 párů, viz popis :-) Co vše potřebujete k instalaci, najdete v sekci PORADNA.
76|milan , 10.12.2015, 14:20
Dobrý den , zakoupil jsem u vás tyhle repro. mac audio a zjistil sem že do octavie 1 přes plech ve dveřich nejdou namontovat .. stačí ohnout ten plech ? Mám i nové rámečky pod repro ( redukční ) . Známý si taktéž měnil repro u octavie 1 ale sedlo mu tam .děkuji za odpověd
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 10.12.2015 14:27
Dobrý den Vážený zákazníku, rožek plechu u stahovacího mechanizmu lze ohnout, případně ustřihnout. Pak není s montáží žádný problém.
75|Leoš , 09.12.2015, 20:23
Jsou výškové reproduktory lepší než originál výškové repro v fabii 1? Nevim zda je mám vyměňovat když ty výšky co tam jsou nejsou nijak poškozené díky za odpověď :-)
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 10.12.2015 09:15
Dobrý den Vážený zákazníku, nejde ani tak o to, jestli jsou poškozené, či nikoliv. Komponentní reproduktory jsou sladěny k sobě a nedoporučuji kombinovat aftermarket středobas a originální výškové repro.
74| Zdeněk , 09.12.2015, 06:30
Dobrý den.Chci vyměnit stávající repra ve F1 2001 combi a k těmto bych chtěl do zadního plata MAC AUDIO PERFORMANCE X 69.3.Rádio JVC KD-G151 4x45WPotřeboval bych poradit jestli a jak to bude hrát a jestli je možná tato kombinaceDěkuji za odpověď
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.12.2015 09:02
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, tato kombinace je možná. Díky relativně vysoké citlivosti budou hrát reproduktory dostatečně i na samotné autorádio.
73|Jan , 08.12.2015, 22:45
ZdravímRád bych se zeptal jestli se těmito reproduktory dají nahradit originální reproduktory ve dveřích na Volkswagen GOLF 5 generace v 5tidveřovém provedení a také stejná otázka na Volkswagen GOLF 4te generace ve 3dveřovém provedení?Předem děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.12.2015 08:46
Dobrý den Vážený zákazníku, pro oba modely lze použít. Bude nutné osadit podložky pod reproduktory.
72|Tomáš , 07.12.2015, 09:10
Jedná se o sedan takže do předních dveří např http://www.ahifi.cz/reproduktory-mac-audio-apm-fire-13-2.htmlA dozadu pod okno Reproduktory MAC AUDIO APM FIRE 2.16. Je to dobrá volba? Utáhne to rádio 4x45W? Potřebuju přiobjednat nějakou kabeláž? Repro jsou originál takže stará kabeláž bude určitě bych si ji vyměnil aspoň koncovky díky.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 07.12.2015 14:27
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, je to dobrá volba. Autorádio zvládne reproduktory rozehrát bez problému. Kabeláž, pokud je funkční, není třeba měnit. Pouze bych použil FAST-ON konektory .
71|Tomáš , 06.12.2015, 15:35
Zdravím, vlezou se do předních dveří audi a4 b5 1995? Je to sada 2 reproduktorů nebo jen 1 za 975? A hlavně mohu tyto reproduktory zapojit na radio sony 4x45W? Děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 07.12.2015 07:40
Dobrý den Vážený zákazníku, cena je za celou sadu a je možno zapojit na samotné autorádio. Bohužel ve Vašem voze jsou v předních dveřích osazeny standardně pouze 130mm reproduktory.
70|Martin , 02.12.2015, 11:03
Děkuji a ještě se zeptám chtel bych dát nejspíš ty samé reproduktory i do zadu kde jsou ve stropě. Rozdělal jsem to a uchycení je stejné jako ve předních dveřích.To radio do zvládne mebo bude třeba zesilovač?Nebylo by dobré do zadu nahoru dát koaxiální dvoupásmové?Martin
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 02.12.2015 11:21
Dobrý den Vážený zákazníku, do zadní části doporučuji koaxiální variantu MAC AUDIO APM FIRE 16.2. Autorádio to zvládne.
69|Martin , 02.12.2015, 08:55
Dobrý densháním repro do předních dveří suzuki grand vitara r.v.99 2.0 TD.Pujdou tam namontovat Reproduktory MAC AUDIO APM FIRE 2.16 s použitím MDF podložky http://www.ahifi.cz/mdf-podlozky-pro-suzuki-grand-vitara.html ? A jsou tyhle repra vhodné?Autoradio mam sony CDX-MP40 4x52wDěkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 02.12.2015 09:05
Dobrý den Vážený zákazníku, dle popisu lze MDF podložky použít. Reproduktory jsou vhodné. Díky relativně vysoké citlivosti lze zapojit na samotné autorádio.
68|Michal , 20.11.2015, 11:39
A mohu ještě poprosit o radu jaký materiál na vytlumení koupit? děkuji za odpovědi
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 20.11.2015 12:12
Dobrý den Vážený zákazníku, pro tento měsíc je v akci tlumící materiál GLADEN AERO MULTI, ten je nejlepší volbou, kterou lze použít.
67|Michal , 20.11.2015, 09:34
Tak že říkáte že spíš počkat až koupím tlumení. Než-li tam dávat teď repro.... A ještě dotaz můžete doporučit nějaké tlumení? A váleček je v balení nebo ten koupit zvlášť?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 20.11.2015 11:25
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučuji to udělat spíše naopak, v první řadě bych dveře vytlumil, s původními reproduktory a následně, až budou finance, osadil jiné reproduktory.
66|Michal , 20.11.2015, 06:38
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli si polepším s těmi to reproduktory Octavie 1 (předface) bez vytlumení dveří.(teď nemám tolik financí).. nebo mám ještě našetřit abych to vytlumil hned... děkuji za odpověď
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 20.11.2015 08:56
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory jsou dobrou volbou. Doporučuji však rozhodně dveře vytlumit. Octavie první generace má opravdu velmi špatnou akustiku dveří.
65|milan , 19.11.2015, 16:55
Jsou v baleni mrisky nebo se daj dokoupit chtel bych plechove performovane
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 19.11.2015 17:11
Dobrý den Vážený zákazníku, ochrané mřížky jsou součástí balení a jsou kovové.
64|domko , 16.11.2015, 17:39
Dobry den takze objednal som si tieto repro do octavie avymenil ich za kicx icq asom nadmieru spokojny chcem pochvalit predajcu za cas a ochotu stale poradit mate velke + ako obchod po kazdej stranke som spokojny zakaznik ktory objedna zas odvas len tak dalej abude naj eshop :)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 16.11.2015 20:59
Dobrý den Vážený zákazníku, moc Vám děkuji za krásné hodnocení. :o)
63|milan , 15.11.2015, 18:08
Jake repro by bylo vhodne dozadu kdyz tyto dam dopredu tak abych ty zadni hrali trochu vice abych mel hlasitost v radiu pro vsechny vystupy stejnou ??? V druhem aute mam alpine 165 v predu a vzadu alpine 69 oboje rada g a zadni dopredu neslysim fejdr musim o tretinu posunout a tim zadek jede na max a predni jen tak solicham a to me vadi.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 15.11.2015 21:31
Dobrý den Vážený zákazníku, dozadu bych doporučil koaxiální verzi a to APM FIRE 16.2. Nutno doladit funkcí FADER.
62|Vojtěch , 08.11.2015, 21:15
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda se budou repro vejít na tyto podložky http://www.ahifi.cz/mdf-podlozky-pro-ford-mitsubishi-mazda.html , vlastním Ford Puma rok 2000 a chtěl bych je osadit do zadní části auta kde je ale takovýto boxík: http://www.ford-puma.cz/files/p7010038_928.jpg myslíte, že nebude mít vliv na zvuk, jestli ho třeba nebude zkreslovat ? A jestli byste mi doporučil ho okolo nebo vevnitř vytlumit popřípadě jesli byste doporučil nějaké to tlumení Děkuji za odpověd.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.11.2015 11:29
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory budou do podložek pasovat. Box doporučuji každopádně vytlumit, například materiálem STP ANTIRUST.
61|Denis , 02.11.2015, 18:06
Zdravím, chtel bych se zeptat. Chtel bych tyto reproduktory dat z prednich dveri do zadnich dveri skoda fabia 1. Nejsou tam pro to otvory, jen pro vyskace, takze stemi problem nebude. Dokazali by jste nejak osadit reproduktory do zadnich dveri ? V kufru uz mam repra v platu 4x6, takze do kufru uz davat nechci. Dekuji za odpoved.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.11.2015 09:37
Dobrý den Vážený zákazníku, zadní dveře vozu Škoda Fabia první generace, nejsou uzpůsobeny pro montáž reproduktorů.
60|martin , 26.10.2015, 15:58
Dobrý den, co vše bych potřeboval k instalaci těchto reproduktorů do kia ceed rok 2008. Předem děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.10.2015 17:01
Dobrý den Vážený zákazníku, dle dostupných informací lez použít MDF podložky D.14.
59|Jana , 25.10.2015, 19:47
Dobrý den, mám Ford Focus 2010, vepředu i vzadu orig. komponentní repro, jaké mám použít podložky a redukce na konektory? Díky za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.10.2015 16:40
Dobrý den Vážený zákazníku, pro přední dveře použijte MDF podložky FORD, pro zadní dveře MDF podložky FORD. Pro připojení aftermarket reproduktorů použijte adaptéry pro FORD.
58|Lukáš , 23.10.2015, 14:45
Dobrý deň. Budú stačiť pod reproduktory 30mm MDF podložky, aby mi pasovali do Fabie I (mám elektrické stahovanie okien).
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 23.10.2015 15:00
Dobrý den Vážený zákazníku, pro instalaci těchto reproduktorů použijte MDF podložky D.21.
57|Leoš , 21.10.2015, 13:14
Zdravím tak se přidávám ke spokojeným majitelům repro hraje perfektně na tu cenu opravdu luxus o proti origo repro z Octavie 1 posun o 100% dveře vytlumeny za mě doporučuju a díky za super jednání obchodu
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 21.10.2015 13:52
Dobrý den Vážený zákazníku, moc děkujeme za recenzi a jsme rádi, že jste spokojen.
56|Radek , 16.10.2015, 18:48
Dobrý den. Chtěl bych srovnání Mac Audio vs. Hertz
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 18.10.2015 18:21
Dobrý den Vážený zákazníku, nelze porovnávat reproduktory z rozdílných cenových skupin. APM fire je základní řada repro, která na svou cenu hraje opravdu velmi slušně. Hertz reproduktory, z řady DSK, však stojí jednou tolik a i zvukově na tom budou lépe.
55|Martin , 13.10.2015, 11:55
Dobrý den, chci se zeptat zda-li tyto repro můžu použít do passatu b6 2005 rok? nejsem si totiž jistý jestli mají stejný průměr. děkuji za odpověď
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 13.10.2015 14:16
Dobrý den Vážený zákazníku, s použitím MDF podložek VW lze osadit.
54|Honza , 12.10.2015, 15:21
Děkuji za odpověď :)
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 12.10.2015 16:58
Dobrý den Vážený zákazníku, rádo se stalo :)
53|Honza , 10.10.2015, 16:46
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda balení "pár" obsahuje 1x středobas + 1x výškový reproduktor nebo 2x středobas + 2x výškový.... předem děkuji za odpověď
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 12.10.2015 09:07
Dobrý den Vážený zákazníku, balení samozřejmě obsahuje 2 x středobasový reproduktor a 2 x výškový reproduktor.
52|Leos , 17.09.2015, 07:28
Dekuju za odpoved
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 17.09.2015 11:13
Není zač.
51|Leoš , 15.09.2015, 21:46
Dobrý den, včera jsem objednal tyto reproduktory a ted jsem trochu nejistý po přečtení komentářů zda nebudu mít problém s montáží do vozu Skoda 'Octavia 1V komentářich jsem vyčetl že do vozu Fabia 1 s manualním stahováním oken je problém s montáží.U mé octavie mám také manualní stahování oken bude problém nebo je tam lze namontovat...pokud problém bude napište mě sem a já je nebudu ani vybalovat a byl bych nucen je zaslat zpátky škoda že sem nepročetl komentáře dřív a nezeptal se předem ....zbytečné komplikace ale doufám že tam půjdou díky za odpověd
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 16.09.2015 14:40
Dobrý den Vážený zákazníku, pošlu Vám link do poradny: http://www.ahifi.cz/clanky/detail/co-je-potreba-k-montazi-reproduktoru-ve-skoda-octavia-1.htm ... problém u Octavie není.
50|Tomas , 15.09.2015, 15:29
To mate urcite pravdu. Možná je to jen můj dojem. O basy mi ani moc nejde jelikoz mam v kufru subwoofer jbl z řady gt. V plate mam ovaly jbl také z řady gt které mají basovou složku opravdu slušnou a hraji dle mého názoru na poslech celkove o dost lépe. U Mac audia stredy i výšky krasne ciste. Jen mne u nich překvapila basova složka a hlasitost. Na předních sedackach mi stále dominují jbl z plata a Mac audio v předních dveřích jakoby zvuk jen doplnovali a slyší z nich spíše jen výšky. Přitom by pro posluchače měli byt hlavni přední komponentni reproduktory a ovaly v zadním plate jen doplnovali dynamiku. Možná bych si mel jedte vyhrát s nastavením zvuku v samotném radiu a zadní část ztlumit abych slyšel zvuk i z přední casti
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 16.09.2015 14:36
Dobrý den Vážený zákazníku, ale berte v potaz, že ovály mají více pásem, vyšší výkon a jsou větší, tohle vše se musí nastavit na faderu, repro není slabé, ale rádio do nich posílá omezený výkonový signál a repro JBL oválném provedení má vyšší citlivost.
49|Tomas , 15.09.2015, 14:48
Na základě komentářů i vašich doporučení jsem repro zakoupil. Nechapejte mne spatne zvuk je cisty a proklesleny. Jen postradam jakoukoliv basovou složku a diky citlivosti 90db jsem očekával vyšší hlasitost. Polarita je v pořádku celou elektroinstalaci jsem kontroloval několikrát. Jedine co mne napadlo je průřez kabelu dodavany s reproduktorami originál elektroinstalace od škody na k repru kabely 3x většího průřezu tak sem si říkal jestli přechodem na slabší kabelaz se výkon neztraci. Jsem z Domažlic a cesta pres 400 kilometru k vám není schudna
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 15.09.2015 15:00
V kabelech problém s největší pravděpodobností nebude. Pokud Vám jde o basy, resp. jen o basy, repro nám vraťte a namontujte originální, ty mohou mít jakoby lepší basy, ale výrazně horší kvality a to se nebvaím o kvalitě na středech a výškových reproduktorech. Musíte vždy zvuk brát komplexně, na basy se dnes dívá jen začátečník.
48|Tomas , 15.09.2015, 14:27
Dobry den, zakoupil jsem u vás tyto reproduktory a zapojil ve fabii 1. Zvuk me totálně zklamal originály hrály 100x lépe. Znovu jsem zkomtroloval elektromontaz a vše v pořádku. Dveře jsem komplet vytlumil 3mi platy sinus live ADM na to přišla za reproduktor po celých dveřích gladen aero wave. Stahovacka vytlumena gladen aero multi. Reproduktory uchyceny v mdf podlozkach. Nevíte kde by mohla byt ještě chyba? Napadlo me jestli má dodavany kabel od výrobce dostatečný průřez protože mi prijde dost slabý. Ale výrobce by snad v tomhle chybu neudelal
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 15.09.2015 14:30
Dobrý den Vážený zákazníku, ono když si přečtete komentáře nad, tak zjistíte, že se lidem zvuk hodně líbí čili nemohu souhlasit s tím, že hrají 100x hůře než repro sériové. Doporučuji skontrolovat polaritu, případně se zastavit k nám a my si to rádi poslechneme. Reproduktory jsou v dané ceně jedny z absolutně nejlepších a prodeje tomu nasvědčují.
47|Jirka , 14.09.2015, 23:24
Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat co bych potřeboval k montáži těchto reproduktoru do mondea mk2? Děkuji za odpověď
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 15.09.2015 11:50
Dobrý den Vážený zákazníku, prosím o rok výroby, mrknu se na to. Děkuji.
46|Jirka , 03.09.2015, 18:16
Dobry den,chtel bych tyto reproduktory instalovat do wv sharan 2000. Vejdou se? A ktere podlozky budu potrebovat? Diky
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 04.09.2015 10:10
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze osadit. Nutno použít MDF podložky VW.
45|Adam Běhal , 18.08.2015, 18:44
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli se vlezou hloubkou do předních dveří opel vectra b rv.99, podložku beru samozřejmostí? :) Předem díky za odpověd.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 19.08.2015 09:53
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, s instalací by neměl být problém.
44|Mája , 04.08.2015, 11:11
Dobrý den, mohu se ještě zeptat jaké reproduktory by jste mi doporučil dozadu na plátno (Škoda Fabia 1,4).
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 04.08.2015 11:32
Dobrý den Vážený zákazníku, chcete osadit reproduktory do plata nebo do původních (originálních) pozic? Pokud budete osazovat do původních pozic, je třeba uvést, zda se jedná o krátkou verzi nebo combi.
43|Mája , 03.08.2015, 21:12
Dobrý den,Hodí se tyto reproduktory do Škoda Fabia 1.4 jako náhrada za původní originální? Popřípadě jaké by jste mi doporučil. Předem děkuji za odpověď :)
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 04.08.2015 09:52
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, tyto reproduktory jsou vhodné. V této cenové relaci je to velice dobrá volba.
42|Ladislav , 03.08.2015, 11:04
Dobrý den. Chtěl bych se Vás zeptat, jestli tyto reproduktory jsou dobrá volba za výměnu továrních reproduktorů v mercedesu Ml rok 2000. Staré reproduktory hrají vcelku slušeně, ale jediná věc, co mě trápí jsou basy, které při vyšší hlasitosti už bouchají. Myslíte, že tyto reproduktory splní mé očekávání a nebo doporučíte nějaké jiné do cenové hladiny 2000,-? děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.08.2015 11:21
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory MAC AUDIO z řady APM FIRE jsou ve své cenové relaci velmi dobrou volbou. Basová složka u těchto reproduktorů je velice slušná, doporučuji však, před instalací reproduktorů, dveře vytlumit.
41|michal , 24.07.2015, 11:38
dobry den chtel bych se zeptat jestli budou pasovat do opel astra F
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 24.07.2015 13:21
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze použít.
40|Tomáš , 08.07.2015, 13:20
Dobrý den chtěl bych se zeptat zda jdou domečky výškového reproduktoru zapustit do tapecu dveří, protože mám auto bez komponentních repro. Zatim mám namontované mac audio proflat 16.2, které bych dal do zadních dveří.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 08.07.2015 16:34
Dobrý den Vážený zákazníku, v balení jsou bohužel pouze domečky na povrchovou montáž, nikoli na zapuštění.
39|Radim , 18.06.2015, 23:26
Dobrý den,Chtěl jsem se zaptat, jaké z těchto dvou středobassů hraje lépe,co se týče hlubokotónů? MAc audio AMP fire 2.16,či HErtz EV 165.4?Díky za radu. Mám repro v autě od výrobce T1 audio, a výšky jsou až moc hlasité a basy ne, výhybky k tomu byli,ale nejsou regulovatelné.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 19.06.2015 09:29
Dobrý den Vážený zákazníku, lepší spodní frekvence budou u Hertze, kde je ale výrazně vyšší cena, když vezmeme v potaz, že jen samotné středobasy stojí okolo 2000,- MOC.
38|Pavel , 07.06.2015, 13:19
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, budou tyto repro pasovat bez problémů do předních dveří na Superba I? Popřípadě jestli k montáži budu potřebovat podložky i adaptéry? Předem děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 08.06.2015 13:27
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory budou pasovat. Vše potřebné, včetně užitečných rad, naleznete v našem přehledném článku v sekci PORADNA.
37|David , 07.06.2015, 01:11
Zdravím, potřeboval bych poradit s ozvučněním Audi A4 B5. Jaké by bylo vhodné repro. Díky
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 08.06.2015 13:25
Dobrý den Vážený zákazníku, vůz Audi A4 B5 je standardně osazen reproduktory o průměru 130mm. Doporučuji tak například velmi slušné AUDIO SESTEM MX 130 V2.
36|Petr , 03.06.2015, 06:37
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda při zakoupení do fabie rs 1 budu potřebovat krom podložek i adaptéry k reproduktorům? Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.06.2015 08:46
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, pokud chcete zachovat originální konektory, je nutné zakoupit adaptér na připojení reproduktorů.
35|Pavel , 29.05.2015, 21:57
Musim poděkovat za doporučení za 990Kč hrajou fakt skvěle je tedy třeba vytlumit dveře ale vysledek je skvělej ;)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.05.2015 22:10
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud jste spokojený, budeme moc rádi, když nás kladně ohodnotíte na Heurece nebo na našem profilu na Facebooku. Děkuji za jakékoli hodnocení :o)
34|Aleš , 21.05.2015, 20:31
Dobrý den, chci se zeptat dnes mi přišly tyto repra a chtěl jsem se zeptat u výšek jestli jdou v pohodě do passata b5,5 nebo jak je vyndat s tech domečku originál? Bojím se abych je neznicil
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 22.05.2015 12:54
Dobrý den Vážený zákazníku, originální výškové reproduktory je třeba opatrně ,,vyloupnout,, a pak lze bez problému osadit výškové repro MAC AUDIO.
33|Vlastík , 20.05.2015, 14:27
DObrý den před pár dny jsem zakoupil u va styhle repra a po namontování mi příjde že hrají poměrně málo(mam je připojene k radiu ) nevíte kde by mohl byt problém?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 20.05.2015 15:06
Dobrý den Vážený zákazníku, to bohužel netuším, APM FIRE jsou jedny z nejprodávanějších reproduktorů a zatím nebyl podobný problém. Doporučuji zkontrolovat instalaci.
32|Marek , 19.05.2015, 14:45
Dobrý den,co všechno potřebuji pro namontování těchto reproduktorů do škody felicie? Půjdou namontovat do předních dveří, nebo je spíš dát dozadu? Doporučili byste koaxiální nebo komponentní? Díky za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 19.05.2015 16:41
Dobrý den Vážený zákazníku, vůz Škoda Felicia je standardně osazen předními reproduktory o průměru 130mm, lze upravit na průměr 165mm, což je samozřejmě lepší. Doporučil bych určitě komponentní systém. Pokud budete osazovat zadní reproduktory, doporučuji osadit oválné repro 6X9 palce do plata. Například JBL GT6-69, hrají na svou cenu opravdu velmi dobře.
31|Milan , 17.05.2015, 11:40
Dobrý den, co vše bych potřeboval k instalaci těchto reproduktorů do renault clio r.v 2003. Předem děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 18.05.2015 15:45
Dobrý den Vážený zákazníku, pro instalaci reproduktorů budete potřebovat MDF podložky Renault a adaptéry pro připojení reproduktorů Renault.
30|Tomáš , 13.05.2015, 18:11
Dobry den, zakoupil jsem u vas tyto repro + mfd podlozky a o vikendu se je chystam instalovat do Octavie 1. Chci se jen zeptat, zda li musim sundat cely plast dveri nebo lze vlozit pres mrizku repro a jestli se vubec vyskovy repro vejde do krytky u zrcatka? Prijdou me velké. Dekuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 14.05.2015 12:28
Dobrý den Vážený zákazníku, dveřní výplň je nutné demontovat celou. Výškový reproduktor vejde do originálního domečku, ja třeba ho jen uchytit.
29|Jakub , 05.05.2015, 00:00
Dobrý den, chtěl bych tyto reproduktory použít do předních dveří jedničkové Fabie, která má ale manuální stahování oken. Nebude tak problém s montáží hloubkou? Popřípadě jaké byste mi doporučil klidně i dražší do ceny kolem 2000,-. Předem děkuji za odpověď
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 05.05.2015 10:48
Dobrý den Vážený zákazníku, problém s montážní hloubkou zde bude a jiné repro v dané ceně s podobným zvukem neznám, jedině vyzkoušet flatové Mac Audio Pro Flaty: http://www.ahifi.cz/reproduktory-mac-audio-pro-flat-2-16.html kde není problém s montáží.
28|Attila , 04.05.2015, 12:22
Dobrý deň ďakujem za odpoveď neviem kedy to bude menené ešte len zbieram informácie ohľadom toho ani neviem či tam mám naťahané káble do zadu,keby že nie aký kábel bi ste odporučil kolko metrov a kde to treba zapojiť? Ďakujem.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 04.05.2015 15:26
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud nejsou zadní reproduktory z výroby osazeny, pak nebude ani natažená kabeláž. K instalaci tak bude třeba vzít 10m reprokabelu 2x1,5mm, 4x ISO konektor pin samici a fastony pro připojení na reproduktory 2x2.8mm a 2x4.8mm.
27|Gumec , 02.05.2015, 19:24
Dobrý den,měl bych dotaz ohledně montáže do Octavia I po faceliftu.Je třeba mdf podložky ikdyž se ze stávajících dají original repro normálně vyšroubovat a vlastně podložka tam zůstane ? A montážní hloubka je ok? Momentální akce je více než lákavá tak jí je třeba využít :) Díky
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 04.05.2015 14:01
Dobrý den Vážený zákazníku, s montážní hloubkou není problém. Stávající plastový adaptér lze použít, MDF podložka je samořejmě lepší varianta. V každém případě doporučuji dveře vytlumit, návod a rady najdete v naší poradně.
26|DAVID GREGUŠ , 29.04.2015, 15:41
dobry den chtel bych se zeptat na par veci mam v planu zakoupit tyto repr... do vozu skoda octavia 1 budou mi tam pasovat nebo budu potrebovat neaky upravy ??? a jeste k tomu bych chtel vedet jestli bych si polepsil mam v kufru subwoofer Sencor SCS WA1202 a auto radio Sencor SCT 4014MR je to dobra kombinace k tomu vsemu abych mel v aute poradnou muziku popripade co bys te mi mohly doporucit ??opravdu rad bych mel v aute paradni muziku
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 30.04.2015 10:28
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud trváte na kvalitní muzice, doporučuji začít u kvalitního autorádia. Reproduktory MAC AUDIO z řady APM FIRE jsou dobrou volbou, v dané cenové relaci, doporučuji však dveře vytlumit.
25|Attila , 20.04.2015, 19:27
Ďakujem pekne za odpoved a este keby ste poradili ohladom vytlmenia dverý prednych ktorým materialom a ci nestací len vytlmit ihned pod tapacirom alebo treba aj plech dverý z vnútra a kolko kusov a ci treba aj nejaka MDF redukcia pod repro. Dakujem.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 21.04.2015 12:58
Dobrý den Vážený zákazníku, jak správně zvolit tlumení a počty kusů, se dočtete v naší poradně.
24|Attila , 18.04.2015, 18:50
alebo aké by ste poradil? +/- 100eur.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 19.04.2015 21:23
Tipy na reproduktory najdete v článku, který jsem Vám poslal.
23|Attila , 18.04.2015, 16:39
Dobrý deň chcel by som sa spýtať či neviete o reproduktoroch morel maximo6 že či sa dajú vložiť do fabie combi r.v. 2005 alebo radšej tieto Mac Audio APM Fire 2.16 Ďakujem.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 19.04.2015 21:23
Dobrý den Vážený zákazníku, Škoda Fabia má omezenou montážní hloubku viz.: Co je potřeba k výměně reproduktorů ve Škoda Fabia 1? ... nám se výborně osvědčily v dané ceně APM FIRE 2.16, které ale nelze srovnávat s 2x tak dražšími reproduktory Morel.
22|Lukáš , 13.04.2015, 16:29
Dobrý den, vejdu se tyto reproduktory do vozu Opel astra G (r.v.1999), popřípadě co budu ještě potřebovat pro jejich instalaci? Předem děkuji za odpověď
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 14.04.2015 14:09
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, vejdou. Pro instalaci je nutné použít MDF redukce Opel.
21|Koubek , 31.03.2015, 10:46
Dobrý den,tyhle reproduktory + MDF podložky + vytlumení dveří = maximální spokojenost, můžu jenom doporučit:-)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 31.03.2015 10:50
Dobrý den Vážený zákazníku, děkujeme za kladnou recenzi.
20|wagas , 24.03.2015, 15:14
Dobry den. Rad bych vedel jestli budou ty to reproduktory pasovat bez uprav. nebo mam zvolit mensi.Přední: Vnější průměr 160mm, průměr díry 130mm, instalační hloubka 60mm. dekuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 24.03.2015 16:31
Dobrý den Vážený zákazníku, montážní hloubka reproduktorů Mac Audio APM FIRE 2.16 je 58mm, montážní průměr je 143mm.
19|lukáš , 22.03.2015, 10:21
Dobrý den,měl bych zájem o tyto repro do předních dvěří do Alfy Romeo 145,vejdou se bez problému nebo bude potřeba něco upravit popřípadě použít podložky? A druhá otázka,čím odhlučnit přední dveře aby to nestálo majlant.Předem díky za odpověd
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 22.03.2015 19:35
Dobrý den Vážený zákazníku, s montážní hloubkou problém není a reproduktor by měl být uchycen přímo ve dveřní výplní, tudíž neni třeba podložek. Na odhlučnění (vytlumení) předních dveří můžete použít například Anticor L .
18|Pavel , 18.03.2015, 20:37
Dobrý den, chci se zeptat zda-li se výškové repro vlezou do originalniho domečku Peugeot 307 Rv. 2001?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 19.03.2015 13:31
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, vlezou.
17|Pavel , 15.03.2015, 20:55
Dobrý den, zakoupil jsem si u Vás reproduktory MAC AUDIO APM FIRE 2.16 a MDF podložky pro ŠKODA FABIA a tlumící materiál. Mám ŠKODA FABIA I kombi, při montáži technik zjistil, že tam reproduktory nedá - chybí 1 - 2 cm montážní hloubky z důvodu vedení stahovačky.Tento technik byl chytrý jak rádio i když jsem oponoval, že dle komentářů na Vašich internetových stránkách doporučujete stahovačku přihnout. Prosím napište mě do E-mailu montážní postup protože chci si namontovat tuto sadu repro sám. Jedná se o to jak moc mohu stahovačku ohnout, aby mě případně pak neprasklo sklo nebo abych ji nepoškodil. Nebo Vás mohu telefonicky kontaktovat a vysvětlit blíže?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 15.03.2015 22:19
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud jste použil správné MDF podložky (MDF-D.21) tak se tam nový středobas vejde. Ohnout stahovačku jsem nikdy nikomu nedoporučil u "jedničkové" Fabie, to dělat nesmíte pochopitelně. Jak správně postupovat neřeknu (já nejsem montážní technik), od toho máme montážní dílnu, kde Vám rádi reproduktory namontujeme. Můžete mě zkusit zavolat na 777870775 a já Vám na "sekundu" jednoho z našich techniků předám.
16|Laki , 14.03.2015, 20:09
Dobry den,planuji kompletni obnovu audia u Seat Alhambra 1. Postavenou naAutorádio KENWOOD DPX-405BT doporucily byste k tomuto radiu tyto reproduktory puvodni osazeni jsou 3 sady kompozitnichoriginalnich reproduktoru bohuzel rozmery nevim a ani zpusob zapojeni vice jak 2 sad takze envim co dal bych potreboval. Typuji Redukcni ramecek na 2 Din radio a nejspise redukcni krouzky popripade nejaky zesilovac aby bylo mozno zapojit posledni sadu reproduktoru v kufru? Popripade jina varianta napriklad 2x kompo. a do zadu pouze uz jen stredobass? Dekuji uz toto tema promyslim strasne dlouho a nemohu prijit na reseni a vhodnne komponenty.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 16.03.2015 13:43
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory APM FIRE 2.16 pasovat budou, je třeba jen použít MDF podložky. Do zadu lze použít jak komponentní sestavu, tak koaxiální. Variantu samotného středobasu bych nevolil. Pokud budete chtít osadit všechny reproduktory, je ideálním řešením napájet dva páry reproduktorů 4-kanálovým zesilovačem (např. tento ) a zbývající pár nechat hrát z rádia. Do vozu Seat Alhambra I, od r.v. 2000, není třeba redukčního rámečku.
15|Jirka , 13.03.2015, 14:43
Dobrý den,děkuji za odpověď ohledně repro do zadních dveří do 307 Peugeot.Nebylo by lepší dát do zadních dveří pouze středobas,nebo koax v ceně MAC FIRE 2.13 ?Děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 13.03.2015 15:55
Dobrý den Vážený zákazníku, lepší řešení to nebude, ale i to je možnost. Doporučuji dát však koaxiální repro, nikoli pouze středobas.
14|Jirka , 11.03.2015, 13:30
Dobrý den,zakoupil jsem si u Vás tyto repra a musím jen chválit.Hrají opravdu krásně..za ty peníze.Prosím o doporučení repra do zadních dveří do Peugeot 307.Jsou tam origo 13cm.Chtěl bych něco,co zahraje hlubší basy i na oněch zmíněných 13cm.dveře jsou vytlumené STP.Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 11.03.2015 13:34
Dobrý den Vážený zákazníku, jsem rád, že se Vám zvuk líbí a do zadních dveří bych se nebál použít ten samý model ve 13 cm provedení - Mac Audio APM FIRE 2.13.
13|Lukáš , 11.03.2015, 10:29
Dobrý den,chtěl bych se zeptat, zda-li výškový reproduktor bude sedět v orig. trojúhelníčku v Š. Fabia. Myslím tím, zda-li půjde bez problému osadit místo původního orig. výškového reproduktoru, nebo se musí osadit jinam.Děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 11.03.2015 13:22
Dobrý den Vážený zákazníku, ano půjde, jen si musíte pohrát s uchycením.
12|Petr , 18.02.2015, 18:00
Dobrý den, chci se zeptat jestli jsou tyto repra vhodné k tomuto rádiu http://www.ahifi.cz/autoradio-kenwood-kdc-bt34u.html#komentare a jestli repro bude pasovat do těchto rámečků http://www.ahifi.cz/mdf-podlozky-pro-vw-golf-iii.html, montáž Vw Vento. Díky za odpověď
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 19.02.2015 10:33
Dobrý den Vážený zákazníku, APM FIRE 2.16 jsou koncipované na klasické rádio čili napojení na autorádio Kenwood je zcela v pořádku. Do MDF kroužků pro "trojkového" Golfa se reproduktory vejdou, sednou tam přesně.
11|Robais , 17.02.2015, 14:01
nebo je to zbytečné napojovat na zesilovač?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 18.02.2015 14:11
Podle mě to je zbytečné, ano.
10|Robais , 17.02.2015, 13:30
dobrý den měl bych dotaz objednal sem tyto repro a mdf podložky budu je davat do opel vectra b a chtel bych je napojit na zesilovac, budu potrebovat nejake kabely?? nebo nejake jine soucastky k zapojení popr jake? Dekuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 18.02.2015 14:09
Dobrý den Vážený zákazníku, zesilovač kupovat nutné není. APM FIRE jsou díky vysoké citlivosti použitelné i na samotné autorádio. Kabely není nutné měnit, pokud stávající kabeláž je nepoškozená.
9|Ondra , 16.02.2015, 22:33
Dobry den, chtel bych se zeptat, jestli by tyto basy bylo možné připojit k originálnímu rádiu v Golfu V aniž bych musel neco dokupovat. Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 17.02.2015 11:44
Dobrý den Vážený záikazníku, nerozumím dotazu, basy? Ptáte se na 2-pásmové komponentní reproduktory, které hrají plné pásmo.
8|Petr , 11.02.2015, 18:56
Jsou o moc horší než Gladeny? Jsou nějak na stejno, nebo jsou Gladeny uplně někde jinde? Hodí se je kupovat? Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 12.02.2015 10:43
Gladeny jsou popravdě trošku někde jinde, ale tomu napovídá i vyšší cena. Nemůžete srovnávat repro v jiné cenové kategorii. Oboje repro jsou jsou ve své ceně TOP.
7|Rock a Rocky , 02.02.2015, 20:34
Dobrý večer pane Karle, pro montáž do zadních dveří Seatu Alhambra r.v.2005 je potřeba redukčních kroužků? díky za odpověď, jste super obchod.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 04.02.2015 12:46
Dobrý den Vážený zákazníku, do zadních dveří se používají tyto MDF podložky: http://www.ahifi.cz/mdf-podlozky-pro-skoda-volkswagen-seat.html
6|Filip , 27.01.2015, 20:06
Dobrý den, karoserie i interiér Rovera 45 je naprosto shodný s Roverem 400 a s Hondou civic Fastback vyráběnou v letech 94-97 a civic 6té generace 95-00 (karoserie liftback).
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.01.2015 16:48
OK, pak by měly pasovat následující MDF redukce: http://www.ahifi.cz/mdf-podlozky-pro-honda-crx-prelude-civic-0.html
5|Ondra , 26.01.2015, 23:13
Dobry den,chci si objednat tyhle repra,mam vw golf 3 variant rv.98 a chtěl bych jen vědět jestli mi tam budou pasovat bez nějakych úprav,popřípadě jestli budu muset dat nějaké podložky atd.Děkuji za radu.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 27.01.2015 12:40
Dobrý den Vážený zákazníku, zde se reproduktory šroubují přímo do tapecu a není třeba redukčních kroužků. Montáž není nijak výrazně složitá.
4|Filip , 24.01.2015, 15:47
Dobrý den, mám zájem o tyto reproduktory. Zajímalo by mě jestli budu potřebovat podložky pod středobasy? Mám auto Rover 45(stejnou karoserii má známější Honda civic 6G) a jestli bude potřeba nějaká další úprava?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 27.01.2015 12:08
Dobrý den Vážený zákazníku, nepodařilo se mě bohužel dohledat jestli jsou zde potřeba redukce. Karoserie s Hondou Civic je stejná resp. je stejný i interiér? Jaký rok výroby Honda Civic zhruba je prosím?
3|Lukáš , 17.01.2015, 13:31
Dobrý den. Potřeboval bych od Vás maličkou radu, protože nechci něco zpackat.Potřeboval bych u BMW e46 320d vyměnit přední reproduktory, ale tak, aby byly zapojené na rádio. V kufru je Grand Zero 1KW rms subwoofer a chtěl bych, aby to bylo trošku sladěné. Stačí tyto reproduktory ? Nejde mi ani tak o basy spíš jako o čistotu poslechu, aby repráky nechrčely a hráli čistě. Popř. co k nim musím dokoupit k montáži. Děkuji za odpověd. Lukáš
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 18.01.2015 13:58
Dobrý den Vážený zákazníku, jedná se o reproduktory z nižší cenové relace, ve které excelují, ale pořád se jedná o základní repro. K montáži je zapotřebí použít redukční kroužky: http://www.ahifi.cz/mdf-podlozky-pro-bmw-3-e46.html. Také doporučuji vyřezat otvor za středobasem jako např. zde: http://www.ahifi.cz/clanky/detail/montaz-prednich-reproduktoru-instalace-subwooferu-se-zesilovacem-vymena-autoradia-bmw-3-rady-e46-coupe.htm.
2|Michal , 06.01.2015, 20:03
Ještě doplňuji ke kom. 32, že mám na mysli tento set: http://www.ahifi.cz/mac-audio-set-1-mpe-112-bp-mpe-2-0-xl.html . Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 07.01.2015 13:40
Set je OK a na doplnění basů je dostatečným řešením.
1|Michal , 06.01.2015, 15:41
Dobry den,Zakoupil jsem radio kenwood ddx4023bt. Jsou tyto reproduktory spolecne se subwoofrem a zesilovacem stejne znacky dobra volba ? chci je do vw passat b5.5 2004, kde mam originalni repro. Polepsim si nejak vyrazne ? Zatim jsem nekontroloval rozmery, budou mi tam dobre pasovat ?dekuji za odpoved
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 07.01.2015 13:34
Dobrý den Vážený zákazníku, pasovat budou pokud pořídíte kroužky: http://www.ahifi.cz/plastovy-adapter-pod-reproduktor-audi-seat-skoda-vw.html. Ohledně zvuku tam zlepšení bude, ale pokud chcete slyšet výrazné zlepšení, doporučuji si něco přišetřit a zvolit Audio System MX 165 PLUS V2, kde už ten zvuk je výrazně lepší než u originálů. Autorádia Kenwood jsou velmi dobrá a kombinace je OK.

Hodnocení

Celkové hodnocení
96 %
174 zákazníků hodnotilo
141×
28×
Tomáš Vejskrab
11. 9. 2022

Už jsem stejné reproduktory měl a byl jsem s nimi velmi spokojen.Proto jsem je pořídil znovu.Mohu vřele doporučit ale bohužel firma Mac audio končí s výrobou reproduktorů do auta což je obrovská škoda 😔

Petr Žák
25. 12. 2021

cena vs výkon paráda

jiří
27. 5. 2021

https://www.mediamarkt.de/de/product/_mac-audio-apm-fire-16-2-1557742.html

Jiří Klein
21. 5. 2021

Parádní zvuk, jsem spokojen. Peugeot 208, přední dveře.

Ověřený uživatel
2. 4. 2021

Spokojenost ?

Radek Šesták
18. 7. 2020

Neuvěřitelně dobře hrají na tu cenu. Doporučuji !

Miroslav Maceček
20. 4. 2020

Za ty peníze fakt bomba, doporučuju.

Ověřený uživatel
14. 6. 2019

Oproti původnímu repro z Fabie 1 nesrovnatelné. Sice poněkud náročná výměna, ale za ten zvuk to stojí.

Luděk Šareš
27. 5. 2019

Reproduktory zakoupeny do vozu VW Passat B5, rv.1998. V autě jsou zhruba měsíc, už se zahrály a za tu cenu jsou velmi dobré. Výrazné basy i výšky Doporučuji!

Ověřený uživatel
24. 5. 2019

Dobrý basy

Tomáš Abeska
13. 5. 2019

Za tyto peníze opravdu povedené reproduktory.V poměru cena/výkon zatím nejlepší, co jsem slyšel.

Roman Bárta
5. 5. 2019

Repro je napojeno na autorádio bez zesilovače, a výkon repro je na toto zapojení je naprosto dostačující. Basy i výšky znějí pro mé ucho dobře.Jen byly problémy u firmy \"Zásilkovna\", kde byla u pobočky, kterou jsem vybral, úplně jiná otevírací doba, než pobočka měla. Toto by si firmy, které se Zásilkovnou spolupracují, měly ohlídat, a donutit Zásilkovnu, aby toto aktualizovala.Jinak spolupráce s A-hifi a dodání, naprosto bez problémů..

Jan Šnajdr
4. 4. 2019

Za ty peníze opravdu paráda, oproti originál repro O1 v předních dveřích nesrovnatelné zlepšení, výškové reproduktory je třeba do originálních držáků trochu poladit ale to není chyba produktu

Ověřený uživatel
23. 3. 2019

Fajn reproduktory za super cenu, použil som do Passat B5, len stredobasy, hraje to pekne s vyskami, ktoré boli v aute pôvodne

Filip Rabenseifner
20. 12. 2018

Octavia 1 - mdf podložky a vytlumené dveře - za tu cenu paráda, jsem spokojen. Doporučuji

Petr Bechný
20. 10. 2018

Paráda, dokonce to šlo vphode i na fabii 1 HB z manuálním otvíráním, nevidím důvod proč uvádíte že to dělá problémy. Jinak spokojenost za tu cenu :)

Pavel Glöckner
15. 10. 2018

Skvěly poměr kvality a ceny

Ověřený uživatel
11. 10. 2018

Hrají perfektně, rychlá výměna v Berlingu 2003

Jan Kluna
4. 9. 2018

Super repraky do předních dveří Octavia I

Kateřina Pikardová
15. 6. 2018

Hrajou super

Muf
20. 5. 2018

Stredobas hraje moc dobre, vysky sem nepouzil protoze soucasne od alpine z hedvabi hrajou lepe.

Michal Šebesta
7. 5. 2018

u rockové hudby lehce nestíhají ale nic hrozného, davám to za vinu radiu ;)

peter scepka
19. 3. 2018

dobra volba

David Rybka
8. 12. 2017

Super. hrají fajn bezproblémová montáž jsem spokojen a kdo píše, že vejšky nejdou ven z originálního krytu tak to není pravda měl jsem je rozebráný během pár vteřin stačí jen použít malý plochy šroubovák a do originálních otvoru (golf 4, Passat B5. 5, atd) pasují přesně. Mám to jako náhradu za originál a neříkám, že je to zázrak ale hrají nad moje očekávání určitě doporučuju.

zbynek rehor
13. 8. 2017

Vynikající mám je v peugeot 307

Robert Urbanides
28. 7. 2017

impreza přední dveře hrají super

Petr Králíček
7. 6. 2017

koupil jsem do l octavie, o hodně lepší než originál.

Martin Slovák
23. 5. 2017

Tyto reproduktory mám ve vytlumených předních dveřích v Octavii I. s MDF podložkou a jsem nadmíru spokojen. Zvuk čistý, kvalitní, vyvážený a velmi dobré basy i bez přidávání na EQ. Mají poměrně velký výkon, kdy se mi stalo že autorádio bylo již na hraně limitace, ale reproduktory by zvládly ještě více, tedy jsou vhodné i ve spojení se zesilovačem. Kdybych dělal další montáž, neváhal bych a znovu je pořídil, za tu cenu opravdu super! Doporučuji.

Ověřený uživatel
23. 5. 2017

S novým rádiem docela překvapení. A to nemám vytlumené dveře ani MDF.

Ověřený uživatel
21. 5. 2017

Výborné repro. Namontované v Alfa Romeo 147 na radio Kenwood BT43U. Hrajou parádně.

Ověřený uživatel
1. 5. 2017

Reproduktory som pripojil priamo na rádio v aute Seat Cordoba a hrajú lepšie a hlasnejšie ako originálne. Spolu s vytlmením dverí vytvárajú hlbšie basy. Som spokojný.

Ověřený uživatel
14. 4. 2017

Neskutečna spokojenost !

Ověřený uživatel
8. 4. 2017

Nainstaloval jsem pouze basové reproduktory, které hrají opravdu výborně. Výškové reproduktory dodané v sadě, jsou v pevném pouzdře, ze kterého nejdou vyjmout a tak nepasovaly do původního umístění v Passat B5 (ve sloupcích). Jinak doporučuju, super reproduktory.

Jiří Hudák
5. 3. 2017

Montované do Ford Mondeo kombi MK4, bez dalšího tlumení. Použil jsem je dopředu i do zadu a hrají velice pěkně a čistě. Nevěděl jsem, jak připevnit výškové repro, tak jsem nakonec zvoli cestu přilepení silikonem (vepředu i vzadu). Jsem spokojený jak s poměrem cena/výkon, tak i s přístupem obchodu a jejich radami.

Radim Surý
27. 2. 2017

Rychlost,komunikace o stavu super ! doporučuji

Strata
20. 2. 2017

Super reproduktory kupoval jsem do passata 3c2 i s podložkami hrajou opravdu vyborně oproti origo.

Radim Pechal
29. 12. 2016

Výborné reproduktory, hrají čistě i při zesílení, slušný basy.Za ty peníze jsem naprosto spokojený.

Lukáš Palacký
23. 12. 2016

Perfekt

Lukáš Stránský
27. 11. 2016

Za tu cenu kvalitní reproduktory. Dobré výšky a středy oproti origo. reproduktorům, ale basovou složku tam moc nehledejte (dáno velikostí reproduktorů a umístěním v autě). Doporučuji rozšířit o subwoofer, protože při větší hlasitosti vyniknou středy a výšky, ale najednou zjistíte že tam ty basy nejsou.

Miloš Pitra
17. 11. 2016

Výborné basy a bezproblémové osazení místo původních repro.Veškerý materiál k tomu dodán

Pavel Studnička
9. 11. 2016

Perfektní zvuk

Pavel Šimánek
15. 10. 2016

kvalita za dobrou cenu.

Ověřený uživatel
23. 9. 2016

Výborný poměr cena - výkon, překvapivý zvuk, na dřevěných podložkách velký rozdíl oproti původním reproduktorům.

Petr Szotek
23. 9. 2016

Za málo peněz hodně muziky předčily moje očekávání :) super výšky a perfektni basy duni to jako ze subwoferu :D

Ověřený uživatel
13. 9. 2016

Zakoupeno do auta peugeot 206 hrají velmi dobře akorát mi vibrují dveře u auta a kazí to ten zvuk doporučuji si zakoupit nějaký tlumící materiál.

Jakub Pavlíček
10. 9. 2016

Hrají krásně, naprostá spokojenost.

Ales Pospisil
29. 8. 2016

Vyborne reproduktory, prijemne prekvapily. Vynikajici pomer cena/vykon!

Ivo Kozelský
27. 8. 2016

Za ty prachy Super.O1 vytlumene dvere+mdf a velice překvapen

Jiří Kasal
26. 8. 2016

Koupil jsem si tyto reproduktory a za tu cenu jsem byl hodně překvapený jak hrají. Do 2000,- rozhodně nejlepší volba.

19. 8. 2016

Výměna repro za originální v Octavii. Nesrovnatelný rozdíl i bez MDF rámečků a odtlumení - napojeno na původní kabeláž.

Ověřený uživatel
12. 8. 2016

Za slušné peníze odpovídající kvalita. Do Astry G nutno instalovat vývody nahoru, tedy otočené repro o 180° ! Jinak to konstrukce dveří neumožňuje.

Martin Másilko
2. 7. 2016

Nahradili původní škodovácké (8 let staré ve fabii), změna k lepšímu jen nepatrně, čekal jsem od toho víc. Basy se od původních repro moc nezlepšili. Dveře jsem vytlumil jen z části. Pokud to všechno tkví v kompletním vytlumení dveří tak snad nemá ani cenu dávat nové repro.

BOHUMIL KRIŠKE
1. 7. 2016

...co je mám cca 20 dnů namontované ve voze Škoda Octavia II, nemohu si stěžovat. Hrají až překvapivě hodně dobře a především kvalitně!!!Myslím, že tato repro soustava je velmi dobrý výběr a o ceně ani nemluvím.

Ověřený uživatel
13. 6. 2016

Hrajou fakt dobře, ale stejně to k nim ještě bude chtít subwoofer

Jaroslav Németh
24. 5. 2016

V dané cenové kategorii velmi kvalitní,silné basy,čisté výšky,v aute dokonce duní tak že mi vibruje zrcátko, velká spokojenost,pouze bych uvítal lepší umístění připojení twittru a přívodní kabely silnějšího průřezu,takze doporučuji koupit vlastní dráty

Jaroslav
19. 5. 2016

Zvuk středobasu výborný,basy výrazné středy čisté,výškáč se mi zdá trochu slabý,málo agresivní ale přesto velmi čistý,možno přisuzovat originál autorádiu,věřím že když bude napojené na kvalitní rádio tak zvuk bude mnohem lepší,u zástavby do vozidel VW ŠKODA AUDI má malou nevýhodu umístění připojení drátů výšky,zasahuje do redukčního kroužku,nutno tyto kontakty ohnout jinak vše super,až na dráty,velmi slabý průřez drátem,doporučuji udělat vlastní silnější dráty.

Ověřený uživatel
30. 4. 2016

Velice spokojen a určitě budu ještě něco objednávat.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.