Můj účet

Víko na kbelík Meguiar's

víko na kbelík Meguiar's
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Víko na kbelík Meguiar's
-13 %

Víko na kbelík Meguiar's

Chcete si pro mytí svého auta vozit vlastní vodu o teplotě, která vám vyhovuje a třeba i s namíchaným šamponem? Nebaví vás plnění kbelíku vapkou, kdy voda stříká kvůli silnému proudu všude okolo? Pak máme geniální řešení! Víko na kbelík Meguiar's, kterým kbelík těsně uzavřete. Díky víku si můžete přivézt na ruční myčku kbelík naplněný vlastní vodou a při transportu se nemusíte obávat vylití vody v autě. Víko přesně sedí na horní hranu žlutého kbelíku Meguiar's a těsně jej uzavře, takže voda při transportu nevystříkne a neznečistí a nepromočí interiér nebo kufr vašeho auta. Tato skvělá pomůcka zároveň pomůže udržet kbelík bez prachu, pokud jej mezi mytím skladujete například v garáži. Do kbelíku můžete  uzavřít potřebné příslušenství, které pro mytí svého auta používáte. Víko je vyrobeno z pevného a pružného černého plastu a je přizpůsobeno pro použití se žlutým kbelíkem Meguiar's, ale stejně dobře vám bude fungovat i se starší, černou verzí kbelíku Meguiar's. Uzavřete spolehlivě svůj kbelík víkem Meguiar's, aby se při jeho transportu už nikdy nestala žádná nepříjemnost!

Tipy pro mytí automobilu

 • Nešetrné mytí je hlavním zdrojem poškození laku. Nevhodným ručním mytím, popřípadě navštěvováním portálových / kartáčových myček, dojde nevyhnutelně k poškrábání a poškození laku vašeho auta.
 • Myjte vždy tak, abyste eliminovali nebezpečí poškození laku vašeho auta.
 • Používejte vždy pouze vlastní osvědčený šampon, ne volně dostupné šampony, jejichž původ vám není znám a jeho mycí vlastnosti nemáte pečlivě ověřeny.
 • Nepoužívejte mycí přípravky na nádobí, do domácnosti, veškeré bezkontaktní či aktivní čističe a pěny, odmašťovače, rozpouštědla a jiné detergentní látky. Tyto čističe nejsou šetrné k ochranné voskové vrstvě  a ani lešticím olejům na povrchu laku vašeho auta. Lak vysušují a zanechávají jej odhalený a bez jakékoliv ochrany. Nechráněný lak začne velice záhy povrchově degradovat, začne se projevovat jeho oxidace, ztráta lesku, je velmi nebezpečně vystaven nepříznivým vlivům okolního prostředí a je výrazně náchylnější na mechanické a chemické poškození.
 • Voda, kterou myjete svůj vůz, by měla mít teplotu co nejbliže teplotě karoserie.
 • Používejte metodu dvou kbelíků nebo kbelík Meguiar's s vložkou Grit Guard.
 • Nepoužívejte molitanové mycí houby či rukavice s velkými splétanými vlákny. Tyto houby a rukavice nedokážou účinně absorbovat nečistoty a jejich používáním můžete lak poškrábat. Používejte pouze šetrnou mycí rukavici s velmi jemnými chloupky z mikrovlákna nebo přírodní jehněčí vlny, které zachytí drobné nečistoty a absorbují je do sebe.
 • Po umytí svůj vůz vždy osušte. Předejdete tak tvorbě vodních skvrn způsobenými minerály obsaženými ve vodě. Aktivní sušení navíc zabrání opětovnému usazení prachu v průběhu samovolného schnutí.
 • Pro sušení používejte pouze kvalitní, extrémně savý mikrovláknový sušicí ručník X2000 Meguiar's Water Magnet nebo špičkovou přírodní jelenici  X2100 Meguiar's Natural Chamois. Lokálně můžete obtížně dostupná místa dosušit stlačeným vzduchem (pozor na opětovné znečištění olejem, který může z trysky vystříknout). Nedoporučujeme sušení pomocí silikonové stěrky, která může zachytit zrnko prachu a způsobit poškrábání laku.
 • Šampon Meguiar's nemusí při mytí vůbec pěnit a přesto má všechny své skvělé vlastnosti a je 100% šetrný. Míchejte vždy šampon do vody, navíc není třeba šampon napěnit.

Doporučený postup mytí automobilu

 • Opláchněte svůj vůz od volných nečistot tlakovou vodou nebo vapkou směrem odspodu nahoru. Spodní části vozu jsou nejvíce znečištěné, proto při oplachu odspodu nahoru působí voda nejdéle právě na těch nejšpinavějších místech a nejdéle tak rozmáčí nečistoty. Navíc všechny nečistoty z vyšších částí stékají směrem dolů a pomáhají tak odvádět odmočené nečistoty z prahů, kol nebo podvozkových částí.
 • Umyjte šamponem celou karoserii odshora dolů, tedy od nejčistších částí k těm nejšpinavějším.
 • Rukavici při namočení do kbelíku vždy pečlivě vyperte, aby uvolnila všechny nečistoty a vy jste je nevrátili zpět na lak.
 • Opláchněte šampon z karoserie pomocí tlakové vody nebo vapky směrem odshora dolů. Stékající voda vám pomůže odstranit šampon i z obtížně dostupných míst.
 • Na závěr vůz ještě jednou, pomalu opláchněte karoserii odshora dolů, tentokrát však pouze velmi tenkým proudem vody volně vytékajícím z hadice bez tlakového nástavce. Tímto krokem lze z laku odstranit až 80% zbývající vody a velmi výrazně si tak usnadníte následné sušení.
 • Vůz usušte pomocí kvalitního, extrémně savého sušicího mikrovláknového ručníku X2000 Meguiar's Water Magnet nebo špičkové přírodní jelenice X2100 Meguiar's Natural Chamois.
 • V případě potřeby posilte ochrannou voskovou vrstvu některým z rychlých vosků Meguiar's.
Katalogové čísloRG204
ZnačkaMeguiar's

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
97 %
6 zákazníků hodnotilo
Ověřený uživatel
5. 11. 2021

Chtěl jsem cenově přijatelný kompaktní kbelík s víkem pro snadné převážení vody k myčce v autě. Toto víko splňuje moje požadavky téměř bez výhrad. Je cenově přjatelné, lehké, dá se snadno nasadit i sundat. A možna až moc. Je tam přece jen znatelná vůle, takže ne úplně ideálně těsní. A to až do té míry, že voda při jízdě stéká po kapkách po okrajích. Ale to není to nic hrozného. Pokud máte kbelíky upevněné třeba pomocí gumicuků, tak se nevylévá a necáká kolem, ale nějaké ty kapky přece jen protečou (na utření všech stačí papírový kapesník). NIcméně při převrácení by to víko určitě neudrželo.Víko také není vhodné k sezení, takže pokud někdo používá kbelík i jako židličku při mytí, tak ho určitě nedoporučím. Pro mě osobně víko plní požadovaný účel a jsem spokojený.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.